Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Derek szobája Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Derek szobája Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Derek szobája Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Derek szobája Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Derek szobája Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Derek szobája Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Derek szobája Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Derek szobája Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Derek szobája Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Derek szobája Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Derek szobája Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Derek szobája Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Derek szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Derek szobája   Derek szobája EmptyKedd Jan. 23, 2018 10:44 pm




Derek & Drina




Abszurd. Nonszensz. Morbid. És még sorolhatnám napestig a jelzőket, amikkel illetni tudnám a szituációt, ami a szemem előtt bontakozik ki, s aminek hinni sem akarok. Mintha egy torz, kifordított világban lennék, egy multiverzumban, vagy egy álomban, mert ha ez a valóság, akkor én vagyok az angol királynő! De továbbra is ott állok vele szemben, hallgatom a szavait, de csak félig tudok rájuk fókuszálni. Olyan elméleteken agyalok, amiken máskor hasfájósan nevet az ember, mint például megszállta egy démon,elrabolták az ufók és babráltak az agyával, vagy kergemarhakórt kapott. Bár az első felvetés még nem is tűnik akkora baromságnak, hiszen mindketten vérfarkasok vagyunk, vámpírokra vadászunk, ráadásul boszorkányok és még ki tudja mik élnek a világunkban. Sosem találkoztam még más fajjal, banyákat sem láttam élőben, bár Derick mindig is biztosan állította, hogy léteznek, de talán mégsem. Talán végig egy őrült volt a társam, aki kitalál dolgokat, és egészen idáig türtőztette magát, aztán hirtelen kitör belőle mindaz, amit éveken át titkolt. A személyiségzavaros énje előtör, és talán nem csak engem mészárol le, de rám hasonlító lányokkal fog kefélni, hogy aztán velük is végezzen. Oké, oké... higgadj le, Drina! A szemeim közben üvegesen meredtek előre, a férfire, míg ezen fura gondolatok hosszú másodpercekig pörögtek az agyamban, egy-egy gondolatnál meg-megállva, mintha valóban értelmes dolgokon agyaltam volna, nem holmi eszement őrültségeken. - Fúj, te tényleg képes lettél volna kurvázni, ha én nem vagyok? - csak ennyit vágtam oda undorodó arccal, egymásba font karokkal mellkasom előtt, mintha nem volna lényeges mindaz, amit összehord. Jó, tényleg nem tartottam lényegesnek, mert ez a viselkedés... ezt válaszra sem akartam méltatni. Nem tudott megbántani, mert én is azért maradtam mellette, azért jöttem vissza újra és újra, mert jó kapcsolat volt a miénk. Ágyba bújtunk, amikor jól esett, vállvetve harcoltunk, ha kellett, és mindezt bizalommal tettük, mert volt köztünk egy kapocs, amit ő úgy tűnik tönkre akart tenni. Ennyire zavarta volna, hogy egy másik férfivel töltöttem az időt? Ugyan sosem kérdezte, de más férfiakkal is megosztottam az ágyam, a saját lakásomban természetesen, ám nem titkoltam, nem viselkedtem úgy, mintha nem lennék másokkal is testi kapcsolatban, ha ő épp városon kívül volt. Talán mégsem tudott a dologról, és teljesen az agyára ment az, hogy más is érintett azelőtt, pedig helló, nem tűnök én ártatlan szűzlánynak, aki csak egy férfivel kefél, ezt nem állítottam magamról soha, és más se tenné, elég rám nézni. Attól, mert nem vagyok épelméjű, szükségleteim még vannak. - Ugyan már, fejezd be a hisztit! Rosszabb vagy, mint egy nő... - emeltem égnek a szemeimet, majd újra rámeredtem. - Nem megyek a lakásomba egy ideig, ha ez megfelel. Amúgy is itt töltöm az időm nagy részét, nagy kunszt. Csak állj le, mert ha így folytatod, nem maradok egy perccel se tovább! -morogtam, az utolsó szavakat kissé dühösen vágtam az arcába, de a hangom nem emeltem meg egy kicsit sem, sőt, inkább halkabb volt a megszokottnál. Aztán annyira felmegy bennem a pumpa, hogy egyenesen nekirontok, mellkasom az övének feszül, arcom csaknem súrolja az övét, ahogy a képébe mászok, aranyló pillantással, előbújt fogakkal. Egy másodperc, annyin múlt csak, hogy nem támadtam meg úgy ténylegesen, nem tudom melyikünk sérült volna meg jobban, ha megteszem. Sikerült észnél maradnom, néhány pillanat múlva már három lépéssel arrébb állok, a túlsó irányba, a kijárathoz úgy tízlépésnyire. - Te tudsz rólam mindent. Mindent! Tudod, hogy a saját bátyámmal, a saját véremmel hogyan végeztem, hogy azóta is titkolózok a nővérem előtt, és akárhányszor meglátogatom, úgy teszek, mintha minden rendben lenne. Mintha normális lennék. Mintha lennének érzéseim, pedig hé, ha meglátom a nővéremet, nem érzem azt a kellemes meleget a gyomromban, amit akkor érez az ember, ha a szerettei közelében van. Nem érzek biztonságot, nem érzem az otthont, csak a ragaszkodást, az állati ösztönöket. Egy kibaszott pszichopata vagyok, és ezt most értsd szó szerint. Te azért ölsz vámpírokat, hogy mentsd az embereket. Én azért, hogy ne pont az embereket bántsam. De oké, te elcseszettebb vagy nálam. Most boldog vagy? Baszódj meg, Derek! - vágtam a képébe az utolsó szavakat miközben fogaimat olyannyira összeszorítottam, hogy csikorgó hanggal zárultak össze ajkaim. Hevesen gesztikulálva, ordítva soroltam neki el mindent, amit tudott rólam, és amiről látszólag megfeledkezett. Hogy szarabb élete volt neki? Aláírom. Attól még ő a normálisabb, ő az emberibb, nem én, és ezt úgy látszik sosem értette igazán, még akkor sem, amikor állította, hogy érti. A társam szart se tudott rólam, és ez furcsa mód fájt. Egy furcsa, szorító érzést éreztem a mellkasomban, és esküdni mernék rá, hogy bárki került volna az utamba, darabokra téptem volna ott helyben. Magára hagytam a férfit, nem érdekelt, van-e még mondanivalója, vagy letörölte-e már azt az ocsmány vigyort a képéről, mert ha tovább maradtam volna, a torkának ugrom. Az a furcsa érzés pedig épp eléggé megrémisztett ahhoz, hogy távozzak.

