Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Nael La Morte - Master of Puppets Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Nael La Morte - Master of Puppets Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Nael La Morte - Master of Puppets Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Nael La Morte - Master of Puppets Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Nael La Morte - Master of Puppets Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Nael La Morte - Master of Puppets Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Nael La Morte - Master of Puppets Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Nael La Morte - Master of Puppets Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Nael La Morte - Master of Puppets Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Nael La Morte - Master of Puppets Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Nael La Morte - Master of Puppets Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Nael La Morte - Master of Puppets Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nael La Morte - Master of Puppets

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Nael La Morte - Master of Puppets   Nael La Morte - Master of Puppets EmptyVas. Okt. 15, 2017 2:32 pm


Satanael La Morte

Who runs the world? I do.



Becenév

Nael

Titulus

Master of Puppets

Születési hely, dátum

Franciaország, valamikor Krisztussal egy időben

Faj

vámpír

Átváltozás

Furcsa játéka a létnek, hogy nem emlékszik a születésére, a nevelkedésére, sőt, emberi életének nagy részére sem. Mégis, amikor a varázsló átváltoztatta, az úgy az emlékeibe égett, hogy a mai napig vissza tudja idézni minden pillanatát.
Krisztus földre érkezésével egy időben született. Ahogy a kis megváltó, úgy ő is növekedett, cseperedett szépen, míg nem egy nap eljött az ideje. Egy koven fő boszorkány mestere elrabolta magával az ő szavaival élve tehetséges férfit, majd egy rituálé keretében vérivót teremtett belőle azzal a szent meggyőződéssel, hogy ő majd elhozza a világra az egyensúlyt Lucifer megbízásából azzal, hogy az ördög fiát a földre küldi. Így született Satanael, a Sátán.

Képesség

Gondolatolvasás

Család

Claude, Francois és Rhys állnak hozzá a legközelebb, de mindenekelőtt Celia

Play by

Tom Ellis




Ez az én történetem...

Istennel egy időben Lucifer is földre küldte fiát, s szent feladatul bízta reá az egyensúly fenntartását, és egy nemes cél szem előtt tartását: a földi teremtmények eredendően szürkék. Nem fehérek, és nem is feketék. Szabályokat kell követniük, ugyanakkor meg kell élniük természetük sötét bugyrainak mélységét is ahhoz, hogy ne eméssze fel őket saját maguk, és ki nem élt ösztöneik, és vágyaik.

