Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Rokuro Sento rendelője Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Rokuro Sento rendelője Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Rokuro Sento rendelője Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Rokuro Sento rendelője Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Rokuro Sento rendelője Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Rokuro Sento rendelője Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Rokuro Sento rendelője Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Rokuro Sento rendelője Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Rokuro Sento rendelője Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Rokuro Sento rendelője Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Rokuro Sento rendelője Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Rokuro Sento rendelője Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Rokuro Sento rendelője

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Rokuro Sento rendelője   Rokuro Sento rendelője EmptyHétf. Dec. 18, 2017 5:44 pm


Rokuro & Avery




Amint nyílott az ajtó, majdnem megfordultam, hogy inkább távozzak az épületből, de nem akartam hülyét csinálni magamból, így maradtam, és megvártam, míg teljesen kinyílik az ajtó. A doki kinézete egyáltalán nem lepett meg, a nevéből következtettem rá, hogy ázsiai, bár nekem valójában mindegy volt, hogy ki honnan származik, vagy milyen a bőrszíne. Mások talán ledöbbentek volna már a neve hallatán is, vagy mikor ajtót nyit nekik. Én nem. Csak beljebb léptem a rendelőbe, ami nem is igazán hasonlított egy rendelőre. Otthonos volt,  a doki pedig igazán... emberi, nem olyan, amilyennek egy pszichológust képzelsz. Elmosolyodtam, ahogy köszöntött, s a kezemet nyújtottam felé. - Jó napot! - Tudtuk egymás nevét, de így volt illendő, hisz' most találkozunk először. Ezt leszámítva egyáltalán nem hivatalos találkozásnak tűnt, mintha csak egy régi barátot látogattam volna meg. Így már legalább nem éreztem azt,hogy el akarok tűnni innen, és a világ végére szaladni, nehogy valaki megtudja, hogy itt jártam. Meglepő, mennyire normálisan kezelik a terápiát az emberek, már-már természetesnek számít, ha valaki egy ledoktorált idegennel beszéli meg a magánéletét. Számomra ez idegen volt, de jelenleg szükségem volt valakire, egy külső szemlélőre, aki objektíven látja az életem.Még ha nem is lehettem teljesen őszinte vele. - Lehetne kérem, hogy a keresztnevemen szólítson? Csak Avery. - jelentettem ki finoman, egyik kezemet felemelve, kissé bátortalan mosollyal arcomon. Enyhén zavarban voltam, hiszen sosem jártam még pszichológusnál, és nem is terveztem, hogy valaha is fogok. Helyet foglaltam a kanapén, kigomboltam a kabátom és magam mellé terítettem a karfára, a sálammal együtt. - Kissé zavarban vagyok. Gondolom, nem én vagyok az egyetlen, aki az első kezelés alkalmával kissé feszeng. - feleltem őszintén a kérdésre. Ha már a fajommal kapcsolatban titkolóznom kellett, úgy véltem jobb, ha a többi dologban őszinte vagyok. Különben mi értelme volt eljönni ide? - Mindenesetre kellemesebb itt a légkör, mint hittem. Nagyon szép a rendelője. - Nem akartam rögtön belevágni a problémáim felsorolásába, mert így itt ülve nem tűnt olyan bonyolultnak semmi, mint odakint, mikor meg kell birkóznom velük. Ámbár a halandó emberek bőrén megtanultam, hogy a legkisebb probléma is lehet súlyos, szóval adni akartam a kezelésnek egy próbát. Végül is... csak beszélgetnem kell egy igencsak szimpatikus férfivel, aki jobban átlátja a dolgokat külső szemlélőként, mint bárki más, aki velem és a problémáimmal él együtt.



