Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Bejárat Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Bejárat Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Bejárat Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Bejárat Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Bejárat Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Bejárat Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Bejárat Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Bejárat Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Bejárat Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Bejárat Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Bejárat Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Bejárat Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bejárat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat   Bejárat EmptyPént. Nov. 24, 2017 7:06 pm




Derek & Drina




Nem tudtam, hogy mi uralkodott el rajtam leginkább, a fáradtság, vagy a düh. Az utóbbi két hétben alig aludtam, néhány óránál többet soha, ha egyáltalán álomra tudtam hajtani a fejem. A legtöbb időt nem is töltöttem itt, csak az utcákat, az erdőt róttam, hátha rátalálok a mocsadék illatára, vagy a nyomaira, de semmi. Hogy tervet szőtt, vagy bujkált, nem tudtam volna megmondani, mindenesetre csaknem a halálba idegesített, hogy nem találtam rá. Végeztem volna vele, semmi kétség, már csak azért is, mert piócává változott, az csak hab volt a tortán, hogy el is rabolt, megkínzott, s próbált megölni. Az egyetlen hibája az volt, hogy magamra hagyott néhány órára, bár talán mindenképp ki tudtam volna szabadulni a fogságból előbb-utóbb. S bár ezt nem vallottam volna be Dereknek, de ha ő nem tanít némi harcra, talán ott hagyom a fogam abban a kis lyukban, és leláncolva, bőröm alatt pengékkel múlok ki. Az volna a szégyen, ebben az esetben akár a vámpírok elé is vethetik a tetememet, rendes temetést nem érdemelnék, ha épp a piócák vetnének véget az életemnek. Belegondolni is rossz volt, a gyomrom felfordult, a spagetti illata pedig csak rontott a helyzeten. Grimaszolva kaptam a férfire a pillantásom, aztán felnevettem. Neki is eshettem volna, nem ez lett volna az első, hogy annyira felbosszant, hogy megpróbálom legyűrni, de a fáradtság tényleg maga alá temetett. Nem voltam annyira ingerült, mint általában, bár még így is olyan feszült voltam, mint három másik ember együttvéve. - Emberi oldalam? Ez jó vicc volt, Derek. Ha van emberi oldalam, az csak a nővéremnek köszönhető. Ha ő nem lenne, még ennyire sem lennék civilizált, szóval... köszönd neki. - vontam vállat, hiszen ha Vic nem lenne, talán az erdőben élnék egy kicsiny kunyhóban, távol az emberektől. Sőt, ha nem volna Vic, nem számítana, hogy embereket, vagy vámpírokat ölök. Mert a bennem lakozó fenevad - és nem a farkasra gondolok -, ami pusztán sötétségből áll össze, csak vérre vágyik, áldozatokra, gyilkosságra. Mindegy neki, ki, vagy mi az áldozat, ameddig ki tudom oltani belőle az életet.
Fogalmam nem volt, hogy mi baja Dereknek, felbosszantottam, vagy csak nem érdekli a problémám, nem tudtam kiigazodni rajta. Másokon is csak azért tudtam, mert vérfarkas létemre éreztem szagokat, jobban tudtam olvasni a jelekből, de arcokról leolvasni érzelmeket... ahhoz mindig is hülye voltam, még átváltozásom előtt is. Azóta pedig rengeteg minden változott, évek teltek el, arra sem emlékeztem, milyen érezni, milyen halandó lányként élni, átlagos problémákkal, normális családdal. Derek szavai csak úgy tompán jutottak el hozzám, hallottam, de nem igazán értelmeztem, csak legyintettem. Az ételre utalt azt hiszem, hogy szolgáljam ki magam, viszont nem érdekelt. Amúgy sem tudtam volna egy falatot sem eltuszkolni a torkomon. Próbáltam Josh fejével gondolkodni, ami egyrészt lehetetlen volt, mert már nem ismertem, és csak homályosan emlékeztem arra, milyen is volt ő emberként, milyenek voltunk mi, barátként, majd fiatal szerelmesekként. Az érzést végképp nem tudtam felidézni. Másrészt undorító volt egy vérszívó fejével gondolkodni, de valamit ki kellett találnom. Talán vissza kellett mennem a városba, hátha ott elcsípem még halovány szagát annak a rohadéknak, vagy megpróbálni megkeresni azt a helyet, ahol fogvatartott egy ideig. Próbáltam felidézni a helyet, közben alig tűnt fel, hogy a férfi már ott se volt a konyhában, először a hűtőajtó csapódott be, azután a szobája ajtaja, én meg még mindig csak ültem ott, könyökömmel a pulton támaszkodva. Olyannyira belemerültem a gondoltaimban, hogy csaknem szívrohamot kapva ugrottam fel a székről, amikor magam előtt láttam támadásra készen a vámpírt. Egyenesen a szemébe néztem, a vörös szempárba, a megnyúlt szemfogakra, az ismerős, mégis idegen arca. Elaludtam. Megszédülve támaszkodtam meg a pulton, olyan hirtelen ugrottam fel, de az órára nézve sem sikerült kitalálnom, mennyi időre nyomott el az álom. Fogalmam sem volt, mikor érkezett meg Derek, teljesen elveszítettem az időérzékemet. A szobája felé pillantva viszont az ajtót nyitva találtam, a fürdőből viszont halk szöszmötölés hallatszott ki. Elindultam az említett helyiség irányába, nagyot ásítva, s ahogy elértem az ajtóhoz, kinyújtózkodva támasztottam tenyereimet az ajtófélfa tetejére, elgémberedett izmaimnak kifejezetten jó érzés volt. - Szóval... Még mindig morcos vagy, amiért elrabolt egy vámpír, és majdnem megölt? - léptem hozzá közelebb, direkt kiemelve az utolsó néhány szót, csak hogy leessen neki, hülyeségen akadt fent, és hogy emiatt nincs oka haragudni. A poklot jártam meg, ő pedig felháborodik, nehogy idevezessem a korcsot. Legalábbis nekem ez jött le az egészből, néha tényleg nem tudtam rajta kiigazodni, hiszen az arckifejezése jóformán sosem változott meg, csak és kizárólag akkor, ha dühös volt, és még akkor sem volt túl nagy eltérés. - Amúgy felébreszthettél volna. Meddig voltam kiütve? Nem érek rá erre, el kell kapnom egy vámpírt. - Mellkasára helyeztem a tenyeremet, már ha nem hagyott maga mögött, már megint. Talán túl sok érzelem nem bújtmeg bennem, de igenis hiányzott a férfi társasága, mert hát, másik pasit ugye nem volt időm keríteni, aki kielégítené a testi szükségleteimet, olyannyira lefoglalt a vámpír felkutatása. No meg aztán ki tudja, hogy reagált volna egy másik fickó illatára. Azon is úgy kiakadt, mint az elrablásomon? Az volna még valami!

