Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Thalia Hornbeck Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Thalia Hornbeck Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Thalia Hornbeck Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Thalia Hornbeck Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Thalia Hornbeck Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Thalia Hornbeck Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Thalia Hornbeck Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Thalia Hornbeck Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Thalia Hornbeck Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Thalia Hornbeck Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Thalia Hornbeck Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Thalia Hornbeck Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Thalia Hornbeck

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Thalia Hornbeck   Thalia Hornbeck EmptySzer. Okt. 18, 2017 3:21 pm


Thalia Hornbeck

shock me like an electric eel



Becenév

Lia

Titulus

innocent sin

Születési hely, dátum

1976.09.11

Faj

vámpír

Átváltozás

Egyszerű táplálkozás túlzásba vitele által, majd 20 éve. A szárazra szívás után megsajnált az egyén, adott a véréből, majd a sorsra bízott.

Képesség

Alapvető vámpíri képességek.

Család

A családom a megszokottnak nevezhető besorolásba lehetett helyezni. Talán kisebb mértékben tehetősebbek voltunk a szüleim tanulmányai miatt. Nem éltünk kristálypalotában, de nem szűkösködtünk. Ezért sokat tettek, emiatt fal húzódott közénk. Én éltem a saját életem, ők pedig a sajátjukat, holott mindez egyetlen egy családi házban zajlott. Olyanok voltak, mint a megtűrtnek ítélt lakótársak nekem, én pedig szintúgy ez voltam nekik. Hamar a halál talált rájuk, kései gyermek voltam. Apámat a folytonos szivarozás végett kialakult tüdőrák vitte el, anyámat pedig a gyász. Elbúcsúztam tőlük, de ekkor már más családom volt.
Avery: Ha az ember kívánhat magának valamit, az általában egy testvér. Sosem adatott meg az az öröm, hogy legyen egy ember, akit nem csak a vérünk köt össze, de a szívünk is egymáshoz húz. Avery olyan, mintha egy húg lenne másik anyától. Megesküdtem magamnak, és neki is, hogy amíg az éter el nem szakít minket egymástól, számíthat rám, óvni fogom, segíteni. A választott családom nélküle nem lenne teljes.
Maverick: Ő az a személy, akinek sokat köszönhetek, ha nem a legtöbbet. A nehézségek átváltozásom után rohamosan jelentkeztek, amelyekkel ő maga foglalkozott és segített.  Azt az embert, ami ma vagyok, ő is kifaragta, mint egy szobrot. Ha apám újraválaszthatnám, ő lenne az.
Nélkülük? Nem lennék semmi.

Play by

Camila Mendes




Ez az én történetem...

