Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Eleanor Bellingham Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Eleanor Bellingham Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Eleanor Bellingham Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Eleanor Bellingham Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Eleanor Bellingham Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Eleanor Bellingham Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Eleanor Bellingham Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Eleanor Bellingham Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Eleanor Bellingham Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Eleanor Bellingham Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Eleanor Bellingham Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Eleanor Bellingham Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eleanor Bellingham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Eleanor Bellingham   Eleanor Bellingham EmptySzer. Okt. 18, 2017 8:33 pm


Eleanor Bellingham

Ó, mulandóság, tört szívek sötétje,
bolond szívem csúfos békessége,
hallgatózó csönd, ó, gyűlölt emlék:
csak most érkeztünk, s szólít az öröklét
.



Becenév

Elle, Ellie, Leah, Ann, Nora

Titulus

Rose of the Vampire

Születési hely, dátum

New York, 2000. április. 3.

Faj

ember

Átváltozás

-
Képesség

Bár ember vagyok, azért akad pár képességem. Kiválóan értek ahhoz, hogyan adjak okot aggodalomra a nevelőapámnak, és hogyan ugorjak le ablakokról, halandóknak megfelelő, még egészséges magasságból.  És persze tudok főzni, háztartást vezetni, és tervezem jogosítvány megszerzését is. A főzést jogosan vettem át, inkább én szolgáltassam a menüt, mint a vámpír gyámom… egy fokkal ehetőbb.

Család

A szüleim meghaltak, vámpírtámadás áldozatai lettek. A gyámom ennek ellenére egy vámpír, az, aki megmentette az életem, és szembeszállt a szüleim gyilkosával. Bár a gyilkos meghalt, végzett vele, a paranoiája, hogy veszélyben vagyok, nem szűnt meg. Lépten-nyomon véd, ahol csak tud. Néha az idegeimre megy, de örülök neki, hogy magához vett, és vigyáz rám. Craig Bellingham a nevére vett, és felnevelt, sokat köszönhetek neki annak ellenére is, hogy a kapcsolatunk helyenként elég viharos. Többnyire az a kérdés kelti a parázsvitákat, hogy átváltoztasson-e, avagy sem. Én a pro oldalt képviselem, ő a kontraféke az akaratosságomnak és időnkénti szarkazmusomnak.

Play by

Annasophia Robb




Ez az én történetem...

Tizenhét éves vagyok jelenleg, és kis kötényemet viselve főzök a családi konyhánkban. Amióta a szüleim meghaltak, azóta ez az alak nevelt, akit teljes szívemből szeretek, és apámként ismerem el. Megmentette az életem egy másik hozzá hasonló egyedtől, és magához vett. Sosem fogom tudni eléggé meghálálni neki, és jól esett a gondolat, hogy a saját, néhai lányára emlékeztetem, aki már csak egy árny, egy emlékkép a középkori múltból.
- Mi készül a fazékban? – surrant mellém apa, mire ugrottam egyet hátra. Sose szerettem, ha csak úgy a hátam mögé settenkedett.
- Hé! – méltatlankodtam, s csípőre tett kézzel felé fordultam, jobbomban a fakanalat tartva.
- Jó, jó, meg ne egyél, édesem. Biztos finom lesz, bár én így tudnék főzni.
- Khm… te szoktál másokat megenni – vágtam vissza. A vigyora olyan gyorsan tűnt el az arcáról, ahogyan megjelent. Már bántam, ami kicsúszott a számon, s átkoztam önön őszinteségemet. Nos, igen jól értettem hozzá, hogy a szarkasztikus, gunyoros modorommal hogyan tegyem tönkre a pillanatnyi békénket. – Ne haragudj.
- Semmi vész. Megértem. Néha olyan jó lenne megfeledkeznem arról, miféle szörnyeteg vagyok.
- De nem vagy az. Megmentettél. Felneveltél, mi kell még, hogy befejezd az önosotorozást?
- Igen, de mást meg ész nélkül szipolyozok, ha éhes vagyok. Igazad van, ha megvetsz.
- Nem, nincs. Csak túl bunkó vagyok. Nem vetlek meg. De nem kívánhatod, hogy ne érezzek részvéttel az áldozataid iránt.
- Ne kezdd megint. Tudom, mire akarsz kilyukadni
- Nem kezdem, folytatom – szúrós tekintetébe bámulva inkább nem firtattam tovább a témát, mielőtt túlzottan elvetném a sulykot, és valaki élete bánná, ha feldühödne, és szokásos önmarcangolásba kezdene.  Ez így ment már jó néhány éve, tulajdonképpen tíz éves korom óta nevelt. Egy vámpír kiirtotta a teljes családomat, és magamra maradtam volna, ha ő akkor nincs. Sőt, talán már nem is lennék itt, ha ő akkor nem tévedt volna épp arra.
- Bár az vagyok, ami, sose felejtsd el, hogy mindig szeretni foglak, és a lányom leszel, El.
- Sose fogom.
- A La Morte családdal vigyázz. Nem ajánlatos az útjukba kerülni, nem kedvelem őket.
- Én azt nem kedvelem, hogy teljes antiszocialitásra, izolációra vagyok ítélve. Miért nem változtatsz át?
- Szó sincs róla. Nincs jogom hozzá, hogy elvegyem az életed.
- Nem te vetted el. Az az átkozott gyilkos volt.
- Látod? Magadat sokkal jobban gyűlölnéd, ha vérivásra lennél kényszerülve.
- De ez így milyen élet, apa? Nem mehetek át senkihez, mert féltesz. Nem hozhatok el senkit, mert féltesz. És rád is vigyáznunk kell, hogy ne bukj le. Nem lenne jobb, ha vámpír lennék?
- Az az igazság, hogy én még nem változtattam át senkit. Soha. Nem szeretném, ha balul sülne el, és meghalnál – megértettem. De jó lenne, ha ő is megértene engem. Ez a fél élet számomra nagyon terhes, gyűlöltem az örök titkolózást, és olyan akartam lenni, mint ő. Rá akartam hasonlítani, a gyámomra.  - Mást meg eszemben sincs megkérni, ne, hagyd a macskaszemeket. Emberként se szerettem őket, kutyapárti vagyok.
- Pf... a fenébe... reménykedni azért még csak szabad.
- Szabadnak szabad, csak nem érdemes.

Vendég

avatar
Vendég

Eleanor Bellingham Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Eleanor Bellingham   Eleanor Bellingham EmptySzer. Okt. 18, 2017 9:10 pm


Gratulálunk, elfogadva

Eleanor Bellingham

Nos, látom te is megtaláltál minket Very Happy A lapod alapját ha jól emlékszem már olvashattam, bár nem épp előtörténet formájában, így meglepetés nem ért. Mindenesetre érdekes, hogy egy vámpír mentett meg a saját fajtársától, s hogy ennyire óv, véd téged - szerencsés vagy, hogy ott van neked Craig. Remélem most is jól fogod érezni magad nálunk, egy körre majd a jövőben ígérkezz el nekem, addig pedig jó játékokat! Wink

Derick Bazile

Derick Bazile
Vámpír
₰ Play by :
ian somerhalder
₰ Reagok száma :
13
₰ Keresem :
i got the girl
Eleanor Bellingham Tumblr_oz94stfSvG1vvzmfwo8_250

Eleanor Bellingham Empty
Vissza az elejére Go down
 

Eleanor Bellingham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Karaktereink :: Tagjaink :: Emberek-
^
ˇ