Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Pince - Page 2 Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Pince - Page 2 Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Pince - Page 2 Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Pince - Page 2 Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Pince - Page 2 Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Pince - Page 2 Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Pince - Page 2 Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Pince - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Pince - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Pince - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Pince - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Pince - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Pince

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Pince   Pince - Page 2 EmptyVas. Okt. 15, 2017 3:46 pm



Kieran & Elisabeth
There are many who don't wish to sleep for fear of nightmares.
Sadly, there are many who don't wish to wake for the same fear.

Minden összemosódott, kusza foltokban úszott a szemem elé, aztán minden újra lesötétült. Nyugtalan álom és borzalmas, beteg ébrerség között sordródtam megállíthatatlanul, mintha valami ördögi örvény szippantott volna magába. Képtelen voltam teljesen magamhoz térni, amikor úgy éreztem ébren vagyok még akkor is, mintha ólom súly nehezedett volna a bokámra, képtelen voltam megmozdulni vagy egyáltalán kinyitni a szemem. Rettenetes rosszullét kerülgetett a pörgésben, a kivehetetlen pacákból körülöttem csak egy valamit láttam tisztán... A szemeket... Őrült, elégedett fényben csillogó szempár vizslatott a távolból és hihetetlen sebességgel közeledett felém. Menekülni akartam, sikítani és futni valami biztonságos helyre, de mintha a földhöz szögeztek volna, képtelen voltam megmozdulni. Bénultan álltam a szétfolyó színkavalkád közepén, miközben az őrület tulajdonosa vészesen közeledett, megállíthatatlanul, diadalittasan. Elkeseredetten nyöszörögve próbáltam szabadulni. Aztán elkapott... Az egyik pillanatban még tíz lépésnyire állt tőlem, a következőben már bilincsként szorított magához. Nem akart elengedni, de az álom sem volt hajlandó visszaadni a szabadságom. Rémálom...
A szemeim hirtelen pattantak fel, és felültem. A fájdalom elementális erővel vágott homlokon, csillagokat láttam a fejembe hasító migréntől. A gyér fény rettenetesen bántotta a szemem, mintha az éjszaka közepén pokoli erős reflektorokkal világítottak volna bele. Fekete és fehér pontok táncoltak lecsukott szemhéjam mögött, fájdalmasan felnyögtem, kezem a hajamba túrt és igyekeztem magamhoz térni. A tegnapesti szerelésem volt még rajtam, a farmer kényelmetlenül vágta a derekamat, a melltartó kellemetlenkedve feszült a mellkasomon. Az émelygés és a háborgó gyomrom nem igen tette egyszerűvé a dolgomat. Határozottan pocsékul éreztem magam, mint akin legalább kétszer átment az úthenger oda-vissza. Aztan megint... És megint...Édes istenem, mennyi alkoholt diktálhattak belém, hogy ilyen pokoli másnapos vagyok?
Nyögve húztam fel a melleimhez a térdeimet. Vagyis, csak próbáltam. A terv szerint karjaimmal átölelem a lábaim, és a homlokomat a térdeimen pihentetve próbálom meg leküzdeni a feltörekvő hányingert, de a lábam megakadt, kemény éles tárgy vágott a bokámba és valami vészjóslóan csörömpölt.
- Mi a....? - Azonnal felpattantak a szemeim és valósággal letéptem magamról  a takarót. A látványtól a pánik villámsebességgel lepte el a testemet, a szívem kihagyott egy ütemet, elhülve bámiltam a bokámra fonódó bilincset, ami az ágy vasrácsához volt erősítve. Aztán a pulzusom a csillagos égbe szökött, vadul dörömbölt a ritmus az ereimben, hangosan nyögve nyúltam le és rángattam a béklyómat. A balsejtelem alattomos kígyóként kúszott fel a hátamon, az ereimben valósággal lángolt és megfagyott a vér egyazon szent pillanatban. Megdöbbenve néztem fel, fel se tűnt mennyire lüktet a fejem a fénytől, jobban lekötött a teljes összeomlás. A levegő vad zihálással járt ki-be a tüdőmben, fekete pontok táncikáltak a látómezőmben... Nem vagyok hajlandó elájulni, most biztos nem! Gőzöm nem volt róla hol vagyok. Annyi biztos, hogy nem a saját szobámban, nem Garynél és nem is valamelyik más ismerősönél. Egy kopár pincében voltam... Az ágyhoz bilincselve, mellettem egy régi olvasólámpa nyújtott világítást. A környezet jobban megijesztett, mint hogy valósággal az ágynak vagyok szegezve. A szobában nem volt semmi... Az égvilágon semmi...
Nem, nem, nem, nem, NEM!!! Ez csak valami rossz vicc, ez nem velem történik. Gondolkozzunk logikusan, biztosan ez megint Gary vagy valamelyik hülye haverjának a vicce... Leitattak, aztán idehoztak. Biztos azt hiszik vicces.... Ostobaság, Gary sose tenne ilyet velem. Ez túl erős ahoz hogy vicc legyen, de ha ez nem csak egy ízetlen tréfa... Nem, kizárt dolog, hogy ez velem történjen meg! Mit tettem, mit ártottam?
Újra visszahajoltam a bilincshez. Arcomon éreztem, hogy végigperegnek a könnyek, a félelemtől és a fájdalomtól. Mert fájt, ahogy feszegettem a nyavalyás bilincset, de csak véresre dörzsöltem a bokámat és még kétségbeesettem lettem, mint voltam.
- Ó az istenit! - kiálltottam fel és visszahanyatlottam a párnára. Keservesen zokogtam, karomat az arcom elé húztam és próbáltam tompítani a pániktól fűszerezett sírás elcsukló hangjait.
.

709 ; music ; remélem tetszik  :ájláv: :

Vendég

avatar
Vendég

Pince - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Pince   Pince - Page 2 EmptySzomb. Okt. 14, 2017 4:40 pm

***
Poisoner

Poisoner
Méregkeverő
₰ Reagok száma :
562

Pince - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
https://poisonfrpg.hungarianforum.com
 

Pince

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Városaink :: New York :: Otthonok :: Blackwell birtok-
^
ˇ