Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Skyler Montbrai Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Skyler Montbrai Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Skyler Montbrai Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Skyler Montbrai Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Skyler Montbrai Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Skyler Montbrai Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Skyler Montbrai Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Skyler Montbrai Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Skyler Montbrai Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Skyler Montbrai Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Skyler Montbrai Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Skyler Montbrai Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Skyler Montbrai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Skyler Montbrai   Skyler Montbrai EmptySzomb. Okt. 07, 2017 5:36 pm


Skyler Montbrai

Egy nõ soha nem felejti el az elsõ szerelmét,
bárhogy is végzõdött a dolog.



Becenév

Sky

Titulus

the myth, the legend, the baddest bitch

Születési hely, dátum

Ismeretlen, 1547. július 20.

Faj

vámpír

Átváltozás

1567-ben, mikor a falut legyilkolta egy vámpír. Engem átváltoztatott, bár az okát mai napig nem tudom. Talán látott bennem valamit... a túlélőt.

Képesség

Emlékmódosítás: Képes vagyok mások emlékeit befolyásolni, módosítani, de még törölni is, ha akaratom úgy diktálja. Mivel hosszú idő óta vagyok vámpír, így a képességem már olyannyira felfejlődött, hogy képes vagyok mások szájába adni a saját szavaimat is. Teljesen az uralmam alá tudok vonni valakit, ha éppenséggel úgy akarom.

Család

Számomra nincs senki, aki fontos lenne. A szüleim, a családom már réges-rég odaveszett, idejét sem tudom már, mikor. Ó, mégis. Akkor, amikor vámpírrá váltam. De ilyen az élet. Mindig tovább kell lépni.
Egy jó barátom van, akit gyakorta meglátogatok: Derick Bazile. Bár a kapcsolatunk néha túlmutat (vagyis mutatott) a barátságon, egyikünk sem érez semmit a másik iránt. És ez így van jól.
Hisz az én szívem, sajnos vagy sem, már rég foglalt és igen nehéz lenne onnan kitépnem azt a személyt, akit mindig is szerettem és akit még így is, ilyen érzelmekkel képes voltam cserben hagyni. Ez a személy nem más, mint Wyatt La Morte.

Play by

Nina Dobrev




Ez az én történetem...