821 szó -  Bejárat 580334278
@

Drina Lowness

Drina Lowness
Vérfarkas
₰ Play by :
shelley hennig
₰ Reagok száma :
18
₰ Keresem :
nope
₰ Foglalkozás :
vadász/fegyverkereskedő

Bejárat Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat   Bejárat EmptyPént. Nov. 24, 2017 1:27 pm


Drina & Derek

Nice to meet you

Drina magyarázatát hallva szekptikusan húztam fel a szemöldökömet.
- Mondd ezt akkor, amikor majd pont önmagad miatt fogod őt elveszteni, mert túlzottan ragaszkodsz az emberi oldaladhoz. – vetem oda foghegyről. Kicsit irigyeltem is talán, hogy van ilyen valakije akihez tud ilyen szinten ragaszkodni. Nekem pedig nem maradt senkim.
Eddig én voltam az, aki vigyorgott, és jól szórakozott titkon a helyzettel, jól próbáltam leplezni a bensőmben dúló viharos érzemleket, és ez többé kevésbé sikerült is, már nem vigyorogtam, teljesen komoly voltam.
Tányérokat vettem elő, magamnak mélytányért, mert imádtam ha tocsog a szószban a spagetti, és amennyit tudok enni… Az, hogy magamra kényszerítettem azt, hogy fogjak valamit, cselekedjek, hogy egyek, sikerült egy kicsit elterelnem a gondolataimat a tényről, hogy Drina múltja felütötte a fejét a jelenben, és ez baromira nem tetszett. Josh az enyém is, amennyiben elakarja tőlem venni Drinát. Nem veheti el tőlem, mert ahhoz lesz egy-két szavam nekem is. Még akkor is ,ha itt fenyeget  az előttem ülő nő, hogy kitekeri a nyakam, vagy a mancsom, vagy bánom is én. De nekem is van pár szavam ahhoz a fazonhoz. Drina hozzám tartozik. Megszoktam, nem veheti el tőlem senki sem csak úgy.
Nem érdekel, hogy gyűlöli a fajtánkat a mocskos vérszívó, Drinából nem fog kapni.  Fiatal kis vámpír, tehát vétkezhet, sőt! Rengeteg hibát ejthet, most pedig berezelt, hogy találkozott egy nálánál erősebbel. Legalábbis nagyon is remélem, hogy Drina nem hozott szégyent magára.  Kiszedem a tésztát a tányéromba, rengeteget, jut még egyébként a vendégemnek is, és a szószból is bőven. Azzal is meglocsolom az ételemet, majd megállok egy pillanatra és a konyhapultra tenyerelek és onnan nézek rá a kis tornádóra. Ha folytatjuk ezt a beszélgetést, bizony nem lesz jó vége, mert túlságosan belelovallom magam az egész történetbe. S azt sem akarom, hogy azt higgye, hogy fontos nekem, vagy aggódom érte. Fenéket! Higgye csak azt, hogy az én valagamért aggódok, az én életemért, amit eddig felépítettem magamnak egyedül, ő pedig csak a grátisz, a közös érdekek miatt. Kivettem egy flakon vizet a hűtőből, és becsaptam a sarkammal az ajtaját, majd a tányérommal együtt elindultam a szobám irányába. Majd a kisasztalomnál ülve eszek egyedül.
- Szolgáld ki magad. – vetem oda foghegyről, és köd előttem, köd utánam. Csak a szobám ajtajának csapódása hallatszott.  Alig két órája van itt és máris felbosszantott, felnyomta bennem az ideget, ez jellemző Drinára, de most felettébb nem talált jó hangulatban. A szobámba érve a fejemre vettem a fejhallgatómat és leültem enni. Zenét hallgattam, miközben ettem.
Aggasztott Drina megszállottsága, nem akartam elveszíteni, magam sem tudom,hogy miért, de megszoktam. Nem akarok és nem is tudnék mást keresni helyette, a találkozásunk sem volt épp hétköznapi, de épp ez benne a lényeg nem? Nem kerestem mégis találtam egy társat, nem szerelmi értelemben vett társat, hanem harcos társat. Azon ötleteltem, hogy mit lehetne tenni, hogy ne forduljon elő többet ilyen. Ide kellene kötlöznie, elvégre a helye megvan, ott van a másik szobája, egyébként nem értettem, hogy minek még egy szoba neki is külön, amikor az est valamelyik szakában általában úgyis az én ágyamban köt ki, szükségből.  Igen, még ebben a tekintetben is robot vagyok,szoktam én kezdeményezni, de igyekszem a saját vágyaimat is háttérbe szorítani. Csak legyen minél kevesebb vámpír, minél kevesebb család és falka járjon úgy mint én. Nem fogok alfáskodni sőt falkásodni sem, nem az én műfajom, már nem. Nem fogom átvenni atyám helyét sem, mire? Hol? Nincs terület hozzá. A régi falkám tagjai mind meghaltak. Szarból várat építeni pedig gyönyörű dolog nem? Nekem viszont nem fűlik hozzá a fogam. Legyen csak kevesebb vérszopó, ez a lényeg! Mindegy,hogy Josh az –e vagy bárki más.
A villám hangtalanul koppant az üres tányérban, befejeztem a monoton rágást és egy lapot húztam magam elé, látszólag firkálgattam, ám amikor kezdtem felismerni a körvonalakat, félbehagytam a rajzolást és összegyűrtem a lapot, majd elégetem. Semmi bizonyítékra nincs szükségem, hogy épp a szomszédban vendégeskedő lányt rajzolgattam.
Amikor lement az utolsó szám is a zenelejátszón, felkeltem és elindultam a fürdő irányába, az összes holmimat a szennyes kosárba dobtam bele, nálam pedáns rend uralkodott. Szükségem volt a rendezettségre, és a seregben is belém verték.




zene: Kings Never Die || megjegyzés

Derek Bateman

Derek Bateman
Vérfarkas
₰ Play by :
Theo James
₰ Reagok száma :
10
₰ Foglalkozás :
Fejvadász, fegyverkereskedő

