Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Motel a város szélén - Page 2 Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Motel a város szélén - Page 2 Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Motel a város szélén - Page 2 Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Motel a város szélén - Page 2 Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Motel a város szélén - Page 2 Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Motel a város szélén - Page 2 Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Motel a város szélén - Page 2 Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Motel a város szélén - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Motel a város szélén - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Motel a város szélén - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Motel a város szélén - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Motel a város szélén - Page 2 Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Motel a város szélén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Motel a város szélén   Motel a város szélén - Page 2 EmptyVas. Okt. 29, 2017 9:20 pm

Reanna & Madox

Outfit:
Ruha
Words:
xxx

Vetődök, majd lepattanok az ajtóról, van tapasztalatom az ilyen váratlan elillanásokban, éppen ezért pördülök meg, és hunyom le egy kicsit a szemem, az érzékeimre hagyatkozom. Mindegyik lidérc más… más képességek birtokában van, épp ezért igyekszem nem gondolni másra, csak a bosszúmra. Pontosan úgy lebeg át rajtam, ahogyan azon az estén, de nem adhatom meg magam az emlékeimnek, a jelenre kell koncentrálnom. Csalódottan morgok fel, mert látom, hogy a hotel hátsó fala felé lebeg, nem ér! Nem hagyhatom ennyiben! Nem menekülhet meg itt! Vicsorgok, a szemeim arany színben pompáznak, a látásomra és a szaglásomra hagyatkozom, nem növesztek karmokat, szükségem van a kezeimre, és a karmok bizonyos dolgokban akadályoznak.
Mindenre számítottam , csak arra nem, hogy ahogy próbálok a kardom után vetődni, úgy a lidérc gyorsabb lesz mint én ,így meghökkenve léptem hátra egyet.
~ A saját kardoddal fognak kinyírni! Vicces lesz! De esküszöm, visszajövök kísérteni téged!~
Láttam, hogy megremeg a kezeiben a kardom, így közelről újra láttam az arcvonásait, a régiek voltak, nem változott semmit, ugyan olyan gyönyörű volt mint régen. Pislogtam, és meghallottam a hangjából kicsendülő kínt.
- Miattad! A fiam… - morogtam fel fenyegetőn, és megráztam a fejem. Ráfogtam a kard élére az egyik kezemmel. Nem érdekel! Nem fog érdekelni! Nem fejeztem be, a fiam meggyűlölt miatta. Nem kell tudnia, most már nem számít, csak megölöm és kész, és itt sem vagyok! A húsomba mart az általam készített kard éle, ahogy lassan sétáltam felé, nem érdekes, hamar be fog gyógyulni.
- Kicsi a világ, Anna- nem ezt akartam mondani! nem akartam azon a néven szólítani amit azon az estén használtam, amikor csak mi ketten voltunk, és én épp beletemetkeztem a karjaiba, az ölelő forróságába.
Ha megölöm, van-e értelme élnem tovább?!
Meg, még hogy kicsi a világ!?! Kurvanagy! Ezerötszázhuszonhét évig nem találkoztunk! Jól eltudtuk kerülni egymást! Újra a torka felé kapok, ekkor már a körmeim is hegyesek, és képes vagyok marni velük, nem véthetem el, érezni akarom a kezeim között a torkát, ki akarom harapni a torkát a helyéről. Nem tudom ,hogy mi ütött belém, minden amit eddig tanultam, amiért éltem elmosódni látszott, az ösztöneim kezdték átvenni az eszem felett az uralmat. Harapni, marni, tépni, hadd halljam, hogy recseg a csont. Lecsúsztattam a kezema kardon, és mivel én készítettem ,tudtam, hogy hol a gyenge pontja, így ott szorítottam rá, így a kard kihullott a markolatból, könynedén. A véres tenyeremet ha tudtam rászorítottam a derekára.
Nem hagyhatom , hogy itt tűnjön el a karjaim közül! Újabb morgás, újabb fenyegető hangszín, szaporán vettem a levegőt. Odaát már nem basztak úgy mint a nyulak, nem hallatszott az ütemes kopogás, aludtak. Rájuk fért végre! De mit sem törődök a környezetemmel. Csakis ő számít, itt előttem!



do or do not. there is no try.

.
Madox Smith

Madox Smith
Vérfarkas
₰ Play by :
Charlie Hunnam
₰ Reagok száma :
59
₰ Keresem :
Életem megkeserítőjét
₰ Foglalkozás :
Kovács, motor építő

Motel a város szélén - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Motel a város szélén   Motel a város szélén - Page 2 EmptyVas. Okt. 29, 2017 7:49 pm

Maybe someday I will learn
to forgive and forget
But right now, I can't
Angel in Disgrace \ Madoxnak

