Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Underground Nightclub Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Underground Nightclub Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Underground Nightclub Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Underground Nightclub Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Underground Nightclub Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Underground Nightclub Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Underground Nightclub Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Underground Nightclub Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Underground Nightclub Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Underground Nightclub Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Underground Nightclub Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Underground Nightclub Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Underground Nightclub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Underground Nightclub   Underground Nightclub EmptySzer. Nov. 01, 2017 11:15 pm


Delilah & Brenton
• • • • • • • • • • • • • • • • • •
Szemöldökeim a magasba szökkennek a kijelentés hallatán. B*szakszik velem odafent valaki, vagy valami soha véget nem érő rémálomba kerültem, amelyből kiút sincsen? Amiben ostoba poénokkal akarnak emlékeztetni lépten-nyomon arra az abszurdumra, hogy… Nem, ki sem mondom. Troyékat sérteném azzal, ha elhinném ezt az egész természetfeletti és vérfarkas maszlagot. Ez nem egy szaros tündérmese, hanem a valóság, amiben oltári rossz kártyákat sikerült húznunk. Őszintén szólva nem is tudom, melyikünk járt rosszabbul; ők, amiért ilyen fiatalon véget ért az életünk, vagy én, amiért kénytelen voltam végignézni a halálukat, és most abban a tudatban élni, hogy én bezzeg túléltem. Egyik verzió sem túl rózsás.
- Mondd csak, kutyának nézek ki, vagy mi? - kérdezek vissza bosszankodva, mialatt kézhátammal letörlöm a szám fölé ragadt sörhabot. Az a pillanatnyi reménysugár, amit a torkomon legördülő alkohol lobbantott bennem, egyhamar szertefoszlik, amikor rádöbbenek, hogy nem úszom meg ennyivel a lány társaságát. Viszont be kell látnom, a felkínált feles igen csak csábító, meg hát amúgy is megérdemlem a legelsőként áldozatul esett sörömért, szóval… Nem teketóriázok, felkapom a poharat, és összevont szemöldökökkel kortyolok bele a szörnyűségbe. Sosem voltam egy vodkapárti.
- Gondolom nem tudlak meggyőzni azzal, hogy nem velem akarod tölteni az estédet… Mi a neved? - kérdezem lagymatag érdeklődéssel, révén, a tudatom félig még mindig a farkasok között és a kórházban lavíroz, fogságba esve a felfoghatatlan emlékek csapdájában. Bár csak ki tudnám végre verni a fejemből annak az alaknak és a véres pofájú dögöknek a képét…


Vendég

avatar
Vendég

Underground Nightclub Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Underground Nightclub   Underground Nightclub EmptyHétf. Okt. 30, 2017 1:41 pm


- Brenton & Evans -


Őszinte leszek emberek: ma az ördög bújt belém. Egész nap tombolt bennem a feszültség és az energia, ami egészen idáig, ebbe az istentelen lebújba űzött. Nem különösebben élvezem ha sokáig be vagyok zárva a négy fal közé, pláne úgy hogy az Azriellel töltött napok minden egyes másodperce felér egy életre-halálra szóló kihívással és a saját testi lelki jólétem érdekében muszáj volt keresnem valamit vagy valakit akivel kiengedhetek egy kis gőzt. Igen, ezt megtehettem volna az említett boszorkánnyal is, de ma nem volt hangulatom az emlékei között turkálni, vagy megint átveszekedni-verekedni egy éjszakát. Huszonhét év alatt rá lehet unni, hogy folyton ölitek egymást, bár még mindig tud boldog-nyomorúságos perceket okozni, ez megcáfolhatatlan tény.
De visszatérve a ma estéhez, eljöttem, hogy keressek valami szórakozást, valamit vagy inkább valakit akiből kiprovokálhatok egy kis balhét, hogy lerázhassam magamról ezt a nyughatatlanságot. Nem, nem éreztem különösebb lelkifurdalást, hogy valakinek tönkreteszem az estéjét. Különben is, ilyen helyekre nem olyanok járnak, akik nyugodt, meghitt estét szeretnének eltölteni egy pohárka jó bor és lágy zene társaságában.
És ha már balhéról beszélünk, hol másnál találhatnék, mint egy ordas kis farkasnál. Magamban dörzsölgettem a tenyerem, miközben már a második korsó sörét csentem el, mire végre kikérte magának. Egy vodkával teli felespohárral szórakoztam, miközben édes mosollyal az arcomon fordultam felé.
- Valaki bal manccsal kelt fel ma reggel - mondtam bújkáló nevetéssel a hangomban, majd felhajtottam a felest és rendeltem még kettőt. Az egyiket kihívóan felécsúsztatom, a másikat meg köszöntőleg felé emelem és kacsintok.
- Nyugalom, kisfarkas, ne dramatizáld túl!

