Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Run the World Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Run the World Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Run the World Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Run the World Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Run the World Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Run the World Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Run the World Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Run the World Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Run the World Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Run the World Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Run the World Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Run the World Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Run the World

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Run the World   Run the World EmptyVas. Dec. 17, 2017 10:09 pm


Cassandra Montes

I'm not a monters you just don't see what I see



Becenév

Cassie

Titulus

Miss Jackson

Születési hely, dátum

1862. június 14.

Faj

Vámpír

Átváltozás

Mindenkinek vannak titkai, talán ez az én titkom, amit nem óhajtok megosztani veled.

Képesség

Sokkoló érintés
A bőröm érintése olyan nagy elektromos feszültséget kelt, akár ha az áram közvetlen forrását érintenéd. Eleinte csak ujjbegyeimmel voltam képes másokat sokkolni, száz év gyakorlás segítségével már képes vagyok az egész karommal, nem sok választ el már attól, hogy egész testemre kitudjam vetíteni a képességemet.
Az érintésemmel képes vagyok kiütni az idegrendszert és a test átmenetileg irányíthatatlanná válik az áldozat kárára.

Család

Család, mekkora egy vicc az egész.. Hiába voltunk ikrek a szüleink figyelmét mindig csak Adalind érdemelhette ki.. Adalind ilyen jó lány, olyan jó lány, ő tökéletes és szép és okos én pedig, csodáltam hogy haláluk pillanatában eszébe jutott a nevük. Tudjátok én voltam a fekete bárány a családban, de.. Ez a probléma megoldódott, amikor nemes egyszerűséggel szétkaptam őket, bár nem ennyi volt a dolog.. Szép lassan sokkoltam őket, végignéztem, ahogyan vonaglanak és a kis törékeny testükkel menekülni próbálnak, megszökni előlem. Még most is érzem a kétségbeesésük mámorító illatát és az ostoba húgom visítozásának hangját, már a hideg is kiráz az élvezettől és ajkaim önkényesen mosolyra húzódnak.


Play by

Phoebe Tonkin




Ez az én történetem...

