Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Black Rose Pub - Page 2 Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Black Rose Pub - Page 2 Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Black Rose Pub - Page 2 Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Black Rose Pub - Page 2 Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Black Rose Pub - Page 2 Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Black Rose Pub - Page 2 Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Black Rose Pub - Page 2 Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Black Rose Pub - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Black Rose Pub - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Black Rose Pub - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Black Rose Pub - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Black Rose Pub - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Black Rose Pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Black Rose Pub   Black Rose Pub - Page 2 EmptyVas. Okt. 15, 2017 3:47 pm




Skyler & Derick

Máskor talán még örültem is volna a nő érkeztének, de ez nem az a nap volt. Sőt, kielégedtem volna azzal is, ha nem látom még egy emberöltőig. Laurának elég volt egy szörnyeteg az életében, nem akartam még egyet belevinni, pláne olyat, aki aztán tényleg az élvezeteknek él és a saját vágyainak. Skyler minden volt, csak ártalmatlan nem, s talán bíznom kellett volna benne, hogy nem bántana úgy, hogy az általam szeretett nőt bántja, de nem hihettem ebben teljes mértékben. Mert mi van, ha szeszélyesen úgy dönt, én jobbat érdemlek és megöli a lányt a szemem láttára? Nem bízhattam a véletlenre, vagy jelen esetben Skylerre az eseményeket. Szerettem volna minél távolabb tudni Lorától, ezt pedig úgy valósíthattam meg, ha néhány órát, vagy napot vele töltök, utána úgyis továbbáll, ahogy mindig is tette. - Ha engem kérdezel, biztosan a nyugati szél hozott ide. A nyugati a gonosz boszorkány, ugye? Csak épp te nem vagy zöld. - villantottam rá egy barátságos vigyort, kezdtem kicsit felengedni a közelében, de azért ott motoszkált az aggódás bennem, nem tudtam száz százalékig ellazulni. Merthogy az erre tévedtem nem győzött meg engem, inkább gyanakvóvá tett. Nem úgy ismertem meg ezt a nőt, hogy céltalanul bolyongana a földgolyón, de azzal is tisztában voltam hogy kicsit túlreagálom. Látogatott már meg ok nélkül, de az esetek többségében mindig kért valami szívességet csak úgy mellékesen. Sosem tudhatta az ember, hogy ártatlan betoppanásról van-e szó, vagy valami többről, ha valamit, hát ezt megtanultam a közelében. - Ó, most hogy itt vagy, újra van egy szabad hely a pokolban. - gúnyolódtam kezdésnek, kicsit el is szerettem volna terelni a témát, na meg aztán nem volt tőlünk furcsa az efféle "civakodást". Imádtam őt ugratni. - Naná, hogy élveztem, csodálatos év volt. Na és te? Akarom tudni, hogy mit csináltál az elmúlt egy évben? - tettem fel a kérdést hunyorítva, a koromfekete szemek összeszűkültek, aztán mosolygóssá változtak. Olyan voltam, mint egy kaméleon. Az egyik pillanatban gyanakvó, a következőben laza és vicces kedvű. De egyben szerettem volna elkerülni a kérdést, miszerint mi történt velem amíg nem látott, mert nem akartam a képébe hazudni. Megtettem volna, ha úgy kívánja a helyzet, de amíg nem kérdezett rá újra, inkább... passzoltam. Eközben ő átült mellém, az italát pedig elém helyezte, amit én néhány másodperc bámulás után visszatoltam elé. - Kösz, de nem. Jelen állás szerint nem hatna rám. - meredtem rá éjfekete szemeimmel, ezzel is jelezvén hogy nem épp most táplálkoztam utoljára, pedig már ideje lett volna. - Tudod, épp ebédelni indultam, amikor megéreztelek. - vallottam színt és megforgattam a szemeimet, merthogy nagyon ügyesen belerondított a tervembe. De vele étkezni... nem volt túl szerencsés, azonban valószínűleg elkerülhetetlen. - A szokásossal. Csak élem az életem, igyekszem elvegyülni. Nekem még mindig nem jött be a nomád életmód. De ahogy mondani szoktad, biztos a korom teszi. - villantottam rá féloldalas mosolyt. - Te is csodásan festesz, nem látszik rajtad hogy már csaknem az ötszázat taposod. - Igen, újból belerúgtam kicsit képletesen, de nem bírtam kihagyni. Sokkal egyszerűbb volt gúnyolódni és viccet csinálni mindenből, mint őszintének lenni vele. Mert akkor kiderülnek olyan dolgok is, amiket szeretnék véka alá rejteni.

