Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Nappali - Page 3 Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Nappali - Page 3 Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Nappali - Page 3 Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Nappali - Page 3 Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Nappali - Page 3 Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Nappali - Page 3 Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Nappali - Page 3 Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Nappali - Page 3 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Nappali - Page 3 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Nappali - Page 3 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Nappali - Page 3 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Nappali - Page 3 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 19, 2017 2:09 pm

Amióta nincs itthon a nővérem nem találom a helyem és mindennap azt várom, hogy apu vagy anyu hazaérjen. Még mindig képtelen vagyok elhinni, hogy nincsenek és legszívesebben megölném azt, aki elvette tőlem őket. Pont ezért is lenne jobb, ha a nővérem itt lenne és nem hagyott volna magamra. Persze a barátnője érzéseit is meg tudom érteni, de nekem is szükségem van rá. A telefon beszélgetések, amiket néha el tudtunk ejteni, nagyon is megnyugtatott. A saját életemet élem, de annyira egyedül érzem magam, hogy már párszor kértem, hogy jöjjön haza. Mindig talált valami kifogást, miért nem lehet. Nem vagyok hülye, tudom, hogy a sok emlék miatt rohant el és kapóra jött, hogy a barátnőjének meghalt a bátyja. Csak sóhajtva lépek be az ajtón, ami annyira kihalt, mint egy elhagyatott szellemváros. Ahogy beljebb sétálok és visszaemlékszek arra, hogy eddig mindig anyu a konyhában sertepertélt, hogy nekem valami meleg ételt főzzön, apa meg a legújabb hírekről számolt be nekem, elönt a keserűség. Nagy űr van most bennem, talán ezért is feledkezek meg az ajtó bezárásról. Elvégre ez egy jó környék, itt nincsenek betörők. Lefürdök, de még mindig annyira csendes és hideg a ház, hogy kénytelen vagyok valamit bekapcsolni. Amíg szól valami addig is elkészülök, majd irány az ágy. Eleinte csak forgolódok, mindig így kezdődik és amikor már teljesen kimerülök, akkor sikerül elaludnom. Ez is mindig hajnali kettő felé sikerül. Ezért esik nehezemre felkelni másnap, pedig tudom, hogy ugyanúgy nap van. Most kivételesen ajtócsapódásra riadok fel, mire a szívem hevesen kezd el verni.
- Anyu?! – Fél álomban motyogok, majd kinyitva a szemeim, megdörzsölöm azokat, majd megrázom a fejemet. Mikor a nevemet hallom és azt, hogy a nővérem hangja, egyből mosoly kerül az arcomra. Hiába most keltem, akkor is annyira jó hallani a hangját. Először nem is hiszem el, hogy itt van, de kikászálódok az ágyból és lesétálok, hogy meglássam valóban ő az, vagy csak képzelődök.
- Szia! – Köszönök neki, majd meg is ölelem. Nem is engedem el, így nézek a szemeibe.
- Nem is mondtad, hogy hazajössz. – Vigyorgok, álmosan csillogó szemekkel és valóban boldog vagyok, hogy itt van végre mellettem. Annyira hosszú volt nekem az a három hónap, mintha három évre ment volna el.
- Ugye itt is maradsz? – Nézek rá nagy kérlelő szemekkel, nem bírnám ki, ha megint elmenne. Elég volt egyszer „elveszíteni”, nem akarom még egyszer. És addig is amíg nincs itthon, csak aggódok, hogy nehogy ugyanolyan telefon hívás jöjjön valamelyik rokonomtól, mint anyuéknál. Szeretném azt hinni, hogy végre ugyanolyan boldog család leszünk, mint régen. Én legalábbis ebben bízok, mert hiába veszekszünk és idegel ki az anyáskodásával, akkor is a nővérem, és akarom, hogy itt legyen mellettem, biztonságban.
- Éhes vagy? Kérsz enni? Bár nem tudom mi van itthon, de rendelhetünk is. – Rántom meg a vállaimat, ugyanúgy vigyorogva, mint amikor megláttam. Egyszerűen nem lehet rólam ezt lemosni, annyira boldog vagyok. És ezért sem akarom elengedni, mert félek, nehogy ez egy álom legyen. Viszont kezdek felpörögni, hiába az álmosságom.
Edwin Pearson

Edwin Pearson
Ember
₰ Play by :
Dylan O'Brien
₰ Reagok száma :
16
₰ Foglalkozás :
Bajkeverő egyetemista

Nappali - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 3 EmptyHétf. Okt. 16, 2017 2:34 pm