Az emberi életemre aligha emlékszem, ahogy a kezdeti idők átváltozásom után is teljesen köddé váltak már. Ennyi emlékkel, melyet elmémnek tárolnia kellene, még a modern kor vívmányainak is meggyűlne a gondja. Természetesen, mint minden valamirevaló vezérnek, nekem is vannak krónikáim. Feljegyzések a kezdetekről, az idő múlásáról, az eseményekről.
A La Morte vámpírtanácsot kezdeményezésemre röviddel átváltozásom után alapítottuk Claude-dal ésFrancois-val, akiket jómagam választottam ki és avattam be, azaz változtattam át, mivel hozzám hasonló tehetségnek és megbízhatónak bizonyultak. Röviddel ezután csatlakozott hozzánk Rhys, aki szintén kiérdemelte munkájával, hogy a tanács tagja legyen, így négyen alkotjuk a tanácsot, közöttük a vezér, jómagam.
Ez nem a véletlen műve. Olyan társakat kerestem, akiknek van kellő taktikai érzéke, és képesek döntést hozni, ám szükséghelyzetben befolyásolhatóak, és nincs különösen nagy igényük az elismerésre, nem túl becsvágyóak és önhittek - arra itt vagyok én. Ezt talán sok botor hibának, vagy gyengeségnek nevezné, ugyanakkor én erre annyit válaszolhatok, hogy a világ legnagyobb, legerősebb vámpírhatalmának uralkodója és végső döntéshozója vagyok. A leghosszabban uralkodó tanácsé.
Épp ezért döntöttem úgy, hogy teremtőmet is magunk közé emelem, és miután levadásztam, jöttem rá, hogy egy nőről van szó. Célia egy erős és hatalmas boszorkány főpapnő - volt. Mára a legkedvesebb tanácstagom, és két lábon járó pajzsom. Mindig is erős volt védő bűbájokban és fizikai védekezésben is, így átalakulása után pajzs képességgel áldottan lépett sorainkba.
Ahogy uralkodásunk kiteljesedni látszott, szembe kellett néznem egy igencsak... bosszantó ténnyel. A taktikai érzék, és jó irányítói, vezetői, döntéshozói képességekkel szemben egy gyenge, sekélyes és silány képesség is létezik, mégpedig az érzelmek által való befolyásoltság, az érzés képessége. Ez túl mélyen befolyásolja a lényeket ahhoz, hogy eltekinthettem volna tőle, így ahelyett, hogy szemet hunytam volna fölötte, vagy harcba szálltam volna ellene, én máshogyan döntöttem, mégpedig úgy, hogy a szolgálatomba állítom.
Gyűjtögetni kezdtem.
Hozzánk hasonló tehetségeket, akik különleges képességeikkel képesek minket, az uralkodókat szolgálni, ehhez azonban másra is szükség volt: törvényekre.
Azonban a hatalmat meg is kellett tartani, ezzel tökéletesen tisztában voltam, a rendet őrizni kellett, a lehetséges vetélytársakat pedig idő előtt kiiktatni. Ebben tökéletes szolgálatukkal kiváló segítséget nyújtottak a gyűjteményem különböző darabjai. Mindegyikükhöz különleges kapcsolat fűz, ami tökéletesen túlmutat mindenféle földi, halandó, múló,alantas szereteten - ez a mesteri alattvalói kötelék, ami egy uralkodónak kijár. Tökéletes. Páratlan. Utánozhatatlan. Elszakíthatatlan.
Ahogy a gárda nőtt, úgy vált az életünk kiegyensúlyozottabbá, kevésbé fenyegetővé. Azonban ahogy teltek az évszázadok, és figyelhettem, közelebbről vagy távolabbról, vagy épp mélyen az események közepéből, hogyan alakul a világ sorsa, hogyan harcolnak egymás ellen halandók és halhatatlanok, kénytelen voltam belátni, hogy a következő megfelelő taktikai lépés részünkről az, hogyha nyitunk a tanáccsal - így tudjuk megőrizni hatalmunkat. Újabb tanácstagokra van szükségünk, méghozzá más fajok képviselóire, más, erős, befolyásos fajokéra.


Nael La Morte

Nael La Morte
La Morte
₰ Play by :
Tom Ellis
₰ Reagok száma :
8
₰ Foglalkozás :
Uralkodó

Nael La Morte - Master of Puppets Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Nael La Morte - Master of Puppets   Nael La Morte - Master of Puppets EmptyVas. Okt. 15, 2017 4:21 pm


Gratulálunk, elfogadva

Nael La Morte

Nagyon tetszett, amit kitaláltál a karakterhez, vagyis ahogyan megírtad. Különösképp figyelemreméltó az, ahogyan a múltját előadja másoknak - mármint, az, hogy egy boszorkány teremtette őt, ugyabár nem valós. De a hamis infóknak hála talán még hatalmasabbnak tűnik a karakter és ez egy vezetőhöz tökéletesen illik. *-* (Azért az ET-d végére, akár spoilerben te is kiemelhetnéd, hogy nem minden valós abból, amit írtál.)
Egyszóval: nagyon tetszett, utadra is engedlek, menj, foglald le az arcodat és amit még szükséges. Üdvözöllek nálunk!

Skyler Montbrai

Skyler Montbrai
Vámpír
₰ Play by :
✘ Miss Nina Dobrev
₰ Reagok száma :
16
₰ Foglalkozás :
✘ Menekülés és túlélés

Nael La Morte - Master of Puppets Empty
Vissza az elejére Go down
 

Nael La Morte - Master of Puppets

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cassian La Morte
» Rhys La Morte
» Wyatt La Morte
» Celia La Morte
» Artemys C. La Morte

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Karaktereink :: Tagjaink :: Vámpírok-
^
ˇ