Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Bérelhető raktárak Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Bérelhető raktárak Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Bérelhető raktárak Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Bérelhető raktárak Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Bérelhető raktárak Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Bérelhető raktárak Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Bérelhető raktárak Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Bérelhető raktárak Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Bérelhető raktárak Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Bérelhető raktárak Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Bérelhető raktárak Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Bérelhető raktárak Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bérelhető raktárak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Bérelhető raktárak   Bérelhető raktárak EmptyPént. Nov. 24, 2017 1:01 pm


Reanna & Derek

The Very old Best Friend

Én barát félének tekintettem, még akkor is ha ő nem úgy gondolt rám. Számomra ez állt a maradandó ismerősök nevénél a szótárban. Miatta nem kellett aggódnom, de tudtam, hogy ha hívom, akkor jön. Bár ezen okból kifolyólag, inkább befolyásos , megbízható kapcsolatnak mondanám, mert a becsülete nem engedte, hogy eláruljon másnak. A becsülete, ami az apám felé kötötte, még így holtában is, úgy tudom afféle mentor volt a számára az atyám.
Amikor beléptem, senkit sem láttam a konténer helyiségben, de felvoltam készülve a hirtelen megjelenésére, épp ezért álltam egyhelyben továbbra is nyugodtan, ő szólalt meg, az ő hangja volt. Egészen biztos, hogy bent volt a fejemben, ismertem már ezt a trükkjét, számtalanszor alkalmazta rajtam. A tarkómon égnek áll a szőr, ahogy a karomon is , tudom, hogy gorcső alá vett, tesztel, kíváncsi rám. Csak sejtem, hogy körbelebegi a testem, inkább amolyan hatodik érzéknek köszönhetően, hiszen ismerem őt, renteget gyakoroltam vele. Az emlék amit választ nekem, mégis kissé meglepetéssel tölt el, a nyakamat így is behúzom a mellettem robbanó gránát végett. Üres töltény mind, és gumi lövedékekkel lőttünk egymásra, nekem hamar eltűnt, de a társaimnak sokáig ott maradt a heg, a véraláfutás. Ezért is kellett óvatosnak lennem, nem engedhettem meg magamnak, hogy ebben a rohadt meleg ruhában is eltaláljanak akár. Egyhelyen állok továbbra is,és a kezemben tartott távolsági puskát figyelem, igen mesterlövész és nyomkövető, bár nyomkövetőket keveset alkalmaztak, mert nem volt rá mindenki alkalmas. Rendszerint magam fajták kerültek a nyomkövetők közé, az embereknek valahogy kisebb érzékük volt ehhez.
Utáltam a téli kiképzéseket, mert egyébként is magas test hőm van, így a téli ruhában majd meggyulladtam.
- Mert kérni szeretnék tőled, az egyik egy fegyver prototípus, tervekkel együtt. Egy mesterlövész puska, nem szeretném ha a nyomok rám utalnának, hogy én állok az ügy hátterében. – válaszolom nyugodtan.
- A másik pedig egy kicsit személyesebb ügy, a vadász társamat foglyul ejtette egy vámpír, sikerült elszöknie, de én magam nem nyomozhatok utána, megérezné a szagom a közelben. – természetesen a vadász társam. Ennyit pedig a háttérből csak megtehetek nem?
- Az árat te szabod meg, annak függvényében, hogy mennyire érzed veszélyesnek a két küldetést, amit kínálok. Ahogy azt is, hogy mit kérsz ezekért cserébe. – rég tudtam ,hogy Reannának mások az értékei, a mozgató rugói. Így hajlandó voltam a segítségéért bármit megfizetni. Hiszen ő tudott diszkrét lenni, eltudta a nyomait úgy tüntetni ahogy egyetlen halandó sem volt rá képes.


zene: Guts Over Fear || megjegyzés

Derek Bateman

Derek Bateman
Vérfarkas
₰ Play by :
Theo James
₰ Reagok száma :
10
₰ Foglalkozás :
Fejvadász, fegyverkereskedő

Bérelhető raktárak Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bérelhető raktárak   Bérelhető raktárak EmptyVas. Okt. 29, 2017 6:14 pm

Real women fight
for something, other
than their own emotions.
Resident Evil \ Dereknek

