Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

A villa alatti pincerendszer Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

A villa alatti pincerendszer Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

A villa alatti pincerendszer Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

A villa alatti pincerendszer Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

A villa alatti pincerendszer Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

A villa alatti pincerendszer Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

A villa alatti pincerendszer Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

A villa alatti pincerendszer Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

A villa alatti pincerendszer Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

A villa alatti pincerendszer Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

A villa alatti pincerendszer Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

A villa alatti pincerendszer Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 A villa alatti pincerendszer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: A villa alatti pincerendszer   A villa alatti pincerendszer EmptySzer. Nov. 29, 2017 4:09 pm





to Anabelle


come out, come out, wherever you are!


Nem tudom, milyen indíttatásból épp mellém helyezte el a félembert Nael, de akár a nap huszonnégy órájában rágódhattam volna ezen, akkor sem találok rá értelmes választ. Pedig elég gyakran megfordult a fejemben ez a gondolat, rengeteg kérdőjellel övezve. Én nem voltam alkalmas erre a feladatra, nem felvigyázó voltam, vagy francos bébicsősz. A lány az idegeimen táncolt, lassacskán az őrületbe kergetett, a kastély falain belüli kirándulásaitól pedig eret vágtam volna, ha az végez velem. Nem tudtam elképzelni mire jó a bujkálás, miért nem képes megmaradni a szobában egy könyvvel, vagy legalább a fölsőbb szinteken, hogy ne az alagutakban kelljen kergetőznünk. Bár, az igazat megvallva, élveztem az üldözést, ragadozó voltam, ő pedig a préda, akibe sajnálatos módon nem mélyeszthettem bele a fogaim, pedig... bizonyára ízletes vére életet lehelt volna belém. De ő egy "vendég volt" szerintem fogoly, akit őrizni kellett, mint valami trófeát a vitrinben. Csak arra nem jöttem még rá, miért nem dugta ténylegesen egy üvegkalickába egyik mester sem, különösen Nael, akinek ez volt a megszállottsága. Gyűjtögetni, tárgyakat, embereket, képességeket, különféle fajokat. Aminek persze mi, többiek ittuk meg a levét, akiknek foglalkozni kellett a kincsekkel. Hát, Anabelle minden volt számomra, csak kincs nem, illetve... szívesen elástam volna a hátsó kertben, de az életemet nem akartam épp miatta kockáztatni. Mihaszna, ostoba lány!
Nagyot sóhajtottam, ahogy egyre beljebb kerültem az alagútrendszerben, a levegő egy morgás kíséretében hagyta el tüdőmet. - A túloldalt nem jutsz ki. Zsákutca! - nevettem fel, bár ez nem volt teljesen igaz. Nem volt egyszerű az útvonal, de ki lehetett jutni a másik oldalt is, persze, nem a kastélyból, de a fölsőbb szintekre vezetett egy rozoga, öreg kőlépcső. Amit nyilvánvalóan a lány nem talált volna meg egyhamar, de már kezdtem feladni. Ha itt hagyom, talán éhen hal, amit Nael nem róhatna fel nekem, hiszen ő merészkedett nem kívánt területre. - Kereshetnék mást, valóban... - hümmögtem egyet, mintha tényleg fontolóra venném, hogy békén hagyjam, aztán újabb sóhajt hallattam. - Áh, nem, inkább nem. Jobb szeretek a te türelmeddel játszadozni. - kiáltottam, és tovább haladtam utána, követve az illatát, a szíve hangos dübörgését, lélegzetvételeit. Valóban izgalomba jöttem az üldözés közben, hiába, a vadászatra emlékeztetett, de óvatosnak nem kellett lennem. Ismertem magamat, a határaimat, az önuralmamat. Nem támadtam volna a lányra, hiszen az volt a feladatom, hogy épségben tartsam, életben. Nem volt könnyű feladat, a kis vakarcs igencsak megnehezítette a munkám, szellemileg pokolian fárasztó volt játszani a gardedámot. A közelsége a szakadék szélére taszított olykor, ahonnan inkább leestem volna, minthogy még egy percet vele kelljen töltsek. Ahogy közeledtem a lány felé, lépteim egyre gyorsultak, miközben újabb, s újabb árnyakat küldtem utána.

