Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Bourbon Street Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Bourbon Street Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Bourbon Street Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Bourbon Street Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Bourbon Street Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Bourbon Street Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Bourbon Street Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Bourbon Street Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Bourbon Street Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Bourbon Street Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Bourbon Street Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Bourbon Street Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Bourbon Street

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Bourbon Street   Bourbon Street EmptyKedd Jan. 09, 2018 12:56 am


Anna & Madox

Outfit:
Ruha
Words:
xxx


Egy része sajnálja, hogy itt hagyjuk a helyet, igazából még sosem csináltam ilyet, hogy bárkivel beszélgettem volna a múltamról, és ez jól is esett volna, és ez most igen is jól esett. Máskor mindenkit elküldtem a fenébe, sőt! Kirugdaltam az ágyamból ha szex után még bújást is akart , sőt lelkizni, az a halálom. De a mostani beszélgetés félbeszakadását sajnáltam. Egy pillanatra a pizzára nézve, még a nyál is összefutott a számban. Egy farkas szinte mindig, na jó állandóan a kajálásra gondol a szexen kívül, kaja , szex, falka valahogy így. Meg a bevésődés, a már az is van, szerintem az valahol irracionálisan megnyomja az egészet, és túlontúl nagy hangsúlyt kap, előtérbe kerül, olyannyira, hogy nem volna szabad.
- A vérem – morgom fenyegetőn – de az anyja sosem engedte, hogy a kezeimbe vegyem, vagy örüljek vele, vagy tanítsam – a hangom még fenyegetőbbé válik, miközben beszélek és kissé túl erősen is szorítom meg Anna apró kezét. Elengedem a kezét amikor beérünk a parkba, kissé feszült vagyok ugyanis a témától, a korábbi szavaim járnak a fejemben, és a düh, a megalázottság, hogy a saját fiamat nem nevelhetem úgy, ahogy akarom, felforrassza a vérem. Gyűlölöm azt a nőt aki a feleségem volt egykor.
- Megtagadtam, emberileg is, gyűlölöm és a fenevadam is megtagadta, nem tekinti a kölykének, hiába van olyan szaga mint nekem, semmi köze hozzám. Abban a pillanatban megszűnt létezni a számomra, hogy a bosszújának élt, annak, hogy eltegyen téged láb alól. Az a gyerek, nem a fiam. Egy idegen, és biztos, hogy nem foglak megállítani, hogy megbosszuld az életed, volt valami…valami ösztön ami nem engedte megölni sosem, nem a sajnálat, nem a szánalom, és nem is a vérkötelék, mert tudom, hogy úgy elvertem, úgy nekimentem minden alkalommal amikor találkoztunk, hogy egy normális ember meghalt volna a támadásokba. Vagy csak azért hagytam életben, mert emlékezni akartam arra, hogy az árulás akár családtagtól is jöhet, és az sokkal fájdalmasabb bármi másnál.
Teljesen belelovaltam magam a beszédbe, és fel-alá járkáltam egy pad előtt, a hó is hullott, ám ez sem zavart, én nem fáztam. A járkálásomat Anna merengő hangja zavarta meg, és félrebillentett fejjel pillantottam rá, értetlenül.
- Azzh….egészethhh…az elejéről? – sóhajtottam, szusszantottam a mondatom elején, mint aki felkészül a legrosszabbra. majd leültem a padra , a testmelegem miatt a padra hullott hó réteg azon nyomban elolvadt. Sokáig csak a fejbőrömet vakarásztam.
- Képes vagy…képes vagy arra, hogy kutass az emlékeimben, igaz? Nézd meg, hogy milyen életem volt, így…biztos nem hagyok ki semmit sem. De…nem itt szeretném. Ha nem is hozzám, menjünk egy hotelbe. – keltem fel a padról és a kitárt tenyeremet nyújtottam felé, várakozón. Talán megérti, hogy védtelennek érzem magam akkor, amikor az elmémben van, kiszolgáltatottnak, de tényleg nem szerettem volna egy ilyen kényes művelet közben itt lenni, kint a nyílt terepen vele, úgy hogy ránk támadjanak, megpróbáljanak kizsebelni minket, vagy megölni bármelyikünket.





do or do not. there is no try.

.
Madox Smith

Madox Smith
Vérfarkas
₰ Play by :
Charlie Hunnam
₰ Reagok száma :
59
₰ Keresem :
Életem megkeserítőjét
₰ Foglalkozás :
Kovács, motor építő

Bourbon Street Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bourbon Street   Bourbon Street EmptyHétf. Jan. 08, 2018 7:06 pm

