Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Theseus Acamas  Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Theseus Acamas  Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Theseus Acamas  Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Theseus Acamas  Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Theseus Acamas  Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Theseus Acamas  Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Theseus Acamas  Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Theseus Acamas  Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Theseus Acamas  Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Theseus Acamas  Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Theseus Acamas  Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Theseus Acamas  Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Theseus Acamas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Theseus Acamas    Theseus Acamas  EmptySzomb. Okt. 14, 2017 11:35 pm


Theseus Acamas

"Love me like my demons do"



Becenév

T vagy Seus

Titulus

clever as the devil
and twice as hot

Születési hely, dátum

Seattle, 1970., június 7.

Faj

vámpír
(ex-boszorkány)

Átváltozás

tizenkét évvel ezelőtt
(2005-ben)

Képesség

Agónia - Ha valakivel saját kezűleg végez, átérzi a fájdalmát. Hamar elillan, nem tart tovább, mint az áldozat szenvedése, de általában intenzívebben tapasztalja meg.
Egykori boszorkány erejéből fakad, valamint abból, hogy fekete mágia gyakorlása közben változtatták vámpírrá. Maga is fájdalmat érzett, mikor elmondta a varázsigét, ami elvette valaki másnak az életét, s mindez képességé formálódott átváltozása után.

Család

Hosszú évek óta nem gondoltam rájuk. Őrá.
Édesanyám a görög mitológiát tanulmányozta, és tanította az egyetemen, mikor teherbe esett. A nevem tehát innen ered. Késői gyerek voltam, így mindössze huszonhárom éves koromra elveszítettem őt.
Apámról nincsenek emlékeim, lelépett, nem kért anyámból, sem belőlem. Sosem találkoztam vele.

Play by

Paul Wesley




Ez az én történetem...

2005. január
Égető érzés szaladt végig a testemen, ahogy a kriptában álltam, az edény fölött, amiben a nő szíve hevert. Néhány másodperccel ezelőtt még a a kezemben tartottam a meleg, emberi szervet, aztán a fájdalom mindent elsöpört. A fejemet mintha ezer tűvel szurkálták volna, a mellkasomra nyomás nehezedett, s meg mertem volna esküdni rá, hogy valami fekete kúszott a bőröm alatt. Megkapaszkodtam a kőasztalban, a fájdalomtól minden elhomályosult, aztán... hirtelen vége szakadt. Ekkor jelent meg a két vámpír, s kihasználva a gyengeségem közrefogtak. Próbáltam kiáltani, de senki sem volt a közelben, hogy a segítségemre siessen. Miközben a földre nyomtak, és két oldalról mélyesztették nyakamba szemfogaikat, végig az járt a fejemben, hogy mindezt magamnak köszönhetem. Fekete mágiához nyúltam, mikor Maverick is figyelmeztetett, hogy ne tegyem, a vámpíroknak pedig mégis melyik ostoba boszorkány tesz szívességet? Megmondom... én!
A testemből lassan fogyott ki az erő, ahogy véremet szipolyozták, nem hogy mozdulni nem tudtam, de egy varázsigét sem tudtam volna elmormolni. Gyenge voltam, s mikor végre felemelkedtek rólam a vámpírok, már alig voltam tudatomnál. Nem éreztem megkönnyebbülést, tisztában voltam vele, mi történik. Ez volt a "jutalmam". Nem voltam halott, vagyis sokkal rosszabbat terveztek velem. Minden elsötétült, néhány másodperc múlva, ami nekem óráknak tűnt, fémes ízt éreztem a számban, s bár próbáltam küzdeni, moccanni sem bírtam. A vámpírvér lecsúszott a torkomon, én pedig újra eszméletemet vesztettem. Az utolsó gondolatom az volt, nem akarok többé felébredni.

2017. július
Egy teljes hónapomba telt, mire rábukkantam a vámpírnő nyomára. Az illata kicsit más volt, némileg különbözött a korábbi nyomoktól, amiket követtem, de ő volt az, tudtam. Élveztem a kutatást, már rég próbáltam meg levadászni bárkit is, ilyen erős ellenféllel pedig talán még nem is volt dolgom. Tudta, hogyan cselezzen ki, néha napokra képes volt lerázni, de én újra, és újra rátaláltam. Ezúttal egy kisvárosban találtam rá, a nevét még csak figyelemre sem méltattam, nem számított hol és mikor van. Csak a feladatom, a célom, a jelenlegi végzetem. Egészen a város széléig követtem a nyomait, az illatát, de a nyílt terep helyett az erdőt választotta. Vigyorogva léptem a fák közé, igyekeztem a szaglásomra, a hallásomra hagyatkozni a látásom helyett. - Elfuthatsz, de el nem bújhatsz! - kiáltottam félhangosan, tudtam, hogy hallja, azt is, hogy érzi, itt vagyok. Menekült előlem, tökéletes búvóhelyet választott a sűrű fák között, de nekem mindez nem jelentett akadályt. Keresőbúbájt nem tudtam elvégezni, de nem is kellett ahhoz, hogy a nyomára bukkanjak. Mindig meg fogom őt találni, akkor is, ha a világ végére kell mennem miatta. - Időpazarlás! Csak késlelteted a halálod. - folytattam. Talán idősebb volt nálam, de mindez nem tántorított vissza attól, hogy a nyomába eredjek, és megpróbáljak végezni vele. Ha egyszer sikerülne elkapnom... nem számítana a korkülönbség. Ahogy a szerelemben - ezt hallottam -, úgy a bosszúban sem számít. Azt akartam, hogy szenvedjen, apró darabokra akartam szedni, kezdve a belsőszerveivel, majd megvárni, míg meggyógyul, majd kezdeni elölről. Amikor pedig ráunok, kitépem a szívét, a csinos fejét pedig talán a falamra tűzöm.

Theseus Acamas

Theseus Acamas
Vámpír
₰ Play by :
paul wesley
₰ Reagok száma :
2

Theseus Acamas  Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Theseus Acamas    Theseus Acamas  EmptyHétf. Okt. 16, 2017 7:44 pm


Gratulálunk, elfogadva

Mr. Idiot Acamas

Most mondjam azt, hogy én megmondtam? Én is szeretek veszélyesen élni, eljátszadoztam már néha a gondolattal, hogy fekete mágiát használjak, de végül túl messzire nem merészkedtem. Tudom, hol van az a bizonyos határ. Szóltam neked. Sőt, mondhatjuk, hogy figyelmeztettelek. Miért nem hallgattál rám, mondd csak? Jobb ez így? Vámpírrá váltál és a képesség, amivel megajándékozott ez az élet... nos, nem a legszerencsésebb. De ha felkeresel, talán ki tudunk boszorkánykodni valami ellenszert - na nem a vámpírságodra, hisz arra nincs gyógymód. De a fájdalmat talán enyhíthetjük, mert amilyen ostoba vagy, biztosan nem hagytál fel mások gyilkolászásával... igazam van?
Nos, a lapod nagyon tetszett, csak hogy erre is kitérjek. És tulajdonképpen már csak az az aprócska tény érdekelne, hogy mi lesz veled a játéktéren. De ezt csak egy módon tudhatjuk meg, nem de? Utadra engedlek, hogy meghódítsd a játékteret - egy kört ígérj nekem is, régi cimbora!

Maverick Abbot

Maverick Abbot
Boszorkány
₰ Play by :
Joseph Morgan
₰ Reagok száma :
6

Theseus Acamas  Empty
Vissza az elejére Go down
 

Theseus Acamas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Karaktereink :: Tagjaink :: Vámpírok-
^
ˇ