428 szó; remélem így megfelel A villa alatti pincerendszer 3384043497

Vendég

avatar
Vendég

A villa alatti pincerendszer Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: A villa alatti pincerendszer   A villa alatti pincerendszer EmptySzomb. Nov. 11, 2017 6:06 pm






to Cassian


this is how hope dies and pain thrives


Pokolian magányosnak éreztem magam, bár ez semmilyen szempontból nem számított újdonságnak. Magányos voltam a vérszerinti családomban, száműztem magam Christian mellől, hogy aztán egyszál magamban kóboroljak és újra mellette kössek ki és teljesen egyedül senyvedjek egy pince mélyén. És most... A mindig a sarkamban loholó vámpír és az élettől nyüzsgő villa ellenére magányos voltam. Ezennem segített sem Edward, sem Angela, sem a többi itt dolgozó emberi lény, akikkel könyebben szót értettem mint gazdáikkal. De tőlük is különböztem, akár a vámpíroktól és ez örökké így lesz. Bár mind a két fajhoz tartoztam, közben egyikhez sem és ez rosszabb napjaimon megőrjített, főleg ha valaki mindig a közelemben legyeskedett...
Csak egyszer adná az ég, hogy ez a magány a múlté legyen... Ha lenne valaki, aki megért és elfogad minden hibámmal és tulajdonságommal, annak az anyagyilkos szörnyetegnek aki vagyok... Valaki... Akárki...
Amikor a közeledő lépteket hallok magam mögül keserűen felnyögök és magamban átkozódom. Nem éppen ezt kértem... Nem erre céloztam... Ezer közül is felismerném ezeknek a lépteknek a hangját és súlyát. A csendet és az erőt ami a sarkában járt... Édes istenem, csak egyszer tudna végre békén hagyni! Cassian olyan mint egy örökké szimatoló véreb, olyan igazi levakarhatatlan fajta, pedig az összes szent látja a lelkem én már mindent megpróbáltam! Hisztizésen keresztül a hízelgésig mindent, de a pasas egy igazi kőszikla, ráadásul szívtelen, érzéketlen fajta. Néha komolyan elgondolkodtam rajta, hogy egyáltalán vannak-e érzései vagy teljesen robot-e. Meg mernék esküdni rá, hogy hogyha anyaszült meztelenül mászkálnék előtte akkor is ilyen jégcsap maradna. Ami valahol mélyen nagyon is sértette az önérzetem, de ezt a világért sem mutatném senkinek.
Konokul folytatom az utamat a folyosón és nem nézek át a vállam felett. Talán ha elég makacs vagyok feladja. Bosszúsan fordulok be egy szinte teljesen sötét folyosóra, akaratlanul is megszaporáztam a lépteimet, bár az övéit percek óta nem hallottam... Leráztam volna? Túl nagy a csend - gondoltam, miközben megállok és behúzódok egy beugróba, hátamat a hűvös kőnek szorítva. Az isten áldjon meg, nem lehetek ennyire nevetséges! Pár viszhangzó lépés és a frász kerülget?! Ez csak Cassian... Árnyékokkal bohóckodik és nem árthat nekem, csak meg akar ijeszteni, pontosan azt akarja, hogy egy sarokba húzódva könyörögjek. Na ebből nem eszik! Hideg futkorászik a hátamon valami idegen érzéstől, de megacélozom áruló szívemet és elszántan újra nekiindulok és megyek tovább. Hangjától egész testemben libabőrös leszek, megborzongok és remegek, egy fél pillanatra még meg is torpanok, de aztán megmakacsolom magam.
Anabelle Dupont vagyok, és nem fogok félni!
- Szűnj meg Cassian! - kiáltom vissza és hála istennek, hangom határozottan és élesen cseng - Hagyj békén! Keress más nyakat amin csámcsoghatsz! - mormogom az orrom alatt és összehúzom magamon a kardigánom és megyek tovább... Tovább...
Nem fogok félni... Nem vagyok hajlandó félni!