//Madnek

Meglepődtem. Nagyon, mélységesen. A roham ennek köszönhetően csihadni látszott, mert már inkább arra koncentráltam, hogy milyen segítőkész és kedves, pedig a fiáról van szó. Az egyetlen családtagjáról. Nyugtat, szorit, megfogja a kezemet, és behúz a pubba, leveszi a kabátom és oda adja. Automatikusan veszem fel, tekintetem a pizzára kúszik. Szívesen folytatnám ezt az estét, de kiakarom faggatni Madet, és ahhoz egy kevésbé zsúfolt környezet sokkal jobb. Amikor kérdően rám pillant, biccentek neki, majd elindulok kifelé. Oda kint megfogom a kezét, úgy, ahogy ő az enyémet, amikor visszamentünk.
- Ő az egyetlen családtagod. Nem zavar téged, hogy megakarom őt is ölni..? - kérdezem, miközben sétálok vele a hűvös utcán. Egy park felé megyek vele, szavaim továbbra is a régi időket idézik.
- Miért segítesz? - Nézek rá kissé értetlenül. - Téged nem zavar, hogy kiirtom a családod? Megszakítom a vérvonalad? Ez nem szól az ösztöneid ellen? - nem feltétlenül értem Madoxot. Állatias néha, de egyes aspektusból meg egyáltalán nem tűnik annak. Elmerengve nézem az arcát fürkészem a tekintetét. Olyan komoly, határozott. Jelzi nekem, hogy mellettem, velem van. Nagyra értékelem ezt a dolgot, habár nem értem. De megakarom érteni. Őt, a gondolatait, a motivációit. Mindent tudni akarok róla, attól kezdve, hogy miért utálja őt annyira, és miért segítene ebben. Mármint... Mi van, ha nem is ő ölte meg? Hanem tényleg a felesége? Nem fogja tovább utálni? Mi lesz akkor? Biztosan nem fogja hagyni csak úgy magát. Tényleg harcolt anno vele? Olyan nehezen tudom elképzelni a helyzetét.
- Nem.. Nem értem néha, hogy mit miért csinálsz. De tudni szeretném. Nem mesélnéd el nekem az egészet a te szemszögedből? - kérdezem oldalra biccentve a fejemet.

//Félszemmel, telóról egyelőre csak ennyi x.x bocsánat x.x
Vendég

avatar
Vendég

Bourbon Street Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bourbon Street   Bourbon Street EmptySzomb. Dec. 23, 2017 12:36 am


Anna & Madox

Outfit:
Ruha
Words:
xxx


A gond ott kezdődhogy én nem úgy színészkedem mint azt az emberek teszik. Nehéz volt megtanulni kontrollálni az érzéseimet, úgy hogy a fajtársaim teljesen össze legyenek zavarodva. Veheted tükör előtt gyakorlásnak, bárminek,bánom is én. De egy biztos. Azt hiszem Annát semmiképp sem volnék képes átverni, főleg nem érzésekben. Elégedetten figyelem amikor megeszi a pizzát, tudom, hogy nincs szüksége rá, de valahogy annyira egyértelmű volt, hogy megkívánta, erre még ebből látszik, hogy van benne még valamennyi emberi.  Ám a következő vallomásomnál meglepődöm, azt hittem ,hogy figyelt a megjegyézeimere korábban is, de ezekszerint nem. Most valóban figyel rám, és meglep a rohama, aggódom érte, de ösztönösen érzem ,hogy a közelségemmel talán meg tudom nyugtatni. Ha ott maradok a közelében, ha vigyázok rá. Csak egy pillanatra távolodik el tőlem, és újult , kétségbeesett , haragos erővel kapszkodik belém, a szavaival is.
- Nem tudom, ezer éve is megvan már, hogy láttam, összecsaptunk, elvertem és elváltak az újtaink, nem érdekelt, hogy él-e vagy hal-e. – magyarázom halkan. Tudom, hogy hallja. Komolyan pillantok rá, nem hazudok. Érezheti az őszinteségemet.
Szerencse, hogy mivel a saját nyelvünkön kezdtem vele beszélni, így csak a pánikrohama hallatszott ,hogy kétségbe van esve, és kiabál, egy fura nyelven, amit senki más nem ért csak én.
- Nem tudom, kedves. – rázom meg a fejem. Fáj, hogy nem tudok enyhíteni a fájdalmán, a haragján, ahogy akkor is képtelen voltam rajta segíteni, úgy most sem tudok, jelenleg. De, vannak kapcsolataim, ha akarnám előkeríthetném. Nem hiszem, hogy nevet változtatott vagy arcot képtelen lenne úgy is. Elég lenne Annának az emlékeim között kutatnia arról ,hogy hogy néz ki , és rajzolhatnánk egy fantom rajzot.
Azzal már el tudnánk indulni valamerre, vannak IT-s srácaim azok az arca alapján rá tudnának keresni, jó volna ha lenne róla kép, de vannak jó rendőrségi fantom rajz kereső programok.
Megszorítom Anna derekát és komolyan, határozottan pillantok rá.
- Segítek neked, bármi lesz is, segíteni fogok neked. – tényleg határozott vagyok, kihalt belőlem az atyai szeretet a fiam iránt, de segíteni akarok Annának békét találni.
Nem rettenek meg az őrülettől a szemében, itt vagyok vele, és ez sokkal nagyobb adomány nekem, hogy ilyesmi miatt aggódjak. Nem érzek semmit aziránt, hogy megölhetjük a fiamat. Korábban talán azért nem voltam képes rá, mert tudtam valahol mélyen, hogy nekem nincs hozzá jogom. Nem az én reszortom leszámolni vele, hanem azé akivel ő számolt le. Akinek tönkre tette az életét, az enyémet is, de elvett egy életet, amihez nem volt joga.
- Akarod, hogy már most neki lássunk? – nem érdekelt már a kaja, elég jattot raktam le már így is a plusz pizzákért. Kérdőn néztem rá, és a kezem az övébe csúsztattam, csak a kabátjainkért indultam vele vissza, menet közben a csuklója belső felét simogattam a hüvelykujjammal, és leemelem a kabátjainkat és kérdőn pillantottam Annára, hogy merre tovább. Vége ennek a kérdezősködésnek azt hiszem, nem is tudom,hogy mi is volt ez a találka tulajdonképpen. Randi? Zen jól ki is röhögött és azt mondta, hogy szerinte ez az, és milyen ciki, hogy ő hív el engem, nem pedig én őt. De haladás, hogy már legalább egy órája itt vagyunk, és nem estünk egymásnak testileg, és megpróbáltunk beszélgetni.




