Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Cyrillia szobája Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Cyrillia szobája Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Cyrillia szobája Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Cyrillia szobája Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Cyrillia szobája Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Cyrillia szobája Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Cyrillia szobája Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Cyrillia szobája Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Cyrillia szobája Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Cyrillia szobája Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Cyrillia szobája Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Cyrillia szobája Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cyrillia szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Cyrillia szobája   Cyrillia szobája EmptySzomb. Márc. 24, 2018 2:34 pm

Szabad játéktér.
Poisoner

Poisoner
Méregkeverő
₰ Reagok száma :
562

Cyrillia szobája Empty
Vissza az elejére Go down
https://poisonfrpg.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Cyrillia szobája   Cyrillia szobája EmptySzer. Nov. 15, 2017 3:37 am


To: Sedrick La Morte





Tegnap munka után a többiek rendeztek egy amolyan belső, céges bulit, amire engem is meghívtak. Mondhatni, kötelező jelleggel kellett maradnom, nem volt más választásom, pedig… soha nem éreztem azt, hogy közéjük tartoznék. Mármint, mint munkaerő, nyilván megfeleltem, de ezen túl… nem volt semmi. Soha nem beszélgettem senkivel, ha meg mégis, akkor inkább munkáról. Senki sem ismert, senkinek sem nyíltam meg, így hát nem is értettem, miért olyan fontos a jelenlétem a partyn. Aztán, mint kiderült, különböző elismerések is kiosztásra került a főnöktől. Nos, ezért kellett tulajdonképpen ott maradnom. Kaptam némi ajándékot, meg… egy kis plusz pénzt a munkámért. Nem tagadom, jól esett. Ahogy az egész estét szórakozás is. Általában egyedül iszogattam abban a pubban, ahol Sedrickkel is összeismerkedtem, de most nem voltam annyira… egyedül. A buli elhúzódott, így végül mindenki a cég épületében aludt. Másnapra pedig kaptunk egy-egy szabadnapot. Szerencsére. Kinek lett volna kedve ezek után dolgozni? Egy nap pihenő igazán kijárt.

Kora reggel indultam haza, mit sem sejtve arról, miszerint mi fog odahaza várni. Álmos voltam, a hajam csapzott, az öltözetem szintén. Még a fejem is fájt kissé. Ahogy az épülethez értem, egyből megtorpantam. A betört ajtó látványára elkerekedtek a szemeim és megállt bennem az ütő is szinte. Ki… járt itt? Nyeltem egy nagyot, mielőtt beléptem volna a lakásba. Meg is álltam és úgy néztem körbe. Csend volt, de még nem voltam biztos abban, hogy a ház üres. Mi van, ha az illető, aki a kárt okozta, még itt van valamerre? Azonban látva, hogy a lakásban tulajdonképpen más kárt nem okozott, elgondolkodtam. Beljebb lépkedtem és mindenhol körülnéztem. Az üres üvegek láttán összevontam a szemöldököm. Nos, nem mondhatjuk, hogy szanaszét volt hagyva, de… ki az, aki mindezt megitta? Csak ez járt a fejemben. Bár volt egy tippem, de… egyelőre elhessegettem. Visszaindultam volna végül a betört ajtóhoz, de aztán irányt váltottam. A szobám. Ott még nem jártam. Kíváncsi voltam, hogy az a terület mennyi maradt érintetlen, az egyelőre névtelen barátunk előtt.
Ahogy beléptem, eléggé meglepődtem.
- Sedrick…? – Suttogtam magam elé, ahogy a szemöldököm felszaladt szinte a homlokomra. – Ez most komoly? – Kezdtem bele a szitkozódásba, ahogy közelebb léptem. Láttam, hogy még alszik, ettől függetlenül szívesen ordibáltam volna vele. Egy az, hogy milyen alapon tör be konkrétan a lakásomba? Kettő, hogy merészelte meginni szinte az összes alkoholt? Három… miért pont az én ágyamban alszik? Az ágy mellé léptem, majd végigmértem a fiút.
- Ezért még számolunk, amint felkelsz… - Morogtam, de nem bírtam elrejteni egy halvány mosolyt. Túl aranyos volt, ahogyan aludt. A szőke tincsei összevissza álltak, itt-ott az arcára lapultak. Sóhajtottam egy aprót, majd betakartam. Nem tudom, miért, hisz tényleg jogos lett volna, ha felkeltem és lekiabálom a fejét, de valamiért mégsem tettem. Talán azért, mert én magam sem voltam a legjobb formámban. Végül ott hagytam. Az ajtóval nem tudtam sokmindent kezdeni, így egyelőre úgy hagytam. Reméltem, hogy Sed majd csinál vele valamit, ha már ő tette tönkre, de ha mégsem, akkor… legalább a javíttatást fizesse.
Aztán megejtettem egy zuhanyt és egy szál törölközőbe bújva indultam újra be a szobába. Ruháért. Mielőtt bárki is félreértené. A szekrény előtt ácsorogva válogattam a ruhák közt, majd elnéztem a fiú felé.
- Igazán felkelhetnél végre. – A szemeimet forgattam, majd néhány holmival az ágyhoz léptem és leültem a fiú mellé, onnan néztem el felé. Kezemmel megérintettem az arcát. – Seeedrick… ne kelljen drasztikusabb módszerekhez folyamodnom. – Végigsimítottam rajta, majd visszahúztam a kezem. Komolyan, több mód is végigfutott a fejemen, kezdve azzal, hogy behozok egy vödör vizet és ráborítom. Mégis mit képzel magáról, ki ő? Hahó, ha felhívott volna, hogy jönni fog, nyilván itt lettem volna és beengedem! Olyan ostoba. Bár belegondolva, elég kétségbeesett lehetett, ha mindenáron be akart jutni és részegre itta magát. Vajon mi… történt vele?