447 ; :heart: A villa alatti pincerendszer 1316264743 ;



Vendég

avatar
Vendég

A villa alatti pincerendszer Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: A villa alatti pincerendszer   A villa alatti pincerendszer EmptyCsüt. Nov. 09, 2017 9:57 pm





to Anabelle


come out, come out, wherever you are!


Két hónappal ezelőtt gyökerestül megváltozott az életem, amikor a félvér lányt mellém helyezték. Nem volt erősségem érzelmeket kimutatni mások irányába, az emberi lényem már rég kiveszett belőlem, ő viszont nagyon is emberi teremtés volt. Csak félig volt a fajtám tagja, tele élettel, s emiatt kibírhatatlan volt. A bezártság nem neki való volt, de arra Nael nem gondolt, hogy ezzel nekem miféle kínokat kell átélnem. Sosem voltam tiszteletlen sem vele, sem a másik három vezetővel, de ezzel a döntéssel nem értettem egyet. Ramaty egy érzés volt azzal a tudattal átlépnem lakosztályom küszöbét, hogy a túlsó szobában tartózkodik a hölgyemény, akit olykor a pokol legmélyebb bugyraiba kívántam, máskor pedig éppen csak elviseltem. Néha mintha valami egészen tűrhető, már-már bűbájos oldalát láttam volna, de az hamar el is illant, néhány percnél tovább ugyanis képtelenek voltunk megmaradni egymás közelében úgy, hogy valamelyikünk ne akarjon kiugrani az ablakon, vagy eret vágni. Ránk tényleg illett az "egy kanál vízben meg tudnám fojtani" kifejezés. Ahogy beléptem a szobába, rögtön tudtam, hogy a lány már nincs itt, nevezhetjük megérzésnek, vagy csak furcsa volt, hogy nem hallom a szívdobogását, a lélegzetvételét, s illata sem volt olyan erős aromájú, mint máskor. Jó pár órája nem tartózkodott már itt, úgy saccoltam. Azonnal a keresésére indultam, de előtte még a szobájába lépve megragadtam az egyik kardigánját, s menet közben szagoltam bele, hogy egészen biztosan az ő illatát kövessem. Nem törődve a ruhadarabbal, valahol a bejárat előtt ejtettem a padlóra, és sietős léptekkel követtem a lány enyhe illatát, miközben orrom alatt szitkozódtam. A földszintet jártam körbe, mire végre rátaláltam a forrásra, az illat a földalatti pincelejáratokban erősödött fel igazán, egyértelmű volt számomra, hogy valahol odalent tartózkodik, a sötét, mocskos alagutakban, és a klausztrofóbiáját ismerve, felvont szemöldökkel, kíváncsian, direkt lassan sétáltam odalent. Nem állt célomban hamar megtalálni őt, ha már egyszer ide lemerészkedett, igenis meg kell szenvednie, nem ússza meg könnyen, a frászt fogom ráhozni, amíg sírva nem könyörög, hogy fejezzem be. Haragom nem volt teljesen egészséges, vagy értelmes, de meg sem próbáltam elnyomni magamban, leküzdeni, nem... én azt akartam, hogy érezze a haragomat a lány, méghozzá pokolian fájdalmas módon. A kevés fénytől, ami a réseken, és az apró, rácsos ablakokon beáradt, elég árnyékot képzett ahhoz, hogy irányítani tudjam őket, s már azelőtt formálni kezdtem őket, hogy elértem volna őhozzá. Az egyik sarkon befordulva halk lépteket hallottam, gyorsítottam a sajátjaimon, és az árnyakat egyenesen a "vendégünk" után küldtem. Azok alaktalanul kúsztak felé, feltehetőleg a háta mögött ólálkodva, s ahogy közelebb értem, hangtalan léptekkel, már láttam is a barna hajzuhatagot, ami a bosszantó perszónához tartozott. Az árnyak átkúsztak a lába alatt, jómagam pedig ledermedtem a folyosó közepén, hagytam, hadd meneküljön, próbáljon elbújni előlem, játszadozni akartam vele, kegyetlen játékot űzni vele, hátha egy kicsit az őrületbe kergethetem, ahogy ő szokott engem. Egérutat adtam neki, egészen addig ácsorogtam ott, míg el nem halkult a szívdobogás, s mikor már a lépteit sem hallottam, újra utána iramodtam. - Anabelle! - kiáltottam, ajkaim kegyetlen vigyorba torzultak. - Bújj elő, bújj elő, akárhol is vaagy! - nyújtottam el az utolsó szót, s újabb árnyakat küldtem utána, amikből horrorisztikus szörnyeket formáltam, önnön szórakoztatásomra.

