Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Emmaline Benett Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Emmaline Benett Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Emmaline Benett Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Emmaline Benett Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Emmaline Benett Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Emmaline Benett Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Emmaline Benett Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Emmaline Benett Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Emmaline Benett Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Emmaline Benett Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Emmaline Benett Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Emmaline Benett Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Emmaline Benett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Emmaline Benett   Emmaline Benett EmptySzer. Dec. 27, 2017 10:36 am


Emmaline Benett

"Nem érezlek, nincs emlékezetem...
Agyonlőheted előttem magad,
Kihullsz belőlem, mint a pillanat,
Kihullsz, nyomtalanul, üresen, bután,
Mint öröklétből a földi árny.



Becenév

csak simán Emma

Titulus

best mom?

Születési hely, dátum

Brüsszel, 1993. 06. 01.

Faj

vámpír

Átváltozás

Hogyan is történt... Szokták mondani, hogy az idő megszépíti az emlékeket. Szerintem meghalni, érezni ahogy az utolsó csepp élet is kiszökik belőled sosem lesz szép emlék. Bár nem volt benne sok döntési lehetőségem, nem bánom, hogy végül a halál helyett a félhalált választottam aznap éjjel. Szóval, vegyünk egy játszóteret, ahol napközben gyermekkacaj gyöngyözik, szülők csevegnek, pletykák élednek fel. Éjszaka pedig kitudja milyen alakok ücsörögnek a hintákon. Akkor én is ott voltam, tudj' isten miért? És ő is arra járt... Talán a sors fintora...talán a sors akarta így..soha nem tudjuk már meg, de ha mégis Sorsanya ujjai kuszálták egymásba útjainkat, tartozom neki egy köszöntettel...ugyanakkor kapja be! Oda jött és annyira megnyerő volt, hogy szívesen fogadtam ajánlatát miszerint hazakísér. Ott az utcán...hazafele egy pislákoló utcai lámpa fénye alatt vette el az életemet...hogy aztán magával hurcoljon a lakásába és miután elvette az utolsó cseppet a normális életemből a testemet és lelkemet láncolta magához.
Röviden ennyi... A részletek erősen 18 karikás tartalmak...

Képesség

-

Család

A szüleimmel nem találkoztam, amióta vámpír lettem, a bátyám szintén vámpírként tengeti életét valahol a nagyvilágban. Egyedül az én kicsi csillagom számít, és érte ölni is képes vagyok.

Play by

Lizzy Caplan




Ez az én történetem...