In the end you always go back to the people
that were there in the beginning


háthelló :nááá: ❀ zene: bloodstreamkredit

Derick Bazile

Derick Bazile
Vámpír
₰ Play by :
ian somerhalder
₰ Reagok száma :
13
₰ Keresem :
i got the girl
Black Rose Pub - Page 2 Tumblr_oz94stfSvG1vvzmfwo8_250

Black Rose Pub - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Black Rose Pub   Black Rose Pub - Page 2 EmptyVas. Okt. 15, 2017 3:38 pm






To: Derick


I came back...

Órák óta a Black Rose Pubban múlattam az időt, de kezdett elég unalmassá válni, főleg, hogy teljesen egyedül voltam. Bosszantott, mert vágytam már némi szórakozásra és az, hogy néhány órája megöltem egy védtelen, ártatlan lánykát a finom, életet adó véréért, nem mutatkozott elég viccesnek. De volt mégis valami jó a dologban. Így, hogy a vére még a szervezetemben keringett, így az alkohol, amit épp magamba döntöttem, kicsit hatott rám. Furcsa volt, még ennyi év után is, hogy vámpírként már egy csomó dolog nincs az életemben. Például az ivás. Csak ilyen… különleges módon. A poharamat bámultam hosszú ideig, elgondolkodva, majd körbefuttattam a tekintetem a helyen. Tele volt fiatalokkal. Tőlem balra egy csapat lány, idegesítő módon visongott, miközben a szomszédos asztalnál levő fiúkat figyelték. De ők ügyet sem vetettek rájuk, amin csak elmosolyodtam. Na igen, kinek kellenek a könnyen megkapható dolgok? Amit könnyen megkapsz, az mondhatni, értéktelen. De amiért küzdeni kell, az már más kérdés. Azt sokkal jobban megbecsüli az ember. Kértem még egy pohár whiskeyt, amit, ahogy megkaptam, már emeltem is a számhoz. Kortyoltam belőle és újból körbenéztem. Ezúttal egy fiatal párocskát szúrtam ki. Émelyítő volt figyelni, ahogyan enyelegnek. Ölelgették egymást, meg azok a tekintetek… és a csók. Szemforgattam, majd elszakítottam róluk a tekintetem. Ekkor csapta meg az orrom egy ismerős illat. Derick? Felpillantottam. Már azon voltam, hogy fogom magam és elindulok megkeresni, de egyre intenzívebben éreztem az illatát. Szóval idejön. Elmosolyodtam és csak vártam. Persze, ki ne akarná látni Skyler Montbrai-t? Derickkel „különleges” volt a kapcsolatunk. Sosem volt köztük szerelem, inkább csak barátok voltunk, némi extrával. Az az extra azért bevallom, olykor hiányzott. Meg talán egy kicsit ő is. De nem lehettem mindig itt, nem maradhattam sokáig egy helyen. Egyszerűen… csak nem.
Aztán megjelent a pub ajtajában. A sötétbe burkolóztam, vártam, hogy észrevegyen és nem telt bele sok idő, felfedezett. Elmosolyodtam és megemeltem a poharam, ahogy odalépett az asztalhoz.
- Azt hiszem, a keleti széllel jöttem… vagy a nyugatival…? – Elgondolkodást színleltem, majd újra elmosolyodtam. – Mégis milyen kérdés ez? Erre tévedtem, ennyi az egész. – Megcsóváltam kicsit a fejem és hanyagul vállat is vontam. Ezúttal nem volt konkrét célom a látogatással. Eljöttem, mert miért ne? De persze, nem terveztem, hogy hosszútávon letáborozok. Sőt, igazából ki akartam deríteni valamit. Azt, hogy mi történt végül a régi barátommal, él-e még. Mert ha igen, akkor a Volturinál lehet. Elgondolkodtam, majd sietve reagáltam a szavaira.
– Ha hiányoztam, azt nem így szokták kifejezni. Szóval… biztos élvezted, amíg nem voltam az életedben. Történt veled valami érdekes? – Érdeklődtem, majd átültem mellé. Csak nem akartam, hogy annyira távol legyen tőlem. A poharamat pedig letettem elé.
- Parancsolj, nagylelkű kedvemben vagyok. Megihatod a részem. – Kissé érződött a hangomon, hogy van bennem némi alkohol, de tudtam, hogy hamar kiszáll belőlem, így túlzottan nem aggódtam. Ricket kezdtem fürkészni, az arcvonásait.
- Rég láttalak. Mivel töltöd a napjaid? – Felkönyököltem az asztalra és megtámasztottam a tenyeremen a fejem, így figyeltem tovább. – Tudod, még mindig elképesztően szexi vagy. Biztos epekednek érted a csajok. – Jegyeztem meg csak úgy és az arcát vizslattam. Le akartam olvasni róla valami reakciót.




