Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Bourbon Street - Page 2 Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Bourbon Street - Page 2 Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Bourbon Street - Page 2 Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Bourbon Street - Page 2 Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Bourbon Street - Page 2 Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Bourbon Street - Page 2 Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Bourbon Street - Page 2 Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Bourbon Street - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Bourbon Street - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Bourbon Street - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Bourbon Street - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Bourbon Street - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bourbon Street

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Bourbon Street   Bourbon Street - Page 2 EmptySzer. Dec. 06, 2017 7:07 pm


Anna & Madox

Outfit:
Ruha
Words:
xxx


Háát jó, sikerült összezavarnia teljesen. Hiszen… Tényleg nem értettem, hogy mit keresünk itt. Főleg azután, hogy közölte velem,hogy a segítségemre egyáltalán semmi szüksge, mert egyedül is képes megoldani azokat. Felhorkantottam, és elpillantottam másfele, meglehet, hogy menekülő utat kerestem, de hibáztathat-e valaki ezért a vágyamért, ha nem tudom, hogy mit keresek itt?
Igazából, azt hiszem, örülök, hogy végül megköszönte a fáradozásomat, mert egyébként rohadtul nem szoktam kabátokat lesegíteni senkiről sem, mert az nem az én formám. Ám valahogy éreztem, hogy ennek a mostani mozzanatnak sokkal nagyobb jelentősége lehet, azt hiszem. Amúgy meg, kabátban is simán elücsörögtem volna.
- Két pizzát kérnék, az egyik bolognais, extra paradicsom szósszal, paradicsomossal. –hangsúlyozom – extra bolognaival, és extra-extra sajttal, szinte ne is lássam a szószt, és baromi vastag tésztát szeretnék ehhez, a másik pedig ananászos legyen, azt sem bánom ha egész ananász karikákat raknak rá, egy teljes konzervből, de ne ijesztgessék , mert azt nem szeretem, és erre is extra sajtot, extra sonkával kérek. – még a rendelés kihozatala előtt odatolok egy húszdollárost a pincér lánynak, és reménykedve kacsintok rá, hogy senki sem fog beleköpni a kajámba.
- Ezt mind ti eszitek meg? – áll meg, és lekönyököl az asztalunkhoz, és jól behajol, álljál le, eddig jópofa voltam, mert kajáról volt szó, te pedig késlekedsz annak kihozatalával! Megrándult egy izom a szemem alatt ,és negédesen a nőre mosolyogtam.
- Fogadtunk, most pedig! – hessegető mozdulatokat tettem, mire végre arrébb kotródott a nő.
Az italokat a borravalónak hála már ki is hozták, aztán végre kettesben maradtunk.
- Akkor…bajban leszek, hogy egyedül kell ennem… - vakartam meg a tarkómat, miközben könyökölve támasztottam meg a nyakam oldalát a tenyerembe. – Nem eszel, nem iszol? Ugye ez nem csak valami divatos, röhejes diéta? – vontam fel a szemem kérdőn, miközben belekortyoltam a sörömbe, és elgondolkodva pillantottam végig rajta, mogorva volt, távolságot tartott tőlem.
- Hm…nézd…-összeszorítottam ökölbe a kezem és vettem egy nagy levegőt, ahogy rá pillantottam. – Ha azért viselkedsz így velem, ahogy , megértem. Én csak utálok búcsúzkodni, és…akkor, azon az éjjelen…minden olyan zavaros és még most is. – teszem hozzá halkabban, ha farkassal beszélgetnék, biztos meghallaná, nem tudom ,hogy az ő füle ebből a szempontból mennyire éles. Ezután újabb korty a sörömbe és, torokköszörülve pillantok rá. A következő kérdés viszont meglepett, és kicsit félre is nyeltem. Mondjuk, engem is érdekelt, hogy mit csinált, mert alig tudtam róla valamit, azon kívül, hogy lidérc lett, és hogy valami Anthony vagy nem is tudom,hogy ki volt aki bántalmazta? Vagy uralkodott felette? Ez tényleg érdekel engem is. De csupán csak két kérdésével sikerült felkavarnia.
- Ezért jöttünk ide, hogy meséljek? Ha én is mesélek, akkor te is fogsz magadról? – vonom fel a szemöldökömet és rápillantok, kérdőn, szúrós szemmel. A fiam…mindig is felkavart, a kis rohadt szemét dög, hogy pusztulna bele, a ténybe, hogy a saját apjától fájlalta a boldogságot.






do or do not. there is no try.