do or do not. there is no try.

.
Madox Smith

Madox Smith
Vérfarkas
₰ Play by :
Charlie Hunnam
₰ Reagok száma :
59
₰ Keresem :
Életem megkeserítőjét
₰ Foglalkozás :
Kovács, motor építő

Bourbon Street Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bourbon Street   Bourbon Street EmptyCsüt. Dec. 14, 2017 6:18 am

Madoxnak /

Persze észre veszi, hogy kinézem a szájából a kaját, szinte szó szerint, így kis mosollyal oda is nyújt nekem egy falatot, némán mutatva jelét, hogy harapjak belőle. Pár másodpercig habozok, de végül felkelek a székről, hogy az asztalon könyökölve, támaszkodva bele harapjak a pizza végébe. A vastag sajt réteg inkább csak nyúlik, mint elválik az "anya résztől", így a végén kézzel segítek rá és rágom meg a falatot. A halk nevetésére csak megköszörülöm a torkom, miközben küzdök a makacs, ragadós falattal. Végül én nyerek és fulladás nélkül le is nyelem, miközben Madox arról beszél,hogy megpróbál minden tőle telhetőt, noha a természetével ellentétes dolog. Rá bólintok, iszok három nagy kortyot a poharamból. Vehetné színészkedésnek is. Mondjuk ő nem olyan, aki képes elrejteni az érzéseit, vagy véka alá dugni a véleményét. Ettől függetlenül örülök, hogy ezeket megpróbálja és megpróbál normális, átlagos ember módjára viselkedni velem.
A kérdezz felelek játékunkban azonban nagyobb szünet áll be, amikor enyhe pánikrohamot kapok attól, hogy támadóm lehet, nem is a felesége volt,hanem a fia, aki viszont még mindig él. Kirohanok a klubból, próbálok levegőhöz jutni. A hidegben hirtelen érnek az erős karok, amelyek hátulról fonják körbe a testem. Hátamhoz érzem oda simulni, kezei az enyémet fogja meg, kezdi masszírozni. Fülembe régi nyelvünkön kérlel, nyugtatgat, én pedig felhasználom az egyetlen védekezési opciómat a félelmem ellen: a haragot.
- Hol van..? Hol van? HOL VAN?! - Kérdezem egyre hangosabban és hangosabban, kezeim ökölbe szorulnak, Madox kezét megszorítva így. Kissé szét húzom magamon a karokat, hogy szembe tudjak vele fordulni, hogy a szemébe nézve faggassam ki a fiú helyzetéről.
- Hol van a fiad?! - kérdezem újra tajtékzó dühvel. Nem titkolom, hogy megakarom találni, kikérdezni, talán meg is ölni, ha kiderül, tényleg ő volt az, aki HALÁLRA SZAGGATOTT az erdő mélyén. Ordítani, üvölteni lenne kedvem, és rohadtul remélem, hogy Maddock nem próbálja majd megvédeni őt, hogy nem próbál megállítani, hogy elmondja amit tudni akarok. Ő maga mondta, hogy ő akarta megölni, de nem tudta, hogy gyűlöli őt. Igen, ezt mondta. Megragadom a vállát, ezúttal abban reménykedve, hogy partnerre lelek a gyűlöletem és haragom kiadása végett.
- Én kiderítem..! MI KETTEN kiderítjük az igazságot, Maddock! Te és én! Kéz a kézben! Elmegyünk, felkeressük! Én tudni fogom, ha hazudik. Én látni fogom az emlékeit. És ha kiderül, hogy ő ölt meg... - mondom neki komoly hangon, mint egy megszállott, talán az őrület szikrája is látszódik rajtam. A mondatot nem fejezem be, mert gondolataimban már most megteszem, ezer és ezer módon ölöm meg, felvágom bőrét, kinyomom szemeit, levágom tagjait, kiforgatom beleit, megnyúzom, fellógatom, rohasztom, darabolom, ütöm, ütöm és ütöm majd, amíg nem fáj a kezem, amíg el nem repednek, törnek a csontjaim, amíg olyan felismerhetetlen lesz az arca, mint az anyjáé.
Vendég

avatar
Vendég

Bourbon Street Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bourbon Street   Bourbon Street EmptySzer. Dec. 13, 2017 12:41 pm