A szél süvített, hollófekete hajamat rakoncátlanul emelte meg, arcomat kímélve söpörte hátam mögé, ahogy egyenesen az erősebb szellő irányába meredtem, még véletlenül sem a férfire emelve tekintetem. Nem akartam látni. Égető tekintetét pedig úgy éreztem pirospozsgás bőrömön, mintha örök életére csak azt akarná nézni, pedig poggyásza a kezében díszelgett, mint a fehér zászló, miszerint feladta. Az az egyetlen egy poggyász jelentette azt, az eljegyzés felbomlott.
- Akkor ez biztos - törtem meg a csendet, bár kérdésnek szántam. A hangsúly felvitele pedig kérdőre felesleges lett volna, mindketten tudtuk, hogy ez végleges, meg nem másul csak attól, hogy hagyom felszínre törni a kétségbeesésem és kérdezősködöm.
Bólintott. Láttam, éppen csak szemem sarkából, de láttam. Arcomra semmiféle érzelem nem ült ki, ez esetben teljesen használhatatlan lett volna bármiféle érzelem. Igaz a hullámok bennem mérgesen csaptak össze, majd lehiggadtak, mintha szemeimen át akarna a többi hullám könny formában megjelenni, majd nedvessé tenni puha bőröm.
- Tudod, ezzel megírtad a szegénységi bizonyítványod - fordítom felé a fejem, körülbelül tíz perce először. Félreismertem, ez már biztos. De egy kislánynak megengedett, hogy néha még félreértsen dolgokat, amelyek olyan egyértelműnek tűnnek, holott útvesztők voltak. Igaz, már tizenkilenc éves fejjel fel kellett volna ismernem, hogy mekkorát hibáztam vele kapcsolatban, de mégsem tettem. Magamnak sem akartam bevallani, hogy egyszer nem volt igazam. Egyszer pedig, mikor egymás mellett ébredtünk, az ágy már nem melengető és pihentető volt, hanem frusztrált érzéseket keltett, s hideg volt, mint egy zord tél. Holott nyár volt. Kihűlt a kapcsolat.
- Nem akarok még házasodni. Fiatal vagyok - magyarázta meg két szóval, hogy több éves kapcsolatunkat mi okból fejezi be, és ezzel azt is megválaszolja, miért érzem hazugságnak az ujjamon ékesedő eljegyzési gyűrűmet, amit azóta sem vettem le. Talán most kellene, de még se a lelkem, se a testem nem engedi meg ezt az érdektelenséget nekem. Ő meggondolta magát, holott huszonöt évesen illene már elkezdeni a családalapítást. Jó alapanyag lettem volna, tudom jól, de mégis félredobott, mint egy botot.
Szóra nyitom a szám, nagy lendülettel, azzal a céllal, hogy most kiadom a dühöm, a szomorúságom, minden kínom neki, de ekkor mutatóujját éreztem meg a hidegtől kiszáradt ajkaimon.
- Ne vitatkozz, eljárhat a kezem! - figyelmeztetett, fapofával. Ugyan a taxis ekkor mégis kipillantott az ablakon felénk, de én tudtam, hogy sosem ütne meg, csak a szája volt ezekben az esetekben nagy. Elcsitultam, majd bólintottam, ezzel pedig mellkasom elé fonva karjaim megfordultam, hogy bemegyek. Mindenféle elköszönés nélkül hátat fordítottam, csak mentem. A szél ugyan fújt, de hideg nem volt, mégis dideregtem, hiszen a lelkem reszketett a félelmében, hogy most mi lesz velem.

Ez a jelenet még a mai napig kísért, mint egy makacs szellem a médiumot. Éjjelente, mikor az égen csak a csillagokat látni, meg a hold különböző fázisait, mindig eszembe jut. Nem negatívumként, sokkal inkább hálásan gondolok vissza arra a percre, mikor nem hagytam magam leküzdeni, és nem függtem egy férfitől. Jönnek, s abban a pillanatban mennek is. Ez tett függetlenné, emiatt váltam a magam urává, s ez az oka annak, hogy mikor lefekszem a hatalmas franciaágyamba, nem érzem az oldalamról a szeretett személy hiánya, hanem inkább befekszem középre, s reggel úgy kelek, mint a saját királyságom uralkodója.

Vendég

avatar
Vendég

Thalia Hornbeck Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Thalia Hornbeck   Thalia Hornbeck EmptySzer. Okt. 18, 2017 4:38 pm


Gratulálunk, elfogadva

Thalia bigsister Hornbeck

Boldogabb nem is lehetnék, hogy se Mave-et, se téged nem kellett meghirdetnem, megelőztétek a hirdetést, és mondhatni ti találtatok rám. Az előtörténeted (egy véletlen egybeesésnek köszönhetően) kicsit hasonlít az enyémre, hasonló rosszat kellett neked is átélned, de legalább volt egy kicsi jó is a sok rosszban; egymásra találtunk, a meg nem született nővéremmé, társammá, segítőmmé váltál, és mindez viszonozva van a részedről, amiért mindig is hálás leszek neked. A korábban említett "elrablás" kapcsán pedig szavadon foglak, már nagyon izgatott vagyok az első játékunk miatt! Thalia Hornbeck 481114234

Avery Beaumont

Avery Beaumont
Hibrid
₰ Play by :
candice accola
₰ Reagok száma :
8
₰ Foglalkozás :
olvasószerkesztő

Thalia Hornbeck Empty
Vissza az elejére Go down
 

Thalia Hornbeck

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Karaktereink :: Tagjaink :: Vámpírok-
^
ˇ