Egy nő mindig tudja mi a legjobb neki!
6 év… az nagyon sok. Mondják, hogy az idő begyógyítja a sebeket. Ez nagyon, de nagyon nem igaz. Minden egyes magánnyal töltött év leszakított egy darabot megmaradt lelkemből. Vicces nem igaz? Az idő csak árt, főleg, ha végtelen mennyiség áll rendelkezésedre.
Feladtam a reményt, hogy valaha viszont láthassam Őt. Összeomlottam akár egy romos ház földrengés után. Öngyilkos akartam lenni. De nem ment… túl gyenge és gyáva voltam hozzá. Szembesülnöm kellett vele…hogy az öröklét nem adomány, hanem átok. Ha az enyémet elveszem másét. Veszett vad módjára kezdtem gyilkolni. Életet élet után hagytam kialudni. Napokig, hetekig…évekig áztam vérben. Hogy miért? Mert úgy éreztem így megbosszulhatom. Minden áldozatom adott egy újabb szeletet a nagy tortából, hogy aztán egy vonallá senyvedjenek a falon. Sokan kérdezték utolsó leheletükkel, miért teszem…
Te is ezt kérded, itt a karjaimban. Szőke hajad csatakos saját véredtől… szemedet már nem tudod kinyitni, csak suttogod a szavakat…”Kérlek ne… Miért?” Ó hogy ezt anno én is hányszor kérdeztem… válasz persze nem igazán jött rá. De veled galambom…na jó elmondom.
Minden 6 éve kezdődött. Ott azon a játszótéren dőlt el a sorsom. Szórakozásból vette el tőlem az életet, hogy aztán szerelemből adjon egy másikat. Egy jobbat, egy erősebbet. Karjai közt haltam meg és éledtem újjá. Akkor gyűlöltem. Rettegtem tőle és minden alkalommal mikor hozzám ért levert a hideg veríték. Tudtam, hogy bármikor megölhet…újra. Telt múlt az idő kicsi tündér… és beleszerettem. Azt hittem ő is szeret, sőt tulajdonképpen tudtam, bár soha nem mondta ki. Legbelül mélyen szeretett, mert soha nem engedett el. Ő jelentette a mindent. Jelent, múltat és jövőt. A múlt lassan elhalványult, a jövő végtelen volt. Szép igaz? Végtelenül a szerelmeddel…De eltűnt. Neked kicsi tündér pontosan ezért kell meghalnod!
Három éven keresztül vártam, hogy visszajöjjön. Az első pár hónapban miután magamra hagyott, alig ettem, megvártam mindig  a végső pillanatot mikor még el tudtam menni inni. Olyan lettem mint egy szellem. Mint egy csont soványra fogyott, sétáló múmia. Aztán valami megfordult bennem. A csalódás haraggá változott. A tehetetlenség bosszúvággyá mérgesült. Gyilkolni kezdtem, mint egy éhező vadállat... ha pedig nem a várost jártam, kuksoltam a sötét szobában egy széken. Szóval a szörnyeteg, amit el akartam nyomni magamban szépen lassan előkúszott lelkem legmélyebb zugából. Megmutatta magát és átvette az uralmat. A csillogó ént, amely egykor megmentett a tényleges haláltól a szakadékba taszította.
Aztán a negyedik  évben, mikor éppen kint sétálgattam egy parkban. Találtam egy férfit. A padon ült, magányosan, csak bámult ki a fejéből. Drága parfüm illat lengte körül. Valami megmozdult bennem. Felkavarodott minden körülöttem, szédülni kezdtem és ismerős rettegés fogott el. Nem az nem lehet. Ez nem Ő! Mégis vonzott, de nem úgy, ahogy a vér csábít. Csendesen leültem mellé. Ő rám nézett s én elvesztem. A kék szempárba belezuhantam akár egy kútba. Nem volt menekvés se neki se nekem. Kellett, meg akartam szerezni. Egy pillanatra elfelejtettem  a vért, a lüktető eret a nyakán. Annyira fájdalmasan hasonlított rá. Szívem szakadt meg újra és újra. Erőt vettem magamon, s bár cseppet sem festettem úgy mint egy normális emberi lény… megpróbáltam úgy viselkedni. Elnyomtam kavargó bensőm vészriasztásait. Nem engedhettem, hogy megszökjön. A neve Dave volt… és elhívott másnap egy kávéra.
Össze kellett szednem magam, ha akartam, hogy bármi is történjen. Rég éreztem olyan izgatottságot, mint akkor. Remegett a gyomrom nem tudtam tisztán gondolkodni. Otthon kiválasztottam a legszebb ruhámat. Felvettem és belenéztem a tükörbe. Nem az a kép köszönt vissza, amire számítottam. A régi Emma eltűnt. Helyett egy teljesen idegen arc mosolygott vissza. Hát akkor legyen.
Másnap találkoztunk. Aztán újra és újra. Míg végül ő és én egy pár lettünk. Hozzá költöztem, Az ő kis kastélyába, mert kiderült, hogy egy cég vezérigazgatója és az évek során egy igazi álomvilágot alkotott. Hercegnő lehettem. Szeretett, egy ember szerelmével. Én is szerettem őt, ahogy vámpír szívem engedte. Boldog voltam. El mertem neki mondani mi vagyok, s ő elfogadott. Még találkozásunk évében megkérte a kezem, és a következő év karácsonyán meseszép esküvőnk volt. Megtörtént velem az, ami minden nő álma. Férj, gyönyörű ház, meseszép esküvő. S mindezt úgy hogy belül a fenevad gyilkolásra éhezett. Minden olyan volt akár csak egy álomban és 9 hónapra rá megszületett szerelmünk gyümölcse. Egy kicsi angyalka, óriási kék szemekkel. Egy félvér baba. Megtörténhet-e mindez anélkül, hogy bármi baj történne? Vagy túl szép hogy igaz legyen? Valóban… az öröm nem kegyes, és hamar seggbe rúg ha nem figyelsz. Alig két hónapja volt velünk Léna. Dave lelépett. Eltűnt akár szürke szamár. S magunkra hagyott a nagy házban minden indok nélkül. Most kettecskén élünk Lénával aki most négy hónapos és nagyon édes. Legalább ő megmaradt nekem.
Szóval kicsi tündér, neked ezért kell meghalnod… vagy már meg is haltál? Sajnálatos…

Vendég

avatar
Vendég

Emmaline Benett Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Emmaline Benett   Emmaline Benett EmptyPént. Feb. 23, 2018 11:40 pm


Gratulálunk, elfogadva

Emmaline Benettl

Nem egyszerű a nők élete, különösen akkor nem, ha nem halandó lények, ezt én is megtapasztaltam, de sosem jó az, ha a férfiaktól függünk. Tetszett a lapod, az írásmódod, igazán kellemes volt olvasni a sorokat. A lányod miatt erősnek kell maradnod, s bizonyára ő jelenti számodra a világot, s ez így is van rendjén. Ő az egyetlen, aki mindig is a családod lesz, történjék bármi, ilyenformán férfiakra nincs is szükséged, bár borzasztóan érdekelne, mi történt a szuper, rendes férjeddel, remélem ez ki fog derülni a játéktéren, sok más dologgal együtt, amit nem tudtál belepréselni az előtörténetbe. Szeretem, ha nem derül ki minden egy karakterlapból, csak a lényeges információk, s benne is volt minden fontos, szépen becsomagolva az írásstílusodba, nem is fecsérlem tovább a szót. Foglald le a lefoglalnivalót, s vesd bele magad a játékokba, egyet pedig tegyél félre jómagam szőkeségének is, igényt tartanék rá a közeli jövőben!  Emmaline Benett 632484326  

Avery Beaumont

Avery Beaumont
Hibrid
₰ Play by :
candice accola
₰ Reagok száma :
8
₰ Foglalkozás :
olvasószerkesztő

Emmaline Benett Empty
Vissza az elejére Go down
 

Emmaline Benett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Karaktereink :: Tagjaink :: Vámpírok-
^
ˇ