Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Könyvtár Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Könyvtár Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Könyvtár Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Könyvtár Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Könyvtár Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Könyvtár Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Könyvtár Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Könyvtár Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Könyvtár Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Könyvtár Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Könyvtár Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Könyvtár Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Könyvtár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzer. Feb. 28, 2018 8:06 pm


Megbeszélés



Ms. Witcher-t hatékony, és kellemes munkaerőnek ismertem meg, így semmi okom nem volt arra, hogy kárt tegyek benne. Amikor egy vámpír túljut bizonyos létállapotokon, idővel, akkor már sokkaltudatosabb döntéseket tud hozni. Nem csak az érzelmei, vagy csak az ösztönei, vagy ezek elegye irányítják - habár időnként kifejezetten élvezeteskikapcsolni az elmét és átadni magunkat az intuíció eme formájának.
-És egy csodálatos ember, ezt ne feledje.- a kőfaragványon hasonlító arcon pedig, amit magaménak tudhatok, a szavak után egy mosolynak nevezhető vonal jelent meg. A kisasszony helyet foglalt, és bele is vágott, szokásosan, én pedig csak hallgattam hátradőlve.
-Rendben.- felelem a hallottakra, majd előre dőlök ültömben, hogy kérdő pillantással ajándékozzam meg Angela-t.
-Miért voltak szükségesek ezek a változtatások?- zendül a bariton, ahogy töprengőn várom a válaszát, ez fontos kérdés, szeretem tudni, minek mi az indikátora, okozója. De ez csak természetes -számomra.


Nael La Morte

Nael La Morte
La Morte
₰ Play by :
Tom Ellis
₰ Reagok száma :
8
₰ Foglalkozás :
Uralkodó

Könyvtár Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzomb. Okt. 28, 2017 1:25 pm



a million girls would kill for this job

Nael & Angela

Még azután sem  érzek kényszert sem a megfutamodásra sem a félelemre, miután a vámpír közelébe értem. Az itt töltött éveim alatt annyiszor csináltam már és mindig ugyan így éreztem magam. Nyugodtnak és higgadtnak és azt hogy szeretem a munkámat. A férfi nem adott rá okot, hogy ne így érezzem és sosem tett panaszt a viselkedésemre és nekem már ennyi is elég volt. A köszöntésre mosolyogva biccentek, miközben kinyitom a kis határidőnaplóm fedelét és megkeresem a mai napot, ahova rendezett kézírással feljegyeztem a mai dolgokat.
Kérdésére kissé oldara döntöm a fejem és újra a vámpír szemébe nézek. Meglehetősen szokatlan kérdés, egy fél pillanat erejéig meg is ütközöm rajta, de mivel nem olyan fából faragtak, hogy egykönnyen ki lehet zökkenteni egy kérdéssel, nem csinálok belőle problémát.
- Céltudatos és munkamániás - felelem egyszerűen, miközben helyet foglalok a mutatott székre és egy folyékony mozdulattal keresztbe teszem a lábaim és a combomon nyugtatom a naplót, tollat készenlétben tartva várom, hogy elkezdhessük. Nem kívánok neki többet mondani magamról, hiszen egy év alatt maximálisan biztos vagyok benne, hogy kiismert már annyira, hogy pontosan tisztában legyen a fontos dolgokkal. Ha valami nem tetszett volna neki, nem tartott volna sokáig félretetettnie az útból. Mikor jelez, hogy nekikezdhetünk, visszapillantok a papírra.
- Ma tizenegyről tíz órára kellett előrébbhozni a meghallgatások kezdetét. Természetesen a tanács többi tagját is értesítettem a dologról... A déli megbeszélést kénytelenek voltunk lemondani..


Rövid, de velős


Vendég

avatar
Vendég

Könyvtár Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyVas. Okt. 22, 2017 8:04 pm