From: Skyler Montbrai


501 szó ❀ remélem, jó *-*  ❀ kredit

Skyler Montbrai

Skyler Montbrai
Vámpír
₰ Play by :
✘ Miss Nina Dobrev
₰ Reagok száma :
16
₰ Foglalkozás :
✘ Menekülés és túlélés

Black Rose Pub - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Black Rose Pub   Black Rose Pub - Page 2 EmptyVas. Okt. 15, 2017 3:36 pm




Skyler & Derick

A pokolban éreztem magam egészen addig, míg Laura megragadott, és felrántott a földi mennyországba. A füstbe zárt angyalom nélkül nem akartam kitenni a lábam a lakásomból, de nem tarthattam ott örökre, rettegve az adottságomtól, amit inkább tartottam átoknak. Sokáig mégsem moccantam, órák hosszat tűnődtem rajta, mégis mit kéne tennem, mindezt egy pohár whiskyvel a kezemben, óránként talán egyetlen aprócska korty csúszott le a torkomon csupán, de megnyugtatott, hogy a markomban szorongathattam a kristálypoharat, amit nem is olyan rég még meleg, emberi ujjaim közt tartottam. Lágy zene szólt a háttérben, anyám kedvenc zongoradarabja, ami azóta kísért, hogy vámpírrá lettem, s ha másra nem is, arra tisztán emlékeztem, mennyire szerette, s akár naphosszat ez szólt a tágas nappaliban, miközben ő az ablakon meredt ki. Még gyermekkoromban is ezt dúdolta altató gyanánt, álmaimat kísérte a dallam, ami olyannyira belém égett, szinte a részemmé vált, hogy akkor sem feledném, ha halandó elmém kapnám vissza. Az egész lakást, sőt, mindenemet átjárta a zene, így tudtam csupán kikapcsolni zavaros gondolataim, és ez vett rá végül, hogy kilépjek azon az átkozott ajtón, miközben a dal még a fejemben tovább játszódott, mintha képtelen lennék elszakadni tőle, mintha ez lett volna az én védőfalam, ami segített, hogy elfeledjem a félelmeim egy rövid időre, és utcára merjek lépni. A járdát mintha lángok nyaldosták volna, legszívesebben visszarohantam volna az épületbe a nem létező tűz elől, ami valójában a rettegésem volt. A mágnest semmiképp nem akartam aktiválni, de szemeim már feketéllettek az éhségtől, kénytelen voltam tenni ez ellen, egy éhes vámpír nem jó vámpír. S ha nem volna elég a torkomat szorongató forróság, az ingerültségem, a félelmem is az egekbe szökött az éhség által. Enyhíteni akartam mind a fájdalmamon, mind a dühön, ami tehetetlenségemből fakadt. Táplálkozni indultam, és el akartam kerülni a világon élő összes nőt, de arra nem számítottam, hogy egyikük illata az orromba szökik, és azonnal elveszítem a kontrollt a terveim felett. - Ez kibaszottul nem lehet... - mormoltam magam elé, és a pub felé vettem az irányt, ahová az illat vezetett a járda mentén. Nem éreztem vonzást, ahogy a bejárat felé tartottam, de azért félve léptem be rajta, mintha bármikor megérezhetném a felsőbbrendű erőt húzni