780 szó - ment egy záró tőlem, köszönöm a játékot!  Derek szobája 2864592625

@

Drina Lowness

Drina Lowness
Vérfarkas
₰ Play by :
shelley hennig
₰ Reagok száma :
18
₰ Keresem :
nope
₰ Foglalkozás :
vadász/fegyverkereskedő

Derek szobája Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Derek szobája   Derek szobája EmptyKedd Jan. 09, 2018 1:30 am


Drina & Derek
"...A bullet from the dark...
...When I heard that sound..."

Na álljon meg a hadmenet! Valamit nagyon félre értett Drina, és ez engem is meglepett, először olyan ráncos lesz a homlokom min egy jól megtermett angol bulldogé, értem én amit mond, csak nem teljesen értem, biztos, hogy rólam beszél?! Tutira, nem.
- Faszomnak vannak érzései irántad, túlságosan elszállt a fejed, azok után hogy elrabolt egy vámpír és túlélted, és hogy ezt a gyerekkori haverod tette veled. Talán te keversz engem vele össze. Senkire sincs szükségem, sosem volt szükségem rád sem, egyszerűen jó helyen voltál itt, amikor kellettél, megbaszhattalak, mégis csak jobb ha nem kell fizetnem azért, amit ingyen is megkaphatok. – vetem oda morogva. Én?! Érezni, ő iránta! Nevetséges!
Ő suttogott én ordítottam vele, és eszembe jutott az a filozófiai tanítás, hogy egyesek azért ordítoznak, mert attól félnek, hogy túl távol kerül a másik tőle, és nem hallja meg a lelke és a szíve, amit mondanak egymásnak. Hát kösz nem! Mekkora baromság ez a filozófiai elgondolás!
Majd vettem egy nagy levegőt és kérdőn vontam fel a szemöldököm , láthatóan nagyon erőlködött, hogy nyugton maradjon.
- Egyik vámpírt sem veszem fél vállról, épp ezért mondtam azt amit, ide kell költöznöd, de értetlen vagy. – feladom, én nem fogom a szájába rágni ezt az egészet, újra. Lövök, újra miután újra töltöttem, de elrontom, ez pedig az ő hibája, mert ott folytatja ahol korábban abbahagytuk.
Rezignáltan és egyszersmind fáradtan fordulok vele szembe.
- Világosíts fel kérlek, hogy lehetnél te egyedüli kis hercegnőként bárkinél elbaszottabb, hm? Csak azért mert szociopata vagy, felhatalmaz arra,hogy értetlen hülye fruska is legyél. Végtére is, a te családod még él, a tiedet nem mészárolták le a szemed láttára vámpírok nem? Nem a te születésnapi avatásod torkollott vérfürdőbe, emiatt, csakis a te életed, lelkivilágod lehet elbaszottabb bárkinél is ugye?! Mert te… mindent tisztábban látsz, Hófehérke. – én meg vagyok valamelyik törpe a meséjében, hát menjen a francba, most már tényleg.
- Kettőn közül pedig nem én voltam fogságban, hanem te, így neked tudtak az agyadba piszkálni legfeljebb és jelenleg, kettőn közül én vagyok a legjózanabb, így ennek tudatában, tisztában vagyok azzal, hogy feleslegesen pofázok neked bármiről is. Mert eldöntötted, úgy a jó, szarni bele. De közlöm veled, hogy a vámpírod a testvéredet is megfogja támadni, mert ilyenek. – vigyorodtam el kegyetlenül.
Aztán megeresztettem egy „ezmegmiafaszkérdés” volt fejet, a szagos kérdésnél. Tényleg nem figyel rám. Kár belé a szó. Végre elindult, kezd megőrjíteni ez a sehova sem tartó beszélgetés.