Megbeszélés



Szeretem a könyvtárat, mert mindig is szerettem a könyveket. Egy jó vezető fél hadserege a tudása, de a magam nevében én ezt nagyobb százalékra módosítanám. Minden reggelt épp ezért minimum 1 óra olvasással kezdtem. Friss elmével nekivágni a teendőknek sokkal hatékonyabb. Ki is zártam mindenki gondolatait körülöttem, és csak a sajátjaimra figyeltem. Nem volt még itt az ideje, hogy átvizsgáljam a kis bábfiguráim elméit.
Azonban hiába zártam ki mások gondolatait, az emberi léptek így is túl hangosak voltak, hogy észrevétlenek maradjanak. És ahogy közeledtek a léptek, úgy kerültek a gondolatok is előtérbe. Megmosolyogtató volt, milyen elégedett magával a kisasszony.
-Bonjour Madamoiselle!- köszöntöttem egy vidám mosollyal. Azután eltűnödtem egy pillanatra, mit is kérdezzek tőle ma, ahogy minden reggel a megbeszélésünk előtt szoktam.
-Milyen ember Ön?- kérdeztem végül, és kíváncsian vártam nem csak a válaszát, a gondolatait is. Ezután intettem neki.
-Ahogy a művelt hindi mondaná, challo, challo!- mutattam a székre, hogy foglaljon helyet, habár igazából abszolút emlékeztem a mai legfontosabb megbeszélésre, ezek mindig hasznos pillanatok voltak.


Nael La Morte

Nael La Morte
La Morte
₰ Play by :
Tom Ellis
₰ Reagok száma :
8
₰ Foglalkozás :
Uralkodó

Könyvtár Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyPént. Okt. 20, 2017 1:33 pm



a million girls would kill for this job

Nael & Angela

A megbeszélés, mint mindig, most is másodpercre pontosan ért véget, a telefont elégedetten tettem le és hátradőltem az irodai székemben. Imádtam a munkámat, profinak és rendkívül hatékonynak éreztem magam a nap minden percében. Nem feszélyeztek a munkaadóim és végtelenül elégedettek voltak azzal amit csináltam, ami mindig mosolyt csalt az arcomra. Szusszanásnyi időm maradt, mielőtt még egy másik, személyes megbeszélésre kellett sietnem Monsieur Naelhez, hogy mint az eddigi ittlétem alatt megszokott átbeszéljük a nap eseményeit, a rám váró feladatokat, illetve a rá és a Tanács többi tagjára váró audienciákat. Egy perc telt el csendben pihenéssel, majd felálltam, nyújtózkodtam egyet és útnak indultam a könyvtár felé. Fekete bőr bevonatos határidőnaplómat a mellemhez szorítva vágtam át a főépület folyosóin a célom felé.  
A könyvtár ajtaja elé érve lesimítottam fekete ceruzaszoknyámon egy nem létező ráncot, majd megigazítottam az egyszerű és elegáns szabású fehér blúzom gallérját. Vannak akik unalmasnak mondanák a szettet, viszont én tisztában voltam vele, rajtam milyen tökéletes és visszafogottan szexi hatást kelt a fekete magassarkúval, aminek a talpa vérvörösen ragyogott, amihez passzoltak az aprócska csepp alakú rubint fülbevalók és a hozzájuk érő nyaklánc. Visszafogott, elegáns, mégis a dekoltázs... Miért tagadjam az igazat? Jó nő voltam, és ez nem tűnt éppenséggel hátránynak.
Másodpercek múlva profikhoz illő mosoly jelent meg az arcomon és halk cipősarok kopogás kíséretében léptem be a terembe a vámpír felé sétálva. Tisztes távolságban álltam meg, hiszen a világért sem akartam tolakodni, viszont húzni se szerettem volna se az ő, se az én drága időmet. Minek köntörfalazzak, elvégre ő rendelt ide, felesleges szégyenlősködni
- Jó napot Monsieur Nael! - szólítottam meg mindenféle félelem nélkül, határozott, ám tiszteletteljes hangon. Hajamat a vállam mögé lökve nyitottam ki a bőrkötéses határidőnaplót és egy tollat készenlétbe helyezve néztem fel rá.
- Bocsásson meg, ha készen áll, kezdhetjük a megbeszélést - mosolyogtam rá fesztelenül - Esetleg óhajt bármit mielőtt nekivágunk?


304; Rövid, de velős <3


Vendég

avatar
Vendég

Könyvtár Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Könyvtár   Könyvtár EmptySzomb. Okt. 14, 2017 5:50 pm

***
Poisoner

Poisoner
Méregkeverő
₰ Reagok száma :
562

Könyvtár Empty
Vissza az elejére Go down
https://poisonfrpg.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Empty

Ajánlott tartalom


Könyvtár Empty
Vissza az elejére Go down
 

Könyvtár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Boston Nyilvános Könyvtár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Városaink :: Chicago :: Otthonok :: La Morte birtok-
^
ˇ