Poison After Bite
Poison After Bite

Silhouette FRPG
A fórum már nem él, helyette figyelmetekbe ajánom a Silhouette in the Darkness frpg-t,
reméljük minél többet csatlakoztok hozzánk! <3
Bevezetõ
Poison After Bite
Sötét köpenyek libbennek, hatalmas tappancsnyomok tarkítják az erdő talaját, vértelen áldozatok fölé démonok hajolnak. Valahol másutt a csillagtalan, hűvös éjszakában farkasvonyítás hallatszik, kövér hold fénye tör át a sötét felhőkön keresztül. A földtől néhány méterre alaktalan lény lebeg, várva a megfelelő pillanatra, hogy a kiszemelt áldozatára vesse magát, miközben egy halandó álmát épp egy hasonló lény őrzi.
Az oldal kitalált világra épül, az egész csupán fikció, nagyrészt a legendákat vettünk alapul. Akad néhány sorozatból, filmből merített ötlet is, de saját elemekkel is tarkítottunk megújult világunkat. A Poison after bite a természetfeletti világnak ad otthont - fajok harcait, testvériségek felemelkedését, halandók átlagos életét, de akár falkák hierarchiáját is nyomon követheted. Vagy inkább a részese lennél mindennek? Gyere, csatlakozz bátran hozzánk, ahol összesen nyolc faj közül válogathatsz, de akadnak egyéb csoportok, kovenek, falkák, akik lehet, hogy éppen rád várnak. Hogy mi a teendőd? Önmagadnak lenni. Vagy kevésbé. A döntés egyedül a tiéd!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
A fórum bezárta kapuit
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok
World of Witchers

Nova Nightingale Emptyírta: Vendég
Hétf. Szept. 10, 2018 9:15 pm

Behind the Mask ~ A karakter hirdető fórum

Nova Nightingale Emptyírta: Skyler Montbrai
Kedd Szept. 04, 2018 11:37 pm

Starbucks

Nova Nightingale Emptyírta: Mercurius Caleb McTaul
Szomb. Aug. 25, 2018 7:30 pm

2018. augusztus

Nova Nightingale Emptyírta: Edwin Pearson
Hétf. Aug. 13, 2018 1:38 pm

Társalgó

Nova Nightingale Emptyírta: Catherine Parker
Csüt. Aug. 09, 2018 6:46 pm

Konyha és étkező

Nova Nightingale Emptyírta: Haven L. Pearson
Szomb. Aug. 04, 2018 5:09 pm

Fontos közlemények

Nova Nightingale Emptyírta: Derick Bazile
Csüt. Aug. 02, 2018 5:16 pm

Maverick Tér

Nova Nightingale Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:24 am

Golden Bowl Étterem

Nova Nightingale Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:22 am

J.J. Foley's Bar & Grill

Nova Nightingale Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:11 am

Irish pub

Nova Nightingale Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:08 am

Kikötő és dokkok

Nova Nightingale Emptyírta: Poisoner
Szer. Aug. 01, 2018 1:07 am

Statisztika
mennyi?!
Fajok Hölgyek ♀ Urak ♂
Vámpírok 9 13
Boszorkányok 5 3
Vérfarkasok 5 9
Hibridek 1 1
Félvérek 1 0
Lidércek 3 1
Banshee-k 2 0
Emberek 7 5
Összesen 34 31
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (27 fő) Kedd Júl. 31, 2018 6:36 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nova Nightingale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Nova Nightingale   Nova Nightingale EmptyKedd Május 22, 2018 5:57 pm


Nova Nightingale

Idézet



Becenév

Nova

Titulus

Gyógyító/Harcimaca

Születési hely, dátum

Lycksele, 715. május 15.

Faj

Született vérfarkas

Átváltozás

Mindig is ez voltam, de az első 13 éves koromban történt

Képesség

Vérfarkas jellemzők

Család

Svéd vér csörgedezik ereimben, így a falkánk tagjai is javarészt ebből a nemzetségből származnak. A szüleim vezetik azt a falkát, az alfapár második gyermeke vagyok. Egy erős és összetartó közösség részeként egy ideig elég idealista világnézetem volt a családalapításról. Mostanra ez már megkopott. Igaz már nem lakom velük, a modern világ felkeltette az érdeklődésem és a divat, óh, emiatt Amerikába repültem, de ettől függetlenül imádom a családom és gyakran beszélgetünk telefonon, vagy interneten keresztül.

Play by

Dove Cameron




Ez az én történetem...

Az évek csak telnek, kíméletlenül, megállíthatatlanul suhannak el a fejünk felett. A különbség csupán az időtartam, hogy kinek mikor áll le a forgatás, mikor esik ki a szerepéből végleg. Én már több, mint 1300 éve szerepelek a saját kis komédiámban. Fiatalkoromban kissé komplikált volt alkalmazkodni az újdonságokhoz, de mára már egészen hozzászoktam ehhez a fene nagy modernizációhoz, sőt, előszeretettel használom is. A szüleimet is sikerült rávenni, hogy ne gyűlöljék már ennyire a változásokat, szóval talán elmondhatom, hogy minden jól megy.

