Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Karen Andre  Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Karen Andre  Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Karen Andre  Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Karen Andre  Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Karen Andre  Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Karen Andre  Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Karen Andre  Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Karen Andre  Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Karen Andre  Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Karen Andre  Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Karen Andre  Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Karen Andre  Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Karen Andre

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Karen Andre    Karen Andre  EmptySzomb. Okt. 21, 2017 2:04 am

Elkelt, Thanks' Karen Andre  1568662372


Karen Andre



Faj


Vámpír


Kor


1500+


Play by


Miss Katherine McNamara


Szerepkör


Testvér / Ellenség / Fogoly


Ki vár téged?


Altair (egykor szoros kötelék volt köztettek)
Sedrick (a legrosszabb rémálmod vagyok)





Kettõnk története

Egy gazdag család egyedüli lánygyermeke voltál, a szüleid szerettek téged, de a sorsod a kiházasításon múlott, ugyanis akkoriban ez felvett szokás volt. A szülők mellett, nos volt egy hőn szeretett bátyád ( Altair ), és két kisebb öcséd ( Sedrick, illetve Lionel ).

Minden zajlott a maga medrében boldogan, mindenki beletörődött a nyomorult kis sorsába, miszerint az első szülötté az örökség. Szüleink kiemelt figyelmét élvezhette, hisz őt imádták. Egyikőtök sem ellenkezett, csak én. Nem bírtam elviselni, hogy kirekesztenek, hogy nem szeretnek, s minél inkább az őrületbe kergetem önön sorsomat, ti annál ridegebben viszonyultatok hozzám.
Egy bizonyos estén lemészároltam mindenkit. Te is köztük voltál. Lio után következtél, ám az ismert sztori némiképpen eltérő változata az igazság, s lám rajtam kívül senki sem tudja azt, hogy élsz.
Ugyan belenyomtam többször is a fejedet a vízbe, miközben ittam a mézédes véred, de nem végeztem veled. Nem akartam. Kaptál a véremből, boldogan megfullasztottalak, s ezzel a teremtődé váltam, míg te egy korccsá a fajtámból.
Csak nem elloptam az ártatlanságod?
Talán ösztönösen kívántam azt, hogy egy napon itt tartsunk, és megkeseríthessem Altair életét még inkább.

Nálad jobban senki sem ismerheti a kiszáradás fogalmát, azt hiszem.
Évek teltek el, s te mindvégig a foglyom voltál.
Eleinte oktattalak, etettelek, aztán vér nélkül egy sötét kis kelepcébe ítéltelek, s ha kedvem tartotta ismét elővettelek.
Talán, gyűlöltél minden erőddel, s mégis... mégis valami ok folytán sosem támadtál rám. Mond csak miért nem tetted?!

De elérkezett az a nap, hogy szabad legyél, hogy kiengedjelek, s élhess. Ezáltal örök szenvedésre ítélvén a bátyánk. Ugyanis, ha megtudja, miszerint mit tettem.... azt hiszem még inkább meggyűlöl.
De vajon lehet-e fokozni az utálat ízét, ha már így is végletes?

// A karakter az alapoknál kötött. Azt, hogy mit érzel, mennyire utálsz, vagy netán hogyan álltál hozzám, nos rajtad áll. Lehet nem épp kellemes dolog a szenvedés, de annál izgalmasabb lehet, amikor is kiléphetsz egy 1500 évvel későbbi világba. Na meg, izgalmas kis játékokba bonyolódhatsz általunk.
A karakterlapunkba javasolt belenézni, hiszen ott bővebben ki van fejtve a családi sztori, de ettől eltekintve hozzá tehetsz bátran bármit. Várunk szeretettel a körünkben!
S ha netán megérkeztél, dobj meg kérlek egy pm-el Karen Andre  1568662372  //


Sedrick La Morte

Sedrick La Morte
Vámpír
₰ Play by :
mr. dominic sherwood ₪
₰ Reagok száma :
7
₰ Keresem :
my special victims ₪

Karen Andre  Tumblr_ozsbpm81mz1sw01uuo7_400
₰ Foglalkozás :
i'm a hunter, and you... are my booty ₪

Karen Andre  Empty
Vissza az elejére Go down
 

Karen Andre

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ღ Sweet Memories Altair ✘ Karen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Karaktereink :: Keresett karakterek :: Elkelt hirdetések-
^
ˇ