SZÓSZÁM┃THEY DON'T NEED TO UNDERSTANDDerek szobája 580334278  ┃
Derek Bateman

Derek Bateman
Vérfarkas
₰ Play by :
Theo James
₰ Reagok száma :
10
₰ Foglalkozás :
Fejvadász, fegyverkereskedő

Derek szobája Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Derek szobája   Derek szobája EmptyVas. Dec. 10, 2017 4:32 pm




Derek & Drina




Pedig felbosszantott, nem kicsit, hiába gondolta az ellenkezőjét. Voltak vitáink, nem egyszer az elmúlt évek alatt, kevésbé zűrös veszekedések, és amolyan bútorszaggatós nézeteltérések, amikor bármi a kezünkbe akadt, darabokba végezte, olykor még egymáson is ejtettünk sebeket. De ilyen vitánk talán még sosem volt. Teltek a percek, én pedig még mindig csak értetlenül álltam az események előtt, nem értettem, mi történik, miért viselkedik így, mi ütött belé, amitől így kifordult önmagából. Talán érzései vannak irántam? Mármint... valódi érzések, az ösztönök és vágyakon kívül? Ez most először fordult csak meg a fejemben, eddig nem hittem, hogy megtörténhet. Hasonló volt hozzám, de rá kellett ébrednem, hogy még ő sem olyan, mint én. Ahogy senki más. Elcseszett voltam, talán még pszichopata is, és nem osztozhattam senkivel a nem létező érzéseimben. Léteztek azok, valahol nagyon mélyen, elnyomva bennem, de nem szándékosan nyomtam el őket. Az átváltozásom után történt mindezt, a bátyám halála után, miután vére a kezemhez tapadt, halála pedig az én lelkemen száradt. Előtte sem volt minden fenékig tejfel, sosem éreztem magam jól a bőrömben, valami hiányzott, de a gyilkosság után teljesen megváltoztam, és nem hittem, hogy megint úgy fogok érezni, mint akkor. Derek nem volt halott, mégis egészen másképp néztem rá, mert... újra olyan érzéseket keltett bennem, amit nem akartam érezni, amit azt hittem, már nem is tudok érezni. Dühös voltam, amiért kitaszítottnak éreztem magam, amiért egyáltalán bárminemű érzés váltódott ki belőlem. Rohadtul szerettem volna megetetni vele a töltényt. Csak lenyomni a kibaszott torkán a kibaszott töltényt, miután a szexet említette. Mert hát erre épült a teljes kapcsolatunk! A bizalomra is, de érzésekről sosem volt szó, ő pedig úgy kezeli az egész helyzetet, mintha én lennék a hülye, aki nem érti a kapcsoltunk működését. Aha, szerintem az egyetlen idióta itt ő maga. - Kevesebb figyelmet akarok, oké? - szóltam először nyugodtabban hozzá, aztán a szavak elkezdek hevesen áradni belőlem, mint egy megeredt folyó. - Mert nincs szükségem sem pátyolgatásra, sem gondoskodásra, azt hittem ezt te mindenkinél jobban megérted. Most azonban úgy kezelsz, mint egy cirkuszi szörnyet, csak azért, mert úgy viselkedem, ahogy máskor is? Nem igaz, hogy nem látod, hogy te viselkedsz furcsán. Elrabolt egy vámpír, és most... hirtelen érzéseid vannak irántam? Törődünk egymással, és néha meghallgatjuk egymást, de általában csak kielégítjük egymás vágyait, vagy védjük a másik seggét a csatatéren. Mi. a. franc. változott?! - suttogtam meg-megállva minden egyes szónál, hogy nyomatékosítsam őket, miközben fel tudtam volna robbanni. Csak másodpercekkel elnémulásom után tudatosult bennem, hogy karmaim előbújtak, miközben mindkét kezem a nemrégiben sietősen magamra rángatott dzsekim zsebében volt. Remek. A szakadt kabátot néhány mozdulattal letéptem magamról, és a földre hajítottam. Remegtem az idegességtől, és morgásom csak a dördülő lövés nyomta el. Egészen biztos voltam benne, hogy szemeim aranylóan világítanak, s ezzel egy időben éreztem, hogy fogaim is megnyúlnak. Nagy erőfeszítésembe telt, hogy emberként nézzek ki, elnyomjam a dühöngő farkast, de néhány perc után sikerült. Se fogak, se karmok, sem megváltozott szemszín nem volt többé. Nos, egy ideig. - Na, álljunk meg egy szóra. Ezt a vámpírt nem fogod megijeszteni. Te nem láttad őt. Valami... valami kurvára megváltozott benne. Épp úgy más volt, mint ahogy én, mert hát én sem pszichopatának születtem, ahogy ő sem. De a tekintete... egészen más volt. Szerintem vigyáznunk kellene vele, mert még velünk is képes lenne kibaszni, láttam rajta. - ecseteltem a kezeimmel hadonászva, mert őszintén szólva, a frász kerülgetett Joshtól. Nem féltem tőle, ez egészen más volt. Borsózott a hátam tőle, és minden ösztönöm azt súgta, óvakodjak. A leláncolásra nem reagálok, ahogy arra sem, mi lett volna, ha ő nincs itt. Nem látta reálisan a dolgokat, túlságosan féltett, bár nem értettem, ez mitől másabb, mint máskor. Amíg nem mondtam el neki, hogy vigyázni kéne ezzel a vámpírral, nem tudhatta, hogy mi a helyzet, mégis másképp viselkedett. Talán kimosták az agyát abban a két hétben, amíg távol volt? Kicsit közelebb léptem hozzá, próbáltam megőrizni a hidegvérem, de igazság szerint alig tudtam nyugton maradni. - Semmi jogod nincs ehhez a viselkedéshez, mert nem adtam okot rá, hogy seggfej legyél. Tudom, hogy teljes mértékben nem hasonlítunk egymásra, mivel én még nálad is elbaszottabb vagyok. És világosíts fel, mert nem látom tisztán a helyzetet, nyilván velem van a baj, de nem lehet, hogy az egyik vámpír a fejedbe piszkált valami képességgel? - nevettem fel zavartan, kis keserűség lapult meg a hang mögött, mert rohadtul fáradt voltam, dühös, de annyira nem tudott felbosszantani a férfi, hogy a torkának essek. Pedig ha nem vagyok ilyen kimerült, megtettem volna. - Amúgy meg... kinek a szagát érzed rajtam? De mindegy is. Ha azt akarod, hogy menjek el, elmegyek. - meredtem rá dacosan, és felvettem a kabátot a földről, hogy a karomra terítsem, amíg ő dönt. Csak egy szavába került, és már ott se voltam. Még választási lehetőséget is kapott, pedig ha igazán hű lettem volna önmagamhoz, csak fogom magam, és lelépek, miután a fejéhez vágtam valami nehéz tárgyat.