Anna & Madox

Outfit:
Ruha
Words:
xxx


Megmosolyogtat, ahogy szemez a pizzával, meg velem, és halkan fel is nevetek, majd felé nyújtok egy szeletet, hátha beleharap, még a harapó mozdulatot is imitálom, hátha jobban segít neki abban, hogy bekapjon egy falatot belőle. Hiszen, látom, hogy megkívánta, hiába lidérc úgy tűnik, hogy vannak dolgok, amik még őt is érdekelhetik.
Ha sikerrel jártam, mosolyogva helyezkedtem vissza az ülésre és őt figyetlem, ahogyan rág, ha pedig nem , akkor csak simán ettem tovább egy könnyed vállrándítás kíséretében, én aztán nem fogok erőltetni semmit, mert tudom ,hogy annak nincs jó vége, főleg ha kajáról van szó.
Kevésbé akaratos, hm? Ezt örömmel hallottam, bizony jól esett a bizonyíték, hogy valamit jól csináltam.  Sosem próbáltam meg kapcsolatban élni bárkivel is, így most jól esnek a bátorító szavak, hogy mit, hogyan kellene csinálnom. Úgy érzem, hogy egyenlő félnek tekint és ez kicsit furcsa , ám de meleg érzéssel tölt el. Nem akar letesztelni mint a fajtámbéli nőstények. Nem akar megpróbálni fölém kerekedni, ő csak magát adja, és ez tetszik.
- Igyekezni fogok, megpróbálni, nem mondom, hogy könnyű lesz, mert szembe megy az alap természetemmel ,vagy már rég volt olyan nő aki miatt érdemesnek éreztem efféle dolgokkal kísérletezni. Tudom,hogy újabban nagyon ki lehet borítani, de… kérlek légy velem türelemmel. – pillantok rá reménykedve, ám miután beszéltem neki a fiamról, csak a csend köszön vissza, úgy érzem, hogy hülye kis romantikus egy szavas kérésem sem talált el hozzá, ezért kezdem magam egyre kényelmetlenebbül érezni, mert… alap esetben nem érdekelne, hogy bárkinek is hiányoztam, de ő Anna, ő teljesen más tészta, más kategória.
A válaszával egyet tudok érteni, én is hol vágytam rá, hol pedig átkoztam őt. Hiszen miatta kezdtem lidérceket vadászni. Kemény lecke volt a velük való harc.
A következő pillanatban pedig mellbe vág a feszültsége, a jókedvem hamarosan el is párolog, érzem az asztal és a föld rezdüléseiből, hogy a lábai idegesen rángnak az asztal alatt, majd beleharap a kezébe, érzem a vér szagát, és lelassulva, aggodalmasan nyelem le a számban tartott falatot. Félrebillentett fejjel nézem, azt hiszem sokkot kapott! Nem szabadott volna ezt elmondanom neki! Nem így, nem itt! Én! Hülye vagyok! Amint felkelt, megiramodtam utána én is, ha hagyta magát, akkor átöleltem hátulról, még futtábban felmartam egy szalvétát, hogy a kezeimet meg töröljem , és a szakállamat, azt most valahol el is hagytam.
- Cssss! Leannain! Balach, na fàg mi an seo. Bidh a h-uile rud ceart gu leòr! Fuasgail e! Cùm sìos sìos! – halkan súgom a fülébe, hátulról ölelve őt, miközben az ölelésemmel igyekszem megnyugtatni, a tenyeremet a kis görcsös kezeibe csúsztatom, és próbálom a görcsöt kimasszírozni belőle.
- Vegyél egy nagy levegőt, jó? Beszííív….kifúúúj! – imitálom én is a légzést, ennek meg kell nyugtatnia. – Anna, hallasz?! Válaszolj kedvesem, kérlek! – aggodalmas morgás hagyta el a torkomat, kétségbeesetten szerettem volna rajta segíteni, de sosem volt még dolgom pánikrohamos nővel. Mi a farkasok általában eléggé kiegyensúlyozottak vagyunk. Általában, a reneszánsz és az ókori mű ájulgatások semmik voltak Anna mostani problémájához képest, éreztem, hogy nem direkt csinálja, hanem, tényleg előtört belőle a pánik.


*Kicsim! Kicsim,ne hagyj itt! Minden rendben lesz! Megoldjuk! Nyugodj meg kérlek!



do or do not. there is no try.