511 szó; remélem így megfelel A villa alatti pincerendszer 3384043497

Vendég

avatar
Vendég

A villa alatti pincerendszer Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: A villa alatti pincerendszer   A villa alatti pincerendszer EmptyKedd Nov. 07, 2017 8:58 pm






to Cassian


this is how hope dies and pain thrives


Valamivel több mint két hónapja raboskodtam, és megőrjített a bezártság, arról nem is beszélve hogy Cassian mint valami véreb vagy nyomasztó árnyék járt a sarkamban és ahol tudott csak az utamba állt. Márpedig én sose viseltem, ha kalickába zárnak, és nem voltam hajlandó most beletörődni, hogy egy lakosztályba csücsüljek, mert a nagyranőtt bébiszitternek, akit a nyakamba akasztottak ezt akarja. Elvileg "vendég" voltam, tehát jogom volt a birtok területén mászkálni. És én ezt meg is tettem, de nem voltam olyan naiv, hogy elhigyjem sokáig egyedül maradhatok, tehát ki kell használnom minden percet és másodpercet amit magamban tölthetek. Legvadabb álmaim szerint megtalálok egy kiutat, ahol megszökhetek ebből az őrületből, de ezt a vágyamat igyekeztem mélyre nyomni magamba, mert nem láttam rá sok esélyt. Inkább vezetett, hogy minél jobban kiismerhessem a környezetem és ha beüt a szar elég ideig menedéket találhassak, amíg nem találok ki valamit amivel megmenthetem magam. Ugyan Cassian meglepő módon néha megcsillantott némi emberszerűséget, de az estek túlnyomó többségében csak halálra idegsített és szekált, tehát még rá sem számíthattam, akivel a legtöbb időmet töltöttem. Még akkor sem engedtem magam belesüppedni abba a hitbe, hogy majd ő kihúz a trutyiból, még akkor sem, ha már képes voltam vele öt percnél többet nyugalomban társalogni és csak azután elkezdeni harcolni egymással. Szerintem a helyzetünkhöz képest már ez is eredmény. Ő nem akart engem a nyakába, én nem akartam őt... És azt hiszem ennyi közös volt bennünk.
Mélyen a birtok alatt jártam egy pincerendszerben, mégis elkerült a klausztrofóbia, mert elég tágasak voltak a folyosók és friss, hideg huzat vágott az arcomba. Egyáltalán nem éreztem magam bezárva. Célom nem volt, csak elmenekülni abból a lakosztályból, a sok drága és csillogó holmitól... Ezek a sötét sivár pincék és folyosók jobban tükrözték a hely valódi énjét. Hogy mi leselkedett rád fent a fényűző folyosókon és termekben. Szabadabbnak és kényelmesebben éreztem magam. Az ajkamat rágcsálva fordultam be egy sarkon, egy különösen sötét folyosóra, de mentem tovább. Leheletem fehér felhőként szállt fel ajkaimról. Furcsa, hogy egy ilyen félelmetes helyen érzem legközelebb magam a lelkibékéhez...

394 ; a beígért kezdő szállítva, uram ^^ ;



Vendég

avatar
Vendég

A villa alatti pincerendszer Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: A villa alatti pincerendszer   A villa alatti pincerendszer EmptySzomb. Okt. 14, 2017 5:49 pm

***
Poisoner

Poisoner
Méregkeverő
₰ Reagok száma :
562

A villa alatti pincerendszer Empty
Vissza az elejére Go down
https://poisonfrpg.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: A villa alatti pincerendszer   A villa alatti pincerendszer Empty

Ajánlott tartalom


A villa alatti pincerendszer Empty
Vissza az elejére Go down
 

A villa alatti pincerendszer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A villa bejárata
» A villa mosodája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Városaink :: Chicago :: Otthonok :: La Morte birtok-
^
ˇ