803 szó -  na, melyikünk a makacsabb? Derek szobája 2301037125  

@

Drina Lowness

Drina Lowness
Vérfarkas
₰ Play by :
shelley hennig
₰ Reagok száma :
18
₰ Keresem :
nope
₰ Foglalkozás :
vadász/fegyverkereskedő

Derek szobája Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Derek szobája   Derek szobája EmptySzer. Dec. 06, 2017 1:26 am


Drina & Derek
"...A bullet from the dark...
...When I heard that sound..."

Nem értettem, egyszerűen nem értettem, hogy minek lovagol még ezen az egészen. Itt volt, megkapta amit akart, minek jártassam a számat feleslegesen, ezek után már teljesen értelmetlennek éreztem volna bármit is. Egyértelművé tette, hogy csak szexet akar, akkor nekem ebből az jött le, hogy nincs összebújás sem, akkor? Még neki gond, hogy inkább eljöttem és gyakorolni próbálok?! Nehogy már! Kivártam, és végül lőttem, lehettem bármilyen ideges, az életem múlhatott azon, hogy eltaláljam a céltáblát, ezért…ezért is volt jó,hogy lejöttem ide, gyakorolni. Az érdekelt, hogy erősebbé és halálosabbá, pontosabbá váljak.
- Nem hiszem, hogy érdekelne, szóval ne tettesd, hogy igazán felbosszantottalak a viselkedésemmel. Szexet akartál, megkaptad. Nem akartad, hogy a magam módján élvezzem, értem. Nincs min fennakadni ezen. – újra töltöttem, miközben beszéltem. Szigorúan csak egy töltényt.
- Az elsőnél világosíts, fel kérlek, de te voltál, aki ott ült a pultot bámulva, fintorogva a kaja szagtól, szóltam is hozzád, de leszartad, szóval nem foglak körül ugrálni mint egy kifutó fiú, ha több figyelmet akarsz, akkor menj máshova, addig vissza se gyere, amíg más szagát érzem rajtad. – vigyorodtam el, ami beillett egy gyilkos vicsornak is, sőt inkább erre hajazott az egész. Céloztam, és lőttem, levegőt is alig mertem venni, mert féltem, hogy felüvöltök. Gyűlöltem, hogy abból a szempontból érzelmesebb voltam, mint ő, mert nekem tudatosabban kellett távolságot tartanom mindenkitől. Én valamiért nem tudtam ennyire az érzelmeket kívül zárni magamtól, de kíválóan értettem ahhoz, hogy a viselkedésemmel elüldözzek magamtól bárkit. Most is ezt csináltam, és bántam? Nem. Jobb lesz így mindkettőnknek. Végül vettem egy nagy levegőt, és letettem a fegyvert, rátámaszkodtam az asztalra, miközben megfordultam, féloldalt álltam Drinának, a kezem a fém asztallapon pihent.
- Ultimátumot, mert öt éve ismerlek. Tudom, hogy nem vagy önmagad. Pihenned kellene, de te játsszod a tököst, a nagymenőt, elfelejted, hogy hogyan szedtelek össze? Ha nem jövök, lehet hogy már nem élnél, csak vagdalkoztál össze vissza. Nem gondolod, hogy itt, a raktrárban biztonságban lennél? Az a szaros vérszopóra pedig a frász jönne, ha az utolsó pillanatban kiderülne, hogy képzett harcos a társad  - szándékosan társat használtam, mert tényleg azok voltunk elvileg. – Nem foglak leláncolni a pincébe, pedig kurvára megérdemelnéd. – sosem káromkodtam, de ha azt tettem, az azt jelentette, hogy nagyon ideges vagyok.  Nem akartam drasztikus lenni, de ha ez az egész tényleg addig fajul, hogy ultimátumot adok neki, az már baromira komoly kell ,hogy legyen. Nem tűrtem az ellentmondást sosem. Nem véletlen voltam magas rangú a tengerészetnél sem, de erről senkinek sem kell tudnia, hogy elit leszámoló egységet vezettem.
- Minden jogom megvan ahhoz, hogy így viselkedjek, ha képtelen vagy elfogadni a logikus érveket. A győzködés és a könyörgés pedig nem az én asztalom. – válaszoltam kimérten, és kifejezéstelenül pillantottam le Drina szemeibe. Visszafordultam a távcsöves puska felé, és elővettem egy újabb töltényt a dobozból, és betöltöttem a fegyverbe, majd elhelyezkedtem és vártam. Nem érdekelt, hogy a fejem felett épp egy hurrikán tombolt ,vagy épp mögöttem, tudtam ,hogy ezzel a viselkedésemmel tudom mégjobban felidegelni, és végül tényleg elmegy, vagy marad, vagy még drasztikusabb döntéshez kell folyamodnom. Mégpedig a boszorkány altató koktélja, ami a farkasokra hat, hiszen gyors az anyagcserénk, más a gyógyszerezésünk. Van az altatóból, mert azért van, hogy úgy kell összefércelni a másikat, hogy jobb, ha nincs eszméleténél. Ezt a kis koktélt csak a végső esetben akartam használni.