.
Madox Smith

Madox Smith
Vérfarkas
₰ Play by :
Charlie Hunnam
₰ Reagok száma :
59
₰ Keresem :
Életem megkeserítőjét
₰ Foglalkozás :
Kovács, motor építő

Bourbon Street - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bourbon Street   Bourbon Street - Page 2 EmptySzer. Dec. 06, 2017 7:02 am

Madoxnak /

A tömegben Maddock Mózest játszva választotta szét a tömeget, ami rohadt idegesítő volt, mert akik előle elléptek, azok viszont elém kerültek. Az emberek kerülgetése közben a férfi hozzám intéz egy kérdést, én pedig értetlenül néztem rá.
- Baj? Azt hiszed, csak akkor hívnálak, ha bajban vagyok? - Kérdezek vissza. A feltételezés is sértő. Eddig is én voltam az, aki próbál újra meg újra túl lendülni a kettőnk közti problémákon és olyan kompromisszumot létre hozni, amely mindkettőnknek megfelel.
- Amúgy is megtudom oldani a problémáimat, ha vannak. - morgom az orrom alatt. Kivéve a farkasokkal szembeni félelmet. Azt ennyi idő után se tudtam legyűrni. A bárba érve Maddock előre megy, keres és talál is egy helyet. Oda lépek, körbe nézek, miközben szét bontom a kabátomat. Mire visszapillantok, a farkas már segít is levenni és felteszi a fogasra. Ez a fajta udvariasság igazából tetszik. Örülök, hogy gondolt rám.
- Köszönöm. - ülök le vele szemben. Ő azonnal felmarkolja az étlapot, és már nézi is, hogy mit lehet enni. Kérdésére megrázom a fejem.
- Nem szoktam enni. De azért kösz. - utasítom el az ajánlatot, majd amikor a pincér csaj megjelenik, a pult felett kirakott ital listára pillantok.
- Egy vodka-narancsot kérek. Fele arányban kérem. - Rendelek, aztán megvárom Madox rendelését is.
- Igazából inni se szoktam, de a látszat kedvéért néha lecsúszik egy-egy pohár. - magyarázom nyugodtan, miközben a tekintetem az embereket fürkészi.
- Mesélj. Mit csináltál, miután elhagytam a falut? Hol van a fiad? - kérdezősködöm, végül rá pillantok a tömegről.
Vendég

avatar
Vendég

Bourbon Street - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bourbon Street   Bourbon Street - Page 2 EmptyKedd Dec. 05, 2017 9:56 pm


