Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Vincent Cellier Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Vincent Cellier Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Vincent Cellier Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Vincent Cellier Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Vincent Cellier Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Vincent Cellier Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Vincent Cellier Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Vincent Cellier Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Vincent Cellier Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Vincent Cellier Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Vincent Cellier Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Vincent Cellier Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vincent Cellier

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Vincent Cellier   Vincent Cellier EmptySzer. Nov. 01, 2017 9:23 pm


Vincent Cellier

Élj, ahogy jól esik.



Becenév

Ha meguntad az életed, vagy fájdalomra vágysz, akkor nyugodtan becézhetsz.

Titulus

The forever young

Születési hely, dátum

Velence, 1006, 8, 23

Faj

Chh... rasszista. Vámpír

Átváltozás

Hogy hogyan történt nem tudom, hisz valószínűleg kedves átváltoztatóm volt oly kedves és kitörölte az emlékeimet. Esélyes, hogy majdnem szárazra szívott és adott a véréből.

Képesség

Vér manipulálása és érzékelése – Képes vagyok mások vérét felforralni, megalvasztani, savassá tenni, vérrögöt képezni, sőt még akár a szívét is fel tudom robbantani valakinek. Bár az utóbbi nagy koncentrációt igényel.
Az érzékeléssel mindig tudom, hogy mennyi vér van az élőlényekben.

Család

A nevemből sejtek valamit, hogy az apámnak francia felmenői voltak.
Nicoletta volt a partnerem évtizedeken keresztül.
Gyermekem tudtommal nincs.

Play by

Liam Hemsworth




Ez az én történetem...

Feltehetőleg Velencében születtem, de az átváltozásom előtti dolgok teljesen kiestek, az első emlékem az, hogy valami furcsa vágyam volt. Mindenképp vért akartam, hogy csillapítsam végtelennek tűnő éhségem.
Hamarosan egy védtelen cselédlány libbent be az enyhén dohos szobába egy lavór vízzel. Mikor felugrottam az ágyból és emberfeletti gyorsasággal előtte teremtem elejtette a lavórt, ő sikítani próbált, de ijedtében egy hang se jött ki a torkán, na jó, lehet, hogy a torkára szoruló markom is közrejátszott.
Megláttam az arcom tükörképét a rémült kék szemeiben. Önmagam látványa elborzasztott, a karmazsinvörös szemek, az agyarak. Tudtam, hogy nem vagyok ember.
A szabad kezemmel megfogtam a nő karját és a fogaim az alkarjába mélyesztettem. Következő pillanataimban, a mámor hatására elengedtem a nő torkát, így ő nem fulladt meg. A vörös, forró életnedv szépen ömlött a számba, s én mohón nyeltem.
Nemsokára a nő megelégelte, hogy szívom a vérét és megragadta a hajam és erősen meghúzta, így én abbahagytam a táplálkozást. Ő egy számomra ismeretlen hatalommal a falnak csapott, majd elszorította a vérző karját.
– Vincent, nem ismersz meg? – kérdezte szomorkásan.
– Vincent, az én vagyok? – kérdeztem zavartan, hisz semmi emlékem nem volt és épp nem rég löktek egy falnak.
– Igen, te vagy. Én Nicoletta vagyok, gyerekkori barátod és az anyám a házatok szolgája volt, így én is az lettem. Te vagy Vincent Cellier, a ház ura. Nemes vagy. Te egy vámpír vagy, ezek szerint és elég sok vért lecsapoltál tőlem – ekkor a vérző karját megemelte, melyen már a vérzés elállt és a fogaim nyoma a szemem láttára húzódtak össze, majd tűntek el.
Egy kicsit meglepődtem, hisz egy normális embernek nem tűnnek el csak így a sebei. Ő látta az arcomon a meglepettséget, így megmondta nekem, hogy ő egy boszorkány és varázslattal gyógyította meg magát.
Lassan belejöttem a birtok igazgatásába és Nicoletta segítségével megtanultam, hogy mire vagyok képes.
Sok partit szerveztem, ahova rangomon belüliek örömmel jöttek, vagy csak azért, hogy gúnyolódjanak.
Egyszer egy vendég, aki a családunk riválisa volt, inzultálni kezdett a saját birtokomon. Akkor fedeztem fel a képességem. Éreztem a vérét, szinte láttam az ereikben a nedűt. Elkezdtem az ereiben forralni a vért, mire ő összerogyott és borzalmas ordításba tőrt ki. Nem halt meg, hisz időben véget vetettem a kínzásának, de borzalmas fájdalmat élt át.
Az évek teltek és körülöttem mindenki öregedett, csak én nem ez sokaknak fel is tűnt. Nicolette titokban a szerelmem lett, majd kiderült, hogy az emlékezetkiesésem előtt szintén szerelmi szálak fűztek össze minket. Lassan ő is elkezdet öregedni, hiába lassította a folyamatot hatalmával.
Amint elkezdett őszülni öngyilkos lett, de még utoljára egy tanácsot adott, hogy utazzak el Franciaországba.
Így is tettem, eladtam a birtokom és minden pénzemmel Franciaországba mentem.
Az évszázadok során csak gyarapítottam a vagyonom, harcoltam és a különleges képességemet csiszoltam és fejlesztettem így elértem mindazt amit most tudok. Rengeteg nyelvet megtanultam, hisz rengeteg országban megfordultam.
Amerikába száz éve érkeztem egy nagyon gazdag emberként. Körbe utaztam az államokat, kisvárosokban éltem és farmokon, nagyjából elszigetelődve az emberektől és álneveken, így a feltűnést mindig el tudtam kerülni.
Egy hobbim is lett hosszú életem során, a fegyvergyűjtés. Minden korszakból és kultúrából, melyet megéltem, vannak kifogástalan állapotban lévő pengéim és lőfegyvereim.
Öt éve New Orleans közelébe költöztem és itt vettem egy házat, mely a 18. században valami nemeseké volt. Megérte felhalmoznom a hatalmas vagyont, hisz a kúria és a kiváltságai nem kevés pénzbe került. A házhoz csináltattam medencét, hisz szeretek úszni és sok a pénzem.
Munkám jelenleg nincs, társtulajdonosa vagyok két szórakozóhelynek és a bevételük ötven százaléka az enyém. Az egyik bár Itt van New Orleansban a másik Seattle városában.


Vendég

avatar
Vendég

Vincent Cellier Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Vincent Cellier   Vincent Cellier EmptyCsüt. Nov. 02, 2017 4:39 pm


Gratulálunk, elfogadva

Vincent Cellier

A képességed nagyon érdekesre sikerült, tetszik, ahogy kitaláltad. A történetedből nem túl sok minden derült ki, kíváncsian várom, játéktéren mi alakul ki,viszont ez az amnézia szintén érdekfeszítő, nem lehet egyszerű így magadhoz térni. Viszont kaptál egy szép, új kezdetet, amit illik kihasználni, úgy tűnik te mindezt meg is tetted. Üdvözöllek nálunk, a foglalásokat pedig ne feledd megejteni! Wink

Derick Bazile

Derick Bazile
Vámpír
₰ Play by :
ian somerhalder
₰ Reagok száma :
13
₰ Keresem :
i got the girl
Vincent Cellier Tumblr_oz94stfSvG1vvzmfwo8_250

Vincent Cellier Empty
Vissza az elejére Go down
 

Vincent Cellier

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Karaktereink :: Tagjaink :: Vámpírok-
^
ˇ