Edwin & Haven



Alig vártam a pillanatot, mikor végre megpillanthatom az öcsémet. Nem véletlen hát, hogy a szívem ezerrel ver, miközben a taxi a ház irányába közelít, a levegőt pedig hirtelen kapkodni kezdem. Mégis hogyan fogok az arcába hazudni? Elbúcsúzáskor még könnyű volt, de azóta eltelt három hónap. Három teljes hónap a kisöcsém nélkül, csupán telefonon kommunikálhattunk, de nem volt épp a legjobb a térerő kint a semmi közepén, ezért volt, hogy kilométereket kellett sétálnom, mire egyáltalán elértem telefonon, vagy csak üzenetet kaptam arról, hogy ő próbált hívni. Borzasztóan nehéz volt nélküle, de ez volt a helyes, még most sem bántam meg, hogy hallgattam Josephre. Aki nyilvánvalóan nem fog örülni neki, mikor megtudja, hogy elmentem. Épp, ahogy ő javasolta dühében: akkor léptem le, mikor nem volt otthon, de kijelentésével ellentétben, nem tüntettem el a nyomaim. Sőt, ott hagytam mindent, plusz egy levelet, miszerint visszatérek. Na, az talán kamu volt. Azok után, hogy eljöttem onnan, s hazajöttem, képtelen leszek magára hagyni Edwint. Egyáltalán mit fog szólni ahhoz, hogy egészen idáig nem jöttem haza? Azt semmiképp nem tudhatja meg, hogy Andrea nem is létezik, illetve hát létezik, csak épp nem halt meg a bátyja, hiszen nincs is neki. Boldogan éli az életét, miközben én azt játszom a testvérem előtt, hogy borzasztóan szenved, és szüksége van rám, hogy a rezervátumba költözött csak azért, hogy rendbe tegye a dolgait, és New Yorktól nyüzsgő városától távol élje életét. De még a hazugság sem számít, csak így óvhattam meg őt magamtól. Bármit is fog szólni, lenyelem a békát, bocsánatot kérek, ha kell, és mosolygok, mert végre itthon vagyok. A házban, ahol időnként még érzem anyu parfümjének illatát, ahol mindig belebotlok apu egy nyakkendőjébe, amiket mindig szanaszét hagyott a házban. Fájó emlékek, amikre mégis szükségem van, hogy önmagamnak érezzem magam, főleg a történtek után. Távol akartam lenni La Pushtól, ahol csak négy lábon futkosó, újonc farkasként ismernek. Furcsa módon a szívemhez nőt az a hely, bár nem épp Joseph miatt, a húga sokkal inkább segített abban is, hogy megkedveljem a rezervátumot, ahol valamiért minden farkas otthonra talál. Csodálatos kis hely, az biztos, de semmi sem érhet fel ezzel a házzal, ahol tömérdek emlék csap az arcomba, akárhányszor belépek az ajtón, vagy bármelyik szobába. Ahogy megáll a kocsi, azonnal a fickó kezébe nyomom a pénzt, ami kicsit több a kelleténél, de nem akarok ott ülni, amíg visszaad belőle. Kipattanva a hátsó ülésről azon nyomban a bejárati ajtóhoz rontottam, kicsit még morogtam is az orrom alatt, amiért nem volt zárva. Sóhajtok egyet és igyekszem nem úgy bevágódni, hogy azonnal belekötök az öcskösbe. Az előszobába lépve rögtön bekukucskálok a nappaliba, de nincs ott sem, már kezdek aggódni, amikor eszembe jut, hogy jobb, ha kontrollálom az érzelmeim, mielőtt még túlzottan belelovalom magam, s kiakad a farkas-mérő. Semmi kedvem nem volt elbujdokolni a hátsó udvarban, abban bízva, nem látnak meg a szomszédok, vagy ha mégis, egy óriási házőrző kutyának néznek. Na, inkább nem. - Itthon vagyok! - kiabáltam el magam, s eljátszottam a gondolattal, milyen lenne, ha a szüleim puffogva lejönnének az emeletről, s leszidnának, hogy miért nem szóltam, hogy most jövök haza, hiszen ők már annyira aggódtak. Elszomorít, ugyanakkor erre is ugyanúgy szükségem van, mint az illatra, vagy a szanaszét hagyott nyakkendőkre. - Edwin! - kiáltottam hangosabban, mikor nem jelenik meg. Talán alszik... Addig is lerakom a táskám, amit magammal hoztam, és leülök a kanapéra. Még az is sokkal kényelmesebbnek tűnik ennyi idő után, kényelmesebbnek, mint a Kenward házban, pedig azzal a szófával sem volt semmi gond. Az otthon számomra ott van, ahol az öcsém, s ez sosem fog megváltozni, egy pasi miatt sem.




590 szó ● Nappali - Page 3 2105299311
●●



Haven L. Pearson

Haven L. Pearson
Vérfarkas
₰ Play by :
chloe bennet
₰ Reagok száma :
20
₰ Keresem :
₰ Foglalkozás :
festő

Nappali - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Nappali   Nappali - Page 3 EmptyHétf. Okt. 16, 2017 2:20 pm

***
Poisoner

Poisoner
Méregkeverő
₰ Reagok száma :
562

Nappali - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
https://poisonfrpg.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 3 Empty

Ajánlott tartalom


Nappali - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Városaink :: New Orleans :: Otthonok :: Pearson ház-
^
ˇ