SZÓSZÁM┃THEY DON'T NEED TO UNDERSTANDDerek szobája 580334278  ┃
Derek Bateman

Derek Bateman
Vérfarkas
₰ Play by :
Theo James
₰ Reagok száma :
10
₰ Foglalkozás :
Fejvadász, fegyverkereskedő

Derek szobája Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Derek szobája   Derek szobája EmptySzomb. Dec. 02, 2017 7:09 pm




Derek & Drina




Kikészített. Az agyamra ment. Meg tudtam volna ölni. Úgy viselkedett, mintha neki bármi oka is lenne hisztisnek lenni, mintha őt rabolták volna el, ami ellen nem tudott tenni semmit. Mintha elvették volna tőle a kedvenc játékát. S mindezt miért? Na, arról gőzöm sincs! Amióta megérkeztem, kergetőzünk a lakásban, ő hol ott van mellettem, hol máshol, egyet pislogok, s már nincs ott, ahol két másodperccel azelőtt. A vadászat annyira kimerítette volna, hogy még nálam is elviselhetetlenebbé változott? Legszívesebben magam mögött hagytam volna, de valahogy le kellett vezetnem a felgyülemlett frusztráltságot, és ahhoz túlságosan fáradt voltam, hogy vámpírokat kergessek, amúgy is csak az az egy rohadék járta fejemben, akit el akartam kapni, és megölni, de tudtam jól, hogy ahhoz ki kell pihennem magam. Nem voltam idióta. Derek viszont úgy viselkedett, de nem akartam vele foglalkozni. Csak elvenni, amit akarok tőle, és továbbállni. Az első fele még sikeresen le is zajlott, a csempének nyomott, kicsit sem finomkodva, behatolt, és hosszú percekig élvezhettem a közelségét. Ezt a fajta intimitást csak ő tudta megadni nekem. Nem ő volt az egyetlen, akivel közösültem, még azután sem, hogy megismertem őt, és volt részem nagyon jó éjszakákban, de vele valahogy más volt. Benne megbíztam, hozzá újra, s újra visszatérhettem, némileg érzelmi támaszom is volt. Már amikor volt hangulatom az alapvető érzelmekkel foglalkozni. Jelenleg nem volt, de ő ezt nem tartotta tiszteletben. Jól ismert már, ha érzelmesebb társra vágyott volna, nem lettem volna most is nála. Valami miatt azonban másképp viselkedett, ő is feszült volt, annak ellenére, hogy zuhanyozott, és evett is, kiélvezte a kényelmet, a jó kaját, a szexet. Ez a három tevékenység után sosem volt ilyen seggfej, most mégis, nagyobb barom, mint én voltam. Otthagyott a fürdőben, én pedig csak álltam ott, teljesen csupaszon, vizesen, és értetlenül bámultam ki az ajtón. Most... mi a fene? Morgolódva vettem magamhoz a zuhanyzóból kilépve egy tiszta törülközőt a szekrényből, megtörölköztem, majd gyorsan visszakapkodtam a ruháim. Először nem akartam Derek után menni, a konyhában állva figyeltem, hogy a szobájából a pincébe masíroz, és azt gondoltam rohadjon meg! Velem ne játszadozzon, ha azt akarja, hogy menjek el, csak szóljon, de ne hagyjon magamra! Végül ez győzött meg, emiatt viharzottam utána, robogtam le a lépcsőn, és álltam meg mögötte, miközben ő a fegyverekkel babrált. - Elmagyaráznád, hogy mi a jó büdös franc problémád van?! - förmedtem rá, de hangon nem emeltem fel, csak dühösen csengett, anélkül, hogy arcom elváltozott volna, vagy körmeim előtörtek volna. Pedig nem sok kellett, hogy elveszítsem a türelmemet. - Magamra hagysz, kétszer! Aztán még ultimátumot is adsz?! - mérgemben egyik kezemmel heves hadonászásba kezdtem, ahogy beszéltem hozzá, jobban mondva, ahogy felelősségre vontam. Ilyet soha nem tennék vele, ha ő nem viselkedne úgy, mint egy igazi pöcs. - Derek, miért viselkedsz így? - kérdeztem kissé lágyabban, bár még mindig csodálkozva, összevont szemöldökkel. Nem érdekelt, hogy éppen lőni készült, ahogy az sem, mi okozza ezt a viselkedést, csak választ akartam kapni.