Szokatlan üzenetet kapok. Nem a szavaiért szokatlan. Azért, mert egy bizonyos személy küldte. Derekkel jó rég nem találkoztam. Nem tudom, minek nevezzem őt. Barát? Nem. Azok mind elpusztulnak körülöttem. Ráadásul nem is beszélünk annyit. Nem ismerjük annyira egymást. Ismerős? Inkább. Segítettem neki, hogy egy halott barátom békében nyugodjon. Bogaras idióta lennék? Meglehet. De ki ne hinne dolgokban, mikor ő maga is egy poltergeist? Mindennek ellenére időt szakítottam a fiúra. Fiú... nekem talán. De hozzá kell szoknom, hogy az ő fajában, az ő társadalmában, az ő korában ez már férfinek számít. De ezt majd tesztelem. Tesztelem, hogy mennyit fejlődött, régi hibái megvannak-e még. Mit tanított neki a hadsereg? Mennyire vág az esze, mennyire képes koncentrálni... Így már vagy órákkal a megbeszélt időpont előtt itt voltam. Végig néztem a környéket, a helyet. A konténereket, s habár ezelőtt nem jártam itt, a felfedezésnek és a túlvilági alakomnak meg vannak az előnyei. Megtaláltam kis vackát, rejtekhelyét, fegyvereit, búvóhelyét. Kétség se fért hozzá, hogy "élt" már itt. Használta a helyet. A hűtőben friss étel, a fegyverek nem porosak, ahogy a priccs is készen áll a befogadásra. Behunyom a szemem, majd kinyitom és körbe nézek. Ezt megcsinálom egészen addig, míg emlékeimben pontosan vissza nem tudom idézni a szobát, míg csukva a szemem. Amint megvan, nem csinálok mást, csak várok. A maradék időmben a múlt emlékeit próbálom visszaidézni. A baj csak az, hogy elmém olyan, mint a szivacs. Habár sok dolgot magába szív, valójában lyukacsos. Hiányoznak belőle részek. Ezeket soha nem sikerült újra előhívnom, hiába próbálkozom. De már félbe is szakítanak, mert hallom, ahogy valaki közeledik. Derek az. Amint meglátom a lábát a lépcsőn, már elméjébe is hatolok, hívom elő a szobát, mint emléket elő. Tulajdonképpen feltűnés nélkül megtehetem ezt, hiszen a környezet nem változik. Egyszerűen csak magamat tüntetem el a priccsről, amin eddig heverésztem.
- Miért hívtál? - hallatszik halk hangom, számára minden irányból, míg jómagam túlvilági alakomban járom körbe a valóságban, hogy ha mozdulna se érezhessen engem, ne tudhassa, merre vagyok.
- Remélem fontos. Sok dolgom van a városban. - folytatom, miközben emlékeibe pillantok, s mintha csak dvd filmek között válogatnék, keresem a megfelelőt, amely jól jöhet a teszthez.
Végül sikerül választani: havas táj, egy régi, katonai kiképzés. Fegyverropogás, gránátvetők lövedékeinek becsapódása. Maró hideg, és szél. Tökéletes a jelenlegi hangulatomhoz is. Derek talán nem is érzi a hideget, ebben a katonai felszerelésben, amelyet éppen visel. Talán csak vörös arcán, melyet a hó jeges érintése mart ki, miután le kellett buknia egy robbanás miatt, tőle nem is oly messze. Várok, hogy reagál az emlékre, végül csak megjelenek én is benne. Nyugodtan, őt figyelve. Jobb így. Nekem kényelmesebb.

Vendég

avatar
Vendég

Bérelhető raktárak Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bérelhető raktárak   Bérelhető raktárak EmptyVas. Okt. 29, 2017 4:25 pm

]