376 szó || szép lassan alakul Rokuro Sento rendelője 3384043497 || outfit ||kredit



Avery Beaumont

Avery Beaumont
Hibrid
₰ Play by :
candice accola
₰ Reagok száma :
8
₰ Foglalkozás :
olvasószerkesztő

Rokuro Sento rendelője Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Rokuro Sento rendelője   Rokuro Sento rendelője EmptySzomb. Dec. 16, 2017 4:30 pm



Hoshizora ni naru
Ma szinte egész nap a rendelőben vagyok. Igazából meglehetősen furcsa azt a szobát, ahol dolgozom rendelőnek hívni, mivel én is és a páciensek is teljesen mást azonosítanak a szóval, mint, amivel találkozni fognak. Orvosi szobára gondolnak,zöld csempére,fehér falra, fóliázott tárgyakra, amin nem telepedhet meg bacilus vagy nem szennyeződhet be. Fehérköpenyes orvosra sztetoszkóppal a nyakában. Nos nekem nincs fehér köpenyem, sztetoszkópom meg soha nem volt és soha nem is lesz, ha így folytatom tovább. Egy tágas szobában várom azokat, akik megtisztelnek azzal, hogy engem választanak. Pasztellszínek, puha kávészínű pamlag, mintás szőnyeg, kellemes, semleges környezet lenne, ha nem hoztam volna magammal néhány dolgot a lakásomból. A falakon ugyanis egy emaki részletek futnak végig, vagyis horizontálisan kitekerhető tekercsek, melyeken többnyire emberek láthatóak, sokuk a színházzal kapcsolatos. Ez az egyetlen hivalkodó részlete a „rendelőmnek”, leszámítva a három aprócska, gondosan ápolt bonsai fát, melyek  az ablakpárkányokon foglalnak helyet. Sokszor úgy érzem, hogy nem helyes ilyen tárgyakat tárolnom itt, meg kellene hagynom a szobát a maga neutrális valójában, nem pedig figyelemfelkeltő vagy érdekes dolgokkal díszíteni, mivel többször is megtörtént, hogy elvonta egy-egy páciens figyelmét, esetleg rám és a származásomra vagy egyenesen a múltamra terelte azt, ami egy lidérc esetében nem szerencsés. Megvan viszont a maga haszna is ezeknek a furcsaságoknak, azáltal, hogy japán sztereotípia tudok lenni, megbízhatóbbá is válok az emberek szemében, valahogy közelebb érzik magukat hozzám, mivel láttak már hozzám hasonlót a tévében, valami magazinban, vagy akár az életben is. Emlékszem milyen volt először Európában….még sosem láttam ilyen embereket, kék szemet, szőke vagy vörös hajat, szeplőket, valóságos  kultúrsokk volt ez számomra. Most már azt érzem semmi nem képes meglepni. Éppen ezen elmélkedem, mikor kopogás ütötte meg a fülem. Ez bizonyára az új páciensem lesz, kíváncsi voltam rá. Mindig mindenkire kíváncsi voltam, néha még elméleteket is gyártottam, hogy milyenek lesznek kizárólag a telefonban mondott szavaik és hangjuk alapján. Az ajtóhoz megyek és kinyitom az.
-Szép napot Miss Beumont-mosolyodom el, franciás neve alapján nem olyan, amilyennek elképzeltem, azt hittem idősebb lesz, egy asszonyság, de Miss Beumont valójában kellemes aurájú fiatal nő. Talán én sem épp olyan vagyok, mint amilyennek gondolt. Ma nem volt kedvem gondosan hátrazselézni vagy összefogni a hajam, így csak hagytam lógni, már majdnem a vállamig ért.
-Kérem foglaljon helyet-intek a kanapé felé, én pedig a szemben lévő karszékben helyezkedem el- Hogy van ma?-kérdezem kedves mosollyal ajkamon.