480 szó -  nem éppen a legjobb  Derek szobája 3297501941

@

Drina Lowness

Drina Lowness
Vérfarkas
₰ Play by :
shelley hennig
₰ Reagok száma :
18
₰ Keresem :
nope
₰ Foglalkozás :
vadász/fegyverkereskedő

Derek szobája Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Derek szobája   Derek szobája EmptySzomb. Dec. 02, 2017 4:40 pm


Drina & Derek

Nice to meet you

Néhány pillanatra elismerés csillant a szemeimben, majd úgy párolgott is el a nyugodtságom, és a hidegvérem, ahogy elhárította a kedveskedésem. Legyen, azt hittem ,hogy a jelenlegi állapotában jól esne neki egy kis figyelmesség, haragosan pillantottam rá, amikor elhajtott maga mellől. Kezdett idegesíteni, hogy folyamatosan csak itt hisztizik, mert azt csinálja. Amikor pedig eltol, egy kis időre le is csukom a szemem, nem akarom, hogy lássa, hogy mennyire sebezhető lettem attól, hogy eltolt magától. Amikor újra rá nézek, ismét csak a megszokott kifejezéstelen pillantással teszem, noha a halántékomnál lüktet egy ér, és a kezeimet is ökölbe szorítom a feje mögött a csempén.
Egy kis kedvességbe nem halt bele még senki, nem? Főleg nem effélébe. Most én vagyok az, aki elhúzódik, rendben. Ha ennyire nincs szüksége rám, akkor megkapja, amire szüksége van, de engem ne keressen többet.
Ha kellett, erővel fordítottam meg, hogy nekipréseljem a testét a hűvös csempének, és így vegyem birtokba, vadul, erőszakosan és könyörtelenül.
Mint egy állat, úgy martam bele a fogaimmal, mert részben tényleg az is vagyok. A tarkója mögött fogtam össze a haját és a megnőtt körmeimmel karcoltam a fejbőrét. Az összes csókolózási kísérletét hárítottam, ha volt. Alig adtam ki hangot, legalábbis túl hangosat, csak morogtam és szuszogtam, meg halkan ziháltam.
Amikor végeztünk, elléptem mögüle, és még mindig ugyan olyan ideges voltam, mint előtte, ám ez nem számított, gyorsan leöblítettem magam, és elzártam a csapot.
Otthagytam a zuhanyzóban, és átmentem hálószobámba, csak egy törölköző volt a nyakamba terítve a hajam miatt.
- Ha most innen elmész, vagy a napokban bármikor, többet ne is keress. Be ne merd tenni ide a lábad többé! – fordulok hátra rekedt hangon. – Ne keresd sem a vállalkozásom, sem engem. – elegem volt. Most döbbentem rá, hogy nekem ez sok volt. Nem fogom még egyszer végig nézni, hogy valaki meghal mellőlem, mert megszoktam, és pont a vámpírok miatt.
Ha annyira nem volt képes, hogy nem hallotta meg, hogy mit kínáltam neki, akkor így járt, érte még hajlandó lettem volna elviselni a nővérét is és felkeresni egy rohadt boszorkányt, hogy megvédje a természetfeletti támadásától, de nem…. Nem fogom törni magam, tegyen amit akar, de nélkülem , ahogy eddig is kihagyott az egészből, nem fogok asszisztálni neki azért, hogy a saját halálába rohanjon. Belebújtam egy tiszta nadrágba, és elindultam a pince irányába, talán ha fegyvereket tisztogatok, az meg fog nyugtatni, talán… Még egy póló sem árt, ezért felvettem egy feketét is, és belebújtam a cipőmbe. Most én akartam egyedül lenni.Látszik, hogy teljesen meg van zuhanva, akkor inkább hagyom is, hogy főjön a saját levében. A fegyverek legalább nem feleselnek vissza.
Gondolatban már ott tartottam, hogy hogyan tudnám evakuálni a területet minél gyorsabban, úgy mintha előtte senki sem lakott volna itt. Megvannak azok a vegyszerek, amikkel a saját szagomat is el tudom nyomni, meg illóolajok és más egyéb szerek, amikkel tudom, hogy könnyedén el tudok elől bújni, mert megtudom tenni. S persze a boszorkány felbérlése sem lesz elhanyagolható téma, egy fedő bűbájjal egybekötve, ha bármikor valaha netán mágikus úton próbálna megtalálni. Egyébként is magányos farkas voltam, előtte is, nem tudtam ,hogy meddig tart ez az állapot, hát eddig tartott, mert már kezd veszélyes lenni Drina hülyesége miatt ez az egész. Azért, mert ragaszkodik a régi életéhez.
Végül megálltam a céllövő pályánál, és felkaptam a kedvenc távcsöves puskámat, egy doboz töltényt, és irány a céllövő állások, a tetőn, meg egy távcső. Szabad szemmel is igazán messzire tudok lőni, ha kiegészülök egy távcsővel, akkor még messzebb.

zene: Kings Never Die || megjegyzés

Derek Bateman

Derek Bateman
Vérfarkas
₰ Play by :
Theo James
₰ Reagok száma :
10
₰ Foglalkozás :
Fejvadász, fegyverkereskedő

Derek szobája Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Derek szobája   Derek szobája EmptySzomb. Dec. 02, 2017 3:25 pm