Anna & Madox

Outfit:
Ruha
Words:
xxx


Nagyon izgatott voltam, hogy találkozhatok vele, sőt! A gyomrom is kicsit összeszorult, szerintem gyomorrontást kaphattam, folyton hányingerem volt, pedig nem vagyok az a túlizgulós fajta, most nem tudtam eldönteni ,hogy mit akarhat tőlem Anna, gondban van? Segítsek neki, vagy…? Nem tudom, hogy mi lehet az oka, hogy ide hívott.
Megáll előttem, és köszön, én ellököm magam a kocsimtól, és megnézem, hogy beriasztottam-e aztán, én is visszaköszönök neki, kissé zavartan ráncolom a homlokomat. Teljesen nyugodt, hétköznapi ruhában van, az arca leginkább kifejezéstelen, az illatán, nem érzem, hogy milyen hangulatban van, olyan… semleges, de most legalább nincs tele fenyő illattal, a múltkor sem volt. Ez most kimondottan tetszik, az is,hogy teljesen bebugyolálta magát, olyan… apró és törékeny nő látszatát kelti, persze…tudom,hogy ez nem így van, nagyon is megtudja védeni magát, bárkivel szemben.
A következő megjegyzésre, meglepve pillantok a bár felé, arra amelyről a telefonban is beszélt, zsebre dugom a kezeimet, és kifújom a levegőmet, majd leengedem a vállaimat, amik a zsebbe nyúlás közben húzódtak fel leginkább. Biccentek, hogy indulhatunk, és oldalvást pillantok rá, miközben irányba fordulok, és a cipőm orrával megböködöm a macskakövet, aztán felveszem az ő tempóját, amint elindultunk. Nagyokat lépek,eleve, de tudom, hogy ha alacsonyabb emberrel találkozom, az mindig lohol utánam.
- Baj van? – bököm ki kíváncsian, ahogy a fejemet felé fordítom. Ezután kiveszem a kezeimet a zsebemből, és magabiztosabban sétálok mellette. Nem csekély magasság és szélesség méretbeli előnyökkel vágok át a rohadt turisták tömegén. Ha meglátnak, de leginkább megérzik a kisugárzásomat, már nem akarnak úton útfélen nekem jönni. Elég volt a tesze-toszaságból, nyugodtabban sétálok most már, elvégre alfa vagyok, a falkában is magabiztosnak kell lennem, még akkor is ,ha bennem dúlnak az érzelmi viharok. Egy percre sem inoghatok meg.  A bárhoz érve, én léptem be elsőként az ajtón. Ismertem ezt a helyet, noha nem voltam itt mindennapi vendég. Ritkán jártam erre, csak ha nagyon el akartam tűnni a falkatagok vagy épp Zen szeme elől, mert tudtam ,hogy egy ilyen helyen keresnének legutoljára.
Helyet foglaltam az első üres helyen, a fal mellett, egy négyes részben, ledobtam magamról a mellényem és a kapucnis felsőm, és elgondolkodva pillantottam Anna felé, végül segítettem neki is levenni a kabátot és felakasztottam mellénk a falra, mindkettőnk cuccait, aztán helyet foglaltam. A bárban kellemes jazz zene szólt, én az étlapot markoltam el azonnal, hogy egy vérfarkas ne legyen állandóan éhes? Képtelenség. Húst, hússal maximum.
- Te kérsz enni? – kérdem tőle, ahogy rávetem a pillantásomat, és aztán újra az étlapra siklik a tekintetem. Pizza! Most ez tűnik a legjobb választásnak. Ráadásul, ott van, hogy ha fél óra alatt megeszem a ház x méteres pizzáját, kikerülök a falra…újra Annára pillantok, nem most kellene megjátszani a hagyományos zaba tréninget. A felszolgáló eközben megérkezett hozzánk.
- Jó estét, milyen italt hozhatok, a hölgynek és az úrnak? – egyikünkről a másikra pillantott a kis szuka, rajtam persze tovább időzött a pillantása, ám ez nem igazán hatott meg, megvártam Anna rendelését, csak aztán fűztem hozzá az én egy pintes Guinessemet, ezután várakozón emeltem a pillantásom Annára, az ajkain el-el időzött a pillantásom, ahogy az arcán is, nem tudtam, hogy mit kéne tennem , vagy mondanom. Ezért csöndben vártam, és hallgattam a következő számot, tetszett, igazából tetszett ez a fajta zenei stílus is. Öröm volt a füleimnek nem metált és rockot vagy tudja franc még miket hallgatni, mert Zen aztán kiokított a sötétebb stílusokból. Szakértő vagyok, mi vagyunk a falkával a támogató szurkolói csapata, akik utaznak vele, fellépésről fellépésre, ha olyat vállal be. Mondja valaki, hogy nem törődök a falkám tagjainak lelki egyensúlyával.



do or do not. there is no try.

.
Madox Smith

Madox Smith
Vérfarkas
₰ Play by :
Charlie Hunnam
₰ Reagok száma :
59
₰ Keresem :
Életem megkeserítőjét
₰ Foglalkozás :
Kovács, motor építő

Bourbon Street - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bourbon Street   Bourbon Street - Page 2 EmptyKedd Dec. 05, 2017 7:02 am

I need a savior
To heal my pain
When i become my worst enemy
My demons \ Madoxnak

A legutóbbi este Maddockkal pont annyira volt kellemes, mint kellemetlen. Hihetetlen, hogy megadtam neki amit akart, és amikor még arra is ügyeltem, hogy ne úgy távozzak, mintha csak egy egyéjszakás kaland lett volna, ő szinte az arcomba köpött. Nem szó szerint, de így éreztem. Ennek ellenére, gondoltam teszek még egy próbát... Egy utolsót, mert nem szokásom folyamatosan ugyan abba a hibába esni. Úgy hogy felhívtam, üzenetet hagytam neki, hogy hol és mikor találkozzunk, már ha ráér. A francia negyed a régi stílusa miatt az egyik kedvencem a városban. A zene folyton szól a jazz bárokból, elvileg az ételek is isteniek erre, és rengeteg a látnivaló. Egyetlen hátránya, hogy emiatt szinte mindig tele van turistákkal és külföldiekkel a hely, ami néha tömött utcákat eredményez. Most is alig lehet haladni a járdán, és legszívesebben megtenném, hogy átlebegek mindenkin, a pánik azonban senkinek sem használ. Ruhám átlagos, úgy nézek ki, mint bármelyik másik fiatal az utcán, szeretem, ha nem maradok meg az emlékezetben, ha elsiklik az emberek tekintete felettem. Mondjuk az nem nehéz, alacsonyabb fajta vagyok. Az idők során az emberiség folyamatosan magasodik. Abba a házba, ahol én laktam, már csak fej lehúzva tudnának bemenni.
A tömegen átverekedve magamat meglátom Madet, ahogy egy kocsinak támaszkodik. Hány autója van ennek...? Minek ennyi? Én kocsi nélkül is elvagyok. A nem messze lévő templom órájára pillantva látom, hogy késtem pár percet. Azt hiszem ennyi még belefér.
- Szia. - állok meg tőle nem túl messze. Ha nem úgy váltunk volna el, ahogy, akkor talán most másképp köszönteném. Azonban a tetteknek következményei vannak, és ha megbánt, ne várja, hogy a következő alkalommal a nyakába ugorjak.
- Van a közelben egy jó bár. Gondoltam beszélhetnénk. - hiszen többször is találkoztunk, de még mindig nem tudom, mi történt vele az elmúlt ezer évben. Ha benne van, és követ, akkor elindulok az egyik ilyen klub felé.


