Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Edwin Pearson Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Edwin Pearson Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Edwin Pearson Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Edwin Pearson Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Edwin Pearson Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Edwin Pearson Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Edwin Pearson Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Edwin Pearson Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Edwin Pearson Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Edwin Pearson Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Edwin Pearson Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Edwin Pearson Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Edwin Pearson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Edwin Pearson   Edwin Pearson EmptyCsüt. Okt. 19, 2017 1:54 pm


Edwin Pearson

Idézet



Becenév

Edwin

Titulus

Rosszcsont

Születési hely, dátum

New Orleans, 1997.04.04

Faj

Ember

Átváltozás

Még várat magára

Család

Lupie a nővérem, szüleim sajnos meghaltak

Play by

Dylan O'Brien




Ez az én történetem...

Szép nap volt a mai, de tényleg. Sütött a nap, én pedig megint készültem valami eszméletlen viccre, ami a tanárt illeti. Tudom, hogy csíp engem, de akkor is muszáj megviccelnem, mert annyira vicces dolgok jutnak eszembe. Már mindent beszereztem, ami egy jó mókához kell és a haverok is épp a találkozó hely felé tartanak, amikor csörög a telefonom. A nővérem hív, de nem foglalkozok vele, csak kinyomom és folytatom az utam. Ezt a mai napot nem fogja senki se elrontani nekem. Mikor megérkezek, érzem, hogy egy sms-t is kapok, de meg sem nézem, csak társalgok a haverokkal, hogy ki hol legyen és mit csináljon. Miután mindenki rábólintott, ismét csörgött a telefonom.
- Ahh, nem hiszem el! – Sóhajtok egyet és lerakom a vödröket, amiket épp akkor emeltem fel. Előkapom és megint a nővérem hív. Vagy 20 sms-t küldött és 4-szer hívott.
- Ne törődj már vele! Úgy csinál, mintha az anyád lenne! Inkább csináljuk meg ezt, mielőtt lebuknánk. – Csap vállon a haverom, aki felveszi a vödröket, én pedig megrántom a vállam. Ha ennyiszer keresett csak fontos lehet. Fel is veszem, mikor nővérem zokogó hangját hallom.
- Öcsi... Haza kell jönnöd! – Ráncolom össze a homlokomat, kb ezt értem a sirása közepette. Nem mehetek haza, suli van és most találtam ki egy jó tréfát. De aggódom és valami azt súgja, hogy nagy baj van. Rábólintok, majd elbúcsúzok a srácoktól, akik röhögve utánam kiabálnak mennyire anyám asszony katonája vagyok és mennyire papucs, aki csak úgy ugrik egy csaj szavára. Meg se hallom ezeket, mert nem csak egy csajról van szó, hanem a nővéremről. Igyekszem is haza, és közben azon gondolkozok, hogy mi akaszthatta ki ennyire. Alig hogy berakom a kulcsot a zárba, már nyílik is az ajtó, nővérem pedig a nyakamba ugrik.
- Mi a baj? – Simogatom a hátát, próbálok nem megfulladni az ölelésétől, és beljebb lépkedek vele a házba. Látom a rokonokat, mind sírnak és szomorúak, én pedig a nővéremtől akarom tudni, hogy mi történt.
- Anya és apa... Meghaltak! – Megint elsírja magát és újból a nyakamba borul. Abban a percben olyan szinten lefagytam, hogy azt hiszem a szívverésem és a légzésem is leállt. Pislogni se tudtam, azt hiszem csak rosszul hallottam.
- Mi? – Kérdezem újból, szám kiszáradt és mikor nővérem megint elismétli a rokonokat bámulom. Most dőlt össze bennem egy egész világ, itt állok 16 évesen és fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek. Most az először érzem, hogy teljesen elgyengültem. Lehunyt szemekkel hagyom, hogy könnyeim kicsorduljanak, most életemben először.

