Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Bálterem - Page 3 Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Bálterem - Page 3 Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Bálterem - Page 3 Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Bálterem - Page 3 Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Bálterem - Page 3 Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Bálterem - Page 3 Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Bálterem - Page 3 Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Bálterem - Page 3 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Bálterem - Page 3 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Bálterem - Page 3 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Bálterem - Page 3 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Bálterem - Page 3 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bálterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyVas. Dec. 03, 2017 12:06 pm

I don't see you
I only smell you I feel you
a predator roaring with hunger
Moonlight \ Madoxnak \ 16

Olyan volt ez az egymásnak esés, mint egy mindent elsöprő hurrikán. Előre látható volt, feldúlt minket, aztán már távozott is. Azt hiszem, most újra nyugodt vagyok. Az a fajta béke honol bennem, amelyet mindig is kerestem. Maddock ezt előtte is képes volt kihozni belőlem, már csak azzal, hogy mellettem volt. Ezért is rémisztett meg. Mert.. még is miért? Miért pont ő? Mi köt hozzá a múlton kívül egyáltalán? Semmi. És ez azt jelentette, hogy hiába próbálkozom bármilyen erősen, nem fogok tudni elszakadni attól, aki voltam. És nem fogok tudni megbékélni sem.
Ezekben a percekben, órákban nem érdekelt. Simításai után újra fölém hajolt, hogy újra és utána újra magáévá tehessen. Néha éreztem, láttam, hogy érdeklődik, én mit akarok, átadja az irányítást, míg én aszerint próbáltam a lehető legtöbb örömet okozni neki, amit tudok. Nem sokáig éltem Derek régi falkájával, de az ott tanultakat próbálom itt kamatoztatni. Máshol úgy se tudnám. Ettől függetlenül nem tudom, hogyan vélekedjek arról, hogy teret engedett nekem. Nem tudom, hogy ez csak ma estére, ennek az eseménynek szól, vagy úgy... egészében? Mert ha át is adja az irányítást az ágyban, az életben még lehet birtokló, ragaszkodó és akaratos. Erről felesleges még igazából spekulálnom. Az idő mindent felderít.
Mindenesetre régóta nem volt ennyire bensőséges kapcsolatom és együttlétem senkivel. Már egy ideje enyelgünk az ágyban, ölel, simogat. A tarkómba harap, bár ez érezhetően más, mint mikor megtámadott a házban. Hamar el is enged, én pedig felé fordulok az ölelésben, arcát, érzelmeit figyelem auráján. Fél. Szavai felidézik bennem a régi életet, ismét. Milyen rég is beszéltem ezt a nyelvet. Alig-alig emlékszem rá igazából. Túl rég beszéltem. Behunyom a szemem és halkan szusszanok. Mire kinyitom, ő már alszik.
- A rúnsearc... - suttogom halkan, mintegy válaszként a régi emlegetésre. Őt így hívtam volna akkor, ha több esélyem lett volna rá. Hiszen tényleg az volt: titkos szerelmem.
- Grá mo chroí. - suttogom a félhomályba a lehetséges jelent. Még magam sem tudom, hogy tényleg szív szerelmemnek nevezhetem-e őt. Valójában ezt érzem-e. Nem tudom megfejteni magam. Oda hajolva egy apró puszit adok az orrára, majd még vonásait figyelem, s közben hallgatom a kinti eső kopogását. Betakarom őt, noha kétlem, hogy megfázhatna farkasként. Talán egy óra múlva lebegek ki karjai közül, hogy lezuhanyozzak. A hajamat felfogtam, hogy ne vizezzem össze. A szekrényben találtam törülközőt. Megtörülközöm, aztán a szobába sétálok és nesztelenül felöltözöm. Az asztalhoz lépve elveszem a névjegykártyát, el teszem, majd az ágy mellé lépek és lepillantok a férfire. Ha alszik, oda hajolva megsimítom az arcát.
- Maddock... Mennem kell. - suttogom, ébresztgetem halkan. Elakarom kerülni a további konfliktusokat azzal, hogy csak úgy szó nélkül elmegyek. Azonban mennem mindenképpen muszáj. A megbízó is kereshet már, a fotóssal is beszélnem kell, hogy tudott-e használhatót alkotni, továbbá, hogy fedezzem Maddock hátát, ha esetleg róla is készült volna valami.

Vendég

avatar
Vendég

Bálterem - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyHétf. Dec. 04, 2017 1:04 pm


