Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Sikátor Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Sikátor Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Sikátor Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Sikátor Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Sikátor Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Sikátor Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Sikátor Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Sikátor Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Sikátor Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Sikátor Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Sikátor Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Sikátor Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sikátor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor   Sikátor EmptyPént. Jan. 05, 2018 5:40 pm

Ash && Ana
Ritkán, de előfordul hogy ilyen késői órán is bent kell lennie a munkahelyén. Tudjátok… papírmunka meg miegyéb. Igazság szerint főleg csak papírmunka, hisz a főnöke néha van olyan kedves, hogy az utolsó pillanatban dob le Ana asztalára egy köteg lapot, amit még a mai nap folyamán, sürgősen rendszerezni kell, és elküldeni a megfelelő helyre. Mondani sem kell, hogy ezeknek a nő mennyire örül. Majd kicsattan az örömtől, minden egyes alkalommal, mikor a főnöke ezt eljátssza vele. Aztán persze szegény Ace az elszenvedője az egésznek, mikor  egész éjjel mást sem hallhat, csak hogy azt a vénséget szidja a barátnője, akit természetesen a lidérc nem intézhet el, mert hát mégis csak ő a munkaadója, és Ana meg fél attól, hogy ennél már csak rosszabb fog jönni, ha egész véletlenül elpatkol az ürge, mert a másik annyira ráijesztett, hogy szívrohamban elpusztult. Igen, ez az egy oka, hogy nem engedi Ace-nek, hogy bármit is tegyen, noha az a pali igen csak megérdemelné, hogy egy kicsit ráijesszen valaki, hátha attól kisebb lesz az arca.
Ehelyett csupán csak magában morog miközben a hazafelé vezető úton sétál. Persze azért ez az út nem olyan rövid, hogy megérje gyalog megtenni, de mostanában nagyon rászokott erre. Mert ez neki egy jó idegességlevezető, a főnök mellett pedig nem árt, ha van egy ilyen is, különben már rég a diliházban lenne miatta, és az idegösszeroppanás miatt. na nem mintha nem lenne valami más is, ami oda küldte volna, ha az árvaház nővérei nem lettek volna olyan fanatikus istenhívők, és nem hitték volna, hogy csupán csak valami rossz szellem szállta meg, vagy épp maga az ördög átkozta meg szegény lányt. Az is csoda, hogy egyáltalán engedték is neki ennyi éven át, hogy ott éljen, és nem dobták ki az utcára, vagy helyeztették át egy másik gyermekotthonba, hogy megszabaduljanak ettől az átkozott gyerektől. Ez viszont Anastasie legnagyobb meglepetésére sem történt meg, de miután betöltötte a tizennyolcat olyan szélsebesen repült is ki onnan, mint talán még soha senki.
Azt persze nem mondhatjuk, hogy onnantól kezdve jobb is lett az élete, mert azok a látomások még mindig kísértik, na meg ott van Ace is, akiről mint nemrégiben kiderült, egy lidérc. Igaz, ez nem sokat segít nekik, mert ettől függetlenül egyikőjük se tud még semmit erről a világról, vagy arról, hogy Ana miért is látja azokat a dolgokat, meg hallja azokat a hangokat. Pont ahogy most is, s mivel épp azon az útvonalon tart haza, nem bírja ki, hogy ne lessen be abba a sikátorba. Pontosabban minden egyes sikátorba, ami mellett elhalad, hátha meglátja azt a fiút, vagy legalábbis ami maradt belőle. De arra nem számít, hogy egy másik kisfiút talál ott mellette. Egy pár pillanatig csak csendben pislog rá, míg az agyának sikerül feldolgoznia a látványt, és csak utána szólal meg. Ő csak egy kisfiú, egy kétségbeesett kisfiú, a másik meg… ő meg talán a barátja volt, rosszabb esetben a testvére… És amikor meglátja azt a szomorú tekintetet szinte megszakad a szíve, soha nem volt anyai ösztönei pedig egyszerre élednek fel. És nem bírja ki, hogy ne menjen oda mellé, és ne simítson óvatosan a hajába. mert bárki is tette ezt a másik fiúval, egész biztos, hogy az nem ő volt…
- Édesem… - és még az ő hangja is megremeg egy pillanatra, ahogy leguggol mellé, hogy gyengéden a karjai közé zárja a fiatalt. - Tudom… tudom nagyon jól… Sajnálom… - és csak ennyit tud kinyögni, többre tőle sem futja.