Jellem és Küllem:
Külsőleg mondhatni átlagos vagyok, hiszen nem vagyok kigyúrva, de sörhasam sincs. Annak ellenére, hogy nem járok gyúrni, elég jó kondiban vagyok, ami azért is furcsa a számomra, mert rendkívül lusta személyiség vagyok néha, ha meg kell mozdulni. Hajam sötétbarna, már-már fekete, leginkább felzselézem, hogy még idiótábbnak nézzek ki. Sokszor csak beletúrok és hagyom úgy, ahogy áll, ez is a lustaság, ami kifejez engem. Ha a nővérem rám szól természetesen összekapom magam, kisebb veszekedések és könyörgések árán.
Ha szembe jössz velem az utcán és rám pillantasz, akkor először is a vigyort láthatod rajtam, ami folyamatosan az arcomon van. Fogalmam sincs, hogy milyen indittatásból, de állandóan mosolyoghatnékom van. Ha pedig a számról képes vagy levenni a tekinteted, akkor barna szempárjaimba pillanthatsz, amik gyakran csillognak titokzatosságtól, ami arra utal, hogy megint valami hülyeségre készülök. Illetve ezt a nővérem gondolja, szerintem király dolog az, amivel a kreatívságomat fejezem ki.
Öltözködési stílusom mondhatni férfias, mert ha körbe tekintesz az utcán a sok páva közt... Én egész jónak néznek ki. Nadrágom egyenes szárú, répa nadrág kizárva, soha! Tűzbe vele, ahogy a „besz@rok” gatya is! Színe leginkább koptatott farmer, de nem kizárt, hogy feketében látsz, ez attól is függ, hogy melyik van kimosva, de tényleg. Felfelé menet pedig szokványos pólók, zöld, kék, fekete, fehér színekben pompáznak rajtam. Ha hideg van még pulcsit is képes vagyok felvenni, ahogy egy bőrdzsekit, kis kabátot vagy téli kabátot. Az időjárás nagy úr, bármennyire is divat, hogy minél „rajabbul” nézzünk ki, én nyakig képes vagyok beöltözni, amíg mások mellettem rövid nadrágban mászkálnak. Viszont sapkát ritkán hordok, szerencsére a fejem kevésbé szokott fázni, mint pl a kezem. Ha már sapkát húzok, ott már -30 fok van.
A cipő nálam nem fontos, de annyira, hogy képes vagyok papucsban kislattyogni a boltba tejért. Hosszabb utakra edzőcipőt húzok, divattal nem foglalkozok, amelyik kényelmes és tetszik a kinézete, színe, mindene az jöhet.
A belsőm kevesebbet mond, mint a külsőm. Mióta a szüleink meghaltak azóta kicsit visszafogottabb vagyok, mert még mindig nem tudom felfogni, hogy már nincsenek. Kifelé a világnak azt mutatom, hogy mennyire laza, vicces és kedves vagyok, de mikor egyedül vagyok, csak bambulom a falat, ami nekem épp jó. A nővéremet viszont mindig képes vagyok megnevettetni vagy felvidítani. Ő jelenleg életem szerelme és bármit megtennék érte. Ezért sem vagyok hajlandó elfogadni, hogy más srácokat is beenged az életébe. Féltékeny lennék? Igen, mert a nővérem az enyém!
Bemutatni magam nem tudom, jobb ha valaki megismer és utána alkot rólam véleményt. De nem kell félteni a hülyeségektől vagy, hogy bármiben benne lennék. Én vagyok az első, aki jelentkezik, hogy menjünk és festékszórózzuk össze a diri kocsiját.
Amit nem szeretek és amit képtelen vagyok megbocsájtani az, az ha valaki átver. Nagyon naív vagyok ilyen szempontból, nagyon sok embernek elhiszek mindent, de ha egyszer kiderül, akkor nagyon meg tudok sértődni. Csalódott nem szeretek lenni, mert akkor valami mardos belül és olyankor vágyok csak igazán a nővérem társaságára.
Nagyon rosszul kezelem ezt, teljesen összezavarodok ilyenkor, de nem kiabálok. Egyszer sem sikerült még úgy kihozni a sodromból, hogy üvöltsek és ez sokakat megrémiszt. Ilyenkor általában a csendes gyilkos típus vagyok, ami sokkal ijesztőbb, mintha felemelném a hangom.



Edwin Pearson

Edwin Pearson
Ember
₰ Play by :
Dylan O'Brien
₰ Reagok száma :
16
₰ Foglalkozás :
Bajkeverő egyetemista

Edwin Pearson Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Edwin Pearson   Edwin Pearson EmptyCsüt. Okt. 19, 2017 3:47 pm


Gratulálunk, elfogadva

the little Pearson

Mindig öröm új arcokat látni erre felénk, ez most sincs másképp.  Egy karaktert mindenesetre sikeresen visszarántottál a "szakadék széléről", s a engem is sikerült felvillanyoznod, csak mert mindig jó érzés, ha valaki új csapódik hozzánk. A karakterlapod alapján nekem úgy tűnik, sikerült elérned, ami a hirdetésben szerepelt, az én tetszésem elnyerte, kíváncsian várom, mit hoz számodra a jövő. Hibát nem találtam sem a leírásokban, sem az előtörténetben, tovább is engedlek Wink

Derick Bazile

Derick Bazile
Vámpír
₰ Play by :
ian somerhalder
₰ Reagok száma :
13
₰ Keresem :
i got the girl
Edwin Pearson Tumblr_oz94stfSvG1vvzmfwo8_250

Edwin Pearson Empty
Vissza az elejére Go down
 

Edwin Pearson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Pearson, Heaven
» Edwin szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Karaktereink :: Tagjaink :: Emberek-
^
ˇ