valaki felé. Mégis jobban nyugtalanított a nő jelenléte, akit ugyan jó ideje nem láttam, de pontosan tudtam, hogy a felbukkanását nem mindig jó dolgok sorozata követi. Ha ő felbukkan, valami biztosan a feje tetejére áll. Megszokásból teleszívtam tüdőmet levegővel, és beljebb merészkedtem, de körbepillantva nem találtam a barna hajzuhatagot, és senki arcán nem láttam azt a gunyoros mosolyt, amire a nő ajkai kismillió alkalommal húzódtak. Aztán megpillantottam a leghátsó boxban ücsörögni őt, akire most a legkevésbé sem volt szükségem. Nem így, hogy egy halandó lány körül forgott a világom, nem így, hogy bármelyik pillanatban pokollá változtathatja a nő a földi paradicsomot. Rettegtem, az idegességem a tetőfokára hágott, emberként már patakokban csorgott volna a víz rólam, de így csak nyugodtságot erőltettem magamra, egyedül az ébenfekete szempárom árulkodott a feszültségemről. Skyler pedig túl jól ismert ahhoz, hogy elrejtsem előle az érzelmeim. Odasétáltam hozzá lassú, komótos léptekkel és megálltam az asztal előtt egymásba font karokkal. - Nocsak... kit fújt erre a szél? - kérdeztem felvont szemöldökkel, egy zavart, féloldalas mosollyal és persze ideges tekintettel. - Mit keresel itt? - kérdeztem immár komolyabban és levágódtam vele szembe a boxba, kicsit sem rejtettem véka alá hogy gyanakvó vagyok. Ahogy azt már számtalanszor az orrára kötöttem, ő sosem jött véletlenül, mindig jó oka volt a látogatásaira. - Most komolyan. Hiányoztál és örülök hogy látlak, de... - felnevettem és félbehagytam a mondatot, miközben hunyorogva néztem őt tovább. Igen, nem bíztam benne túlzottan, mert mint már említettem, ha ő felbukkant, általában a pokol tüze követte az ördöggel együtt.

In the end you always go back to the people
that were there in the beginning


háthelló :nááá: ❀ zene: bloodstreamkredit

Derick Bazile

Derick Bazile
Vámpír
₰ Play by :
ian somerhalder
₰ Reagok száma :
13
₰ Keresem :
i got the girl
Black Rose Pub - Page 2 Tumblr_oz94stfSvG1vvzmfwo8_250

Black Rose Pub - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Black Rose Pub   Black Rose Pub - Page 2 EmptySzomb. Okt. 14, 2017 4:02 pm

***
Poisoner

Poisoner
Méregkeverő
₰ Reagok száma :
562

Black Rose Pub - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
https://poisonfrpg.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Black Rose Pub   Black Rose Pub - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom


Black Rose Pub - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
 

Black Rose Pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Black Star Pub
» Aamon Black

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Városaink :: Seattle :: Belváros-
^
ˇ