.
Madox Smith

Madox Smith
Vérfarkas
₰ Play by :
Charlie Hunnam
₰ Reagok száma :
59
₰ Keresem :
Életem megkeserítőjét
₰ Foglalkozás :
Kovács, motor építő

Bourbon Street Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bourbon Street   Bourbon Street EmptySzomb. Dec. 09, 2017 7:53 pm

I need a savior
To heal my pain
When i become my worst enemy
My demons \ Madoxnak

Amikor azt mondja, pár évvel idősebbnek is megnézne, kissé keserűen húzom el a számat.
- Hát én is jobban örültem volna, ha csak évekkel később halok meg. Ha nem lettem volna annyira heves vérű, talán még úgy is lett volna. - keserű fintoromat inkább fojtom bele a vodka-narancsba, amit kaptam, közben nézem, ahogy Mad tolja befelé azt a hatalmas pizzát. Olyan jóízűen eszi, szinte én is megkívánom az ízét. Olyannyira, hogy már kezdek is a pizzával szemezni... Nézek egy szeletre, aztán a férfire, aztán a szeletre, aztán a férfire, aztán a szeletre, aztán megint rá és végül inkább a színpad felé fordítom a pillantásomat. Esetemben igaz az a szólás, hogy "kár belé". Minek egyem meg előle, ha nem segít rajtam? Persze közben hallgatom, amit mond és ismét rápillantok, magyarázóan gesztikulálva hajolok előrébb.
- Én nem "leszidtalak"! Ez olyan volt, mint a pozitív megerősítés. Kevésbé voltál akaratos, ezzel pedig azt érted el nálam, hogy megtörjön a jég! Egy ilyen dinamika működhet nálunk, nem? - kérdezem reményteljesen, miután elmondja, hogy megpróbál kevésbé birtokló lenni.
A kérdésemre hallgatom a válaszát, közben iszogatom az italomat. Megrémítettem. Nem akartam megrémíteni, csak megakartam ölni azt a szukát..... mármint.... várjunk csak! A fia "bevallotta"? Értetlenül kezdem ráncolni a homlokomat ennél a résznél és csak meredek rá.
A kérdése zökkent ki, a szavai késve jutnak el a fülembe. Most akkor erőszakkal változtatták át? Mi ez a szarság a fiával, meg a megölésemmel? Most akkor... ő volt? Nem az anyja? Hol van az a fattyú? Él még? Annyi kérdés, és mind egyre jobban frusztrál, egyre idegesebb leszek tőle, lábam már rugózik is az asztal alatt, ujjamat ajkamhoz kapva idegesen harapom meg.
- Volt, amikor hiányoztál és sirattam azt, ami elveszett, és volt, hogy dühös voltam rád és átkoztam, ami történt. Leginkább hangulattól függött. - felelem meg a kérdését.
- Miért mondta azt a fiad, hogy ő volt? Nem ő ölt meg! Az anyja volt az. Én láttam! Én... én láttam! - mondom egyre csak bizonygatva, bár mintha egy kicsit magamat is próbálnám meggyőzni, miközben próbálok visszaemlékezni arra az estére. Persze az emléktől kiráz a hideg, enyhe pánik roham tör rám. Az alakja.. a sötét alak, aki farkassá változott. Ő volt! Ő volt? Ő... Csak nem öltem volna meg... ha nem ártatlan... Persze eszembe jut a sok ártatlan ember, akiket az évek alatt is gond nélkül öltem meg. Úgy érzem, rosszul vagyok. Felkelek a fotelből. Nem, nem, nem! Nem lehetett a fiú... Hiszen... fiatal volt még. Kétlem, hogy ő volt. De mi van, ha még is?
- Ki kell mennem a levegőre. - hadarom, miközben csapot papot ott hagyva kiviharzok a bár elé, mindenkit félre taszítva az utamból. Oda kint mély levegőket veszek, az átlagosnál is sápadtabb vagyok. Érzem, ahogy a roham miatt zsibbadnak a tagjaim, ujjaim merev görcsben állnak. Kezeim magam elé emelve, mellkasomhoz szorítva, görnyedve állok és zihálva próbálok arra gondolni, hogy az akkori támadóm halott. Halott. HALOTT! És nem azért nem nyugszom, mert nem így van, hanem azért, mert defektes vagyok.