Vendég

avatar
Vendég

Bourbon Street - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bourbon Street   Bourbon Street - Page 2 EmptyHétf. Dec. 04, 2017 10:23 pm


Anna & Madox

Outfit:
Ruha
Words:
xxx


Hááát jó… tulajdonképpen baromira érdekelt, hogy mit akarhatott tőlem, mert a hotelben nem volt túl rózsás az elválásunk, de ha én sem tudtam, hogy mit kéne tennem? Mennie kellett. Nem fogok könyörögni, nyilván nincs jogom hozzá, mert korábban tisztáztuk, hogy legfeljebb csak vonzódik hozzám, legalábbis ezt szűrtem le a szavaiból, hogy aztán végül egymásnak esve, egy ágyba fekve művelhessünk igazán kedvemre való mocskos dolgokat. Még pár nap elteltével is eszembe jut az –az éjszaka és örömmel emlékezek rá vissza, csak az elválás volt kissé szar, igen. Gyűlöltem volna úgy kimenni onnan, hogy nem történt semmi, ám hallottam a fájdalmat a hangjából, amikor ráütött az ajtómra, és igazából emiatt, elszomorodtam. Bunkó köcsögnek éreztem magam, de… tehetek én róla? Nem vagyok egy szent, és leginkább magamat akartam védeni azzal, hogy…így engedem szétpukkadni a közös buborékunkat. Mert én pukkasztottam ki.
Ráadásul a számát sem tudtam, arra az eshetőségre, hogy ha bocsánatot akarnék tőle kérni, igazából a címét sem tudtam, ahová el tudtam volna menni, bocsánatot kérni. Kezdtem rájönni, hogy azért mégsem bízik meg bennem annyira, hogy…beengedjen az életébe és ez elszomorított.
Ma este a pick-upommal jöttem, ez barna gyöngyház fényezéses. Időnként magam fényezem át a kis szekeret, megérdemli, ahogy az új felniket is, jó-ezt nem tehénszar húzásra használom a határba, igen , arra is van kocsim, nem kell ezen izélni. Meg a városi kocsikázásra is van kocsim, ezen például, a platóján motorokat szoktam szállítani, A-ból B-be. Most is egy saját készítésű gyönyörűség pihent a hátán, letakarva ponyvával, mert a franc se akarja a madarszart vakarni az új fényezésről és a kiwixolt bőrülésről. Kiszálltam a kocsiból, én is kitettem magamért, vadonat új farmer nadrág, kényelmes cipő, és egy fehér póló. Nem fáztam, mert fűt a vérem, szó szerint. Hamarabb érkeztem, mint a megbeszélt időpont, a telefonom a farzsebembe pihent, de nem vettem elő öt percenként, letámaszkodtam a bártól néhány méterre az utcában a kocsim oldalának, és próbáltam rá jönni, hogy mi a fenét akarhat tőlem Anna?! Igen lazára igyekeztem venni a dolgot. A platón pihenő motorért még elugrottam gyorsan a vele való találkozás előtt. Néhány ember megbámult, hogy az éjszakai hűvösben egy szál pólóban ácsorgok, erre nagy nehezen elővettem a kapucnis pulcsi, pufi mellény kombinációt és tovább támogattam a kocsimat, mert tudtam, hogy ha nem dőlnék neki, akkor felborulna….




do or do not. there is no try.

.
Madox Smith

Madox Smith
Vérfarkas
₰ Play by :
Charlie Hunnam
₰ Reagok száma :
59
₰ Keresem :
Életem megkeserítőjét
₰ Foglalkozás :
Kovács, motor építő

Bourbon Street - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Bourbon Street   Bourbon Street - Page 2 EmptySzomb. Okt. 14, 2017 5:16 pm

***
Poisoner

Poisoner
Méregkeverő
₰ Reagok száma :
562

Bourbon Street - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
https://poisonfrpg.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Bourbon Street   Bourbon Street - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom


Bourbon Street - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
 

Bourbon Street

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Wall Street

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Városaink :: New Orleans :: Belváros :: Francia negyed-
^
ˇ