Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Chelsea Brighton Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Chelsea Brighton Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Chelsea Brighton Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Chelsea Brighton Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Chelsea Brighton Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Chelsea Brighton Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Chelsea Brighton Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Chelsea Brighton Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Chelsea Brighton Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Chelsea Brighton Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Chelsea Brighton Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Chelsea Brighton Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Chelsea Brighton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Chelsea Brighton   Chelsea Brighton EmptyHétf. Dec. 18, 2017 10:13 pm


Chelsea fckin Brighton

na na na What thhhe Hell



Becenév

Chels

Titulus

fckin Princess

Születési hely, dátum

Seattle,1993,december,31

Faj

ember

Átváltozás

kéthetente a fodrásznál

Képesség

kib*szott jó hangom van, meg gitározok

Család

Árva kölyök vagyok

Play by

Avril Lavigne




Ez az én történetem...

Most tolhatnék ide egy féloldalas leírást, hogy mindenki mélységesen sajnáljon, meg eltoljon két csomag százas zsepit, de az emberek már csak ilyenek. Egy hánytatott sorsú árvagyerek sorsa a kutyát nem érdekli, még akkor sem, ha olyan menő, mint én. Szóval én ezt most kihagyom, képzeld el a Bambit meg a Twist Olivert vegyítve és itt leszek én, kevesebb drámával, és az undorító nyálas Disney zenéktől mentesen. Na, jó, az Oroszlánkirály meg a Tarzan zenéi bejönnek.
A sulis éveimre se pazarolnám a betűket, arra ott van a Szent Johanna Gimi, értitek… nem.. Nem fizet senki a promóért, csupán szeretek gyorsan a lényegre térni.
Az én életem a Silver Wolfessel kezdődött el. Tudjátok, mikor öt semmirekellő kiáll zenélni a szökőkút elé, és örülnek, mikor megdobálják őket apróval. Mi persze a poénért csináltuk, meg az időtöltésért, meg, mert imádtunk zenélni. Akkoriban még nem volt egy saját dalunk se, csupán covereztünk, mint mindenki más, mégis sok ember megállt és hallgatott minket, volt mikor még tapsoltak. Az első gitáromat Európából loptam, nem vagyok rá büszke, de sokszor kellett ily módon hozzájutnom a cuccokhoz, lévén 16 évesen kidobtak. Európába is stoppal jutottam el egy árvatársammal, csak ő ott maradt én meg megszedtem kicsit magam és visszatértem, mielőtt lecsuktak volna. Sose voltam az a típus, aki nyugiban megül a seggén, mindig úgy tartottam, egy cseszett életem van, hát használjam ki, így hát sok mindenre rávettek, vagy épp én magam, még olyasmikre is, amikre nem vagyok büszke.
Két éve, hogy a Silver Wolfes ismert lett az USA-ban, két éve, hogy a fejem a címlapokon virít, hogy a média rajtam csámcsog, és hogy pasik kérnek autogramot az alsójukra. Az első lemezünk platina lett, ami még most is hihetetlen számomra, és nincs egy olyan nap, amikor órákig chillezhetnék a kádban. Dan, Bryan, Lessa, Tom és én… ebből áll a banda, abból az öt suhancból, akik a szökőkút előtt nyekeregtek. Ha jobban belegondolok, ez az egész karrier dolog akkor indult. Richard Mcceanly volt az, aki megállt és apró helyett egy névjeggyel dobott meg minket. Először azt hittük, kamu, de mivel úgy voltunk vele, hát mit veszíthetünk, elmentünk hozzá. Onnantól kezdve meg a görbénk felfelé ívelt. Meg nem mondanák rólunk, de mindegyikünk hűséges típus, így Richet már bandatagként kezeljük, és meg nem válnánk tőle semmi pénzért, erre ő akkor döbbent rá, mikor beintettünk egy nála állítólag sokkal nevesebb menedzsernek.
Idő közben szerelmes is lettem, de gyorsan elmúlt. Igazából egy színész volt a srác, és önimádó, így közös megegyezés alapján döntöttünk úgy, ő eléggé szereti magát helyettem is. Akkortájt írhattam meg talán az első dalunkat. Az azelőttieket mindig egy fogadott dalszövegíró nyomatta, és hiába játszottuk milliószor, sose éreztük a sajátunkénak, valami hiányzott belőle… belőlünk. Ellenben a Complicated… az mi voltunk, és jobban tetszett a népnek, mint bármelyik számunk azelőtt. Onnantól vettem át én a dalszövegírást, és mit ne mondjak, hamar rá is jöttem az ízére…