Vendég

avatar
Vendég

Bourbon Street Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bourbon Street   Bourbon Street EmptyCsüt. Dec. 07, 2017 9:37 pm


Anna & Madox

Outfit:
Ruha
Words:
xxx


Őt figyelem, miközben beszél. Alig tudom leemelni róla a pillantásomat, a dús ajkát, a szép szemöldökének az ívét és a barna haját, semmit sem változott. Talán ez a baj, hogy ezért ragaszkodom hozzá, mert remélem ,hogy minden olyan mint régen, holott tudom, hogy rengeteg idő telt el, sok minden megváltozott, még bennem is.
- Megnéztelek volna idősebb asszonyként is, pár évvel idősebbként – morgom rekedt hangon, merengve. Akkor csak még nagyobb kísértés lett volna a számomra, és csak még jobban elmerültünk volna a fertőben. Szemétség!
Már-már sértetten ráncolom a homlokomat, amikor megszólal, hogy mennyire probléma a domináns viselkedésem, baj, hogy a válaszott páromat magam mellett akarom tudni, nap minden percében, és órájában, és másodpercében?
- Már megbocsáss, de én tényleg csak a névjegykártyámat akartam ott hagyni, nem számítottam arra, hogy az lesz belőle ami. Megjegyzem, nem ellenkeztél, hanem úgy emlékszem, és hallottam, hogy élvezted, minden pillanatát. – dörmögöm frusztráltan. Ezt idáig értem, ha vele vagyok toljam vissza a négy fal közé a dominanciámat, hát… megpróbálhatom, megnézhetjük, hogy hogyan fog működni. Madox a nyugi fiú? Ó egek!
- Megpróbálhatom – mondom neki őszintén, tényleg meg fogom próbálni, ha ezt kéri, ha ezt szeretné, akkor tudomásul vesszük a farkasommal ,egyékbént is az a szőrös dög szeretne mindig a kedvébe járni…
Szomorúan pillantok magam elé, amikor Anna befejezi a történetét, pedig mennyire jó lett volna, ha visszajön. Én… lettem volna akkora barom,hogy visszafogadjam. Akartam volna őt, még úgy is, hogy nem tudtam akkor, hogy mivé változott.
- A fiam után rohantam, csak… megakartam állítani. – suttogtam halkan, és szomorúan. – és igen, megijedtem tőled is, egy két kezes pallost forgattál, egy olyan picike nő létére mint te magad. – jó, nekem a két kezes pallos akkor sem volt probléma, ha egy kézzel fogom, mert kovácsként megedződtem. De, azért rémisztő tud lenni, hogy egy olyan apró teremtés fúriává változva épp a valaha szeretett nődet kaszabolja.
A kérdése hallatán megráztam a fejem, és vártam egy kicsit, mert éreztem, hogy közeledik a pizza, az egyik legalábbis. magam mellé húztma a szalvétás dobozt, aztán felvágtam szeletekre a pizzát és mosolyogva haraptam bele az első falatba, hallottam a kérdését, de éhgyomorral a múltról beszélni! Lehetetlenség!
Aztán tele szájjal szusszantottam és megráztam a fejem.
- Nem, sosem voltam az. A feleségem és a gyerekem volt az. Ő csak részben, de amikor elérte azt a kort, és át tudott változni, annak számított. Csak én lógtam ki a sorból. Titkolták is előlem rendesen. Amikor elcsábultam végül, és az erdőben megtörtént köztünk az egyesülésünk, már az idejét sem tudom, hogy mikor voltam együtt vele. Fél év? Egy év? Te pedig…esküszöm próbáltam ellenállni, hisz mégis csak házas voltam. De… ahogy rám néztél, és mindegy,...- kicsit elkanyarodtam az eredeti kérdéstől. Egy újabb falatot kezdek el bepusztítani, ahhoz képest, hogy farkas vagyok, igazán kultúráltan eszem a pizzát is kézzel, semmi sem maszatos, a kelleténél jobban.
- Sokáig a műhelyben éltem, és végül a fiam visszatért hozzám, csak azért, hogy megpróbálja helyre hozni köztünk a dolgokat. Bevallotta, hogy ő volt aki megölt, én elhordtam mindennek, kitagadtam, megtagadtam, ha képes lettem volna rá, megölöm, de hiába ütlegeltem, farkas volt, és végül csak nevetett rajtam. – szorulnak ökölbe a kezeim. – Aztán… nem tudom, hogy mikor és hogyan történt, de fát gyűjtöttem az erdőben, rám esteledett, és elindultam a műhely felé. Útközben találkoztam a fiam vezérével és a fiammal, közölte a fiam, hogy átváltoztat, így próbálva meg jóvátenni a bűneit, én először nem akartam, ám a vezére valamit látott bennem, vagy nem is tudom. Ez eléggé zavaros, végül megtámadtak, nem tudom ,hogy a fiam volt, vagy a vezére, de túléltem. Onnantól kezdve vagyok ami vagyok. A farkassá válásom körüli időszak kicsit homályos. – rántottam meg a vállam egy könnyednek szánt mozdulat kíséretében.
- Hiányoztam neked? – megköszörültem a torkomat, és újra rá pillantottam, hangosabban ismételtem meg a kérdést – Hiányoztam?





do or do not. there is no try.