Mi? Milyen szerelem? Ezt meg honnan veszed? Eláslak a hátsó kertben! Ja hogy aaaaz. Ééértem. Az más, ebben igazad van. A ruhák, a ruhaköltemények, egyszóval a divat mindig is érdekelt. Annak idején és most sincs ez másképp. Szinte üdvözült a lelkem, amikor a divattervező, mint szakma beleépült a köztudatba. A létező összes magasrangú iskolát és tanfolyamot elvégeztem a dologgal kapcsolatban, a modellek a Vogue címlapján is viselték a kreációimat. Mondhatni igen, szerelmem a divat. Már kipróbáltam magam mindenben, női-férfi divat, kiegészítők, még cipőket is tervezek. Komplett kollekciókat dobtam a piacra s gazdagodtam meg belőle elég szépen. Világhírű megrendelőim vannak, sztárok, színészlegendák, a leghíresebb modellek, akiknek kiváltság, ha kapnak egy darabot a kreálmányaimból. A Secret's nevű brand kitalálója és tulajdonosa vagyok, jelenleg fehérnemű készítésben látom a jövőmet. Elképesztő, hogy a női hiúság mikre rá nem veszi őket.

Nem, amolyan szerelem nincs és nem is volt és nem is lesz! Egyszer, életemben egyszer gyöngültem el annyira, hogy az... megrémített. Olyan könnyedén, olyan puhán csavarta el a fejem cirka... nem is tudom, öt perc alatt? Pompás hím volt, az illata, a megjelenése, a farkasa... lehengerlő. A vele töltött hajnal pedig... szavakkal el sem lehet mondani. ijesztő, hogy minderre egy vadidegen vett rá. Egy vadidegen képes volt befolyásolni a magabiztos farkasomat. Soha, senkinek sem meséltem el, mi történt aznap este, amikor a kovács megérkezett a faluba. Senkinek sem meséltem el, micsoda kínszenvedés volt a nélküle töltött összes perc. Akkor megfogadtam, hogy soha többé nem leszek ennyire szánalmas, ennyire gyenge. Megacéloztam magam, olyan erős és független nő lettem, hogy a férfiak szinte menekülnek tőlem. Túl nagy falat vagyok nekik, nem tudnak velem mit kezdeni. Magabiztos vagyok, törtető és mindenek felett önellátó. Nem szorulok a hímek kegyeire és ők ezt nagyon nehezen viselik. Nem vagyok rángatható szép díszbaba. Engem nem tudnak befolyásolni, átlátok az összes kis piti trükkjükön. Nem engedhetem meg magamnak, sem pedig a farkasomnak, hogy megint akkora hibát vétsünk. Túl sokáig fájt...

Annak idején csak Novalja voltam, a fehér farkas. Most Nova Nightingale vagyok, a divatdiktátor és végtelenül magányos.


Nova Nightingale

Nova Nightingale
Vérfarkas
₰ Play by :
Dove Cameron
₰ Reagok száma :
2

Nova Nightingale Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Nova Nightingale   Nova Nightingale EmptyHétf. Jún. 11, 2018 5:44 pm


Gratulálunk, elfogadva

Nova Nightingale

Először is hadd jegyezzem meg, milyen jó választás volt ez az arc a karakterhez. Önmagában is egy klassz pb alany, de ehhez az önálló, független női farkashoz különösen passzol. Szeretem, mikor egy fiatal arcot választanak idősebb karakterek megalkotásához, egy bizonyos kontrasztot ad magának a történetnek is, ellentmondásos, mégis mindig beválik.
Azt azért finoman (tényleg nagyon finoman, tekintve, hogy sem az adminok, sem a fórum nem aktív jelenleg - ezen változtatni fogunk természetesen) hozzáteszem, hogy legközelebb, ha új karakteren gondolkozz, mindenképp egyeztess velünk, de a fentebb említett okok miatt ezt most elnézem Wink
Rövid, tömör történetet olvashattunk tőled, de azt hiszem nem is kell ennél több, lényegre törő volt, s amúgy is szeretem, ha játéktéren derül ki a karakterek sztorijának nagyja. Utadra is engedlek, élvezd ki a farkaslétet, minden velejárójával együtt, a férfiakra pedig nincs szükséged ahhoz, hogy ragyogj - bár a magány előbb-utóbb úgyis az utadba sodor egy hímet Razz

Avery Beaumont

Avery Beaumont
Hibrid
₰ Play by :
candice accola
₰ Reagok száma :
8
₰ Foglalkozás :
olvasószerkesztő

Nova Nightingale Empty
Vissza az elejére Go down
 

Nova Nightingale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Poison After Bite :: Karaktereink :: Tagjaink :: Vérfarkasok-
^
ˇ