Bejárat Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat   Bejárat EmptyKedd Nov. 14, 2017 10:19 pm




Derek & Drina




Dühített, amikor ennyire halál nyugodtan állt minden eseményhez. Ilyenkor tényleg olyan volt, mint egy robot. Nekem sem voltak érzéseim, illetve csak Victoria irányába tanúsítottam némi szeretetet, de még annak is a nagy része megjátszott volt. Dühöt viszont rengetegszer éreztem, az volt az egyetlen érzés, ami még régről megmaradt. Derek meg volt róla győződve, hogy néha túlreagálom a dolgokat, és lehetnék sokkal nyugodtabb, de természetemből adódóan erre képtelen voltam. Én nem tudtam úgy viselkedni, mint ő, de nem gondoltam, hogy ez rossz lenne, vagy hogy ő emiatt jobb ember lenne nálam, jobb harcos. Őt nyilván valami egészen más motiválta az életben maradásra, a küzdésre, míg engem sokszor a harag vezényelt. De nem számított, ő csak tapasztaltabb volt nálam, olyan volt, mint egy katona. Én sokkal emberibb voltam nála, már ha egyáltalán ezt a jelzőt rám lehet aggatni. Az életstílusával viszont sajnos teljes mértékben egyetértettem. Ámbár Victoria addig nem maradna nyugton, míg meg nem találna, a kamu baleset, és a névváltoztatás viszont nem volt ínyemre. Egy szeletet meg akartam tartani a régi önmagamból, még ha ez teljesen ellentmondásos is volt a viselkedésemmel. Azért néha jó volt visszatérni a nővéremhez, úgy tenni, mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Mintha engem is éppúgy örömmel töltene el, hogy kettecskén összeülünk, ha már csak mi vagyunk egymásnak. Részben tényleg érzek valami furcsa, kevésbé kellemetlen érzést a közelében, mert bár a szeretetem kimutatni nem igazán tudom - inkább csak megtanultam normális testvérként viselkedni a közelében -, a kötődésünket attól még érzem, és tudom, hogy ő is érzi. - Mindig elismétled. Én pedig mindig elmondom, hogy nem érdekel a véleményed. Ebben a témában nem. Szüksége van rám, nem fogom ezt megtenni vele. Miattam veszítette el az idióta bátyánkat. Nincs... bűntudatom, félre ne érts, Lance egy seggfej volt, de arra már rájöttem, hogy az emberek hogyan reagálnak az ilyesmire. Ha helyettük döntesz. - ingattam a fejem, képtelen voltam erről tovább beszélni. Én is meg akartam tenni. Átváltozásom, és önmagam elvesztése után meg akartam tenni. Csak úgy elsétálni, szó nélkül, vagy talán a fejéhez vágni néhány mocskos, igazságtalan dolgot, hogy meggyűlöljön. Valami mégis visszatartott. Megpróbáltam, én tényleg, de az a kötődés... nem tudtam megtenni. Az egyetlen kapcsolatom az emberségemhez ő, néha emiatt nagyon utálom is, ám sajnos nem tehetek ellene semmit. Magához láncolt, örökre a testvére maradok, akkor is, ha én néha inkább kiszállnék, hogy az a szörnyeteg lehessek, aki valójában vagyok. Mindenfajta szeretet és törődés nélkül. Nehéz érzelmeket kényszeríteni magamra, néha borzasztóan nehéz, de idővel megszoktam, s már kevésbé érzem úgy, hogy hányni akarok, ha megölelem, vagy rámosolygok - még ha ilyenkor egy részem élvezte is a meleg, biztonságot nyújtó karjait, amik gyerekkoromban, egészen kicsiként még boldogsággal töltöttek el. Neki szüksége van erre, és kicsit nekem is.
Sosem értettem, hogy képes ennyit pepecselni az étellel. Ha rajtam múlt volna, mind a ketten fagyasztott, mikrózható ételen élnénk, vagy nyers húson. Engem nem túlzottan érdekelt, hogy milyen íze van annak, amit a gyomromba küldök, a rágás is épp elég időmet vette el. Ebből a szempontból tényleg olyan voltam, mint egy vadállat. Azt ettem, amit találtam, telihold idején emiatt kifejezetten élveztem, ha vadászhatok. Az állatok nem vesződnek olyan ostobaságokkal, mint főzés, vagy az étel ízesítése. Persze, néha azért jól esett a fűszeres sült hús, vagy az ilyen vacak olasz kaják, mint a spagetti, vagy a pizza, de nem tudtam úgy élvezni az ízeket, mint más. Gyerekkoromban talán ez is másképp volt, a süteményeket például kifejezetten szerettem, emlékszem rá. Ma már csak a fagyi az egyetlen édesség, amit élvezettel meg tudok enni anélkül, hogy öklendezni támadna kedvem. Kétség sem fér hozzá, valami nagyon elcsesződött nálam az átváltozásommal. - Ha utána eredsz, én utánad eredek. Az a vámpír az enyém. Nem teheted rá a koszos mancsod, megértetted?! - förmedtem rá, s két másodperccel később már tudtam, hogy csak az agyamat húzta, csakhogy akkor már késő volt. Feszült voltam, így még a nyilvánvaló sem esett le. Aludni akartam, de még ahhoz sem volt erőm, hogy a székről felkeljek, és a hálószobába vonszoljam a seggem. Vagy talán csak kedvem nem volt hozzá. Az utóbbi heteket egyedül töltöttem, szükségem volt valaki olyan társaságára, aki hasonló volt hozzám, talán túlságosan is hasonló.. Felsóhajtottam, és elnyomtam egy ásítást. Derek még nálam is jobban kiakadt, jóllehet, nem túlzottan látszott rajta, de hát ő már csak ilyen kibaszottul idegesítően higgadt volt. Általában mindig. Azonban láttam rajta, hogy erősen küzdenie kell saját magával, hogy ne fakadjon ki ennél jobban, mert ha elengedi magát, talán még a torkomnak is esik. Direkt nem feleltem, megvártam, míg az utolsó kérdést is kiböki, hadd dühítse csak fel magát. Kifejezetten élveztem, ahogy a saját segge miatt aggódik. A morgásai hallatán majdnem kiszaladt belőlem egy nevetés, de egy sejtelmes mosolyt engedtem csak meg magamnak, ahhoz túlságosan feszült és fáradt voltam, hogy jóízűen nevetgéljek rajta. - Nyugi van, hé! Mennyire nézel te engem idiótának? Szerinted tényleg annyira hülye vagyok, hogy idecsaljak egy vámpírt? Elrejtőzött. Nem találtam sehol, szóval nyilván valahol bujkál, amióta megszöktem. - kezdtem magyarázni, nyugodtan, szép lassan. A nevet nem szívesen osztottam meg vele, féltem, hogy majd ő ered a vámpír nyomába, pedig ő az én prédám volt. Nem az övé, ebből nem akartam engedni. De azt sem akartam, hogy kiboruljon rám, a férfi hisztihez most végképp nem volt türelmem, így hát folytattam. - Josh. Gyerekkori... talán a barát a legjobb szó rá. Évek óta nem láttam, azt sem tudtam, hogy vámpírrá változott. Ő nyilván tudomást szerzett rólam, de az is lehet, hogy csak véletlenül botlott belém. Mindenesetre látszólag gyűlöli a fajtánkat, s most már engem is, mert azzá váltam. Mintha én a vámpírrá válása miatt nem tekerhetném ki a nyakát, puszta szórakozásból. Ki érti ezeket a piócákat... - forgattam a szemeimet, és nyilván teljesen utolért a fáradtság, mert a mondandóm végén csak legyintettem egyet. Még fel sem bosszantottam magam, ahogy arról a kreténről meséltem, pedig borzasztóan felcseszte az agyam két héttel ezelőtt, s azóta is csak bosszant a bujkálásával.

