Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Adalind Montes Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Adalind Montes Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Adalind Montes Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Adalind Montes Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Adalind Montes Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Adalind Montes Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Adalind Montes Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Adalind Montes Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Adalind Montes Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Adalind Montes Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Adalind Montes Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Adalind Montes Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Adalind Montes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Adalind Montes   Adalind Montes EmptyHétf. Okt. 16, 2017 5:22 pm


Adalind Montes

happiness can be found even in the darkest of times



Becenév

Ade

Titulus

wounded soul

Születési hely, dátum

1862. június 14.

Faj

vámpír

Átváltozás

Sok-sok éve már, köszönhetően az ikertestvéremnek.

Képesség

-

Család

Rajongásig imádtam a szüleimet. Sosem leszek képes elfelejteni azt a bűzt, ami megcsapta az orromat, amikor hazaértem a vidéki birtokunkról. Aztán, ahogy megláttam az oszladozó holttestüket...életemben nem üvöltöttem még annyira a fájdalomtól. Egy héttel a haláluk után értem haza. Borzalmas volt. Az átváltozásom ehhez képest olyan volt, mint egy könnyed nyári szellő. Bár nem hiszem, hogy valaha is megbocsátok Brielle-nek, az ikertestvéremnek, amiért pokollá változtatta az életemet. Ő végzett a szüleinkkel, de mivel a bűntudatnak híján van, így ezt a terhet is én cipelem. Az átváltozásom után elváltak útjaink, azóta semmit nem tudok róla.

Play by

Phoebe Tonkin




Ez az én történetem...

Érezted már úgy, hogy megbénít a félelem, de te ahelyett, hogy földbe gyökerezett lábakkal ácsorognál, inkább ettől valahogy...megerősödsz? A rettegés számomra egy ambivalens kifejezés. Talán utoljára azon a rettenetes, sorsfordító napon kerített hatalmába a félelem. Bár már több mint egy évszázada történt, még mindig olykor arcon csap ugyanaz az érzés, ami akkor. A rémálmaimban éjszakánként felsejlik az a szörnyűséges nap. A látottak beleégtek a fejembe, és sosem leszek képes szabadulni ettől. Az ember azt gondolná, hogy egy vámpír nem fél semmitől, és hogy a továbblépés is könnyebb. Hát nálam nem ez a helyzet. Bár míg emberi mivoltomban szinte állandóan aggódtam valami miatt, vagy legalábbis a legkisebb zörrenést hallva is képes voltam páni félelmet érezni, addig vámpírként természetesen ez már nincs így. Sokkal bátrabb vagyok, ez tény. Ám a múltam béklyóként fonódik körém, és attól igenis tartok, hogy mikor fog lerántani a mélybe. Ezt tette velem Brielle. A saját testvéremnek köszönhetem, hogy az életem rémálommá változott. Legyek hálás neki, hogy kvázi élőhalottként tengődöm a világban? Nem. Sőt azt kívánom, bárcsak engem is megölt volna, mint ahogy a szüleinket...

Chicago, vagyis a Szeles város. Már lassan 10 éve, hogy itt élek. Egy irodaházban dolgozom egy menő építész asszisztenseként. Szeretem ezt a várost, szeretek ott dolgozni, azonban ennek hamarosan vége. Tekintve, hogy egy napot sem öregszem már bő 130 éve - nem tudom, sosem voltam barátságban a számokkal -, sehol sem maradhatok 10 évnél tovább, mert az már túl gyanús lenne. Gyűlölöm ezt. Eddig akárhova költöztem, megszerettem, aztán baromi nehéz volt továbbállni. Mindig reménykedem, hogy valamikor sikerül olyan helyre mennem, amit könnyen magam mögött hagyhatok, de valamiért mindig megtalálom az adott városban a szépséget, az értéket. A francba ezzel. Mindegy, végül is gondoljak arra, hogy jó 90 év múlva simán visszajöhetek ide megint. Éljen! Most viszont ideje előszedni a térképet és rábökni az úti célomra. Na jó, minek is tagadnám, ez a része mindig izgalmas. Egy ideig ingázok az ujjammal a térkép fölött, miközben a plafont bámulom, végül megállapodik a kezem egy ponton. Seattle? Hát...oké. Még nem jártam a városban, de ott született Jimi Hendrix, akivel 1968-ban elég sokat lógtam együtt...meg is rázott a halála anno, sőt most esik le, hogy a Grace Klinika is ott játszódik. Szóval annyira rossz hely nem lehet. A tapasztalat azt mondatja velem, hogy úgyis meg fogom szeretni a várost, már csak azért is, hogy az élet jó alaposan kicseszhessen velem, amikor majd kb. 10 év múlva állhatok odébb onnan is. Mindegy, most irány csomagolni, aztán könnyes búcsút veszek Chicagótól, és elkezdem egy újabb szakaszát az életemnek.


Adalind Montes

Adalind Montes
Vámpír
₰ Play by :
Phoebe Tonkin
₰ Reagok száma :
1
₰ Keresem :
I found my other half.

Adalind Montes Tumblr_m01lc5k5oD1r8inhvo2_250

Adalind Montes Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Adalind Montes   Adalind Montes EmptySzer. Nov. 08, 2017 12:43 pm


Gratulálunk, elfogadva

Ms. Montes

Hmhmm... lássuk csak. A testvéredhez képest te egy ma született bárány vagy. Mondták már? Sajnálom, hogy Brielle ennyire gonosz volt veled. Tudod, a történetünk némileg hasonló, a megölt szülők pipa, az átváltoztatás pipa... nem lehet egyszerű együttélni ezzel. Bár úgy érzem, te egészen más útra léptél, mint amire annak idején én. Érdekes módon nem említetted sehol sem azt, hogy esetleg bosszút forralnál, pedig... ha őszinték akarunk lenni, megérdemelné. Mellesleg, Chicago? Ott élek! De egyszer sem láttalak. Sajnálatos. Azért remélem, egyszer összefutunk majd - bár van egy olyan sanda gyanúm, hogy közelebb leszel a családunkhoz, mint azt most elsőre gondolná bárki is...
Nem tartalak fel, foglald le, amit le kell és indulás játszani! Adalind Montes 2112004540

Altair La Morte

Altair La Morte
Vámpír
₰ Play by :
♔ Will Tudor
₰ Reagok száma :
6
₰ Foglalkozás :
♔ La Morte munkák

Adalind Montes Empty
Vissza az elejére Go down
 

Adalind Montes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cassandra "Cassie" Montes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Karaktereink :: Tagjaink :: Vámpírok-
^
ˇ