Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Mercurius Caleb McTaul Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Mercurius Caleb McTaul Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Mercurius Caleb McTaul Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Mercurius Caleb McTaul Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Mercurius Caleb McTaul Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Mercurius Caleb McTaul Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Mercurius Caleb McTaul Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Mercurius Caleb McTaul Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Mercurius Caleb McTaul Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Mercurius Caleb McTaul Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Mercurius Caleb McTaul Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Mercurius Caleb McTaul Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Mercurius Caleb McTaul

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Mercurius Caleb McTaul   Mercurius Caleb McTaul EmptyVas. Nov. 19, 2017 1:03 pm


Mercurius Caleb McTaul



Faj

ember (de alkuképes)

Kor

20-22 év közötti

Play by

Cameron Monaghan

Szerepkör

Ex-diák, jövőbeni szerelem

Ki vár téged?

Én mindenképp. Smile




Kettõnk története

Néhány évvel ez előttig a diákom voltál. Mindig is zűrös kamasz benyomását keltetted, és bizony az is voltál. Ennek okát nem ismerem mivel sosem voltál az a kitárulkozós fajta, a magánéletedet megtartottad magadnak.
Mindössze három dolgot tudtam rólad.
Az egyik, hogy zűrös vagy. Mindig a bajt kerested. Vagy a baj keresett téged?
A másik mondhatni kettős, de összefüggő tény, mégpedig, hogy döbbenetes tehetséged van a történelem ismeretéhez, ennek ellenére magasról teszel rá.
De a harmadik volt mindig is a leglényegesebb, miszerint, megmagyarázhatatlan módon, igen erős vonzódás alakult ki kettőnk között, már attól fogva, hogy először beültél az órámra. És bárcsak azt mondhatnám, hogy míg a diákom voltál, nem történt közöttünk semmi, de ez hazugság volna. Történt, de csak mert én gyönge voltam. Téged nem zavart, hogy a tanárod vagyok, szemrebbenés nélkül flörtöltél velem, és igyekeztél az ágyadba csábítani. Én minden erőmmel azon voltam, hogy eme csábításoknak ellenálljak. De nem mindig sikerült erősnek maradnom. Általában telihold közeledtével... kissé elvesztettem a fejem, és néha-néha egy-egy szertárban elrejtőzve csókolóztunk. Tovább nem mentünk a csóknál és lopott érintéseknél, de a vibrálás, az izzás mindig ott volt közöttünk.
A dolog körül-belül 15 éves korodtól 19 éves korodig folyt. Még megbukni is képes voltál, csak hogy minél tovább az iskolában maradhass és igyekezhess megtörni engem. De végül a balhéid száma győzedelmeskedett az érted vívott harcban, hogy ne rúgjanak ki az iskolából, mert megérdemelsz még egy esélyt. Az igazgató végül nem hitte már el nekem, hogy van még miért kitartani melletted, és kirúgott téged.
Ezután a kapcsolatunk is megszakadt. Én ugyan nem tudtam róla, de te azt hitted, elegem lett a kis "játékunkból" és miattam rúgtak ki téged, merthogy én értem el ezt valahogy. De persze ez nem volt igaz. Csak hát nem hagytál nekem módot rá, hogy ezt elmondjam, mert számon sem kérted rajtam. Méltóságodon alulinak érezted, hogy kivallass az igazságról, amit te elképzeltél a helyzetről.
De a végzet útjai kifürkészhetetlenek. Vajon, ha ismét találkoznánk egy nap... ha egymásba futnánk az utcán, volna még esélyünk? Vajon túl bírnád tenni magad azon, hogy nem csak vérfarkas vagyok, de ráadásul édesanya is?


// - A névhez ragaszkodom.
- Az avatar-alanyhoz nem ragaszkodom, de örülnék neki. A lényeg igazából csak annyi, hogy fiatal legyen. A kort a megadottak közé kéne belőni, hogy meglegyen a kellően "botrányos" korkülönbség. Wink
- Szeretném, ha románc lenne a dolog vége. Nem kell rögtön, lehet húzni-vonni, mégiscsak egy "majdnem tanár-diák kapcsolat", illetve, hát az is volt, kezdetben. De szerintem inkább Leah húzná-vonná, és nem az ifjú, "kanos kis kakas".
- Úgy képzelem, hogy erős akaratú, és céltudatos, némileg lobbanékony, de jó és tiszta szívű srác. De lehetnek persze "bakik" a személyiségében, mégiscsak kirúgták valamiért a suliból. Wink Laza, fiatalos, de ha kell, tud komoly lenni.
- És persze, nyitott vagyok a javaslatokra, lehet alkudni, és meggyőzhető vagyok, majdnem minden személyiségjegyet illetően. De azért, egy, a lelke mélyén rendes srácot szeretnék, aki (lehetőleg) egyelőre még nem tud a természetfeletti világról, sem vámpírokról, sem farkasokról, semmiről. Ha mégis másik fajba szeretnéd tenni, tárgyalhatunk arról is, de azt nem szeretném, ha vérfarkas volna.
- Ember esetén esetleg lehetne szó arról is, hogy idő közben majd vámpírrá változzon (ami vicces lenne, mert Leah jelenleg utálja őket Very Happy ).   //


Leah Liwet Lithidos

Leah Liwet Lithidos
Vérfarkas
₰ Play by :
Julia Jones
₰ Reagok száma :
8
₰ Foglalkozás :
Tanár

Mercurius Caleb McTaul Empty
Vissza az elejére Go down
 

Mercurius Caleb McTaul

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Karaktereink :: Keresett karakterek :: Elkelt hirdetések-
^
ˇ