973 szó -  Bejárat 580334278
@

Drina Lowness

Drina Lowness
Vérfarkas
₰ Play by :
shelley hennig
₰ Reagok száma :
18
₰ Keresem :
nope
₰ Foglalkozás :
vadász/fegyverkereskedő

Bejárat Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat   Bejárat EmptyVas. Okt. 29, 2017 5:38 pm


Drina & Derek

Nice to meet you

A kifakadására csak nyugodtan pillantottam rá.
- Én megmondtam már neked, hogy hagyd magad mögött a múltad, szakítsd meg mindenkivel a kapcsolatod, aki fontos neked, mert ezek a rohadékok így tudnak fogást találni rajtad, pontosan így. Ezért viselkedsz így. Elég volna összeveszned vele, és kisétálnod az életéből. A szagod elhalványulna, előbb utóbb, így nem találnának rá általad. Nevet is változtathatnál. A legjobb lenne mondjuk egy ál autóbaleset. – osztottam meg vele újra azon nézetemet amely szerint saját magának és a testvérének is jót tenne azzal, ha lejegelné magát egyé életre. Így is tovább fog élni, sokkal tovább mint a nővére. Előbb utóbb fel fog tűnni neki, hogy nem öregszik, mert nem öregszünk. Még a harapottak sem. A születetteknél pedig egy bizonyos kor után leáll az öregedés. A magam módján jót akartam neki, de ezt sosem vallottam volna be, hangosan sem pedig főleg vele szemben állva.
Legközelebb? Meglátjuk, addig biztos nem, amíg ilyen labilis az idegállapota, nekem tiszta fejjel kellett, akkor jól tudott harcolni.
Csak egy próba volt, akkor nem hiszem, hogy bármi hancur lenne is itt a mai estén, abból ítélve, hogy mennyire paprikás a hangulata. A figyelmeztető morgásával mit sem törődve foglalkoztam tovább a kajával. Leszűrtem a tésztát, és félrehúztam a szószt is a tűzhelyről, és vigyorogva fordultam vele szembe, noha a szemeim koránt sem nevettek, halálosan komoly voltam.
- Úgy tudtam, hogy neked meg sem kottyan a vadászat. Mit szólnál ha a legközelebbi célpontom ez lenne, akire te vadászol, akire most fened a fogad, aki miatt veszélyben érzed a családod, hm? – ha most nem ugrik, vagy nem sikerül kiugrasztanom a zsákból, hát így jártam, de tudtam ,hogy könnyen fel lehet piszkálni Drina idegeit, főleg akkor amikor ennyire feszült, és nem…nem kerülte el a figyelmemet az, hogy azt mondta: elrabolt. Vettem egy nagy levegőt, s igyekeztem olyan nyugodt maradni, amennyire csak tellett tőlem.
- Elrabolt téged, és kiszedte belőled a családod címét? Az én címemet is, idevezetted? – szikrákat szórt a pillantásom, és igyekeztem elnyomni a gyomromból, torkomból előtörő fenyegető morgást, de a fele úgyis kijött.
- Mégis mikor akartad elmondani, hogy elraboltak?! Mikor történt?! Ó, várj meg ne mondd. – végig pillantottam rajta, újra a csuklóin, a karján, a szemein. Árulkodó jeleket kerestem. Két hete? Miért nem szólt?!
Szíven ütött az –az érzés valamelyest, hogy nem bízik bennem, holott, én megosztom vele a raktáramat. Vagy én vagyok a szar alak, hogy nem vettem észre, hogy a társamnak problémái vannak? De hiszen, jön, megy, alig látom, hogy vehetném észre?!
- Ki –rabolt-el?! – szótagoltam, mindegyik szótag között felmorogtam, ott álltam Drina előtt, és vártam a válaszát. Tudnom kellett, hogy ki rabolta el, ha van egy nevem, akkor van min elindulnom, kérdezősködhetek ettől attól, megvannak a kapcsolataim.


zene: Kings Never Die || megjegyzés

Derek Bateman

Derek Bateman
Vérfarkas
₰ Play by :
Theo James
₰ Reagok száma :
10
₰ Foglalkozás :
Fejvadász, fegyverkereskedő

Bejárat Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat   Bejárat EmptyPént. Okt. 27, 2017 6:34 pm