Ki tudja.. Talán az életemet menti meg az auralátás képességem. Hisz ha magát a személyt nem is látom, auráját igen. És ez meglehetősen piros... dühös. Akár csak az enyém. Felém vetődött, a rozoga padló nyikorgott, ahogy elrugaszkodott a földről. Alig egy másodpercem volt, hogy reagáljak. Az autó által bevilágított szobát egy kéz sötét körvonala takarja el. Behunyom a szemem. Szinte érzem arcomon bőrét, tenyerét orromon, és ahogy nyom hátra, úgy váltok át másvilági alakomba, hagyva, hogy keze, karmai akár átüssék az ajtót. A reflex nélkül, kitudja, lehet most kiszolgáltatottan feküdnék támadóm markában. Azonnal átlebegek rajta, majd anyagivá válva tigris bukfenccel távolodok el tőle, s a lendülnék tovább, hogy a motel hátulján a falon átlebegve elmeneküljek, mikor szemem sarkából meglátok valami csillogót. Egy kard. Megállásra késztet. Szinte gondolkodás nélkül nyúlok a hívogató fegyverért az ágyon, s mikor megragadom markolatát, a sötétben a támadó felé fordulok, fenyegetően felemelve a fegyvert. A sötéthez már hozzászokott a szemem, így ha az illető felém fordul, és meglátom az arcát, elsápadva tátom el a számat.
- Te meg hogy... - hangom, kezem megremegett. A kard majdnem kiesett a kezemből, ahogy Őt néztem. Azt, akit valaha... A szép emlékek megrohamoznak, ám azokat hirtelen hullámban árasztják el a rosszak. A halálom... A farkasra gondolva nem nehéz tehát rájönni, hogy is élhet még. És ettől valahogy rosszul érzem magam. Mintha... nem is tudom. Elárulva?
- ...közéjük tartozol! - fejezem be a mondatot, s kissé szorosabbra fogom a kardot, bár arckifejezésem zavart. Mintha nem tudnám, hogy dühös, boldog, vagy még is milyen legyek? Azt hittem, már rég halott. Nem is próbáltam megkeresni, sem őt, sem a fiút. De azt sose gondoltam volna, hogy ha viszont látom, akkor az úgy történik, hogy rám támad. Bizonytalan lépéssel hátrálok. Meg kellett volna ölnöm őt is. Meg a fiát is. Hát persze, ezért van itt... A nőért. Emlékeibe hatolnék, hogy ott gyengítsem. Hogy megpróbáljam rávenni a távozásra, de félek. Szörnyű bevallani, de félek tőle, az emlékeitől, a gondolataitól, a vágyaitól. Életem egyetlen boldog perceit mocskolják be ezek a pillanatok. Úgy érzem, hogy bele roskadok.

Vendég

avatar
Vendég

Motel a város szélén - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Motel a város szélén   Motel a város szélén - Page 2 EmptyVas. Okt. 29, 2017 7:24 pm

Reanna & Madox

Outfit:
Ruha
Words:
xxx

Most mondhatnám azt is, hogy kilóméterekről érzem a birka szagot amit áraszt, nem hazudnék nagyot, tényleg halványan érzem rajta az otthonom szagát, amelyet elfeledtem már – már. De van az a bizonyos szag emlékezet, nos ez bennünk farkas félékben igazán benne van. Őrült lennék ha belefetrengenék az ágyába, persze hogy az ! Csak egy kicsit! Nem. A francokat! A vérében fogok fürdeni! igen, az sokkal, de sokkal kielégítőbb lesz. A villanykörtét már kicsavartam a helyéről, reméltem, hogy éjszaka érkezik meg, így van esélyem elbújni előle, megbújni az árnyak között. De az a két szomszédban baszó párocska, komolyan mondom, elgondolkodtam azon, hogy vagy átmegyek csatlakozni, vagy mindkettő fejét letépem a helyéről, hogy lehet kanosan megbosszulni, azt, hogy elvesztettem a múltamat? A családomat, jó a feleségemen még túltettem magam, de a fiamon! A fiamat szabhatom! Persze most már rá jött ,hogy a titkok megmérgezik a kapcsolatokat, mégsem érdekel. Nem tud érdekelni, egyszerűen nem érdekel a saját fiam. Hidegen hagy. Azt hiszem, ez a farkas ösztönöknek köszönhető, ha a srác ivaréretté válik, el lesz zavarva a falkából, nos pontosan ezt tettem vele én is. Nem volt rá szükségem, ahhoz hogy elérjem a céljaimat. jMivel, egy idősebb lidréccel van dolgom, számítanom kell arra, hogy tökéletesen használja az illanásos trükkjeit, éppen ezért, gyorsan kell támadnom, és lesből. Épp ezért, miután megvolt a fel-le kattingtatás, csendben húzódtam meg a fürdő árnyékában, most még tömör alakban van. Odakint elhalad egy autó, és épp bevilágítja a szobát, mire én gyorsan mozdulok, a föld irányába guggolok, és onnan vetődöm Reanna felé. Sikerülnie kell, hiszen nem lát, az éjszaka tanított meg vadászni, még évszázadokkal ezelőtt.
A feje felé kaptam, akkorát akartam besomni neki, hogy szó szerint az ajtó adja a másikat, hogy elveszítse az eszméletét. Nem tudom, hogy miért változtattam az eredeti tervemen, gyorsan megölni, meglepetés szerűen, hogy esélye se legyen arra gondolni, hogy köddé válik.
Nem akartam, hogy használja a fegyvereket, még a végén felhívná ránk a figyelmet. Az én módszereimmel fogok végezni vele, és ebbe nem fértek bele az új fegyverek, a régi jól bevált pallos, már itt volt az ágyra készítve, egy kezes, bár miután farkassá váltam szinte minden kétkezes fegyver egy kezessé avanzsált a kezemben. Ezt szerettem egyedül az egészben. Na jó, az egész farkas léttel megbarátkoztam már. Mindegy, hogy kin de bosszút akartam állni, hogy a fiam meggyűlölt. Ez éltetett eddig. Felmorogtam, és csak remélni tudtam, hogy elkaptam az arcát, hogy arra marva verhessem bele a fejét az ajtóba.