609 || Unbreakable || note: imádlak Cyrillia szobája 2693960808 || kredit



Cyrillia Marshall

Cyrillia Marshall
Boszorkány
₰ Play by :
✾ Charlbi Dean Kriek
₰ Reagok száma :
1
₰ Foglalkozás :
✾Újságíró

Cyrillia szobája Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Cyrillia szobája   Cyrillia szobája EmptyKedd Nov. 07, 2017 11:14 pm



To: Cyrillia Marshall

Egészen mélyen szívom magamba a levegőt, amíg voltaképpen megközelítem a nő lakását. Általában persze, szokásom szólni is neki, de ez alkalommal valami váratlan esemény keletkezett, amely ellen szinte nem tehettem semmit sem. Mintha maga a sors, ironikusan játszana az életem szabályaival, s minden eddigi jólétet biztosító lapot, a kukába dobott volna. A történések kedvezőtlenül sorakoztak fel előttem, s bár szent meggyőződésem volt, miszerint nyugalomra lelhetek, ám mindez mégsem történt meg. Valahogy úton-útfélen olyan akadályokba botlok, amelyeknek a létezése is fizikai képtelenség, s mégis... most itt tartok. Állok egy helyben, egy ajtóval szemben, és azon töprengek, hogy kopogásra emeljem a kezem. Mi ez, ha nem maga az őrület, avagy netán egy csalfa téveszme?
Magam mellé ejtem a karomat, és még, ha haldokolnék, akkor sem kopognék. Talán, szó szerint bele kellene vernem a fejembe, miszerint a valóságban élek, és nem a képzeleti felvetésekben. Az ujjaimat végül nagy nehézségek árán a kilincsre fonom, majdan lenyomva azt, beljebb nyitnék... mármint ugyebár csak akarnám a dolgot, hiszen zárva az ajtó. Igencsak mély sóhaj szökken fel belőlem, és a düh egyvelegének a keveréke terjeng a testemben. Morgok egy sort magamban, szitkozódván néhány másodperc erejéig, aztán a hajamba túrok feszülten. A szőke hajtincseim hátra kerülnek, de az íriszeimben lévő érzelmek nem semmisülnek. Végül oldalra döntöm a fejemet, s mindenféle gondolkozás nélkül berúgom az ajtót, amely feladóan megadja magát -, kinyílik. Lépéseket teszek beljebb, és mint, aki ezer éve itt él, nos úgy szolgálom ki magamat mérhetetlen mennyiségű itallal, miközben körülbelül egész nap várakozom. Érezhető, hogy a pofátlanságom az egeket súrolja. Kezdve az ajtótól, folytatva az italig. Csodák csodájára -, aminek borzasztó módon örülök -, nos feltehetőleg ma vette ki az éves nyaralási szándékát, ugyanis nem látom még a színét sem, ami igazán nagy szó, hisz' a lakásában vagyok. Az esti órák valamelyik szakaszában, azaz helyesbítve totál részegen, felkelek a kanapéról. Valamerre látok kósza üvegeket, de felfogni őket, nos az már egy másik szakaszhoz tartozó övezet, de muszáj... reggel kinyír. Ez lebeg a szemeim előtt, miként összeszedek mindent, ezzel persze rendet téve. Csak majd ne felejtsen el emlékeztetni rá, miszerint egy egész pincényi itallal jövök neki.
Tántorogva, dülöngélve, négykézláb, avagy éppen csak... feküdve néha olykor-olykor a padlózaton -, de sikeresen megérkezem egyszer csak az ágyig. Nagy szó! Tényleg, tapsot érdemelne az esett, azt hiszem. Felkapaszkodom a peremen, majd minden erőfeszítésemet kihasználva, felhúzom magam, a szemeim le-le ragadnak, viszont bírom a strapát -, Batman személyesen. Igazából, mint valami hulla, nos úgy dőlök el, és kétszer sem kell mondani, hiszen máris szunyókálok.
Persze, hagyjuk meg, hisz' a rend az tényleg sikerült, de az ajtó... a fene vinné el! Úgy kiment a fejemből! Bár a keretben benne maradt, ami azt illeti, ám egyértelműen bezárhatatlanná vált. Én, mint Hulk -, legalábbis az ajtó szemszögéből, nos él ez a helyzetkör.