Derek & Drina




A pillantása miatt kedvem támadt betörni az orrát, de ahelyett, hogy felé lendítem az öklöm, csak hangosan felmordulok. Nincs értelme, gyorsabbak a reflexei nálam, csak egy értelmetlen harcot indítottam volna el köztünk, amiben talán én maradok alul, bár... Amennyire ő precíz volt, én épp annyira vad. Néha pedig a farkas ösztönökre hallgatva ügyesebb az ember, mintha holmi katonai kiképző szarságot alkalmazna. Talán az igazi, halandó embereknél beválik a sok tréning, és kiképzés, de az állatoknál ez egészen másképp működik. Ha Derek valaha is túlságosan felbosszantana, anélkül tépném fel a torkát, hogy esélye volna védekezni, vagy akár csak megmozdulni is, de az indulataim olyan mértékben még soha nem szabadultak el, kivéve vámpírok közelében. Farkasok és emberek társaságában ösztönösen visszafogtam magam, Victoria mellett megtanultam nem másokra szabadítani a poklot. A morgásom lassan elhalt, és összeszorítottam az ajkaim, hogy ne mondjak semmit, ám néhány másodperccel később mégis szólásra nyitottam ajkaimat. - Utálom, amikor ezt csinálod. Tudálékos seggfej vagy. Nincsenek érzéseid, szóval nem tudod felismerni másokét sem. Hiába a kifejlett érzékszervek... Egy valakivel én, ellenben veled, igenis törődöm. A nővéremet nem akarom ennek a szarnak a közepén látni, szóval igen, félek, hogy baja esik. A saját bőröm rohadtul nem foglalkoztat! - förmedtem rá, de a hangom nem emeltem fel, inkább rámordultam, mintsem kicsaptam a hisztit. De ha az érzéseimmel basztatott, kinyílt a bicska a zsebemben. Még, hogy félek! Már régen nem éreztem félelmet, még akkor sem, mikor ráébredtem, hogy Lance halott, vagy amikor Josh fogvatartott. Egyedül a harag tudott eluralkodni rajtam, a félelmet szó szerint nem ismertem már évek óta. Mintha kiveszett volna belőlem. Miközben figyeltem, hogy Derek főz, elgondolkodtam rajta, hogy akár én is lehetnék olyan, mint Vic. Főzőcskézhetnék, leköthetne a takarítás, de én csak és kizárólag akkor csinálom meg a házimunkát, ha nagyon szükséges. Az evéshez például ha lehetett, nem használtam se tányért, se evőeszközt, a mosásnak pedig akkor álltam neki, ha nem volt egy tiszta göncöm sem. Mások ezt trehányságnak neveznék, de valójában mindig makulátlan rend volt körülöttem, csak nem voltam képes minden nap ugyanazt csinálni. Kiborított, ha a lakás foglya voltam. Ahogy az ujját a szájához emelte, egy borzalmasan idegtépő hang kíséretében, újra kiszaladt belőlem egy morgás, és gyilkos pillantással bámultam rá egy teljes percig biztos, mire egyáltalán eljutott a tudatomig, hogy miféle szavakat intézett hozzám. Figyelni kezdtem rá, miközben letelepedtem a konyhapulthoz egy székre, és könyökölve, államat megtámasztva figyeltem, ahogy tesz-vesz a kaja körül. A gyomrom megkordult, de a mondandója jobban érdekelt egyelőre, mint az evés. Egyelőre. - Ez izgalmasan hangzott. Legközelebb veled megyek. Hiányzik a közös vadászat, pedig tudod jól, egyedül jobban szeretem. Magányos farkas vagyok. - jegyeztem meg felsóhajtva, állatias vigyorral a képemen. - Szuvenírt hozhattál volna. Egy levágott kart, vagy egy fejet... - szórakoztam vele, mert hát isten mentsen meg minket attól, hogy a piócák darabjait őrizgessük épp itt. Ha elégetjük őket, azzal mindenkinek szívességet teszünk, én mondom. Hirtelen ledöbbentem, ledermedve meredtem a férfire, ahogy kinyúlt az irányomban, és ujjával megérintette az arcomat, pontosan a szemem alatt. Elhúzódtam tőle, miközben összevont szemöldökkel még mindig őt néztem. - Hé! - mordultam, és ingerültségemben fogaim előbújtak, teljes valójukban, ebből sejthettem, hogy tekintetem is aranyba fordult. Kész csoda volt, hogy nem kaptam a keze felé fogaimmal. Túlságosan fáradt, ingerült, és feszült voltam ahhoz, hogy uralkodni tudjak magamon. - Nincs semmi bajom! Csak kurvára dühít, hogy nem találom sehol. Mintha a föld nyelte volna el. Meg fog fizetni azért, hogy elrabolt! - robbant ki belőlem morgások kíséretében, így szemei újra felvillantak, kezemet pedig leemeltem a pultról, mielőtt karmaimmal szétcseszem a konyhabútort. Az szintén értelmetlen harcot robbantana ki köztünk. Nem akartam neki elárulni, hogy elrabolt egy vámpír, mert nem hittem volna, hogy ez lehetséges, de az ismerős arc egy pillanatra megzavart. Különben sem számított, mert ahogy a karmaim közé kerül a rohadék, apró darabokra fogom cincálni, újra, meg újra, meg újra, amíg meg nem unom, és lángra nem lobbantom.

638 szó -  Bejárat 580334278
@

Drina Lowness

Drina Lowness
Vérfarkas
₰ Play by :
shelley hennig
₰ Reagok száma :
18
₰ Keresem :
nope
₰ Foglalkozás :
vadász/fegyverkereskedő

Bejárat Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat   Bejárat EmptyVas. Okt. 22, 2017 10:32 pm