.
Madox Smith

Madox Smith
Vérfarkas
₰ Play by :
Charlie Hunnam
₰ Reagok száma :
59
₰ Keresem :
Életem megkeserítőjét
₰ Foglalkozás :
Kovács, motor építő

Bourbon Street Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bourbon Street   Bourbon Street EmptyCsüt. Dec. 07, 2017 8:14 pm

I need a savior
To heal my pain
When i become my worst enemy
My demons \ Madoxnak

Amint Mad észre veszi, hogy nem azt kaptam, amit kértem, azonnal "orvosolja" a hibát és ő rendel. Halványan rámosolygok.
- Köszönöm. Ha nem sminkelem ki magam, mindig ilyen helyzetbe kerülök. - persze a kijelentésemre nem mond semmit, csak mérgesen puffog. Végül kitalál egy jó büntetést, amin elmosolyodtam.
- Rendben, benne vagyok! - bólintok egy nagyot. Amint megkapom az italokat, bele is iszok az egyikbe. Aztán végre visszatér a másik témához, én pedig megcsóválom a fejem.
- Azt akarod, hogy veled legyek, de ezt olyan erőszakkal tolod az arcomba, hogy már dacból is nemet mondok. - sóhajtok halkan.
- Ha finoman akarnád elérni a célodat, még sikerülne is. Csak példaként mondom, hogy tegnap csak egy névjegyet akartál a kezembe nyomni, aztán elmenni, és végül az ágyban kötöttünk ki. Tudom, hogy domináns vagy, hogy alig bírsz a vágyaiddal és önmagaddal, de ezt egyszerűen kiadhatnád a lepedőn is. Mármint... Ha egy kicsit megpróbálnál uralkodni magad felett és zárt környezetben kiadni magadból mindent, mint a legutóbb, úgy hiszem, úgy működhetne. - magyarázom az asztalra könyökölve, őt figyelve. Nem tudná egy kicsit visszaszorítani az állati énjét, hogy emberekként viselkedhessünk egymással? Utána nem érdekel, mit csinál velem a négy fal között. Kitörhet belőle az állat, azt csinálhat amit akar, csak hagyjon nekem teret.
Aztán választ kapok a kérdésemre is, amit keserűen hallgatok. Halkan sóhajtottam és elpillantottam róla szégyenkezve.
- Sajnálom. Nem akartalak bántani. De éppen akkor... amolyan "berzerk" módban voltam. Nem fogtam fel szinte semmit. Nem gondolkodtam. Volt egy célom, amit el akartam érni. Nem érdekelt az ára. Amikor pedig kezdtem felfogni, hogy mi történik, elszaladtál tőlem. Értetlen voltam. Féltem, haragudtam. Mire felfogtam, hogy halott vagyok, három napba telt. Bolyongtam. Szó szerint. A környéken, a szigeten. Néha megfordult a fejemben, hogy visszamenjek, de addigra túl távolinak tűnt a hely. És kellemetlen érzés fogott el, valahányszor rá gondoltam. - válaszolok a kérdéseire, aztán iszok két kortyot a poharamból.
- Hogy lettél farkas, vagy te is az voltál? - kérdezem végül őt vizslatva.


Vendég

avatar
Vendég

Bourbon Street Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bourbon Street   Bourbon Street EmptyCsüt. Dec. 07, 2017 2:22 pm


Anna & Madox

Outfit:
Ruha
Words:
xxx


Elfeledkezem, mert egyáltalán nem érzem halottnak, látom őt, érzem őt, látom, hogy érez és gondolkodik, ettől miért kellene halottnak lennie? Szokatlan igen, hogy nem eszik, de el tudom foglalni. Két 32 cm-es pizza pedig nem a világ vége, legalábbis a számomra. Amikor megkapja az italát, meglepetten veszem tudomásul,hogy fintorog. Szaglászok, és érzem, hogy nincs is vodka a narancsába. Dühösen pillantok a hostess irányába, és magamhoz intem.
- Hozz vodka narancsot, fele-fele arányban, kettőt! – utálom az ilyen embereket. Lehet, hogy nem néz ,ki annyi idősnek, de én sosem fogom gyereknek tekinteni. Mert ő nem gyerek, hanem nő igazából, jó pár száz évvel rájuk ver, de ezt nem kell tudniuk, ettől kitörné a frász őket.
Aztán…kiforgatja a szavaimat, hát nem veszed észre,hogy bocsánatot kértem a taplóságomért? Megdörzsöltem a szemöldökeimet két ujjal és fújtatva dőltem hátrább, összefontam a kezeimet a mellkasomon és elgondolkodva pillantottam a banda irányába, majd visszatévedt a tekintetem Annára.
Ha pedig nem akartam elbúcsúzni , akkor mi van? Nekem egyáltalán nem megy ez a járósdi. Sosem érdekelt!
- Annak fel kell mennie, és jammelnie kell a többiekkel, ének, gitár, bármi… - vonom fel kérdőn és kihívón a tekintetemet, és ha beleegyezett, akkor el is vigyorodom.
- Először is, nem értem, hogy mi a bajod a telhetetlenséggel, nem tudok betelni veled, olyan nagy gond ez? Nem loholok a nyakadban,csak annyit akarok, hogy velem legyél. – motyogtam halkan.  –vagy olyasmi. Szar…ez a farkasos cucc. –vicsorogtam magam elé pillantva.
Kihozták a kért két vodka-narancsot, és mindkettőt odatoltam Anna felé. Az ivós játék felesleges volna ebben az estben, nekem rengeteget kellett volna innom, hogy fejre álljak, ő pedig ezek szerint nem tud berúgni.
Ezek szerint, én kezdek, egy ideig csendben maradok, próbálom összeszedni a gondolataimat, végül lassan, halkan megszólalok.
- A fiam után szaladtam, egy druida kegyhely közepére vezetett, szemtanúja voltam az átváltozásának. Csak a kegyhely mágiájának köszönhettem, hogy nem haltam meg, a falkája körbe vett, hajnal tájt végre eltudtam szökni az erdőből, és szemügyre vehettem a házam romjait. Kibaszottul egyedül voltam, hónapokig a műhelyben laktam, vissza se akartam menni a saját házamba. A feleségem temetésén sem vettem részt. A fiam pedig inkább a falkájával maradt. – megköszörültem a torkomat és szomorúan hunyorogtam Annára.
- Most  te jössz, hova tűntél, miután elintézted a házam? Eszedbe se jutott, hogy én is bent halhatok? – hoppá, ez két kérdés, de ő is kettőt intézett hozzám az elején, talán megbocsátható, nem?