***

Kora reggel valamikor, amikor még a napsütés is beszökik az ablakokon át, s én még egyáltalán nem vagyok ébren, nos valahol itt járhat a helyzet. Édes álmaim netovábbját élem meg, és szinte csak dől belőlem a pia szag. Mint egy frissen mosott.... - hagyj ne mondjam, kérlek.. -, olyan leszek, ha netán magamhoz térek. Már nem is tudom miket ittam össze... volt whisky-től kezdve, borig bezárólag mindenféle. Ha magamnál volnék, minden bizonyára a vállamat vonogatnám erre, de így... így csak elméleti úton tehettem meg. Fordulok a fehér lepedőn, így a hátamra kerülök, míg a jobb a kezem a párna alá csúszik be. Kissé arrafelé fordítom a fejem, míg a bal kezem a hasamon pihentettem. Milyen eszményi látvány is lehettek... s erre én még csak most gondolok?! Már rég kellett volna! Szőke hajtincseim össze-vissza állnak, s még a szemembe is belelógnak, nehogy szabadon hagyják a látás terepét, bár... alszom, így meg nem igazán foglalkoztat. Szóval, akkor ugyan mindegy! Azt hiszem, jelen esetben még bomba is robbanhatna mellettem, ám arra se kelnék fel, így... ha érkezik se ébredek meg. Úgy látszik, miszerint ő lesz az órám, már, ha van szíve ébresztővé válni.



† || music: Nicotine || words: 643 ||  - || ©

Sedrick La Morte

Sedrick La Morte
Vámpír
₰ Play by :
mr. dominic sherwood ₪
₰ Reagok száma :
7
₰ Keresem :
my special victims ₪

Cyrillia szobája Tumblr_ozsbpm81mz1sw01uuo7_400
₰ Foglalkozás :
i'm a hunter, and you... are my booty ₪

Cyrillia szobája Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Cyrillia szobája   Cyrillia szobája EmptyKedd Nov. 07, 2017 8:26 pm

***
Poisoner

Poisoner
Méregkeverő
₰ Reagok száma :
562

Cyrillia szobája Empty
Vissza az elejére Go down
https://poisonfrpg.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Cyrillia szobája   Cyrillia szobája Empty

Ajánlott tartalom


Cyrillia szobája Empty
Vissza az elejére Go down
 

Cyrillia szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Haven szobája
» Freya szobája
» Drina szobája
» Derek szobája
» Madox szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Városaink :: Chicago :: Otthonok :: Cyrillia Marshall lakása-
^
ˇ