Drina & Derek

Nice to meet you

Haladtomban pillantottam hátra a vállam felett, egyenesen Drinára, a kijelentés hallatán. Mindketten tudjuk, hogy hamarabb kellene felkelnie ahhoz, hogy eltudja törni a kezem, hiszen jobb vagyok nála. De sosem dörgölöm az orra alá. Van még mit csiszolni a technikáin, mindaddig amíg dühből, és zsiberből harcol addig lesz is. Én…leszámoltam a múltam ördögeivel, tudom ,hogy így könnyen beszélek. De ha ő is túllesz ezen, és nem csak haragból támad, harcol, vagy verekszik netán edz velem, akkor tud majd meglepetést okozni, s jó-jó, jó hogy előnnyel indulok vele szemben a több éves harci kiképzésemnek hála.
A magyarázatát már nem firtattam, ő is érezte a szagát, akkor minek rejtegetni a nyilvánvalót? Mindegy. Nem akartam felesleges vitába és feszültségbe bonyolódni, így is épp elég volt elviselni a belőle áradó feszültséget. Kíváncsi voltam ,hogy miért jött, s igen előbb-utóbb majd kiderül, de addig? Hány kört kell vele lefutnom, hogy végre elmondja, hogy mi történt vele.
A konyha felé vettem az irányt, az edzésnek hála megéheztem, és egyébként is magasabb fokon égünk mint az emberek, így igazán kajásak vagyunk, és nem mondhatja Drina sem, hogy belehalna abba, ha eszik.
A hozzávalókat készítettem elő a bolognai spagettihez, könnyű,gyors és imádom. Amellett, a tatár beafsteket is, így abból is van a hűtőmben, előre elkészítve, így amíg a szósz, és a tészta főzésével foglalatoskodom, időnként rákenek egy réteget néhány kenyérszeletre, jó vastagon, úgy készítem, hogy a nőstény is tudjon enni belőle, ne csak én. Egy darabig szótlan vagyok, latolgatom, hogy mennyit osszak meg az iménti utamról Drinával, de végül gondolatban vállat rándítok, végtére is semmi bajunk nem lesz belőle, ha többet tud, egyébként sincs túl sok titkolnivalóm a vadászatokkal kapcsolatban előtte. A magánéletem az más kérdés. Azt mindig kikerülöm, ha arra terelődne a téma, de az idő haladtával megtanulta Drina is, hogy ne kérdezzen, akkor jobban jár, könnyebben vagyok elviselhető.
A paradicsomszószt nyaltam le a mutatóujjamról, cuppanósan, ezután Drinára pillantottam – nem hagyhattam kárba veszni a családi szószt, még Jason tanított rá-; nyugodtan, kíváncsian.
- Tudod, hogy nem szeretek kérkedni a trófeáimmal. Fiatalok voltak, a teremtőjük elmenekült. – magyarázom halkan. Igen, nálam sosem arról szólt, hogy hány agyarat gyűjtök be, és aggatom fel ilyen-olyan függőkre, csak legyen kevesebb! Irtsuk ki ezt a rohadt fertőt a világból, mentsük meg az embereket. Noha időnként tagadhatatlanul az emberek vérére fájt a fogam, úgy teliholdtöltekor, ezért is igyekeztem civilizációtól távol tölteni az időmet.
- Koordinálatlanok voltak, hevesek, hiányzott belőlük a higgadtság, játszi könnyedséggel szakítottam ki mindegyik szívét a helyéről, aztán elégettem őket. – szándékosan nem ejtettem szót egyelőre a mesterről, azt hagytam a legvégére.
Bedobtam a tésztát a lobogó vízbe és megtöröltem a kezem, az egyik konyharuhában, és kisétáltam a konyhapult mögül, a húst már megpároltam, csak néhány rotyogás és kész is, az illatáról érezni fogom. A csípőmmel nekidőltem a pultnak Drinával szemben, felvontam az egyik szemöldökömet.
- A mestert, két napig üldöztem, jobban ismerte a várost mint én. Szereztem tőle pár karmolást itt… - négy ujjamat keresztbe végig húztam a bal vállamtól, egészen a jobb oldalamig lefelé a derekamhoz. – egészen eddig. Megpróbált kimarni a combomból is egy darabot, de nem, ezt már nem hagyhattam neki. A háta mögé kerültem, és elharaptam a torkát. Végig elhitettem vele, hogy gyengébb vagyok mint ő, és amikor azt hitte, hogy a harapásával lelassíthat, a háta mögé kerültem, haraptam, és közben kitéptem a szívét. Meglepően gyorsan vége lett az egész harcnak. Komolyan mondom, néha arra vágyom, hogy valami hadúr félével hadd harcoljak, de az ősi, idősebb vámpírok okosabbak, mintsem keresztezzék az útjainkat. Így maradnak a kisvadak, akik mégis megfelelő adrenalin löketet adnak. – töprengve néztem végig Drina arcán, és kinyúltam az arca irányába, hogy végig simítsak a szeme alatti karikákon, végül sarkon fordultam, és inkább a bolognai szószt kavartam meg, majd vettem le a tűzről. Mintsem hozzá érjek, nem azért, mert nem volt hozzá gusztusom, a feszültsége miatt egyre türelmetlenebb lettem én magam is. Utálom, ha itthon rezeg minden a feszültségtől. Így a feltörő morgásomat elnyomtam, s míg sarkon fordultam, addig visszapislogtam a szemem borostyán színét is. Tudom, hogy ha nyugodtabb vagyok mint ő, sokkal könnyebben feltudom bosszantani és kiszedem belőle azt amire kíváncsi vagyok.
- Ami azt illeti nekem könnyebb dolgom volt az én vámpírjaimmal, mint neked a tiéddel. Csúnyán elbánt veled. – persze nem tudtam, hogy ez lehet a baja, csak sejtettem, afféle odd helyzet, tipp az első vagy a második befutóra, vagy sikerül, vagy nem? Vagy ez volt a baj, vagy nem.



zene: Guts Over Fear || megjegyzés

Derek Bateman

Derek Bateman
Vérfarkas
₰ Play by :
Theo James
₰ Reagok száma :
10
₰ Foglalkozás :
Fejvadász, fegyverkereskedő

Bejárat Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat   Bejárat EmptyPént. Okt. 20, 2017 12:45 am