Music | Luv ya <3 | Clothes





Vendég

avatar
Vendég

Sikátor Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor   Sikátor EmptyCsüt. Dec. 21, 2017 8:55 pm

Ana & Ash


Sosem gondoltam az életemre túl pozitívan. Miért is gondoltam volna? Az apám egy elveszett felelőtlen senki, az anyám Chicago egyik fő látványosságát játssza a sarkokon, én meg csak egy szegény kis diák vagyok jobbnál jobb munkákkal. Ha rajtam múlna már talán nem is élnék. Mi értelme így, ha senki nincs körülöttem és még a suliba is szekálnak? Ezt nevezzem életnek? Ezt inkább egy rossz viccnek nevezném. Céltalanul pengetem a mindennapjaim, miközben belül hatalmas üresség és magány tombol. Nem sok barátom van, ami azt illeti. Van egy, de ő se mindig ér rá engem támogatni, amit teljes mértékben meg is értek. Ugyan kinek lenne ideje rám? No meg, ha folyton dolgozok én is, akkor úgy nehéz. Meg néha azért hagynom kell másokkal is lógni. Mi vagyok én, a barátnője, hogy bekorlátozzam mikor mit, hol, kivel szabad? Csak nem lehetünk mindig 0-24-ben együtt. Ezt jól tudom és el is fogadom, ám azt, hogy egy hívásomra se reagál már órák óta, azt nem. Hagytam neki vagy száz üzenetet meg vagy ötvenszer próbáltam utolérni, de semmi. Nem tudom, hol van az a gyerek, de kitekerem a nyakát, amiért ezt teszi velem. Tudja jól, hogy türelmes ember vagyok, de csak egy ideig. És ez a várakoztatási idő, már rég túl ment a határon.  Már két órája próbálok rájönni, hogy hol lehet. Azt hittem kijött edzeni a hétvégi meccsre, de a csapattársai se tudnak róla semmit és nekik se veszi fel, szóval akkor nem nálam van a gond, nem engem kerül. De akkor még is hol lehet? Már mindenhol jártam ahol fellelhető. Most ő bújt el nagyon jól, vagy csak szimplán elkerültem valamikor. De akkor is, ha nincs kedve hozzánk, miért nem ír vissza legalább két szót, hogy megnyugodjon a lelkem? Ez egyre nyugtalanítóbb, ő nem ilyen. Ez a viselkedés inkább rám vall. Ő már az első csörgésre felszokta venni.
Mivel a szívem csak nem hagyj nyugodni, benézek még arra a két helyre is, ahol mindig egymásra találunk, ha ilyen elbújós kedvünk van. De sehol semmi. A kedvenc keddi hamburger akciójára se jött be, és a szülei se tudnak róla semmit. Tényleg egyre rosszabb az előérzetem. Nem, az nem lehet! Vagy talán mégis? Képtelenség… Oh, istenem, add, hogy ne az legyen, amire én gondolok. Tudom, hogy nem szeretsz, inkább a szenvedésemen szórakozol, de ne! Ezt az egy jót ne vedd el tőlem, kérlek. Nem is tudom, mi lenne velem nélküle. Már egészen ovi óta ismerjük egymást. Mindig is ő állt ki értem, minden bajomat meghallgatta, kihúzott a depresszió mélyéről és gondomat viselte. Nem engedem, hogy csak úgy elvegyék tőlem. Ő a mindenem. Az egyetlen dolog, amit szeretek ezen a világon. Olyan ő mintha csak a bátyám lenne. Vagyis, néha kicsivel mintha több lenne, de szerelemnél kisebb. Amolyan megmagyarázhatatlan, szoros kötelék van köztünk.
Utolsó próbaként végigmentem ott, ahol futni szokott… kár volt. Borzalmas látvány tárult elém. Egy élettelennek tűnő test feküdt a sikátor közepén. Olyan ruhák voltak rajta, ami rajta szokott lenni. Nem, ez nem…mondd, hogy csak egy véletlen egybeesés és az ott nem ő, kérlek.
Sírva és kissé félve merészkedtem oda, hogy a hátára fordítsam. A látványtól, még az erő is kiment a lábamból. Ott feküdt a legjobb és egyetlen barátom a hideg utcakövön vérbe fagyva. Én meg csak tehetetlenül estem térdre és meredten bámultam hosszas percekig az élettelen szőkeséget. Haja vége most már pirosan díszleget, zöld csillogó szemei, már nem csillogtak többé. Csupán meredten bámulták az eget. Még mindig nem akarom felfogni.
Ki tudja meddig ültem ott a hideg kövön a szerettemet bámulva. Semmit sem tudtam tenni, teljesen tehetetlennek éreztem magam. Ez biztos csak egy rossz álom, amiből hamarosan felkelt az óra csengése. Csak csengene már. Teljes kétségbeesésem közepette azt se vettem észre, hogy egy másik megfigyelője is van az eseménynek. A nő hangja ébreszt tudatomhoz. Ijedten kapom fel a fejem, irányába és kell, egy kis idő mire megtudok szólalni. –Elkéstem…. – ennyi. Több hang nem jött ki a torkomon. Úgy néz ki, most már tényleg vége mindennek.


XXX szó ● zene ● megjegyzés ● @
Vendég

avatar
Vendég

Sikátor Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Sikátor   Sikátor EmptyCsüt. Dec. 21, 2017 7:01 pm

***
Poisoner

Poisoner
Méregkeverő
₰ Reagok száma :
562

Sikátor Empty
Vissza az elejére Go down
https://poisonfrpg.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor   Sikátor Empty

Ajánlott tartalom


Sikátor Empty
Vissza az elejére Go down
 

Sikátor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sikátor
» Kacskaringós sikátor
» Épület mögötti sikátor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Városaink :: Chicago :: Belváros-
^
ˇ