Ha elolvasod a történetem, rá fogsz jönni, miért vagyok az, aki. Nem bízok senkiben, számító vagyok, önző. Mindig saját magamat helyezem előre, mert rajtam kívül senki sem érdekel. Jobban mondva a saját életem mindennél fontosabb és nem, egy pillanatig sem gondolom azt, hogy valaha le kellene mondanom róla bárkiért vagy bármiért. Egyébként, egyedül lenni még mindig százszorta jobb, mint olyan emberekkel körülvenni magam, akik nem tisztelnek, nem szeretnek és akiknek nem megfelelő a hűsége az irányomba.
Sok-sok éve születtem, méghozzá 1547. július 20-án. Átlagos családban éltem, de az akkori körülményekhez képest még így is gazdagoknak számíthattunk. Mindenem megvolt, amit abban a korban csak kívánhattam magamnak. De az élet sosem egyszerű, így hát az enyém sem volt az. Alig voltam 20 éves, amikor a falut vámpírtámadás érte. A szüleimet a szemem láttára ölték meg. Egyszerűen kitépték a szívűket. Nekem pedig menekülnöm kellett. A barátaimhoz mentem, mert azt hittem, hogy velük együtt át tudjuk vészelni ezt az egészet. De tévednem kellett. Az egyik barátom, Sarah a vámpír karmaiba lökött. A szemeim tágra nyíltak és rémülten kaptam fel a fejem, hogy a vámpírra nézek. Aztán gondoltam egyet gyomron vágtam. Nem akartam meghalni és küzdeni akartam az utolsó leheletemig. Eközben Saraht megölték. De nem bántam egy cseppet sem. Áruló volt, legalábbis így éreztem. Aztán a vámpír, aki a karmaiban tartott továbbra is… a nyakamba mélyesztette a fogait és inni kezdett. Éreztem, ahogy fokozatosan száll ki belőlem az erő. Az ellenkezésem is szép lassan hagyott alább, egészen addig, mígnem készültem elájulni. Ekkor adott a véréből, de még így is az eszméletemet veszítettem.
Megkezdődött az átváltozásom. Azonban mire magamhoz tértem, a „Mesterem”, az az átkozott vámpír már sehol sem volt. Nem tudtam, mi történik velem, de hamar rájöttem, mi lett belőlem. Bár sosem értettem meg az okát, a miértjét, de elfogadtam az újabb esélyt, amit kaptam.
Egyetlen barátom élte túl a mészárlást, az pedig Wyatt volt. Mindig is közel állt hozzám és mindig többet éreztem iránta, de nem voltam kész arra, hogy ezt tudassam vele. A vámpírlétem pedig még jobban kiforgatott magamból. Wyatt velem volt, hosszú hónapokon keresztül. Nem bánta, hogy mi lettem. Nem gyűlölt érte és nem is félt tőlem. Talán épp ezért döntöttem úgy, hogy magamhoz hasonlóvá teszem. Az átváltozását végignézni is szenvedés volt, de tudtam, hogyha vége lesz ennek, akkor örökre velem lehet. Azonban nem voltam biztos az érzéseiben… és ekkor jöttem rá arra, hogy különleges képességem van. Tudtam módosítani az emlékeit. Először apró dolgokat módosítottam a fejében, majd még nagyobb lépésre szántam el magam. Elhitettem vele, hogy szeret engem. Szerelemből. Valószínűleg ez volt a legönzőbb dolog, amit valaha tettem. De meg kellett tennem. Jó volt vele lenni, hisz ettől a ponttól kezdve tényleg összetartoztunk. Azonban a szívem mélyén tudtam, mekkora hazugság az egész.
Ekkor következett egy olyan időszakom, amikor túlzottan is… nos, elveszítettem a fejem. Rengeteg vér tapadt a kezemhez. Fogalmam sem volt róla, de egy társaság már kereste azt a gyilkost, aki ezeknek a gyilkosságoknak az okozója. A La Morte. Ahogyan viszont közeledtek hozzánk, olyan lépésre szántam el magam, amiért mai napig gyűlölöm magam titkon: módosítottam Wyatt emlékeit és a nem létező teremtőjére fogtam az összes gyilkosságot. Ezek után pedig magam mögött hagytam a fiút, hogy a La Morte elkaphassa.
Magam mögött hagytam mindent, ami fontos volt nekem. Sokáig próbáltam nem törődni azzal, hogy mi lehet vele. Sok-sok év telt el, mire túl tudtam kicsit lépni a dolgokon, de aztán belebotlottam Derickbe és annak különleges képességébe. Láttam, hogy ő mennyire küzd magával és az érzéseivel… Bármennyire is tagadni próbáltam, rájöttem, hogy szüksége van valakire… még egy olyan vámpírnak is, mint én vagyok. De hogy ezt bevalljam? Akárcsak magamnak is…? Soha.

Skyler Montbrai

Skyler Montbrai
Vámpír
₰ Play by :
✘ Miss Nina Dobrev
₰ Reagok száma :
16
₰ Foglalkozás :
✘ Menekülés és túlélés

Skyler Montbrai Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Skyler Montbrai   Skyler Montbrai EmptyVas. Okt. 15, 2017 1:17 am


Gratulálunk, elfogadva

Skyler freakin' Montbrai

"Ezt a karaktert is már nagyon régóta vártam, nagyon örültem mikor érdeklődtél felőle. A karakterlapba akkor se tudnék belekötni, ha akarnék, ugyanis a karakter jelleme pont olyanra sikerült, ahogy én azt megálmodtam. A történet résszel épp ilyen elégedett vagyok, teljesen tükrözi a karakter személyiségét, az önző, manipulatív... jobb ha nem folytatom Razz Összességében is mindennel meg voltam elégedve (sőőt!), már csak azt várom hogy játékba fogjuk!"
És az újraírt lapodról ugyanez a véleményem, csodás lett, a karakter személyisége pont annyira volt benne, mint az előzőben, bár én azt is ugyanúgy szerettem. A végén azért látom engem is megemlítettél, ami mondanám, hogy szívmelengető érzés volt, de akkor bizony hazudnék, mert egyik szemem sír, a másik nevet, hogy újra láthatlak Razz A játéktéren majd találkozunk, addig is fogd vissza magad, lehetőleg ne csinálj túl nagy káoszt magad körül Very Happy <3

Derick Bazile

Derick Bazile
Vámpír
₰ Play by :
ian somerhalder
₰ Reagok száma :
13
₰ Keresem :
i got the girl
Skyler Montbrai Tumblr_oz94stfSvG1vvzmfwo8_250

Skyler Montbrai Empty
Vissza az elejére Go down
 

Skyler Montbrai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Skyler szobája
» ♥ Skyler's workshop ♥

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Karaktereink :: Tagjaink :: Vámpírok-
^
ˇ