do or do not. there is no try.

.
Madox Smith

Madox Smith
Vérfarkas
₰ Play by :
Charlie Hunnam
₰ Reagok száma :
59
₰ Keresem :
Életem megkeserítőjét
₰ Foglalkozás :
Kovács, motor építő

Motel a város szélén - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Motel a város szélén   Motel a város szélén - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 26, 2017 7:06 pm

Maybe someday I will learn
to forgive and forget
But right now, I can't
Angel in Disgrace \ Madoxnak

Csendesen sétálok az éjszaki órákban a kihalt úton a motel felé, ahol éppen lakom. Sose maradok sokáig egy helyen. Nem csak azért, mert egy kislány arcával meglehetősen feltűnő lennék egy ilyen helyen pár nap után, hanem azért, mert a "munkám" így kívánja. Mindig máshol kellek, mindig más mire kellek. Van, amikor kapok szállást, van amikor magamnak szerzek, van amikor egyáltalán nem is kell. Mostanában sok dolgom van a városban. Itt egy feladat, ott egy. Nem végzem őket szívesen. Nem végzem őket utálva sem. Csinálom, mert valamit csinálnom kell, hogy ne őrüljek meg teljesen. Hogy lefoglaljam magam. Vérbe mártom kezeim, ledobom ruháim, sikálok, vagy fenyegetek. Próbálkoztam azzal, hogy éljem az életem, de lehetetlennek tűnik: nem tudok ismerkedni. Nehezen barátkozom. A legutolsó barátomat megölték, azóta kerülöm az ilyen kapcsolatokat. Mindenki más kihasznált rajta kívül. És meghalt. Hogy szomorú lettem volna? Nem. Csak dühösebb. Forrongó lelkem nagyobb lángra kapott. Majdnem el is feledtem, miket tanított nekem. De végül néhány ügy, és a falkájának utolsó tagja elterelte a figyelmem. Kitanítottam, így legalább elmondhatom, hogy a magam részéről megtettem érte mindent. Lelke békében nyugodhat, ha már az enyém nem tud.
Az emeletre sétálok a rozoga, rozsdás fémlépcsőkön. Végig megyek a korlát mentén a szobaajtók mellett, majd a 13-asnál megállva előveszem a kulcsomat a táskámból. A motel fényreklámja villogva adja tudtára mindenkinek, hogy nincs pénze a tulajnak cserére: vagy inkább nem akar rá költeni. A zár kattan, én pedig benyitok. Már ekkor hallani a szomszédban a nyögéseket és az ütemes koppanást a falon. Már két napja a kurvák hangját hallgatom, akik ide hordják a kuncsaftokat. Néha kedvem lenne átmenni és belerondítani a játékba egy golyóval, meg egy pisztollyal.
- Baszki... - morranok fel, mikor az ajtó melletti villanykapcsoló nem csinál semmit, hiába kapcsolom fel-le. Morranva rúgom be sarkammal az ajtót és dobom le a táskámat a fal mellé. Csak ezután emelem pillantásom a sötétbe, kissé homlok ráncolva. Tegnap hajnalban még nem égett ki az égő... és a motelben nincs áramszünet. Láttam más szobák ablakain, és a reklámtáblán. Szinre reflexszerűen kapok táskámért, hogy elővegyem belőle a fegyverem.

Vendég

avatar
Vendég

Motel a város szélén - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Motel a város szélén   Motel a város szélén - Page 2 EmptySzomb. Okt. 14, 2017 4:31 pm

***
Poisoner

Poisoner
Méregkeverő
₰ Reagok száma :
562

Motel a város szélén - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
https://poisonfrpg.hungarianforum.com
TémanyitásTárgy: Re: Motel a város szélén   Motel a város szélén - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom


Motel a város szélén - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
 

Motel a város szélén

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Benzinkút a város szélén
» Olcsó motel
» Hotel a város szívében

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Városaink :: Seattle :: Külváros-
^
ˇ