Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Time Square Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Time Square Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Time Square Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Time Square Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Time Square Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Time Square Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Time Square Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Time Square Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Time Square Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Time Square Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Time Square Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Time Square Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Time Square

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Time Square   Time Square EmptyVas. Okt. 22, 2017 12:14 am




For Thalia


Andrew jelenléte teljesen kikészített. Nem elég, hogy aznap kiborultam, és átvitt értelemben Maverick vállán sírtam ki magam - akiért amúgy odáig vagyok -, de nem tudtam aludni, sőt, még étvágyam sem igazán volt. Ami egy farkasnál nagy szó, pláne egy hibridnél. A vérszomjam viszont túl nagy volt, a vértasak nem igazán enyhítette a szomjam, még többre, s többre vágytam, pedig már leküzdöttem ezt a kényszert az utóbbi néhány évben. Egész ügyes voltam benne, de most minden a fejére borult, feszült voltam, a munkámra sem tudtam koncentrálni, pedig a kiadónál remek állásom volt, amit szerettem is csinálni, és ami általában ki tudta kapcsolni az agyam azon részét, ami az aggódásért, vagy egyéb kellemetlen érzésekért felelős. Mint a Mave iránti érzéseim, amik önmagában nem kellemetlenek, de úgy érzem nem szabadna így éreznem. Hogy mentoromként, barátomként kellene tekintenem rá, mint Thaliának, de a felé intézett bizalmam, és ezek a furcsa, romantikus gondolatok... a frász kerülgetett, hogy mikor tudódik ki. Nem akartam, hogy bárki is tudjon róla, senki, az ég világon senki. Csak tegnap pillantottam meg az egykori vőlegényem, de úgy tűnt, mintha már hosszú hetek teltek volna el azóta. Jobban megviselt, mint kellett volna, és Maverick reakciója jutott eszembe. Azonban egyáltalán nem attól tartottam, hogy megkeres, vagy hogy még érzéseim vannak iránta. Azóta már eltelt legalább két, vagy talán inkább három év is. Attól féltem, hogy mit teszek majd vele, hogy felkeres, vagy összefutok vele az utcán munkába menet. A zsigereimben éreztem, hogy nem tudnám megállni anélkül, hogy kezet emelnék rá, vagy trágár szavak tömkelegével küldjem el melegebb éghajlatra. Mert higgadtan nem tudnám kezelni a helyzetet. Ugyanakkor attól is tartottam, hogy valaki másnak fog ártani, mást bolondít magába, aztán hirtelen kifordul önmagából, és kárt tesz a lányban, aki talán nem lesz olyan erős, vagy határozott, mint én. Halandóként talán én sem tudtam volna tenni az ellen, hogy bántson, így viszont vissza kellett fognom magam, hogy ne én ártsak neki, komolyabban. A mai napig nem fogtam fel, hogy tudtam elsétálni anélkül, hogy bántottam volna, vagy még rosszabb. Hiszen akkor, s még utána is jó sokáig a halálát kívántam. Nagyot sóhajtottam, miközben szép lassan ráeszméltem, hogy a Time Square felé haladtam egészen idáig. Még így, sötétedés után is voltak emberek, ez a város tényleg soha nem aludt, mindig nyüzsgés volt, különösen ezen a helyen. Elmosolyodtam, ahogy körbenéztem, megpróbáltam megfeledkezni a gondjaimról, nem sok sikerrel. Aztán megpillantottam a barna hajzuhatagot, s még azelőtt integettem neki, hogy egyáltalán észrevett volna, ha addig nem szúrta ki az illatom, vagy a szőke hajkoronám. - Thalia! - szólítottam meg, ahogy odaért hozzám, és ajkaim széles mosolyra húzódtak. - El sem hiszed, mennyire örülök most neked. Legalább kirántasz a gondolataimból. - Én nem említettem neki az esetet, elég későn értem haza tegnap, Maverickről pedig tudtam, hogy biztos nem fecsegte ki a beszélgetésünk tartalmát. Benne teljes mértékben bízhattam.

466 szó ●  Time Square 1190328556zeneoutfit
Avery Beaumont

Avery Beaumont
Hibrid
₰ Play by :
candice accola
₰ Reagok száma :
8
₰ Foglalkozás :
olvasószerkesztő

Time Square Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Time Square   Time Square EmptySzomb. Okt. 14, 2017 4:37 pm

***
Poisoner

Poisoner
Méregkeverő
₰ Reagok száma :
562

Time Square Empty
Vissza az elejére Go down
https://poisonfrpg.hungarianforum.com
 

Time Square

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Back In Time | Idővonal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Városaink :: New York :: Belváros-
^
ˇ