Derek & Drina




Derek nem hiányzott. Soha nem éreztem a hiányát, még akkor sem, amikor egy hónapig távol voltunk egymástól. Az érzelmek nem játszottak fontos szerepet nekem, vagy azért,
mert pszichopata jellemmel rendelkezem, vagy azért, mert... valami elromlott. Kisgyerekként még éreztem, meg mertem volna esküdni rá, hogy Josh-t is szerettem, aztán valami megváltozott. Valami történt, az átváltozásom után, azt hiszem. Hiszen Lance-et is sokszor utáltam, nem mindig jöttünk ki jól egymással, a testvéri civakodásoknak jóformán sosem volt vége, de nem hittem volna, hogy így végződik a kapcsolatunk - az ő halálával. Victoriát irigyelhetném is, amiért ő kimaradt az erőszakos génekből, de amint rákaptam a vér "ízére", többé nem akartam lemondani róla. A gyilkolás, az agresszió a véremben van, bár erről sajnos már csak a szüleink halála után szereztem tudomást. Egész idő alatt titkolták előttünk, bármelyikük is volt a hordozója a génnek, nem könnyítették meg a helyzetemet, amit egyáltalán nem bánok. Emiatt lettem ilyen elcseszett lélek - ha egyáltalán van még lelkem, és nem kaparintotta meg az ördög magának, ezzel vip jegyet biztosítva a kénköves pokolba -, amit megtanultam élvezni elég hamar.
A közös vadászat persze hiányzott, amiben igencsak ritkán volt részünk. Én nem túlzottan szerettem a társaságot, néha egyáltalán nem kívántam senkit a közelembe, vagy ahogy mondani szokás, a hátam közepére se. Néha azért szükségem volt az agresszivitás ezen formájára, közösen kiadni a haragom valakivel, a fegyverek használata egyszerre nyugtatott meg, és hozott izgalomba. No, persze nem annyira, mint a farkas alakban való öldöklés, mert ahhoz semmi sem volt fogható. Felmorrantam, amikor megragadott, majd berántott a raktár épületébe, s amint bezárta az ajtaját, felé fordultam, igencsak dühös ábrázattal. -Eltöröm a kezed, ha még egyszer így fogadsz! - Általában nem így köszöntöttem, bár a hasonló beszéd megszokott volt nálunk. A feszültség azonban már kezdett az őrületbe kergetni, nem véletlenül nem látogattam meg a nővéremet se. Igaz, a veszélyt se akartam a fejére hozni. - És nem félek. Aggódom. - sóhajtottam fel, és ahogy elindult fel az emeletre, követtem, bár nem azért, mert kíváncsi voltam a beszólásaira, vagy a morgolódására. Volt elég bajom nélküle is, most nem igazán akartam a közelében lenni. Bár itt laktam, az általa kialakított búvóhelyén, úgyhogy sok választásom nem volt. Úgy terveztem, bedőlök az ágyamba, miután magamra zártam az ajtót, hogy pihenhessek, de a kíváncsiság fúrta az oldalamat. Ha városon kívül vadászott, vagy fegyvereket árusított, nem sűrűn mentem vele, a várost azért szerettem, talán ez volt az egyetlen hely, amihez kötődtem. Néha azért jó volt kikapcsolódni, vele tartani, ám Vicet féltettem annyira az utálóimtól, hogy ne hagyjam a városban egyedül, ő jelentette nekem a kapcsolatot az emberekhez, és valahogy a szívembe férkőzött, úgy, ahogy más arra sosem volt képes. - Szóval? Milyen volt az utad? Hány vámpírt öltél meg? - kérdeztem csillogó szemmel, legalább addig se foglalkoztam a vámpírral, aki a nyomomban volt, vagy akinek én voltam a nyomában. Bár biztos voltam, hogy Derek majd visszatér rá, de ha nem, nekem az is tökéletesen megfelelt. Szoktunk kommunikálni egymással, viszont nem mindig voltunk vevők a másikra, én jelen esetben egyáltalán nem voltam alkalmas beszélgetésre, csak szitkozódásra, vagy arra, hogy a gyilkosságokról hallgassam a történeteket. Egy levágott fej, vagy aprított végtagok... igazi tündérmese volt számomra!

522 szó -  Bejárat 580334278
@

Drina Lowness

Drina Lowness
Vérfarkas
₰ Play by :
shelley hennig
₰ Reagok száma :
18
₰ Keresem :
nope
₰ Foglalkozás :
vadász/fegyverkereskedő

Bejárat Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat   Bejárat EmptySzer. Okt. 18, 2017 11:31 am


Drina & Derek

Nice to meet you

Az utóbbi két hétben nem tartózkodtam itthon, fegyvert árultam, vettem, és vámpírt öltem, összekötöttem a kellemeset a hasznossal, hogy az esetemben melyik a kellemes és melyik a hasznos? Lehetne vitázni, de nem érdemes. Egyszer hívtam Drinát, hogy haza érkeztem, lévén az üzleti útjaimat mindig, vagy általában úgy időzítem, hogy az ő közelében legyek, ha elérkezik a telihold ideje. Simán csak praktikusság. Nem válaszolt a hívásomra, máskor is előfordult már, így nem aggódtam érte, majd keres ha szüksége lesz rám.
A raktár épület, a város szélén van, jól őrzött, mindenféle biztonsági rendszerrel, csak azért nem raktam ki taposó aknákat, mert az már igen paranoid számba ment volna, ellenben a raktárat levédtem, több ponton is, csak az egyik raktár ajtót szoktam nyitva hagyni nappalra, azok számára akik ismerik a járást, tudják ,hogy erről közeledjenek. Joggal mondhatom, hogy ez az otthonom. Sokat vándoroltam ,rengeteget, mire megállapodtam itt, tetszett ez a vidék. Távol volt Arizónától, bár oda mindig is visszavágytam. A forróság, és a kaktuszok, jó azok nem, ki szeretné hogy szét szúrja a seggét pár kaktusz egy-egy fogócska közben? Senki. Akkor még nem is volt bundám.
A futás után visszaváltottam az emberi alakomba, és felöltöztem, ami jelen esetben egy edző nadrából állt, és semmi másból. Igen, mezítláb és meztelen felsőtest, így kényelmes. Egyébként sincs itt senki, se házinéni, aki beszólhatna az életvitelem, vagy az életmódom miatt. Az ajtót majd becsukom és levédem, ha befejeztem az edzést. A fegyverek miatt egyébként is kénytelen voltam plusz védelmi rendszereket beiktatni. A csecsebecséim az egyik alagsori bunkerbe voltak elzárva, szintén levédve, és rengeteg menekülési utam volt arra az esetre, ha a vámpírok rajtam ütnének, bár kötve hiszem, hogy ide merészkednének, mert UV lámpák voltak elrejtve különböző pontokra, amik ugyebár lassítják a rohadékokat, és gyengítik.
A negyedik szériánál tartottam, amikor megéreztem Drina illatát, de nem álltam le , s nem is lassítottam, több mint két hete nem találkoztunk, vagyis nem beszéltünk telefonon, nem mintha általános lett volna a telefonos etyepetye köztünk, csak a rövid lényegre törő infókra szorítkoztam, dátum, idő, hely, fegyvernem, ami a vámpírölést jelentette.
Nem akart eljönni egyetlen közös vadászatra sem, én nem akartam erőltetni, mert minek. Eddig is megvoltam egyedül, és előtte is elvoltam magamban. Nem fogok belerokkanni abba ha nem keres.
Has préseztem, denevér lógásban, így amikor meghallottam a hangját, megálltam. Leszálltam a rúdról, és elindultam a nyitott ajtó irányába. Menet közben felkaptam egy törölközőt, és kérdőn, felvont szemöldökkel pillantottam Drinára.
Félelem, idegesség és frusztráltság szaga lengte körbe, nem tetszett a mostani viselkedése, fintorogva pillantottam ki az ajtón a háta mögé. Senki más jelenlétét nem érzékzeltem a környéken, sem pedig más szagát rajta. Elkaptam a csuklóját és behúztam a raktárba, majd betoltam az ajtót mögötte és be is biztosítottam, a váratlan vendégek ellen. Egy szót sem szóltam, csak elindultam a konyhám felé. Ki tudja, hogy hány órája edzek már, és kezdtem éhes lenni.
- Bűzlesz a félelemtől. – háttal sétálva jelentettem ki ezt neki. Egyébként a raktáram felső emelete úgy nézett ki mint egy loft lakás, egy része nappali, a másik része a konyha, jó nagy amerikai konyás, már csak azért, mert van amikor főzök mint egy állat. Mert olyan kedvem van. Jason a nevelőapám tanított meg rá, szerinte egy férfinek ezt is tudnia kell. Biztos, hogy ha másik életbe születtem volna, most szakács lennék.  Az alsó részen a bejáratnál a kocsijaim és az edző termem volt.
A megállapításomat nem követte kérdéssorozat, majd kiderül úgy is ,hogy mit akar Drina, miért jött ide. Vagy történt valami a nővérével? Igen , tudtam arról, hogy van egy testvére, attól függetlenül, hogy testiség van köztünk, azért beszélgetni is szoktunk időnként. Bár én nem voltam hajlandó beszélni a családomról neki. Ami azt illeti, különös fény is csillogott a szemeiben, mintha éppen megszállottan üldözne valakit. Ismertem ezt a pillantást, nem nyugodtam addig, amíg le nem mészároltam azt a vámpír falkát akik megölték a családomat.

