Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Lydia Butler Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Lydia Butler Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Lydia Butler Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Lydia Butler Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Lydia Butler Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Lydia Butler Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Lydia Butler Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Lydia Butler Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Lydia Butler Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Lydia Butler Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Lydia Butler Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Lydia Butler Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lydia Butler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Lydia Butler   Lydia Butler EmptyVas. Okt. 15, 2017 7:53 am


Lydia Butler

Minden nap csak újabb kocsi ugyanazon a szellemvasúton. Az élet - betegség.



Becenév

Lyds

Titulus

Rich witch

Születési hely, dátum

Oroszország, Szentpétervár 1992. január 23.

Faj

Banshee (de még nem tudja magáról)

Átváltozás

-
Képesség

-
Család

Aleksandra Somoronova;  43 éves, az édesanyám. Tipikus orosz asszony. Nem foghat ki rajta sem a fagy, sem a tél. A kapcsolatunk az utóbbi időben elmérgesedett.

William Fitzgerald; 47 éves; az édesapám. Nem beszélünk egymással.

Parker Fitzgerald; 25 éves, a bátyám. Ő az egyetlen családtagom akivel tartom a kapcsolatot. Mindennél jobban szeretem őt, és tudom, hogy mindig, mindenben számíthatok rá.

Batolomew Butler; 32 éves, a férjem. Vagyis, a szüleim által választott férjem. Hozzá lettem kényszerítve, ami meg is látszik a házasságunkon. Folytonos veszekedések, fizikai s lelki bántalmazás, megcsalások... ezek jellemeznek minket.
Play by

Natalia Dyer




Ez az én történetem...

Külső, és belső jellemzők:
Külsőleg teljesen átlagosnak mondanám magam. Százhatvanhét centiméter vagyok, vékony, madár csontozatú nőszemély. Hajam kellemes barna, a szemem hideg, kékesszürke. Bal könyököm felett van egy heg, amit még gyerekként szereztem, mikor a bátyámmal való fogócska közben átestem egy üveg ajtón. Hála istennek egy komolyabb sérüléssel megúsztam. Genetikám miatt ilyen az alkatom. Nagyjából ötven kilót nyomok, és ha akarok sem tudok hízni. Szeretem a kalapokat, és a csinos ruhákat. A retro öltözeteket. A férjem mindent megvesz nekem, bár ezt sosem vártam el tőle, de tekintve, hogy én nem dolgozhatom - mert ő nem engedi - ezzel kell beérnem.

Belsőleg kicsit komplikált a dolog. Már gyerekként is szerettem egyedül lenni. Elmerülni a gondolataimban. A könyveket bújtam, kimondottam érdekelt az egyiptomi és a norvég mitológia. Szerettem volna főiskolára menni, de Bart, akihez tizenhét éves koromban adtak hozzá a szüleim nem nézte jó szemmel ezt az ambíciómat.
Nem volt sok barátom, nem voltam népszerű gyerek. De voltak akik beszéltek hozzám. Hangokat hallottam, sokszor. Amikor rossz kedvem volt, vagy betegen feküdtem otthon, gyakran beszéltek hozzám, és ez felnőtt koromra egyre csak sűrűsödik. Egyre többször és egyre tisztábban hallom a hangokat, főleg akkor, hogyha hozzáérek valamihez. Sikolyok, sőt néha képek is felvillannak olyan alakokról, akiket csak látásból ismerek. Nem merek beszélni erről senkivel, mert még én magam is félek attól, hogy őrült vagyok.



Első alkalom:

