Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Cassian La Morte Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Cassian La Morte Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Cassian La Morte Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Cassian La Morte Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Cassian La Morte Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Cassian La Morte Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Cassian La Morte Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Cassian La Morte Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Cassian La Morte Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Cassian La Morte Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Cassian La Morte Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Cassian La Morte Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cassian La Morte

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Cassian La Morte   Cassian La Morte EmptyKedd Nov. 07, 2017 3:48 pm


Cassian La Morte

"You can't run from the shadow,
but you can invite it to dance."



Becenév

Cass, C

Titulus

more than a shadow
and less than a soul

Születési hely, dátum

Írország, Galway, 1505. december 1.

Faj

vámpír

Átváltozás

1530 ~ Szintén decemberben, karácsony estéjén, a teremtőm ugyanis humorosnak találta, hogy épp a szeretet ünnepén vegye el tőlem az életem. Vagy ahogy ő fogalmazott, "nemsokára kihuny az ünnepi fény belőled". Azóta is megvetéssel tekintek rá, ha eszembe jut az a nap, bár úgy istenigazán nem kötnek személyéhez borús emlékek, csak ez az egy.

Képesség

Árnyékmester ~ Irányítani tudom az árnyékokat, kedvemre játszadozni velük, formálni őket, ha van árnyék a közelben, tehát árnyékokat teremteni nem tudok, viszont bármire képes vagyok velük. Védekezésre, támadásra, de akár kínzásra is alkalmas, mindehhez csupán a képzeletemet kell használnom.

Család

La Morte klán ~ Nem sokkal átváltozásom után hallottam a francia klánról, akik akkortájt még nem tartózkodtak amerikai földön. Hozzám azonban eljutott a hírük, s hosszas töprengés után határoztam úgy, hogy felkeresem őket. Tetszett az életmódjuk, a terveik, a jövő, amit biztosíthatnak számomra, s a képességem számára. Mikor megkezdődtek az előkészületek az utazásra, a klán, valamint a Tanács költöztetésére, szó nélkül velük tartottam. Ők váltak a családommá, bár semmi érzelgősre nem kell gondolni. Szolgálom őket, mint egy jó katona, szimpatizálok a vezetőkkel, ahogy a legtöbb taggal is, de érzelmi kötelék nem köt senkihez.
Halandó családomra nem emlékszem, illetve csak halovány emlékfoszlányaim vannak róluk. Emlékezhetnék rájuk, ha akarnék, hiszen kitűnő memóriával rendelkezem, ámbár ötszáz év elteltével fölösleges olyan nonszensz dolgokba kapaszkodni, mint a múlt.

Play by

Luke Evans




Ez az én történetem...

Két hónappal ezelőtt...