xxx ; music ; notes

Vendég

avatar
Vendég

Underground Nightclub Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Underground Nightclub   Underground Nightclub EmptyHétf. Okt. 30, 2017 1:04 am


Delilah & Brenton
• • • • • • • • • • • • • • • • • •
Vérfarkas, természetfeletti, vérfarkas, természetfeletti… Amióta csak kiszabadultam a kórházból, ez az átkozott két szó ismétlődik újra és újra a gondolataim között, ráadásul a legváratlanabb pillanatokban csapnak le rám, többnyire olyankor, amikor kikapcsolhatnék és pihenhetnék. Ilyen alkalom persze nem sok akad, ha nem a furcsa alak kérdései üldöznek a tulajdon elmémben, akkor a barátaim vérben úszó képei lebegnek a lelki szemeim előtt, nappal és éjjel egyaránt kísértve a tudattal, én túléltem a támadást, ők pedig nem...
Néhány napja, hogy saját felelősségre hátrahagytam a klórbűzös épületet, de azóta egy percet sem töltöttem otthon, ellenben felváltva járom a kocsmákat és bárokat, remélve, valamelyik falai között végre sikerül elinnom a fejemből az emlékképeket és a valóság felfoghatatlan mivoltát. Ide is már csupán végső kétségbeesésemben toppantam be, komoly reményeket fűzve a zsivaj és a villódzó fények egyvelegéhez, viszont alig van esélyük túltölteni az agyamat a folytonos ingerekkel, ugyanis a figyelmemet helyettük a mellettem ülő nő köti le. Hát cseppet sem azért, mert kedvem szottyant csajozással orvosolni az egzisztenciális krízisemet, sokkalta inkább, mert már a második rohadt italomat nyúlja le egyhuzamban.
- Oké, figyelj, nincsen kedvem ismerkedni, és az a sör az enyém - nem túl udvarias, tudom, de hát az ilyen csinos lányok amúgy is mindig kiszúrják a homlokomat díszítő láthatatlan gravírozást; gettóból szabadult, ergo nincs az az isten, hogy komolyan leállnának velem ismerkedni. Gondolom őt is utolérte a láz, hogy megszemlélje a társadalom legaljának életfelfogását, bár nem igazán tudom megérteni, miért nem próbálkozott valami szelídebb helyen. Hacsak… Hacsak nem őt is magába szippantotta a drogok színpompás világa. - Drog sincs nálam - morgok felé, mialatt visszahúzom a térfeléről az italomat. Nem különösebben érdekel, ha már beleivott, szerencsére nem vagyok finnyás, ellenben az irigység… Sosem tartottam magamat zsugorinak, most mégis irigy kutya módjára nyelem mohón az aranyló italt, nehogy akár egy csepp is maradhasson neki. Miután végeztem, és valószínűleg vastag, fehér bajszot kanyarintottam az orrom alá, elégedetten lecsapom a pultra a korsót, egy árnyalatnyival szebben látva immáron a világot.


Vendég

avatar
Vendég

Underground Nightclub Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Underground Nightclub   Underground Nightclub EmptyVas. Okt. 29, 2017 11:49 pm

***
Poisoner

Poisoner
Méregkeverő
₰ Reagok száma :
562

Underground Nightclub Empty
Vissza az elejére Go down
https://poisonfrpg.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Underground Nightclub   Underground Nightclub Empty

Ajánlott tartalom


Underground Nightclub Empty
Vissza az elejére Go down
 

Underground Nightclub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Városaink :: Seattle :: Belváros-
^
ˇ