Derek & Drina




Jelen pillanatban utáltam őt is, és az idióta zuhanyzóját is. Számomra nem volt fontos, hogy különféle fejek segítsenek az ellazulásban, nekem a sima forróvíz is megtette a kellő hatást, ha épp erre volt szükségem. Nem, ő túlságosan ragaszkodott a kényelemhez, ez volt az, ami nagyon különbözött bennünk. Engem ezen emberi dolgok nem érdekeltek, ő meg képtelen volt meglenni a puccos lakása nélkül. Holott, nyilván az erdőben is tudott volna ugyanúgy élni, amit senki sem várt el tőle, de néha... túlságosan is emberi volt, ahhoz képest, hogy arcizma se rezdült általában, és az érzéseket sem vitte túlzásba. De a fürdőszobájával és a konyhájával ki tudott borítani. Mire beértem a fürdőbe, ő már a zuhany alatt állt, holott előtte még a mosógéppel zörgött. Úgy tűnt, nem igazán foglalkozik velem,nem érdekli, mi bajom, vagy az sem, hogy kiütöttem magam a konyha kellős közepén, és a pulton aludtam... öhm, ki tudja mennyi ideig. Aztán mégis rám figyel, mikor megérintem, hirtelen magához ránt, először csak rám függeszti a pillantását, amitől valószínűleg egy átlagos lány térde remegni kezd, de én csak szimplán szépnek találom, és... ennyi. Nem látok túl sokat a dolgok mögé, nem vesztem el az eszem, és dobom el a bugyim elalélva. Derek azonban úgy tűnik eldobja helyettem is, ahogy csókolni kezd. Fáradt vagyok, feszült vagyok, és épp erre van szükségem, ő pedig ezzel pontosan tisztában van, vagy talán csak neki is erre van szüksége. Mert együtt vadászunk, védjük egymás hátsóját, de a magánéletben általában pont leszarjuk, mit érez, vagy mit gondol a másik, hacsak nem a szexről van szó. Mert ahhoz van érzékünk, hogy kiszimatoljuk, a másiknak mikor van kedve hozzá. Na jó, nem túlzottan nehéz, jóformán nincs olyan, hogy ne akarnánk... Ahogy húzta le rólam a pólót, felnevettem. Fáradtan, erőtlenül, de nevettem. Szórakozottság pedig nem igazán hallatszott ki belőle. - Szóval így állunk, mi? - lököm el magamtól annyira, hogy felnézzek arcába, íriszeit fogságban tartsam néhány másodpercre. Arcán morogva hagyom, hogy tovább birizgáljon, mert a testi kapcsolathoz aztán nagyon ért, követi az ösztöneit. Háttérbe szorulnak a fura kényelmi szokásai, a haragja, amit nemrégiben még irántam érzett, mikor beszámoltam neki Joshról. Minden. Csak mi ketten vagyunk, a fürdőben, és a saját felháborodásom, amikor nem képes befogni a száját, és tönkre vág mindent. Legalábbis egy időre. - Ugye tudod, hogy az a lakás jóformán teljesen fölöslegesen, és a nap nagy részében üresen áll ott? Hiszen... ez már a mi bázisunk, nem csak a tiéd. A lakásomról viszont nem mondok le. Hiszen most sem tudtam volna hova menni erre a két hétre, ha nincs az a hely. Tudod, ahelyett, hogy ide, vagy a nővéremhez csaltam volna a piócát, elvonultam egy kis időre. - vágtam oda neki kissé hevesebben, mint terveztem, szemöldökráncolással, távolabb húzódva tőle. Hogy aztán a mondandóm végén újra közelebb álljak hozzá, és hagyjam, hogy megszabadítson a nadrágomtól is. A mosdatáshoz nem igazán fűlött a fogam, így ahogy elkezdte, másodpercek leforgása alatt már tiltakozni is kezdtem. Oké, talán baromira kimerült voltam, zaklatott, és nem önmagam, de ilyesmire nem szorultam. A magam ura voltam akkor is, nem egy pasi szolgája, akivel azt tesz, amit csak akar. Ha ez a kívánsága, látogasson meg egy prostit, ne velem űzze fura játékait. Az egyik csókot megszakítottam, mellkasára helyezett tenyérrel finoman hátrébb toltam, bár minden egyes porcikám azt súgta, hogy ne tegyem. De a szavai túlzottan bosszantottak ahhoz, ahogy a viselkedése is, hogy annyiban hagyjam a dolgot. Miért nem lehet csak simán letudni a szexet, jól érezni magunkat, aztán mindenki mehet a saját dolgára. Ő oda, ahova akar, én meg aludni. Nem, neki akkor kell a legtöbbet beszélnie, mikor nem érdekelnek a baromságai. Túlságosan is kifordultam önmagamból, nyilván, de a feszültséget nem tudtam csak úgy eltüntetni. - Hát akkor valamit jól véss az eszedbe! Te nekem nem parancsolsz. Nem érdekel Josh, vagy bármelyik másik vámpír. Talán szét vagyok csúszva, de annyira nem, hogy a te védelmedre szoruljak. - szűrtem a szavakat összeszorított fogaimon keresztül. Valahol imponáló volt, hogy foglalkozik velem, mert ő volt az egyetlen, aki igazán ismert, de büszkébb voltam annál, hogy ezt engedjem neki. - Jelen pillanatban nem érzelmi támaszra van szükségem. - jelentettem ki határozottan, és kezemet elvéve mellkasáról, közelebb simultam hozzá, ajkaim az ő ajkaira tapadtak, ezzel is jelezvén, hogy ez az, amire igazán szükségem van. Testiségre, semmi másra.

