Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Freya Vinter Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Freya Vinter Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Freya Vinter Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Freya Vinter Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Freya Vinter Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Freya Vinter Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Freya Vinter Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Freya Vinter Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Freya Vinter Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Freya Vinter Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Freya Vinter Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Freya Vinter Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Freya Vinter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Freya Vinter   Freya Vinter EmptySzomb. Okt. 14, 2017 10:48 pm


Freya Vinter

You know you're doing it right when you're your top priority.



Becenév

nincs

Titulus

még kitalálom

Születési hely, dátum

számomra ismeretlen, 1922. február 13.

Faj

vámpír

Átváltozás

Nem sokkal apám átváltoztatása után került sor rá; amint megtudtam, hogy a halál és legfőképpen a megöregedés elkerülhető, kellett. Hogy biztosan jó ötlet volt-e?  Talán.

Képesség

nincs

Család

Nincs mondanivalóm. Van egy apám, önző. Ez mind, ami nekem jutott, se anya, se testvér; csak ő. Bárki mást családnak tekintek-e? Talán, de ez nem jelenti, hogy valaha is azzá válik, hiszen mint a vér nem válik vízzé, a víz sem vérré. Családtól nem szabadulhatsz és családba nem fogadhatsz senkit úgy igazán.

Play by

Bridget Satterlee




Ez az én történetem...

Hideg februári napon születtem, nem csecsemőnek megfelelő körülmények közé; legalább is apámtól mindig is ezt és ennyit hallottam a születésem körülményeiről. Ennyit tudok, "tudok", nem tudni, mennyi az igazságtartalma. Talán nem is akarom tudni.

A gyerek- és serdülőkorom állandó vitákkal és üvöltözésekkel telt otthon; nem egy atyai pofon csattant el, egyszerűen nem találtam mellette a helyem, nem akartam az életet, amit ő képzelt el nekem, nem arra az otthonra vágytam, amit ő nyújtott. Sosem éreztem igazán az otthonomnak. Az övé volt, az ő vágyai, az ő felmenői, az ő idióta hagyományai. Nem az én elveim, az én vágyaim, az én életem.
Minél idősebb lettem, annál rosszabbá vált a helyzet, lassan odáig fajult, mikor már én is visszaütöttem; élhetetlen körülmények. Éppen arra készültem, hogy elszökjek, mikor kitört a második világháború.

Meghúzhattuk volna magunkat, szemet hunyhattunk volna mások szenvedése felett. A folyamatos stressz és rettegés, mégis mikor ér el hozzánk a pusztulás, nem hagyott nyugodni, sem engem, sem Odint... mondhatni közelebb hozott minket egymáshoz, hiszen a világ lángolt és nem volt más biztos pont az életemben, mint ő.

Aztán valami megváltozott. Egy nap nem jött haza; sosem volt el fél napnál tovább, aznap viszont sötétedés után is egyedül voltam. Virrasztottam egy, két, talán három napot is, mire elfogadtam az új helyzetemet és bár belül ott lebegett az a kellemetlen érzés, elnyomtam és hagytam az agyamban átkattanni az "apámmal élek"-et az "egyedül élek"-re.
Fél év is eltelhetett, mikor hazaért. Nehéz, rendkívül nehéz fél év volt, de megvolt mindenem, ami kellett. Megvolt, mert megszereztem, ilyen vagy olyan módon; nem volt problémám a kezem bemocskolásával a saját túlélésem érdekében.

Tudtam, hogy valami más; még csak kérlelnem sem kellett ahhoz, hogy elmondja.

Akartam, ami neki megvolt, nem akartam megöregedni és meghalni, ha neki megadatott, hogy jobb, több legyen, akkor nekem is.
Meglepett, hogy nem ellenkezett egy pillanatig sem. Nem figyelmeztetett, hogy az emberek megöregszenek és meghalnak a szemed láttára, hogy örökre egyedül leszel... ezt nem bírom megbocsájtani neki; semmiféle hálát nem érzek, amiért hazajött és engem is belerángatott. Lehetett volna szerető férjem, egy-két gyerekünk. Családom. Helyette magához bilincselt, hiszen ő az egyetlen biztos pont az életemben, hiszen az apám örökké az apám marad.

Bármennyire is gyűlölöm.

Vendég

avatar
Vendég

Freya Vinter Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Freya Vinter   Freya Vinter EmptyVas. Okt. 15, 2017 12:35 am


Gratulálunk, elfogadva

Freya Vinter

A karakter már önmagában az egyik kedvenceim közé tartozik a canonok között, de nálad még jó helyen is, most már biztos vagyok benne. Az előtörténet, bár egyszerű volt, mondhatom nyugodtan, hogy nagyszerű is, mert pontosan így képzeltem el ezt a leányzót. Az apja és a klán mellett van, mert nincs számára más, de mégsem teljesen elégedett az életével, valamint a helyzettel, amibe Odin sodorta. Mindezt átéreztem, ahogy olvastam a sorokat, hibát pedig nem találtam, utadra engedlek, s remélem, hogy bevonzod a többi Ross klántagot is! Wink

Derick Bazile

Derick Bazile
Vámpír
₰ Play by :
ian somerhalder
₰ Reagok száma :
13
₰ Keresem :
i got the girl
Freya Vinter Tumblr_oz94stfSvG1vvzmfwo8_250

Freya Vinter Empty
Vissza az elejére Go down
 

Freya Vinter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Freya szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Karaktereink :: Tagjaink :: Vámpírok-
^
ˇ