do or do not. there is no try.

.
Madox Smith

Madox Smith
Vérfarkas
₰ Play by :
Charlie Hunnam
₰ Reagok száma :
59
₰ Keresem :
Életem megkeserítőjét
₰ Foglalkozás :
Kovács, motor építő

Bourbon Street Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bourbon Street   Bourbon Street EmptySzer. Dec. 06, 2017 8:40 pm

I need a savior
To heal my pain
When i become my worst enemy
My demons \ Madoxnak

Hallgatom Maddock rendelését és igazából még én is felvonom a szemöldököm, míg a pincérlány konkrétan eltátja a száját. A kérdésre a farkas gyorsan lerázza. Fura. Derek falkájában is sokat ettek a fiúk, de ez... nincs is ekkora gyomra! Hova rakja azt a sok pizzát? A fülébe? A pincér elmegy, ő pedig zavartan néz rám, hogy én nem eszek. Halkan felsóhajtok...
- Mindig elfeledkezel arról az "apró" tényről, hogy halott vagyok. Nem tudom, hogy ennek örüljek, vagy se. - mondom halkan, bár tudom, hogy az ő fülei így is meghallják.
- Nekünk, szellemeknek nincs szükségünk materiális táplálékra. Máshogy eszünk. - magyarázom végül rá pillantva, mivel eddig inkább a tömeget fürkésztem, mint őt.
- Persze, ehetek, vagy ihatok, ha akarok, de értelme nincs, mert nem oltja sem a szomjam, sem az éhem. - helyezkedek el kényelmesen, hátra dőlve a bőr ülésen. A poharamra fogtam és beleittam. Homlok ráncolva konstatáltam, hogy a vodka-narancsból hiányzik a vodka. Halkan sóhajtok. Ha a nő nem Maddockkal lett volna elfoglalva, talán megemlíthette volna, hogy a pultos nem saccol meg elég idősnek. Persze kérdéseimre a férfi feszültté válik és látom, ahogy megfeszülnek karjai. Nyugodtan figyelem őt szavai közben, halkan sóhajtok.
- Én csak nem értem, mit akarsz tőlem Maddock. Illetve, értem, csak semmi értelme nincs. Azt akarod, hogy veled legyek. Akkor, és úgy, és addig, ahogy te akarod. Örökkön örökké. De én nem egy kard vagyok, akit magaddal cibálhatsz, és használhatsz, amikor kedved tartja. Érzéseim, igényeim, szükségleteim vannak. Én próbálok idomulni hozzád, kilépni a komfortzónámból, közeledni feléd, de... valahányszor ezt megteszem, mindig a telhetetlenségeddel találom szembe magam. Neked nem azzal volt a bajod, hogy nem tudsz búcsúzni. Neked azzal volt bajod, hogy nem akartál elbúcsúzni. - mondom ki a rettentően egyértelműt. Egy apró csókot adni a másik ajkára és azt mondani: "hívj fel" még neki se lehet nehéz. Főleg, ha tudja, hogy ez nem örökre szól.
- Igen. Játsszunk kérdezz-feleleket. Mindkettőnknek kötelező válaszolnia a kérdésre. Egyszer én kérdezek, egyszer te. Aki nem válaszol, az büntit kap... mondjuuuk.... - pillantok körbe, hátha találok valami ihletet adó dolgot. Persze a férfitől is elfogadok tanácsot.


Vendég

avatar
Vendég

Bourbon Street Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Bourbon Street   Bourbon Street Empty

Ajánlott tartalom


Bourbon Street Empty
Vissza az elejére Go down
 

Bourbon Street

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Wall Street

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Városaink :: New Orleans :: Belváros :: Francia negyed-
^
ˇ