Az élet tele van olyan élvezetekkel, melyeket ki kell élvezni és egyesek ezekre nem képesek, talán én sem lettem volna, míg át nem változtam. Valóban meghalt valaki azon a napon, de egy új emberként vagy éppen vámpírként tértem vissza, akinek a bosszú lett a legérdekesebb és legkívánatosabb játéka. Minden csalódás a vágyakról való lemondásból ered, én pedig egyáltalán nem voltam hajlandó lemondani a legnagyobb vágyamról, szüleim megöléséről.. Megérdemelték a halált, megérdemelték, hogy így végezzék, hogy méltó temetésben se legyen részük, húgom hiába temette el őket, én kiástam őket.
Emlékszem a napra, mintha ma lett volna, mintha csak ma lenne. Az ég borús volt, talán alkalmazkodott az idő a kedvemhez, de ez nem is volt érdekes. A szüleim korán elmentek dolgozni a földekre én pedig visszatértem az utazásomról, bár nem voltak otthon mikor megérkeztem.. Csak anyám legkedvesebb állatkája próbált dorombolva az ölembe ülni, mire én csak egy mosollyal az arcomon kezdtem el simogatni és ülve vártam, hogy végre megérkezzenek.. Fél órával később leszakadt az ég, ők pedig beszaladtak a házba, ám mikor megláttak a mosoly is leolvadt az arcukról.
- Te neked nem kéne itt lenned. - mondja apám és még alig tért magához a sokktól, anyám pedig mindeközben aggódva méregeti a is állatkáját, még ez a dög is több szeretet kapott, mint én.
Szép lassan felállok és tartom kezemben a macskát. - A bérgyilkos elég béna volt, gondolom az eddig megspórolt pénzetekből nem futotta egy jóra. - jegyzem meg, majd anyám szemébe nézek. - Érdekes, hogy a dög, akit nem szerettem sosem, ennyire szeret.- mondom neki, majd képességemet bevetve kissé megsokkolom a dögöt, aki egy hangosat felnyávogva jelzi a fájdalmat, mire anyám szeme könnyes lesz. - Fejezd be te szörnyeteg.. - kiabál rám, mire az ajkaimon csak szélesedik a mosoly és még intenzívebben sokkolom a dögöt. - Azt mondtam elég volt! - kiabál rám és már nyúlna a macskáért, de én hátrébb jelenek meg, hála a gyorsaságnak.
Kiüt az arcukra, hogy nem hisznek a szemüknek, tudják hogy már nem az vagyok, ami egykoron.. Megfogom egyik kezemmel a macska két elülső lábát, másikkal meg a két hátsót és egy erős rántással kettétépem a jószágot a vére rám és anyámra is egyaránt fröccsen. - Így kell gyorsan és határozottan ölni. - jelentem ki, mire ők csak elborzadva néznek rám, végül apám nyitja szóra az ajkait.. - Miféle szörnyeteg lett belőled? - az arcára kiül az undor és minden egyes szavát úgy köpi ki, akárcsak ha méreg lenne az ajkai közt. Engem csak az egész megnevettet, talán túlságosan is megnevettet. Felesleges lenne magyarázkodnom, elmondanom nekik, hogy mi történt velem, nem érdekelné őket az életem története. - Tudjátok jól, hogy miért vagyok itt. - hajítom anyám felé a kis dögét, bár most két darabban van és nem igazán fog hízelegve, dorombolva közelíteni felé.
- Megfogsz ölni minket. - mondja ki apám egyszerűen, mire én bólintok, anyám pedig rémült arcot vág, annyira ostoba, mindig is annyira ostoba volt.. Az egyik széknek kirúgom a lábát, felkapom és a falba állítom, majd anyám előtt megjelenve megragadom a vállánál és a következő pillanatban testét átszúrom a kiálló darabbal, majd meg is hajlítom a vasat, nehogy elszökjön. Fájdalommal teli visítása csak zene a füleimnek, bár előbb is képes lettem volna. - Te egy.. utolsó.. - kezd bele, de csak szavai halkan csengenek, fejére helyezem ujjbegyeimet és kissé megsokkolom, szavai artikulálatlanok lettek, mozgása pedig koordinálatlan, majd mikor megfordulnék apám vágna hozzám valamit, de én egy jól irányzott rúgással kisegítem az udvarra a falon keresztül. - Remélem nem gyorsan akarsz megdögleni.. kiakarom élvezni a szenvedésed. - mondom neki, miközben lábánál fogva megint csak a falon keresztül besegítem most a házba és csakugyan megjelenek előtte. Mosolygok rá, ő pedig a fájdalomtól alig tud mozogni és amikor felém nyúlna, rálépek a kezére, jó erősen lépek rá, egy reccsenés felhangzásakor pedig nyugtázom magamban, hogy eltörtem valamelyik csontját. Ő csak felordít a fájdalomtól. - Ez semmi ahhoz képest, amennyit érdemelsz. - mondom mosolyogva, majd a konyhában felkapok egy kést és a felállni készülő apámat a földre taszítom, majd a hasára ülök. - Melyik kezeddel fizettél a halálomért? - teszem fel az egyszerű kérdést, de ő válasz helyett csak rám köp egyet, ami rossz dolog, főleg hogy ütésem akkora erővel éri, hogy állkapcsa azonnal több darabba törik. Arca teljesen eltorzult a fájdalomtól, vajon ilyen arccal még tudná szeretni a kis tökéletes Adalindka..?
Hát ha nem választ, akkor választok én, én megragadom a jobb kezét, ő próbál könyörögni, hogy ne tegyem, de nem érdekel.. Szépen elkezdem ujjanként és ujjpercenként csonkítani a testét.. Mindeközben menthetetlenül visítozni kezd, próbál szabadulni, próbál lerázni magáról, de nem sok sikerrel. - Tudod mit nem próbáltam még ki? - kérdezem bizarr mosollyal az arcomon és ujjbegyeimet a szemeire helyezem, majd elkezdem őt sokkolni és nevetni kezdek, annyira élvezem, ahogyan alattam elkezd rángani a teste és percekig ezt élvezem, amikor.. nem mozdul tovább. Sóhajtok egyet. - Nem bírt valami sokat a férjed, drágaságom. - mondom anyámnak, de ő egyre sápadtabb lesz és erőtlenebb. - Még nem dögölhetsz meg. - harapok a csuklómba és itatom meg vele a véremet, máris jobb színe lesz és az ereje is kezd visszatérni. - Te szörnyeteg, te ribanc.. - sikoltja nekem, én pedig megragadom a nyelvét és két ujjam közé csípem és nem eresztem. - Mocskosan beszélsz, én ilyenkor pofont kaptam tőled.. - jegyzem meg, majd kirántom a szájából a nyelvét és nézem, ahogyan istentelenül elkezd vérezni, a vastag izmot ami a kezemben van, az pedig elhajítom.
- Jujj.. egy légy. - mondom, anyámat a lábánál felkapva vágom a falhoz, miközben nem eresztem el. És megismétlem párszor, mire vér szökken fel a szájából, bár nem hiszem hogy csak a kitépett nyelve miatt lenne. Sóhajtok egyet, bár teste már nem mozog úgy, ahogyan kéne, talán a gerince is eltört.. - Te se bírtad soká. - jegyzem meg sóhajtva, majd fejét addig verem a földhöz, míg pépes nem lesz és mikor már elég pépes és az agya ott van mindenhol, akkor elhajítom. - Végeztem itt. - mosolyogva lépek ki a házból és már alig várom, hogy lássam Adalind arcát.


Cassandra Montes

Cassandra Montes
Vámpír
₰ Play by :
Phoebe Tonkin
₰ Reagok száma :
1
₰ Foglalkozás :
Kill you..

Run the World Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Run the World   Run the World EmptyHétf. Dec. 18, 2017 1:23 pm


Gratulálunk, elfogadva

Cassandra Montes

Hm, hm... elég vad vámpírral lesz dolgom, úgy látom, de ettől csak még izgalmasabbá válik a hajsza Wink Örülök, hogy ennyire hamar gazdára talált a karakter, biztos kezekben is van megint, ami már csak azért is jó, mert nem csak én, de Adalind is nagyon várt rád.
Nos, kedves Cassie, igazán érdekes, morbid előtörténettel mutatkoztál be, ami erősen elnyerte a tetszésemet, hiszen én magam is épp oly' elcseszett volnék, mint te... ha nem jobban. Idősebb vagy nálam, de így legalább kihívást jelent a hajkurászásod, bár gyanítom, ez számodra is csak egy játszma, hiszen mégis mi félnivalód lehetne tőlem? Azért elárulom, hogy félhetsz, sőt, retteghetsz, mert talán az én képességem visszaüt minden alkalommal, s nem olyan hasznos, mint a tiéd, de engem épp emiatt a fájdalom már nem riaszt meg. Szóval, kösd fel a gatyád, és húzd fel a futócipőd, mert a hajszának még nincs vége, sőt, most kezdődik igazán Run the World 644118468

Theseus Acamas

Theseus Acamas
Vámpír
₰ Play by :
paul wesley
₰ Reagok száma :
2

Run the World Empty
Vissza az elejére Go down
 

Run the World

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» World of Shadowhunters
» World of Witchers

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Karaktereink :: Tagjaink :: Vámpírok-
^
ˇ