703 szó -  nem éppen a legjobb  Derek szobája 3297501941

@

Drina Lowness

Drina Lowness
Vérfarkas
₰ Play by :
shelley hennig
₰ Reagok száma :
18
₰ Keresem :
nope
₰ Foglalkozás :
vadász/fegyverkereskedő

Derek szobája Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Derek szobája   Derek szobája EmptyCsüt. Nov. 30, 2017 2:50 pm


Drina & Derek

Nice to meet you

Túl sokat nem akarok hálálkodni a testvérének, mert már megmontam neki, hogy mi a véleményem erről a kapcsolatról, ahogy arról is ,hogy szerintem feleselges tartania vele a kapcsolatot. Egyébként pedig utálom magam ismételgetni, szóval… minek tenném meg újra? Felesleges volna.
Felsóhajtottam. Ez a félóra míg megkajáltam, megnyugtatott valamelyest, már nem voltam olyan zabos, igen az evés megnyugtatja a háborgó lelkemet.
Hallottam, hogy közeledik, de nem zavartattam magam, álltam a zuhany alatt, és élveztem, hogy a víz hullik a fejemre, a plafonba szerelt zuhanylapok közül, szerettem itt fürdeni, a sűrűséget is be lehetett állítani, emellett, épp a testmasszázs funkciót élveztem a falakba szerelt nagynyomású fúvócsövekből felém sugározva. Jobb örültem volna, mondjuk egy teljes testmasszázsnak, de rühelltem, ha mások hozzám érnek, ezért maradtam az efféle módszereknél, a jakuzzimat is pont efféle ergonómiai extrákkal szereltettem fel, meg a fürdő kádamat is, a kényelmet mindenért. Amikor meghallottam, hogy mit mond, épp csak hátrafordítottam a fejem, hiszen… higgye inkább csak azt, hogy ennyi a bajom, hogy haragszom rá, amiatt, mert majdnem megölték és idevezetheti a vérszívót.
Tehát ő azt hiszi, hogy ezen akadtam ki, hogy majdnem megölték… jó… részben talál lehet benne valami. Mindegy is. Kikapcsoltam az oldalsó vízsugarakat, és lassan fordultam vele szembe, miután megérintette a mellkasomat.
- Nem hiszem, hogy azért kerestél fel, hogy aztán két perc múlva elszelelj innen. – kapom el a mellkasánál a ruháját, és megszorítom, befordítom magammal a testét a fürdő sarkába, és ráfüggesztem a kék szemeimet, s kérdés nélkül hajolok az ajkára, dühösen csókolom, darabosan, és lassan engedem csak el a ruháját, hogy aztán a kezem a derekára csússzon, majd pedig fel a testén, ahogy megszabadítom a ruhájától.
- Itt maradsz, nem mész sehova. – lehelem komolyan, miközben az ajkam a fülcimpájával, és a füle alatti puha részen játszadozik. Tényként közlöm vele, hogy nem engedem, érheti ezt úgy is, hogy addig itt marad, amíg a vágyainkat ki nem töltjük a másikon, de én teljesen úgy gondoltam, hogy nem megy sehova.
- Ide fogsz költözni, a saját lakásodat felejtsd el egy időre. A testvéred pedig levédhetnénk boszorkány mágiával, hogy a közelébe se férkőzhessenek a vámpírok.
Vázolom, halkan, miközben letérdelek elé, és lehúzom róla a nadrágját, ajkaim csak súrolják a bőrét, direkt nem simítom, nem izgatom, egyetlen fontosabb erogén zónáját sem, mert tudom, hogy ezzel az őrületbe tudom kergetni. Megfordítom, persze csak ha hagyja magát, ha nem, akkor is, szeretem, ha ellenkezik és meg kell küzdenem velem, azért amit akarok. Levettem a tusfürdőmet a tartóról, és elkezdtem megfürdetni Drinát. Alaposan, minden testrészre kiterjedőn, és közben szorosan hozzá simultam, csókoltam őt, vadul, hol pedig kissé lassabban.
- Nem engedem, hogy egyedül kóborolj, ilyen állapotban. – így teljesen le tudom kenyerezni őt, sőt, jobban tudok hatni rá, mert a testi érzései által kicsit sebezhetőbb, azt hiszem ezzel talán ő is tisztában van.




zene: Kings Never Die || megjegyzés

Derek Bateman

Derek Bateman
Vérfarkas
₰ Play by :
Theo James
₰ Reagok száma :
10
₰ Foglalkozás :
Fejvadász, fegyverkereskedő

Derek szobája Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Derek szobája   Derek szobája EmptyKedd Okt. 17, 2017 11:09 pm

***
Poisoner

Poisoner
Méregkeverő
₰ Reagok száma :
562

Derek szobája Empty
Vissza az elejére Go down
https://poisonfrpg.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Derek szobája   Derek szobája Empty

Ajánlott tartalom


Derek szobája Empty
Vissza az elejére Go down
 

Derek szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Derek ...
» Derek Bateman
» Arzen szobája
» Skyler szobája
» Isabel szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Városaink :: Seattle :: Otthonok :: Derek & Drina búvóhelye :: Raktár fölötti lakás-
^
ˇ