Reanna & Derek

The Very old Best Friend

Nem vagyok az a könyörgős fajta sem, sőt! Ami azt illeti utáltam könyörögni bárkinek is. Szükségem volt valamire, amit tudtam, hogy legális úton nem szerezhetek meg, mégpedig olyan fegyver tervei amelyeket nagyon akartam. Egy ideje csak rebesgették, hogy szó lehet ennek a piacra dobásáról. Én pedig még a piacra dobás előtt akartam belőle, prototípust, és terveket is. Hogy mohó lennék? Nem hiszem. De az is lehet, hogy megtartom magamnak, egyékbént is imádtam a sniperes puskákat, hát még ez?! Lézeres hőérzékelős nyomkövetős távcső! Beépített szél és időjárás érzékelő, és kiegyensúlyozó. Mennyei! Csakhogy, nem szerezhettem meg úgy a fegyvert, hogy ne tereltem volna magamra a gyaníút, vagy bármely kereskedő társamra. Vagy, igazából mindegy. Nekem szükségem volt arra a fegyverre. Tudom, hogy gyártanak megrendelésre is egyedi tervek alapján a nagy cégek, de az is fix, hogy ezt nem itt Amerikában készítettném. Egy valaki volt képes arra, hogy feltűnés nélkül megfújja nekem a prototípust, és a terveket is, az pedig csakis Raelinn lehetett. Feltűnés nélkül képes volt eltűnni különböző helyekről, igazából, bárhonnan. Ugyan ki merné elmondani bárkinek is, hogy egy délibáb lopta el a felszerelést és az anyagokat is? Senki! Ez benne a legjobb.
Kiszálltam a kocsiból, és a raktár konténerek felé tartottam, itt is béreltem egy konténert, csak a legszükségesebb fegyverek, némi tartalék, ha beütne a szar, és menekülni kellene, legyen hova visszatérnem. Igen, olyan ez mint a farkasok zsákmány elásó ösztöne. Ha szar idők jönnének legyen tartalék.
Ellenőriztem ezt a helyet, mielőtt idejöttem, sem vámpír sem más egyéb lény, aki veszélyes lenne az árumra, így nyugodtan sétáltam a találkahely felé. Reanna ha megkérem, biztos megfogja tenni, ráadásul nem ingyen kérném.  ugyanakkor lenne egy magán jellegűbb kérdésem is felé, derítse ki, hogy a társamra a nőstényre ki vadászik, feltűnés mentesen. Túl sokat kérnék? Meglehet, de majd eldöntjük, hogy mi mennyibe fog kerülni, ezen ne múljék. Ezért jöttem ide. gyanítom, hogy ő már rég itt van, érzem azt a fajta jelenlétet, amit egy lidérc közelében szoktam, pontosabban a közelében, még ha emberi formában van, akkor is körüllengi egyfajta aura, afféle illat, ami rá jellemző, nyomokban a falkám szagát is őrzi, talán ezért is bíztam meg benne azon az estén amikor meglátogatott. Persze nagy volt a pofám, én azt hittem, hogy jobb, hogy sokkal jobb vagyok nála.  Nagyon is tévedtem, van még mint tanulnom tőle, a mai napig.
Kinyitottam a raktárat, majd be is csuktam. Idebent egy kisebb otthonocska volt  berendezve, a raktár alá rejtettem a fegyvereimet. Kis hűtő, némi kaja, elsősegély felszerelés nagy mennyiségben, és egy priccs, tábori ágy felállítva, arra az eshetőségre, ha megsebesülnék. Tényleg csak a legszükségesebb cuccok voltak ide berámolva.
- Anna! – álltam meg a szoba közepén, és vártam. Remélem nem valamelyik kisded játékával próbálkozik, újra. Megjegyzem kemény edző társ volt, mert hogy képes az ember átrúgni, ütni egy alaktalan valamin? Rengetegszer estem seggre miatta, mert a kellő lendületet vittem bele az ütésbe, vagy a rúgásba, de ő… elillant. Így tanultam meg általa a hirtelen támadásokat is, olyasféléket, amelyeknél hirtelen lehet irányt váltani. Imádok verekedni. Mondtam már?


zene: Guts Over Fear || megjegyzés

Derek Bateman

Derek Bateman
Vérfarkas
₰ Play by :
Theo James
₰ Reagok száma :
10
₰ Foglalkozás :
Fejvadász, fegyverkereskedő

Bérelhető raktárak Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Bérelhető raktárak   Bérelhető raktárak EmptyVas. Okt. 29, 2017 4:20 pm

***
Poisoner

Poisoner
Méregkeverő
₰ Reagok száma :
562

Bérelhető raktárak Empty
Vissza az elejére Go down
https://poisonfrpg.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Bérelhető raktárak   Bérelhető raktárak Empty

Ajánlott tartalom


Bérelhető raktárak Empty
Vissza az elejére Go down
 

Bérelhető raktárak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Városaink :: Seattle :: Külváros :: Raktárak-
^
ˇ