Vendég

avatar
Vendég

Rokuro Sento rendelője Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Rokuro Sento rendelője   Rokuro Sento rendelője EmptyHétf. Dec. 11, 2017 9:03 pm


Rokuro & Avery




Talán még sosem voltam annyira megzavarodva, mint az utóbbi napokban. Mindössze néhány nap telt el azóta, hogy megláttam az ex vőlegényem, Andrew-t az utcán az egykori közös lakásunk felé haladni, és ettől... valahogy minden megváltozott. Sosem éreztem olyan vérszomjat, olyan gyilkolási vágyat, mint akkor, mikor hozzávágtam a jegygyűrűt, amikor megpróbált kezet emelni rám. S most újra itt volt, minden egyes nap arra gondoltam, mennyire szeretném felkeresni, és feltépni a torkát. A gondolat kísértett, fenntartott éjszakánként, nappal pedig elvonta a figyelmem a munkámról, s minden egyébről. Jól kezeltem a vérszomjam, egész életemben, nem öltem még embert, nem ártottam úgy istenigazából senkinek. A vérszomj örökösen bennem élt, ott lapult, akkor is, amikor higgadt voltam, mert ez voltam én. Kissé temperamentumos, vérszomjas, de emellett csak egy egyszerű nő, aki átlagos életre vágyott. Csak épp nem annyira, mint néhány évvel ezelőtt. Nem voltak emberi barátaim, csak Thalia, és Maverick, a vámpír, és a boszorkány, akiknek a jelenlegi életemet köszönhettem, ők voltak a társaim, akiket a világ végére is követtem volna. Kizárólag munkakapcsolataim voltak, de a munkámban sikeres voltam, már-már profi, nem hiányzott, hogy másokkal is kapcsolatot létesítsek. Talán egy kicsit, de a saját bőrömön tapasztaltam, hogy nem jó elmosni a két világ közti határvonalat.
Egyedül ez a zavarodottságom volt az oka, hogy Chicagoban voltam, úton a rendelő felé, a különös nevű pszichológushoz, akit az egyik kollégám javasolt. Ő is egy ismerőtél hallotta, hogy zseniális a Rokuro Sento névre hallgató pasas. Bosszantott, hogy még a munkahelyen is feszült voltam, olyannyira, hogy egy terapeuta számát is átnyújtották nekem, amire először rögtön nemet mondtam, de a névjegykártyát azért a kabátom zsebébe csúsztattam, azt tervezve, úton kifelé kidobom. Helyette a nagy rohanásban a zsebemben maradt, otthon pottyant ki a hálószobám padlójára, mint egy jelként, hogy cselekednem kell. Újabb torokfeltépős, vérben úszós rémálmon voltam túl, mikor a kávémat kortyolgatva elhatároztam, hogy megteszem. Felhívtam a fickót, időpontot egyeztettem vele, s lám... itt voltam. Idegesen lépegettem az épület előtt, majd miután rákényszerítve magam besétáltam, a folyosón szintén járkálásba kezdtem, ujjaimat idegesen tördelve, mintha felelésre készülnék, vagy legalábbis bevallani Mave-nek az érzéseimet.  Ez utóbbitól még a hideg is kirázott. Halkan kopogtattam az ajtón, felkészülve mindenre; szigorú tekintetre, arra a tipikus fehér köpenyre(ami ugye elég elképzelhetetlen volt egy ilyen helyen), vagy egy túl kedves mosolyú dokira, akire elég ránéznem ahhoz, hogy sírva fakadjak.



380 szó || lesz ez jobb is Rokuro Sento rendelője 3297501941 || kredit



Avery Beaumont

Avery Beaumont
Hibrid
₰ Play by :
candice accola
₰ Reagok száma :
8
₰ Foglalkozás :
olvasószerkesztő

Rokuro Sento rendelője Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Rokuro Sento rendelője   Rokuro Sento rendelője EmptyHétf. Dec. 11, 2017 12:20 am

***
Poisoner

Poisoner
Méregkeverő
₰ Reagok száma :
562

Rokuro Sento rendelője Empty
Vissza az elejére Go down
https://poisonfrpg.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Rokuro Sento rendelője   Rokuro Sento rendelője Empty

Ajánlott tartalom


Rokuro Sento rendelője Empty
Vissza az elejére Go down
 

Rokuro Sento rendelője

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Városaink :: Chicago :: Belváros-
^
ˇ