Az árnyak lassan, komótosan kúsztak a férfi irányába, aki minden bátorságát sutba vágva kuporodott apróra a sarokban. A láncok csörömpöltek, ahogy arca elé vonta karjait, egész testében remegett, gyengének, már-már halandónak tűnt innen nézve. Ilyenkor gyűlöltem a fajtámat. Jómagam sosem lennék képes rá, hogy eltiporjam a saját büszkeségem, és rabszolgaként térdepeljek a mocskos, hűvös köveken egy cellában, miközben izzadtságban fürdök, és könyörületért imádkozom. Soha. Előbb rágnám le a saját végtagjaim, hogy szabaduljak a béklyóktól, semmint térden állva csússzak, mint egy féreg. Megvető horkantást hallatva irányítottam közelebb az árnyakat, amik felgyorsulva vették körbe a vámpírt. Még el sem értek hozzá, mikor kapálózva fülsüketítő ordításba fogott. - Mindent elmondok, kérem, uram! - szinte zokogva üvöltötte felém a szavakat, próbálta kivenni alakomat a füstszerű, sötét árnyakon keresztül, sikertelenül. Visszaküldtem az árnyékokat a helyükre, mire a férfi kíváncsian meredt rám. Hátat fordítottam neki, az ajtóhoz léptem, kettőt kopogtam, s miután kinyílt, az ajtónál álló újonc klántársam felé biccentettem. - Innentől a tiéd, most bizonyíthatsz! Ha végeztél, jelentsd be a mestereknek, hogy sikerrel jártunk. - S már ott sem voltam, árnyékként száguldottam végig a folyosón, fel az emeletre. Csupán a recepciónál fékeztem le, ahol Witcher kisasszony ült. Ahogy lefékeztem, ő intett felém, félelmet nem ismerve pillantott rám, még azután sem riadt meg, hogy egészen közel sétáltam hozzá, rátámaszkodva a pultra, ami mögött ült. Nem szóltam semmit, felvont szemöldökkel néztem rá, ő pedig már bele is kezdett. A mondandója végén csak aprót biccentettem, rutinosan suhantam a vezetők terme felé, az újabb feladatért. Ms. Witchert nem tájékoztatták semmiről, mindössze annyit tudtam meg tőle, hogy Sebastién már keresett, s új feladattal bíznának meg. Nem volt meglepő, nem volt olyan hét, hogy ne kaptam volna valami megbízást. Rég voltam már klántag, a kínzáson, a testőrködésen, valamint a harcon kívül rengeteg feladatot kaptam, legyen az felderítés, vagy információgyűjtés, bármit megtettem, nem véletlenül voltam oly nagyra becsült tag. A terembe lépve a légkör enyhén fagyos volt, Nael viszont túlzottan is izgatott volt, hogy rögtön tudjam, miről van szó. Általában akkor ült eme kifejezés az arcán, ha valami újdonságot tapasztalt. Új faj, új képesség, bármi megtette, hamar képes volt ebbe az állapotba kerülni. Olykor úgy tűnt, mintha valamiféle transzba esett volna, ajkai őrült vigyorba torzultak, de számomra mindez megszokott volt. Egy átlagos nap a La Morte birtokon, amit otthonomnak tekintettem.
Ahogy Nael beszélni kezdett, hevesen gesztikulálva, kezeivel körkörös mozdulatokat téve, követtem a pillantását, s a másodperc töredéke alatt figyeltem fel a barna szempárt viselő leányra. Orcája piros volt, tekintete pedig riadt, vagy talán dühös, Nael pedig úgy mutatott rá, mint egy új trófeára, amit kitehet a polcra. Ez is volt a célja, megkaparintani magának az új kincset, akit személyesen velem hozatott a birtokra, de arról fogalmam sem volt, mégis mit akar most tőlem, a félvér lány kapcsán. Volt egy nagyon rossz megérzésem, arcom vonásai nem sokat változtak ezalatt a röpke néhány perc alatt, ámbár állkapcsom megfeszült, szemeim pedig enyhén összeszűkültek. Vártam, hogy a vezetők végre tudomásomra hozzák, miért is hívattak ide, amikor Sébastian intett a kezével, és átvette a szót Naeltől, aki addigra túlságosan belelovalta magát a mondandójába. Így zajlott ez náluk, egyikük elkezdte a mondandóját, majd valamelyik másik folytatta, a lényeg az volt, hogy általában mindhárman kivették a részüket a dologból. - Te fogod felügyelni a lányt. - jött az ítélet, mire még jobban megfeszültek arcizmaim, egyik kezem ökölbe szorult, gyomromban apró csomó keletkezett. Szemöldökeim a homlokomra vándoroltak lassan, tekintetemben a kíváncsiság és az elégedetlenség szikrája kelt életre. - Minden tiszteletem, ámbátor... egészen biztos, hogy én vagyok a legalkalmasabb erre a feladatra? - Nem, sosem kételkedtem a tudásomban, a képességeimben, no de én pesztráljak egy félig halandó leányt, pont én?! Hangom mégis nyugodtan csendült, egyenletes hangszínem nem ugrott meg, kételkedésem egyedül arcomra ült ki, valamint testtartásomon tükröződött. Vállaim kemények voltak, éreztem, ahogy izmaim megfeszülnek, majd kicsit meggörnyednek a kínos feladat miatt, ujjaimat pedig még mindig ökölbe szorítottam, olyan erősen, hogy ujjperceim kifehéredtek, az erek pedig kidudorodtak kézfejemen, alkaromon egyaránt, ám azt a zakó és az ing takarta. Nael csak felvont szemöldökkel, torz vigyorral az arcán meredt rám, egyfajta "Mi ütött ebbe a pasasba?!" nézéssel, amit rögtön visszhangzó szavai követtek. - Alkalmas vagy rá. Az egyik legrégebbi tagunk vagy, megbecsült tagunk, és én rád bízom ezt a... lányt. - Egy kicsit vártam, hátha mást mond az utolsó szó helyett, mondjuk trófeát, vagy kincset, esetleg valami ennél is kifejezőbbet, de nem tette. Apró bólintottam, kezeimet egymásba fontam magam előtt, vállaim és hátam is kiegyenesítettem. - Rendben. Megtiszteltetés számomra a feladat. - feleltem fojtott hangon, s egyetlen szent pillanatra vártam, hogy Nael ördögi nevetéssel a tudtomra adja, látja, s hallja mennyire nincs ínyemre a feladat, de végül... ezt sem lépte meg. - Majd üzenünk, ha szükség van rád, Cassian. - szólalt meg François is, majd ezt követően mindhárman egyszerre intettek, hogy távozhatok. Az ajtó rövidesen bezárult mögöttem, én pedig úgy éreztem, mintha egy zárka ajtaját csukták volna rám.

Vendég

avatar
Vendég

Cassian La Morte Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Cassian La Morte   Cassian La Morte EmptyKedd Nov. 07, 2017 8:12 pm


Gratulálunk, elfogadva

Cassian La Morte

Ó, én fényes páncélos lovagom! A végveszélytől mentettél meg és nem is akárhogy! Cassian La Morte 481114234
Abban a pillanatban, hogy felajánlottad, hogy mentőövet dobva hozod nekem a karaktert, hogy ne kelljen elbúcsúznunk tőle örökre, már akkor tudtam hogy csodát fogsz véghez vinni! Nem tévedtem... Ha eddig nem mondtam egymilliószor, akkor most megteszem: egyszerűen csodálom ahogy te karaktert építesz, hogy a lapodban az első szótól az utolsóig minden a helyén van és milyen jól eltalált! Cassian La Morte 206896247 Tetszik az irány, amit felvettél és alig várom, hogy alakítgassuk a közös kis életünket!
Nem tartalak fel, természetesen magamra szabadítalak és énmagam is rád! Cassian La Morte 481114234
Foglalózz és keserítsük édesítsük meg egymás életét! Cassian La Morte 1855311766

Vendég

avatar
Vendég

Cassian La Morte Empty
Vissza az elejére Go down
 

Cassian La Morte

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ........... La Morte
» Rhys La Morte
» Wyatt La Morte
» Celia La Morte
» Artemys C. La Morte

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Karaktereink :: Tagjaink :: Vámpírok-
^
ˇ