- Áúúú barom – sziszegek, mikor egy könyököt érzek az oldalamban.
- Jóóóna elbambultál, min?
- Hogy vajon mindig ilyen undorítóan zabálod-e a kaviárt, vagy csak most jött rád, komolyan Dan, néha egy kicsit viselkedhetnél – rázom meg a fejem, mert alapjáraton leszarnám, de most mégis egy négy csillagos étteremben vagyunk, ahol kezdenek ránk furcsán bámulni. Szeretném azt hinni, hogy nem a hajam miatt, de bárhogy is pillogok körbe, nem látok senki máson neon zöld tincseket.
- Mikor lettél te prűd – a srác szeme elkerekedik, aztán még a székét is arrébb húzza, ezzel kifejezve, mennyire idegenkedik tőlem.
- Anyád a prűd – röhögök fel, majd megragadok egy kaviárt, aztán nemes egyszerűséggel megdobom vele. Mi poénkodhatunk így egymással, de mihelyst ezt meghalljuk egy idegentől, nekiugrunk.
- A te anyád – és az én hajamban is landol, amit hadüzenetnek veszek, és egyből elfelejtem, hol is vagyunk….

- Komolyan srácok, a jó arcságnak is megvan a határa, ez már tényleg sok – Rich az asztalra csapja a magazint, aminek címlapján a spontán kajacsatánk virít, meg a pincérek tekintete. Azt a képen jobban szemügyre véve pedig egyszerre kezdünk röhögni.
- Nézd már a pingvin fejét, te jó ég – Lessának a könnye is kicsordul, amint közelebbről nézi meg. Hát igen. Néha tudjuk, hogy híresek vagyunk, néha a fejünkbe is száll ez, de legtöbbször… legtöbbször az az öt semmirekellő vagyunk a szökőkút előttről… és büszkék vagyunk rá. Talán ezért is szeretnek minket ennyien. Meg mert menők vagyunk… Főleg mert menők vagyunk.


Vendég

avatar
Vendég

Chelsea Brighton Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Chelsea Brighton   Chelsea Brighton EmptyKedd Dec. 19, 2017 12:39 am


Gratulálunk, elfogadva

Chelsea Brighton

Tetszett az előtörténeted, mert olyan könnyed, és laza volt, az avatar alanyhoz is nagyon passzolt, mosolyogva olvastam végig az egészet. Nagyon érdekel, mit hozol ki a történetből, mi mindent fogunk játéktéren látni, mert bizonyára izgalmas játékokat fogunk tőled olvasni. Mindig is szerettem az ilyen vagány karaktereket, ez is bizonyítja, mi mindent ki lehet hozni egy "egyszerű" kis halandóból. Sok sikert a zenéléshez, csak így tovább, közben pedig maradjatok olyanok, mint amikor belevágtatok az egészbe  Wink

Derick Bazile

Derick Bazile
Vámpír
₰ Play by :
ian somerhalder
₰ Reagok száma :
13
₰ Keresem :
i got the girl
Chelsea Brighton Tumblr_oz94stfSvG1vvzmfwo8_250

Chelsea Brighton Empty
Vissza az elejére Go down
 

Chelsea Brighton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Karaktereink :: Tagjaink :: Emberek-
^
ˇ