Reanna & Madox

Outfit:
Öltöny
Words:
xxx


Félálomban azon gondolkodom, hogy kettőnk esetében lehetne-e szó arról a fajta dominancia elismerős harc szerűségről, ahol a nőstény is elfogad engem? Hiszen a természetben is elveri az alfanőstény először a hímet, hogy megbizonyosodjon arról, hogy ellenálló-e, hogy megtudja-e védeni a külső támadásoktól. Ugyanakkor, egyben tudja-e tartani a falkát, elég erős-e ehhez, zavarba jön-e attól, hogy a nőstény megpróbál felülkerekedni rajta? Ha erős a hím, akkor könnyedén maga alá gyűri a nőstényt, aki ezáltal behódol neki. Ezért élveztem az első pillanattól kezdve a harcainkat, ezért…fel sem merült benne eddig a pillanatig, hogy az első találkozásunkkor, én helytelenül cselekedtem. Noha korábban már bocsánatot kértem tőle, de én nem vagyok az a fajta vadállat, aki akarata ellenére tenné a magáévá a másikat. Mégis megtettem. Ám ahogy most vagyunk együtt, az sokkal másabb érzéseket ébreszt bennem, megnyugszom, ugyanakkor vágyom azokra az érintésekre, mozdulatokra, amelyeket futólag meg-meg engedtem neki, jó érzés volt hagyni, hogy ő maga kényeztet a maga módján, ismerkednem kell ezzel az érzéssel, ezzel a lehetőséggel, mert igazából tetszett, a falka nőstényei persze sosem érinthettek így, ahogy Anna, de erről az apróságról azt hiszem nem illik beszélni, főleg ilyen helyzetben.
Nem hallom, hogy mit suttog, mert már alszom, kimerültem, érzelmileg is, nem szoktam ennyire érzelmes lenni, nem az én műfajom. Vele a karjaimban alszom el, így amikor kilebeg a karjaimból,hamarosan ébredek én is, hallom, ahogy a fürdőben pepecsel, azt is, ahogy a ruháját felveszi, azon pedig meglepődöm, ahogy az arcomra simul a tenyere, kicsit össze is szorítom a szemeimet, mintha meg tudnám állítani az időt, hogy ne múljon el ez az érzés, kellemes. Végül kinyitom a szemem, és lassan felülök az ágyba, miközben kerülöm a pillantását, a ruhája szegélyét figyelem, megvakarom a hasam, és sóhajtok,aztán nyújtózkodom. Legalább szólt, hogy mennie kell. Most én érzem magam hülyén, azt hittem, hogy maradunk, micsoda hülyeség!
Feálltam az ágyról, és kifejezéstelen arccal pillantottam rá, miközben biccentettem.
Vagy erre az éjszakára voltam jó neki, és minden hazugság volt, vagy…majd talán meglátjuk.
A fürdőbe indultam, nekem is meg kellett fürdenem, noha szeretek fürdeni, most csak gyorsan megmosakodtam, a hajam még vizes volt, amikor kiléptem a fürdőből, és tessék lássék megtöröltem magam, hamar száradok, a magasabb testhő miatt.
Felesleges lett volna beszélgetésre fecsérelnem az időnket, így pedig ,hogy ébresztett, nem reggel tudatosult bennem a keserű valóság.
Visszaöltöztem, a tükörből figyeltem az utolsó simításokat magamon, aztán az ajtó felé vettem az irányt. A szobát még mindig betöltötte a kettőnk illata, szentimentális barom lennék, ha fognám és hazavinném a lepedőt, magamhoz, hogy érezzem ezt az ősi illatot. De farkas vagyok, könyörgöm! Imádok kellemes szagokban fetrengeni.
Ám mégis ellenálltam a késztetésnek, és becsuktam magam mögött az ajtót, a távozás mezejére léptem, magam mögött hagyva a szállodát is. Kössön belém bárki is, az nem fog jól kijönni a párharcból. Még akár Zane-t is lenyomom, ha kell.




do or do not. there is no try.

.
Madox Smith

Madox Smith
Vérfarkas
₰ Play by :
Charlie Hunnam
₰ Reagok száma :
59
₰ Keresem :
Életem megkeserítőjét
₰ Foglalkozás :
Kovács, motor építő

Bálterem - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyHétf. Dec. 04, 2017 8:12 pm

I don't see you
I only smell you I feel you
a predator roaring with hunger
Moonlight \ Madoxnak \ Köszike a játékot, folyt köv. Very Happy

Kedvesen ébresztettem, finoman. Fel is rázhattam volna az álmából, vagy rosszabb, fel se kelthettem volna, de ehelyett próbálok olyan lenni, mint amilyennek elvárnák egy bimbózó kapcsolatban. És ő? Felkel, hozzám se szól, de látom rajta, hogy rosszkedvű, felém se néz, csupán fogja magát és bezárkózik a fürdőbe. Szinte elvicsorodom a dühtől. Az ajtóhoz sétálok és két, ökölbe szorított kezemmel, egyszerre verek rá az ajtóra.
- Még is mi értelme kedvesnek lennem, ha ugyan annyira becsülöd, mint mikor bunkó vagyok?! - kiáltom keresztül az ajtón, hogy jól hallja, még ha be is dugja ujjait a füleibe. Aztán fogom a táskámat, szinte kiviharzok a szobából. Magam mögött olyan lendülettel csapom be az ajtót, hogy a vakolat is megreped, a folyosó pedig szinte visszhangzik tőle. Persze amikor elindulok lefelé, még nem is gondolok arra, mennyi megpróbáltatás vár még rám csak ezen az estén, oda lent.

Vendég

avatar
Vendég

Bálterem - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyHétf. Dec. 04, 2017 9:10 pm

Szabad játéktér!
Poisoner

Poisoner
Méregkeverő
₰ Reagok száma :
562

Bálterem - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
https://poisonfrpg.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 Empty

Ajánlott tartalom


Bálterem - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
 

Bálterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Városaink :: New Orleans :: Belváros :: Four Season Hotel-
^
ˇ