Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Wyatt La Morte Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Wyatt La Morte Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Wyatt La Morte Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Wyatt La Morte Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Wyatt La Morte Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Wyatt La Morte Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Wyatt La Morte Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Wyatt La Morte Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Wyatt La Morte Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Wyatt La Morte Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Wyatt La Morte Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Wyatt La Morte Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Wyatt La Morte

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Wyatt La Morte   Wyatt La Morte EmptyHétf. Okt. 16, 2017 12:20 pm


Wyatt La Morte

If you ask me how I'm doing
I would say I'm doing just fine
I would lie and say that you're not on my mind



Becenév

-

Titulus

betrayed slave

Születési hely, dátum

1545. március 30.

Faj

vámpír

Átváltozás

1567-ben nem messze a falumtól, köszönhetően Skynak.

Képesség

Rá tudok venni másokat, hogy elmondják nekem az igazat. Régen még elég bizonytalanul használtam a képességet, emiatt nem is mindig vált be, hiszen ehhez kell egyfajta határozottság is. Szóval lényegében egy két lábon járó igazságszérum vagyok. Ez felettébb jól jön a munkám során is, amit azóta végzek, hogy a La Morte Tanáccsal vagyok. És hát...nem tegnap kezdtem.

Család

A családomra nem is emlékszem. 1567 nem ma volt. Az érzés maradt csak meg bennem, amikor szembesültem azzal, hogy mindannyian meghaltak. A szüleim és a két húgom...én pedig teljesen magamba zuhantam. Bár nem volt sok időm siránkozni, hiszen Skyler olyan terhet rakott rám, amivel nehezen tudtam megbirkózni anélkül is, hogy amiatt szenvedjek, amin már sajnos nem tudok változtatni. Egyébként Skylert is családtagnak tartom...vagyis tartottam. Bonyolult.

Play by

Matthew Daddario




Ez az én történetem...

Az a végzetes nap időről időre felsejlik az emlékeimben. Holott már évszázadok óta igyekszem kitörölni. Nem megy. Pedig olyan jól indult minden aznap. Boldogok voltunk, beszélgettünk, nevettünk, a húgaimmal játszottam. Aztán hirtelen, a semmiből feltűntek a vámpírok. Akkor még azt sem tudtam, hogy léteznek. Szerintem még a fogalmat sem ismertem. Láttam meghalni a testvéreimet. Csak 10 és 12 évesek voltak. Lélekszakadva rohantam el a faluból, miközben velőtrázó sikolyokat hallottam. Bármennyire is nehéz volt, vissza sem néztem. Nem tehettem. A testvéreimen már nem tudtam segíteni...és éreztem, hogy a szüleimen sem. Csodálom, hogy miközben egyre távolodtam a mészárlás helyszínétől, volt akkora szerencsém, hogy nem kapott el senki... Úgy néz ki, az én Sorsom nem a halál volt, hanem a vegetálás. Sosem felejtem el azt a pillanatot, amikor belebotlottam Skylerbe. Megkönnyebbültem, hogy életben volt, rögvest megöleltem őt, és közben igyekeztem nem összezuhanni a pár perccel korábbi események súlya alatt. Aztán, amikor belenéztem a gyönyörű szempárba, tudtam, hogy egy barom vagyok, amiért sosem mondtam el neki, mit érzek iránta. Bár az időzítésem pocsék volt, de közöltem vele a tényeket. Talán kicsit túl szárazan és szimplán, de kimondtam végre. Aztán már csak arra emlékszem, ahogy ketten szaladunk egyre messzebb, aztán közli, hogy ő már nem az, aki régen volt...nem volt túl sok időm feldolgozni a kusza információáradatot. Kicsit még beszélgettünk, aztán megéreztem a nyakamban a fogait. Utána minden összemosódott. Azóta sem emlékszem abból a három napos kínszenvedésből másra, mint az éles fájdalomra. De túléltem. Vámpír lettem. És az igazat megvallva én akartam az lenni. Igen, emlékszem is, ahogy megkértem, hogy változtasson át. Vele akartam lenni. Egy darabig pedig működött is a dolog, úgy kb. 50 évig, de aztán túl feltűnőek lettünk. Főleg Skyler miatt. Mégsem tudtam haragudni rá. Ahhoz túlságosan szerettem. Végül a La Morte Tanács ránk bukkant, életem szerelme pedig fogta magát, és lelépett. Ám előtte még elfeledtette velem, hogy ő változtatott át. Ráadásul valójában akaratom ellenére. Semmi más nem maradt meg, csak a mérhetetlen szerelem, amit iránta éreztem, és a csalódottság, amiért elhagyott. Én pedig közöltem a La Mortéval, hogy a mészárlásért a teremtőm a hibás, akire egyáltalán nem is emlékszem. Az igazmondásra kényszerítő képességemnek köszönhetem, hogy életben hagytak és beállhattam közéjük. A Skyler miatti űr máig nincs betöltve, de a munkába bele tudok temetkezni, és csak ez számít. Ha pedig valaha találkozom még vele, nem tudom, megéri-e, hogy akár csak egy szóra is méltassam őt. Túlságosan a lelkembe gázolt azzal, hogy emlékeim szerint magyarázat nélkül távozott. Bár az évszázadok alatt megkeményedett a szívem, de érzem, hogy ő képes lenne ismét darabokra törni. Én viszont megfogadtam, hogy soha többé nem adok rá esélyt. Senkinek, de legfőképp nem neki.


Wyatt La Morte

Wyatt La Morte
Vámpír
₰ Play by :
Matthew Daddario
₰ Reagok száma :
7
₰ Keresem :
I found her.

Wyatt La Morte Tumblr_ovgpe8yJps1rz7gw1o3_250

Wyatt La Morte Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Wyatt La Morte   Wyatt La Morte EmptyHétf. Okt. 16, 2017 1:14 pm


Gratulálunk, elfogadva

My love

Még mindig képes lennék kiugrani a bőrömből azért, mert Te vitted el ezt a csodafiút! Egyszerűen imádom minden sorát annak, amit alkottál és a karaktereink kapcsolatát is. bounce
Sajnálom, hogy annak idején cserben hagytalak, Wyatt, de ha akkor és ott elkapnak, halott lennék... ehhez pedig kétség sem fér. Talán egy nap majd elmondom, hogy mik történtek pontosan. És akkor rájössz, hogy sosem szerettél úgy, ahogyan te gondolod. Sajnos. Vagy tényleg voltak ilyen érzéseid? (Sky számára ez rejtély.)  Wyatt La Morte 3384043497
Nagyon-nagyon örülök, hogy itt vagy és alig várom, hogy újra játsszunk, avagy folytassuk a körünket!  <3

Skyler Montbrai

Skyler Montbrai
Vámpír
₰ Play by :
✘ Miss Nina Dobrev
₰ Reagok száma :
16
₰ Foglalkozás :
✘ Menekülés és túlélés

Wyatt La Morte Empty
Vissza az elejére Go down
 

Wyatt La Morte

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ........... La Morte
» Rhys La Morte
» Celia La Morte
» Artemys C. La Morte
» Cassian La Morte

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Karaktereink :: Tagjaink :: Vámpírok-
^
ˇ