- Jónapot Mrs. Butler…
- Csak hívjon Lydiának, kérem… - mondom, miközben betopogok a barátságos külsejű irodába. Egy szürke ceruza szoknya van rajtam, fekete, cica mintás inggel, és egy fekete köröm cipő. Sötét hajam hátra van fogva, jó szoros copfba. Szégyellem magam, amiért idejöttem.
- Lydia, kérem üljön le - mondja a pszichiáter és egy piros, kényelmesnek tűnő fotelbe mutat. Magas férfi, izmos, és az arca olyan kedves és átható, hogy aki egyszer belenéz a barna szem párba, soha többé nem felejti el. Valahogy megnyugtat. Leülök a székbe, és keresztezem a lábaimat, ahogy anyutól láttam gyerek koromban.
- Kér egy csésze teát? Vagy kekszet? - nyújtja felém a tea süteménnyel teli kerek tálkát, de én csak mosolyogva megrázom a fejem. Feszélyezve érzem magam. Az egész szituáció természet ellenes nekem.
- Rendben. Azt már tudja, hogy a nevem Bruce Ingwell, és hogy a bíróság rendelt ki engem maga mellé. Lydia, el tudná mondani nekem, hogy miért kell ide járnia? - tekintete a lelkemig hatol. Zavarodottan bólintok. S miközben szólásra nyitom a számat szemem előtt megjelennek az emlékek. Látom magam kívülről, ahogy ránézek a vázára, s az úgy repül neki a falnak, hogy hozzá sem érek. Látom, ahogy darabjaira esik, ahogy jelen pillanatban az életem is.
- Volt egy ideg összeroppanásom, körülbelül két hónapja - összekulcsolom a kezemet a térdemen - a férjem, Bart nagyon későn ért haza… aggódtam érte… aztán megláttam azt a rúzs foltot a fehér ingének a gallérján - tikkel a szemem - és elborult előttem… elborult a világ. Emlékszem, hogy sírtam és kiabáltam egyszerre, és arra, hogy eldobtam egy vázát…
- Lydia, ugye tudja, hogy a rendőrségi kihallgatáson, nem egészen ezt mondta? Hanem hogy…
- Hanem hogy, hozzá sem értem a vázához. Magától repült a falnak. Emlékszem - megesküdnék rá, hogy így volt - de ez abszurd és lehetetlen dolog nem, Mr. Ingwell?

Ötödik alkalom:
Az iroda ablakán benyomul a napfény. Apró csillagokat és szikrákat szór, s beborítja velük Bruce arcát. A mosolyát, és a szemét. Ábrándozva nézem egy darabig, miközben átfut az agyamon, hogy milyen csodálatosnak tűnik. Elvörösödöm saját gondolat foszlányaim miatt, s lesütöm a szememet.
- Szóval… hogy érzi ma magát? - kérdezi. Hangja idegesebb, mint lenni szokott. Zavartan rendezgeti a papírjait, amik előtte hevernek. Megváltozott az első alkalomhoz képest, mikor itt jártam. De nem csak ő, hanem az irodája is. Látom, hogy a vázában, ami eddig üresen állt a bejárati ajtó melletti kis asztalon, most egy csokor margarétát állított valaki. Látom, hogy a festményeket leszedték a falról. Valami történt, amire sosem kaphatok választ, hiszen nincsen közöm az életéhez.
- Én jól vagyok köszönöm. Bart megváltozott az utóbbi időben… azt hiszem helyre jöhet a házasságunk - motyogom. Persze ez az egész hazugság. Sosem lesz jó ez a kapcsolat kettőnk között, hiszen sosem szerettem Bartot. Tizenhét voltam, mikor anyámék hozzáadtak. Mint valami állatot, amit vágóhídra küldenek. Mindenki biztos volt abban, hogy ez lesz a legjobb a mi, és Bart családjának is. A férjem gazdag, sok pénzt örökölt, és a szülei támogatják apám üzletét. Szóval ebből a frigyből csak jól jöhettünk ki. Kivéve engem. Mára rájöttem, hogy mást teremtettek nekem. Nem őt.

Vendég

avatar
Vendég

Lydia Butler Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Lydia Butler   Lydia Butler EmptyVas. Okt. 15, 2017 5:59 pm


Gratulálunk, elfogadva

Lydia Butler

Örültem, mikor észrevettem, hogy egy banshee-t hozol, mert ez az egyik legérdekesebb faj a számomra. Aztán megláttam az előtörténeted felépítését, és rögtön megfogott. Tetszik az ötlet, az is, ahogy szép lassan kialakultak Lydia képességei(így magunk között szólva meg kell említsem, hogy egy hasonló karaktert alkotok én is), még az érdekházasság is érdekessé tette a történetet, bár remélem ebből a helyzetből előbb-utóbb ki tud lábalni a karaktered. Catherine énemnek majd mindenképp tartogass egy játékot, s addig is érezd jól magad nálunk!  Wink

Derick Bazile

Derick Bazile
Vámpír
₰ Play by :
ian somerhalder
₰ Reagok száma :
13
₰ Keresem :
i got the girl
Lydia Butler Tumblr_oz94stfSvG1vvzmfwo8_250

Lydia Butler Empty
Vissza az elejére Go down
 

Lydia Butler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Karaktereink :: Tagjaink :: Banshee-k-
^
ˇ