zene: She Wolf || megjegyzés

Derek Bateman

Derek Bateman
Vérfarkas
₰ Play by :
Theo James
₰ Reagok száma :
10
₰ Foglalkozás :
Fejvadász, fegyverkereskedő

Bejárat Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat   Bejárat EmptyKedd Okt. 17, 2017 11:45 pm




Derek & Drina





Még csak két hét telt el azóta, hogy a nyavalyás vámpír, aki egykor a barátom volt, akit annak idején talán még szerettem is gyermeki szerelemmel, elrabolt. Megkínzott, megpróbálta a poklot is megjáratni velem, de nem talált emberére. Azt viszont elérte, hogy ne tudjak aludni miatta, hogy állandóan a vállam mögé tekintgessek, a levegőbe szimatoljak, vagy hogy idegesen töltsem a napjaimat - a kelleténél jobban is. Nem féltem tőle, ó, ilyesmiről szó sem volt! El akartam kapni, szétrúgni a tetves seggét, apró darabokra cincálni, és a drámai hatás kedvéért, felgyújtani a darabjait, mikor ő maga még él és lélegzik. A fejemben számtalan terv lejátszódott már, valami kreatív kínzási módot próbáltam keresni, csak hogy érezze a törődést, avagy a felé irányuló gyűlöletemet. Pengék a bőröm alá, ha, Josh? Csak ez kattogott az agyamban, éjszakánként forgolódva képzeltem magam elé a szenvedő arcát, a kiáltozása a fülemben csengett, túlságosan izgatott voltam a gondolatra, hogy gyilkoljak. Nem voltam Victoria közelében pontosan tizennégy napja, a hangpostám tele volt az üzeneteivel. Egyet sem hallgattam le, csupán egy sms-t küldtem neki, hogy minden rendben és ne aggódjon. Éltem, mert még egy kibaszott vámpír sem tud végezni velem. Főleg nem egy olyan ostoba, érzelgős pióca, mint ő. De a nővérem közelébe nem mehettem ilyen állapotban, semmi pénzért nem buktattam volna le magam előtte, talán még akkor sem, ha az életem múlna rajta. Senki mást nem helyeznék soha saját magam elé, csak őt, az egyetlen embert, akihez még kötnek - halvány - érzelmek, az egyetlent embert, aki jelent valamit számomra.
A külváros felé vettem az irányt, a búvóhelyünkhöz, a menedékházhoz, a fegyverraktárhoz. Megannyi elnevezést tudtam volna találni erre a helyre, de az otthon nem szerepelt köztük. Nekem nem volt otthonom, csak egy lakás, ahová Vichez járhatok, és egy másik, ahol álomra hajthatom a fejem. Személyekhez sem tudtam kötődni, egy épülethez végképp nem fogok. A bejárathoz érve rögtön megéreztem az ismerős illatot, a farkas jellegzetes szagát, a pézsma, a föld illatát, és azt az egyedi aromát, amiből be tudom azonosítani Dereket. Itt van, vagy legalábbis itt volt nemrégiben. De nem méltattam figyelemre, megálltam a bejárat előtt, a levegőbe szimatoltam, a vámpír jelenlétére számítva, mert amilyen egy rohadék, még képes, és idemerészkedik. Nem volt itt, amitől ha lehet, még feszültebb lettem, mert ha nincs itt, az azt jelenti, hogy bárhol lehet. Felsóhajtottam, és morogva tártam ki a raktár ajtaját, ám nem mentem be. - Nem akarod idevonszolni a segged?! - szóltam be a raktárba, félig kiabálva, hogy az a dög meghallja a hangom. Nem volt problémám Derekkel, jó volt vele elütni az időt, a társasága kellemes volt, de persze érzéseket még ő sem tudott kiváltani belőlem. Az utóbbi időben viszont az ő jelenlétét is alig voltam képes elviselni, inkább a raktárunk közelében sem voltam, csak aludni, és néha edzeni jártam haza. Kezdett elmenni a maradék józan eszem is ettől a hajszától, de a nyomára kellett bukkannom. Más opció nem létezett.


Drina Lowness

Drina Lowness
Vérfarkas
₰ Play by :
shelley hennig
₰ Reagok száma :
18
₰ Keresem :
nope
₰ Foglalkozás :
vadász/fegyverkereskedő

Bejárat Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Bejárat   Bejárat EmptyKedd Okt. 17, 2017 11:10 pm

***
Poisoner

Poisoner
Méregkeverő
₰ Reagok száma :
562

Bejárat Empty
Vissza az elejére Go down
https://poisonfrpg.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Bejárat   Bejárat Empty

Ajánlott tartalom


Bejárat Empty
Vissza az elejére Go down
 

Bejárat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bejárat
» Bejárat
» Bejárat
» Bejárat és előtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Városaink :: Seattle :: Otthonok :: Derek & Drina búvóhelye :: Raktárépület-
^
ˇ